загрузка...
загрузка...
На головну

Чотирнадцятий Місячний будинок. |  П'ятнадцятий Місячний будинок. | |  Сімнадцятий Місячний будинок. |  Вісімнадцятий Місячний будинок. |  Дев'ятнадцяте Місячний будинок. |  Двадцяте Місячний будинок. |  Двадцять перший Місячний будинок. |  Двадцять другий Місячний будинок. |  Двадцять третій Місячний будинок. |

Двадцять шостий Місячний будинок.

1.  Вісімнадцятий Місячний будинок.
  2.  Восьмий Місячний будинок.
  3.  Другий Місячний будинок.
  4.  Глава двадцять восьма
  5.  Глава двадцять восьма
  6.  Глава двадцять восьма
  7.  Глава двадцять восьма

21 ° 25'45 "знака Водолія - ??4 ° 17'10" знака Риб.

домінант Сатурн

Серйозність, цілеспрямованість, самодисципліна, самоконтроль, самовладання, наполегливість, терпіння, самовпевненість, рішучість. Необхідність духовного зростання. Протегує воїнам, що захищає батьківщину, працівникам сільського господарства. Сприяє бартерним товарообміну. Дає можливість досягти досить високого соціального і матеріального рівня, але, в основному, не своїми силами, а завдяки посередництву друзів або родичів, або завдяки протекції і рекомендацій впливових людей, старших за віком, зазвичай жінок. Віщує шлюб з людиною старшим за віком, з вдовою (вдівцем).

Місяць, уражена шкідливими планетами, особливо Нептуном, несприятлива для подорожей по воді, негативно впливає на здоров'я, особливо на психіку, викликає нездорову фантазію, спотворене уяву, галюцинації. Часто меланхолія, похмурість, песимізм, капризи, примхи, примхи і істеричні напади.

Асцендент, що знаходиться в цьому Лунном будинку, дає веселу вдачу, життєрадісність, філософський розум, неабиякі інтелектуальні здібності, красномовство, переконливе самовираження, дар навіювання. Одні люди з подібною Місяцем займаються благодійністю, інші захоплюються окультними науками - астрологією і магією. У них є дар притягувати до себе людей, хоча у них буває багато ворогів і заздрісників.

1-я чверть будинку. Красива зовнішність, приємні манери. Нерідко - блискуча кар'єра, популярність, популярність, високий соціальний і матеріальний рівень, навіть багатство.

2-я чверть будинку. Підкреслює сприятливі риси характеру: порядність, сумлінність, великі наукові пізнання.

3-тя чверть будинку. Несприятлива. Лестощі, брехня, обман, різні безглуздості і дурості в рішеннях і вчинках.

4-я чверть будинку. Людина ерудована, дотепний, наділений ораторським даром і красномовством, вміє забавляти співрозмовника різними небилицями. Натура пристрасна, з підвищеним сексуальним потенціалом. Пристрасть до накопичення.

Двадцять п'ятий Місячний будинок. |  Двадцять сьомий Місячний будинок.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати