Головна

Десятий Місячний будинок.

  1.  Вісімнадцятий Місячний будинок.
  2.  Восьмий Місячний будинок.
  3.  Другий Місячний будинок.
  4.  Двадцяте Місячний будинок.
  5.  Двадцять восьмий Місячний будинок.
  6.  Двадцять другий Місячний будинок.
  7.  Двадцять перший Місячний будинок.

25 ° 42'53 "знака Рака - 8 ° 34'18" знака Лева.

Домінант Спадний Місячний вузол

Цей Місячний будинок вважається сприятливим. Тут Місяць сприяє навчанню та освіті, досягнення високого соціального і матеріального рівня. Активність, підприємливість, працьовитість, працездатність, владолюбство, честолюбство. Індивідуум здатний досягти успіху на професійній ниві, користуватися авторитетом, мати гарну репутацію в суспільстві, все завдяки власним зусиллями. Але нерідко і прихильності начальства, протекції високопоставлених людей. Щастя в любові, вдалий шлюб. З негативних рис характеру слід зазначити дратівливість, збудливість, свавілля, норовливість, упертість, норовистість, нерідко нелагідність, небажання рахуватися з чужими інтересами.

Якщо в цьому Лунном будинку знаходиться Асцендент, це вказує на можливість зайняти високий державний пост або отримати владу над людьми іншим способом, дослужитися до слави, популярності і визнання заслуг. Такі люди сильні тілом і духом, старанні, чесні, порядні, сумлінні, справедливі. Їх відрізняє підвищений інтерес до протилежної статі, сексуальні пригоди.

1-я чверть будинку. Приємна зовнішність, вміння спілкуватися і знаходити спільну мову з оточуючими. Оптимізм, ентузіазм, любов близьких і оточуючих.

2-я чверть будинку. Несприятлива. Індивідуум показує себе практично тільки з негативного боку. Через поганий стан здоров'я він все бачить лише в темних тонах. Зазвичай у нього репутація низького людини, недобра слава брехуна і розтратника.

3-тя чверть будинку. Також несприятлива. Така людина може бути не тільки брехуном і шахраєм, але і наклепником, склочник, анонімника і донощиком, особливо, якщо Місяць у негативному аспекті з Нептуном.

4-я чверть будинку. Тут виявлені негативні риси характеру - зарозумілість, зазнайство, свавілля, норовливість, упертість, нелагідність. Ці люди можуть грішити за всіма статтями, до того ж у них підвищений інтерес до протилежної статі і цілий шлейф сексуальних пригод.

 Дев'ятий Місячний будинок. |  Одинадцятий Місячний будинок.


 несприятлива конфігурація |  Місячні ДНІ |  ЛУННИЕДОМА |  Перший Місячний будинок. |  Другий Місячний будинок. |  Третій Місячний будинок. |  П'ятий Місячний будинок. |  Шостий Місячний будинок. | |  Восьмий Місячний будинок. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати