На головну

глава 11

Після виступу ви всією групою відвідуєте невелику вечірку, влаштовану SM Ent. Такі зустрічі - хороший спосіб розслабитися, відпочити, поспілкуватися з друзями, завести нові знайомства. Але тебе як ніколи раніше переповнюють почуття, емоції ... бажання. Чи не намериваясь більше терпіти, ти хапаєш Хека за руку і, під приводом, що нібито засинаєш на ходу, швидким кроком, майже бігом, прямуєш до виходу. За його іскристим очам ти помічаєш, що він прекрасно все розуміє і тільки для видимості трохи пручається. Ви залишаєте будинок до ладу ні з ким не попрощавшись і нікого не попередивши.
 Ви з працею стримуєтеся, поки їсте в готель, де ти заздалегідь замовив номер. Сидите поруч на задньому сидінні, плече до плеча, нога до ноги, міцно стискаючи свої руки, так близько, але так хочеться бути ще ближче. Ще в машині ти натягуєш на нього перуку, який позичив у одного з гримерок, величезні сонячні окуляри, бейсболку, накидає на його плечі якусь безрозмірну куртку, а потім і себе "оздоблюєш" чимось подібним. Посміявшись над видом один одного, виходьте з машини і прямуєте до входу в готель. Так хочеться доторкнутися до нього, поки ви йдете по коридорах, поки піднімаєтеся на ліфті в номер. Але як тільки ви переступаєте через поріг і чуєте клацання закрилася двері, ти накидаєшся на нього, зриваючи всю маскування, цілуючи, кусаючи, стискаючи в обіймах.
 - Ти потрібен мені ... не можу більше ... терпіти, чекати ... я шалено хочу тебе ... - десь між поцілунками шепочеш ти.
 - Я теж ... - він видихає тобі в губи і поглиблює поцілунок. Застрибує на тебе, міцно зціпивши руки за твоєю шиєю і схрестивши свої ноги у тебе за спиною. Справжня мавпочка, що ще скажеш. Ти шукаєш очима місце, де можна було б приземлитися. Проходиш з ним на руках до найближчої кімнату, якої виявляється вітальня, опускаєш, його на диван, обережно, щоб не нашкодити. Сам встаєш навпочіпки перед ним, спираючись грудьми про його коліна і склавши на них свої руки. Якийсь час ви дивитеся один на одного, очі в очі, не відриваючись, не втрачаючи зорового контакту. Ти відчуваєш жар, що виходить від його тіла, ніжність його руки, ковзної по твоїй щоці. Він такий рідний, що ти вже давно не уявляєш своє життя без нього, він такий теплий і гаряче тобою улюблений, що без нього твоє серце перестало б битися, та й замерзло б зовсім.
 Він різко притягує тебе до себе ближче, розставивши широко ноги так, що ти опиняєшся між них. Цілує тебе, так ніжно, м'яко. Повільно, тремтячими від збудження руками починає розстібати гудзики на твоїй сорочці. Ти не витримуєш і просто зриває з себе сорочку, гудзики летять в різні кути кімнати, а за ними і вся твоя одяг. Ти починаєш роздягати його, а він як дитина піднімає руки, коли ти тягнеш за край його футболки. Знявши її, ти помічаєш щось блискуче на його грудях. Ланцюжок, а на ній кільце. Одне з тих, що він тоді купив. Ви дуже рідко одягаєте їх, не можна, щоб хтось побачив. Береш в руку кільце і дбайливо цілуєш його, нахилившись ближче до грудей Хека, так, що чуєш, як б'ється його серце.
 - Я люблю тебе, Лі Хёкдже ... - знову притягаєш його до себе, просто обіймаєш, більше нічого не вимагаючи. Ти готовий все життя просидіти так, відчуваючи дотик його шкіри до своєї, чуючи його дихання, відчуваючи його тепло.
 - Я знаю, і ти тільки мій ...
 - Я б хотів почути інше ...
 - Але ж тобі приємно знати, що ти тільки мій ...
 Трохи відсторонюється і дивишся в його безсоромні очі. У них стільки всього: безкрає добро і туга, ніжність і пристрасть, всепоглинаюча любов і страх. Одна емоція змінює іншу, в ньому йде якась боротьба, прояв якої ти бачиш вперше. Трохи розгубившись, ти ще міцніше притискаєш його до себе.
 - Донхе, довго ще чекати ... - шепоче він тобі на вухо, випалюючи його своїм диханням. Отямившись і виконав всі зайві думки з голови, ти повертаєшся до колишнього заняття. Стягуєш з нього одяг, що залишився, не перестаючи цілувати його. І ось він уже сидить перед тобою в чому мати народила, весь розпашілий, засоромився, було б тільки чого соромитися. Його тіло зводить з розуму всіх, хто його бачить, а що відбувається з тобою, з тим, кому підвладне володіти цим тілом. Ти відриваєшся від його вже трохи припухлих губ, спускаєшся доріжкою поцілунків по його шиї, ключиць, грудей, рельєфним м'язам живота. Він завмирає на мить, коли ти проводиш кінчиком язика по голівці його збудженої плоті, видає такий солодкий для твоїх вух стогін, коли відчуває жар твого рота. Починаєш рухати головою, міцно стискаючи його сідниці руками, збільшує темп. А він стогне все більше, зариваючись руками в твоєму волоссі. Його м'язи напружуються і, відкидаючись на спинку дивана, він кінчає тобі в рот. Ти ковтає все, облизуючись як наївся сметани кіт, але дивишся на нього все такими ж голодними очима. Користуючись тим, що він ще не прийшов до тями, перекидаються його на диван, нависаючи зверху. Легкими дотиками губ до шкіри доводиш його до божевілля, безладними поглаживаниями рук - до блаженства. Він відкритий, і він весь твій. Ти притискаєш його до дивану, щоб він не вирвався, щоб не перейняв ініціативу. Сьогодні в твоїх планах інше, сьогодні ти не заведеш справу до кінця. Сьогодні він дізнається, що значить віддавати, а не брати, сьогодні він дізнається, що завжди відчував ти. Ти сповнений рішучості, а він навіть і не чинить опір.
 Проводиш тильною стороною руки по його щоці, шиї, спускаєшся все нижче, злегка торкаєшся стегна, а потім, піднімаючи його ногу, згинати її в коліні, тим самим прокладаючи собі шлях до подальших дій. Спостерігаєш за його реакцією, коли твоя рука опиняється між його сідниць. Страх змінюється зацікавленістю в його очах, коли ти вводиш в нього один палець. За ним слідує другий, третій. Ти готує його до себе, як він завжди робить це для тебе. Відчуваєш, як він починає сам насаджується на твої пальці, і ти вже хочеш замінити їх на більш цікаве "пристосування", як чуєш його тихий голос:
 - Не хочу тут, пішли в спальню ... - якщо він хоче виграти цим час, то даремно старається. Але ти підкоряєшся йому, піднявшись і схопивши його в оберемок, йдеш в іншу кімнату готельного номера. Всі також обережно укладаєш його на величезне ліжко і опускається на неї поруч з коханим. Відчуваєш контраст холодних простирадлом з твоїм розпаленим тілом. Задивившись на свою коштовність, ти на якийсь час втрачаєш пильність, а він, встигнувши зловити момент, укладає тебе на лопатки і вмощується поверх твоїх стегон. У твоїй голові миготять думки, що це провал, знову нічого не вийшло. Але від них не залишається і сліду, коли він одним ривком насаджується на тебе. Тепер ти закидаєш голову, ти шумно вдихаєш повітря, ти стогнеш в голос. Бачиш, як по його обличчю течуть сльози. Так, ти знаєш, що він зараз відчуває. Відчуваєш, як він бореться зі своїми м'язами, намагаючись розслабитися, звикнути до нових відчуттів. Так, це не так просто. Ще трохи і він починає рухатися.
 - Боже, Хек, ти такий вузький ... - потопаючи у відчуттях, вимовляєш ти.
 - Хах ... - на видиху, ледь чутно. - Це ти у нас великий виріс, думаєш, я так просто не підпускав тебе до своєї дупі !?
 Пара смішків і темп наростає. Він впирається руками в твої груди, ти в свою чергу притримувати його за талію. Ініціатива знову в його руках, але хоч щось змінилося у ваших позиціях. Тобі подобалося віддавати йому всього себе, і він брав без залишку, що не залишаючись у боргу. А сьогодні він віддає себе тобі. Тобі подобається, як він повільно, але впевнено доводить тебе до божевілля, раз по раз різко опускаючись і не поспішаючи підводячись. У цьому весь він, бере все, що хоче, і віддає всього себе натомість.
 Всі його м'язи поступово напружуються, і через якийсь час ти відчуваєш вологе тепло на своєму животі, і сам виливав всередині нього. Нахиляється і цілує тебе в ніс, після чого падає поруч з тобою, укладаючи голову на твою руку. Іншою рукою ти проводиш по його щоці, витираючи вологі доріжки від сліз. Зовсім знесиливши, він згортається в клубочок поруч з тобою і засинає. І ти, ще трохи поспостерігавши за ним, також провалюєшся в царство снів, де немає місця свідомості і логіці, але де є ти і він.
 Вранці ви прокидаєтеся від звуку вібрації телефону, але поки намагаєтеся визначити, з якого кута він доноситься, телефон перестає дзвонити. Так і не знайшовши жодного телефону, ви повертаєтеся в ще теплі обійми ковдри і один одного. Твоя голова лежить на його плечі, а ти граєш пальчиками з ланцюжком і кільцем, мимоволі торкаючись відкритої шкіри, від чого він покривається мурашками. Його пересмикує, коли ти вже спеціально, трохи зачіпаючи, проводиш рукою по його грудях. Ця його реакція тебе збуджує, розбурхує твій розум. Піднявшись на лікті, ти нависає над ним.
 - Я хочу продовження! - Вимагає і без краплі сорому.
 - Я люблю тебе і я весь твій ...

глава 10 |  глава 12

Глава 1 |  глава 2 |  глава 3 |  глава 4 |  глава 5 |  глава 6 |  глава 7 |  глава 8 |  глава 9 |  глава 13 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати