загрузка...
загрузка...
На головну

Сонце в деканатах Стрільця |  Історичні особи з Сонцем в знаку Стрільця |  Сонце в знаку Козерога |  Сонце в деканатах Козерога |  Історичні особи з Сонцем в знаку Козерога |  Сонце в знаку Водолія |  Сонце в деканатах Водолія |  Історичні особи з Сонцем в знаку Водолія |  Сонце в знаку Риб |  Сонце в деканатах Риб |

Сонце в I поле гороскопу

1.  А ось і Сонце!
  2.  Вдалині було видно вже будинок, сад, і починався по обидва боки дороги виноградник. Грона винограду зріли і наливалися соком, червоніючи і жовтіючи на сонці.
  3.  Верхній одяг хворого на туберкульоз можливо частіше провітрюють на сонці.
  4.  Глава 9 Західне сонце сходу.
  5.  Чудові промені згасли. Я здався собі раптом таким бідняком, все навколо точно померкло, здавалося сірим і блідим, і саме сяюче сонце стало менш яскраво. І. вивів мене на балкон.
  6.  ДОДАТКОВІ УМОВИ гороскоп
  7.  Завидна посаду під сонцем

Сонце в I поле гороскопу підкреслює почуття власної гідності, підсилює самовпевненість, створює сприятливий грунт для успішного просування по соціальним сходам, забезпечує доброзичливість начальства і прихильність суспільства. Тут Сонце дає велику життєву силу, вітальність, інтелектуальні і духовні здібності, гарантує довге життя. Природно, це при сильному космічному статус Сонця і відсутність до нього негативних аспектів від шкідливих планет. Сильне, неушкоджені Сонце в I поле наділяє індивідуума благородством, великодушністю, дає йому великий оптимізм, почуття справедливість, презирство до лихослів'я і підлості і тенденцію до громадської діяльності. У людей з таким положенням Сонця зазвичай багато оригінальних і неабияких друзів і знайомих, в тому числі і з вищих верств суспільства. Вони - найщасливіші в своїй родині. Брати і сестри зазвичай вмирають раніше них.

При хорошому аспекті Сонця з Юпітером, домінантою народження або з домінантою II поля гороскопу - популярність, слава, багатство.

При пошкодженні Сонця - слабка вітальність, помилки і помилки в молоді роки, нерідко відсутність мети життя.

Опозиція між Сонцем і планетами з VII поля - відкриті, але сильні вороги. У жінок опозиція між Сонцем і Сатурном вказує на небезпеку для життя при пологах.

Історичні особи з Сонцем в знаку Риб |  У знаку Овна
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати