Головна

З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 5 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Тому єдине спотворення, оскільки сутність не стала себе розбалансувати ні по одному шляху і не припинила універсально любити під впливом цієї самої хімічної субстанції, яка була досягнута: висушити життєві енергії інструменту наскільки можливо. У цієї сутності є сильне спотворення щодо зобов'язань справи, яким вона займається, і яке вона нещодавно намагалася подолати, усвідомлюючи, що таке ставлення до справи зовсім не йде на користь справі. І ось в цій області, а саме в поглинанні цієї хімічної субстанції, ми можемо сказати, що це і спровокувало перекручування зменшення життєвої сили з приводу справи і з приводу нестачі бажання відпочити; в загальному, інструмент перепрацював під впливом штучного стимулятора. Життєва енергія в результаті цього була загублена, що призвело інструмент в стан незвично меншою захищеності до інфекцій, ніж це зараз випробовується.

Питання: Друге питання попросив поставити інструмент: як інструмент може відновити саму себе, причому не тільки зараз, а й на майбутнє?

Ра: Я єсмь Ра. Інструмент знає особливості конституції свого тіла, в чому вона потребує: в медитаціях, прийнятті обмежень, в дослідах радості служіння іншим, красі співу, великому контактування тоді, коли тільки можливо, з істотами другий щільності, щоб перейняти від них їхню життєву енергію, особливо це стосується дерев; ця сутність потребує того, щоб усвідомлювати скромне, але щоденне прийняття певної їжі, в цю необхідність входить ранній сніданок і обід, а після нього відпочинок.

Питання: Третє питання інструменту: як Дон і Джим можуть допомогти інструменту у відновленні життєвої енергії?

Ра: Я єсмь Ра. Це питання не дуже підходящий для того, щоб на нього відповідати в повному обсязі. Ми можемо лише підкреслити, що ці сутності найбільш свідомі. Ми можемо додати, що оскільки спотворення інструменту стосуються розбалансування в нинішньому просторі / часі, було б добре, якби сутність завжди залишалася в компанії згаданих вище сутностей. Як можна більше часу.

Закон Одного, Книга V, Фрагмент 15

Сеанс 26, 17 лютого 1981 року

Джим: Наступна інформація стосується двох дослідів Карли з ЛСД. Ми раді, що таких випадків було всього два, в яких була задіяна вона, а ми були цьому свідками, оскільки, як ви можете побачити, що виснажують ефект збільшувався з кожним прийомом цього наркотику. Тривалість сеансів Книги 2 «Закону Одного» була урізана з метою збереження життєвої енергії інструменту, яким ЛСД підірвав сили.

Карла: Можу лише додати, що так, мене охопила слабкість, а поради Ра не змішувати прийом наркотиків і роботу в сеансах - дуже актуальні і по суті. Я їм слідую досі.

Сеанс 25, 16 лютого 1981 року

Питання: Інструмент запитує, як довго триватиме ефект від прийому ЛСД - слабкість, а також є що-небудь, що ми можемо зробити для його полегшення?

Ра: Я єсмь Ра. По-перше, період слабкості сукупності тіла триватиме три ваших місячних місяців, перший прийом хімікатів відповідальний за перший місяць, другий - посилив ефект до двох.

Закон Одного, Книга V, Фрагмент 16

Сеанс 27, 21 лютого 1981 року

Джим: До того, як я приєднався до Дону і Карлі, в кінці 80-х рр., Я їздив в Портленд, штат Орегон, щоб попрацювати з Полом Шоклі і Акваріанской Церквою Універсального Служіння. Це був сам по собі незабутній досвід, але водночас і каталізатор для мене, який, врешті-решт і привів мене назад в Кентуккі, в «Л / Л Різёрч». Після двох місяців в Орегоні я вирішив взяти тайм-аут на тиждень, щоб подумати, та й пристойно заробити на тому, що мені запропонував один з членів цієї Акваріанской Церкви. Тридцять секунд моєї першої медитації на початку цієї самої тижні дуже ясно показали мені, що треба терміново повертатися до Дону і Карлі - прямо як спалах в моєму мозку. Тому я попрощався з моїми новими друзями і повернувся в Луїсвілль. Три тижні потому почався контакт з Ра, а коли Пол Шоклі дізнався про природу контакту, він поставив два питання, попросив, щоб ми запитали їх від його імені сукупність суспільної пам'яті Ра. Відповідь на друге питання особливо цікавий для нас, тому що він пропонує інший погляд на будівництво єгипетських пірамід.

Карла: В 1986 році ми були запрошені на конференцію Шоклі «Дружба», і я, нарешті, зустріла там канал ченнелінг, який називається «Космічне свідомість». Він був дуже щирим і хоробрим каналом, чистим в своєму бажанні служити. Мені не дуже приємно усвідомлювати, що питання, які задаються цим каналом, через якийсь час дуже сильно спотворили і послабили якість переданої інформації. Як трапляється в подібних випадках, винувато захоплення від того, що минає матеріалу. Думаю, що саме якість питань зуміло істотно послабити метафізичний рівень цього ченнелінг.

Сеанс 27, 21 лютого 1981 року

Питання: Джим відчуває себе зобов'язаним задати пару питань, які його попросив поставити вам Пол Шоклі, і я їх вам задам, щоб ви спробували відповісти на них на самому початку нашого сеансу. Перше питання: Пол Шоклі зараз є каналом того ж джерела, що свого часу був пов'язаний з Едгаром Кейсі, який стверджував, що особисто брав участь в проектуванні і будівництві єгипетських пірамід? Чи не могли б ви розповісти нам про його ролі в цьому?

Ра: Я єсмь Ра. Це сталося у вашому континуумі простору / часу два рази по тривалості: в двох життях. Перший раз, в фізичному вигляді, він працював з сутностями Конфедерації в країні, яку ви знаєте, як Атлантиду, приблизно 13 000 років тому. Спогад про це, як ми можемо сказати, було інтегровано в несвідоме сукупності розуму / тіла / духу цієї сутності через сильний бажання служити зцілителем, сутність була сильно поляризована за допомогою механізмів поляризації і була «заряджена» цілительством. Другий досвід у сутності був приблизно через 1 000 років, під час цього досвіду сутність працювала, частково, над свідомістю людей, яких ви знаєте як древніх єгиптян, щоб вони могли почати закликати, що, в свою чергу, призвело нас, сукупність суспільної пам'яті, до того, щоб ми з'явилися на Землі в фізичному вигляді. Під час другого досвіду життя ця сутність була жерцем, вчила про природу, і примудрилася згадати, хоча і в полуіскажённой формі, деякі спогади про навчання / вченні атлантів, стосовно дослідів з пірамідами. Тому ця сутність стала будівельником архетипической думки Закону Одного з спотвореннями в сторону цілительства, допомагала нам допомагати вашим людям в донесенні цієї інформації в тогочасній фізичної маніфестації.

Питання: Друге питання: Пол також отримав інформацію про те, що були й інші сутності, які допомагали будівництва пірамід, але вони не були до кінця втілені в третю щільність. Вони були матеріалізовані від пояса до голови, а ось ніг у них не було. Чи існували такі сутності і допомагали вони в будівництві пірамід, хто вони були?

Ра: Я єсмь Ра. Уявіть, якщо хочете, розумну нескінченність в сьогоденні, в поглинанні життєвості і перебуванні, як розумна нескінченність кодифицируется в розумну енергію волею уявних образів, що допомагають живим камінню прийняти нову форму свого буття. Випромінювання та використання розумної нескінченності на короткий період починає поглинати ВСЕ наступні та взаємодіючі вимірювання, тим самим пропонуючи кинути короткий погляд на тих, хто проектує матеріал силою думки. Ці сутності починаються матеріалізуватися, але ще не можуть бути видимими. Ці сутності були думкоформа, або, інакше кажучи, видимими маніфестаціями нашої сукупності суспільної пам'яті, коли ми пропонували контакт з розумною нескінченністю для розумної нескінченності каменів.

Закон Одного, Книга V, Фрагмент 17

Сеанс 29, 23 лютого 1981 року

Джим: Ра радив Карлі не робити ніякого звичайного лікування, тому що її фізична енергія була на вкрай низькому рівні, а якщо таке лікування застосувати, то це висушить її і так низькі резерви в цій області.

Карла: Ще з дитинства я мала дивною здатністю сидіти з ким-небудь і, тримаючи того і ту за руку, прибирати брижі з поверхні розуму сидить поруч зі мною, заспокоювати якось. Я ніколи не досліджувала цей феномен, що не розвивала його ніяк, довіряючи своєму інстинкту, що прийде відповідний час і все буде, як треба. Напевно, мені слід було б звернути на цю здатність більш пильну увагу, але мені весь час здавалося, що це якийсь дивний дар, він нічого не має спільного з тим центральним шляхом, по якому мені слід йти. Думаю, що якби у мене і була якась здатність зцілювати, то це було б моє вміння слухати. Коли хто-небудь приходить до мене поговорити в «приватному» порядку, посекретничати, я бачу себе в ролі духовного слухача. Це теж якийсь зцілення - слухати людину, що прийшла виговоритися в доброзичливій і уважною обстановці. Хто слухає змушує, через промовляння, більш уважно прислухатися до себе самого мовця. Загалом, в цьому плані у мене справжній дар. Тому саме в цьому напрямку я сфокусувала свою увагу на спробах стати зцілителем. Уміння слухати - це рідкісний вид мистецтва, і мені здається він починається з уміння слухати самого себе. У знанні самого себе укладена величезна сила, в тому числі і знання темної сторони себе, це дає здатність бачити світло щоденних подій. А одного разу чоловік, який почав робити це, виявляє в собі здатність виносити себе цілком, пройшовши через болісний процес повного примирення зі своєю власністю гордістю, через приниження і заперечення того, що зветься власної убогістю, в загальному, людина стає більш здатним любити і прощати себе. Я часто замислююся над тим, що ми відчуваємо свої невдачі, як вираз доброти до інших. Але коли це відбувається, то я впевнена, що перша і безпосередня причина цієї зовнішньої нещадності лежить всередині, в тому самому відмову самого себе від визнання себе ж повним і закінченим досконало створенням.

Сеанс 29, 23 лютого 1981 року

Питання: Інструмент хоче поставити запитання, короткий, якщо є час. Я його прочитаю. Інструмент не хоче займатися фізичною лікуванням, не хоче лікувати інших. Вона вже займалася духовним балансуванням за допомогою своїх рук. Чи може вона читати приватний матеріал про лікування без застосування цього матеріалу до своєї практики? Я припускаю, що вона мала на увазі наступне: чи може вона його прочитати, не принесе це їй особисто якихось важких проблем в її власному житті? Вона не бажає зменшення позитивної полярності. Чи може вона ознайомитися з матеріалом при таких умовах?

Ра: Я єсмь Ра. Відповімо коротко, оскільки ми націлені на спробу консервації життєвих енергій інструменту в ті три місяці, про які ми вже згадували. У сутності є досвід лікування на планах, які не можна віднести до фізичних. Тому вона може читати цей матеріал. Однак їй ніколи не слід виконувати Вправа Вогню, оскільки воно застосовується в сильній формі зцілення на фізичному плані.

Закон Одного, Книга V, Фрагмент 18

Сеанс 30, 24 лютого 1981 року

Джим: Хлопець з «Спілкування з Космічним Свідомістю» зі штату Вашингтон розробляв і просував машину, яка повинна була лікувати здоров'я і стан людей. Ми запитали Ра, чи може ця машина допомогти Карлі. Судячи з відповіді Ра, у Карли було дуже рідкісне магнітне поле, яке, власне, і дозволило Карлі служити каналом спілкування з Ра. Це незвичайне магнітне поле завжди було джерелом неприємностей для Карли і оточуючих її електромагнітних приладів, якими вона користувалася. Прилади постійно ламалися - їй варто було до них лише доторкнутися. Карла не могла носити ніяких годин, крім кварцових, ну а по дому стояло багато-багато полуполоманних магнітофонів.

Карла: Взагалі-то пригоди з магнетизмом - це саме по собі цікаво, але особисто мене це втомлює, мені вже зовсім не смішно, коли черговий прилад ламається, лише тільки я до нього доторкнуся. Я дуже не хочу ламати те, що дозволяє робити мені мою роботу: магнітофон, який записує Ченнелинг. До того ж я ще й періодично відчуваю різного роду енергії, що теж не приносить комфорту. Пару раз, коли я відчула якесь окультне присутність, мені довелося відбиватися від дуже сильних людей, які хотіли, щоб я на них працювала. Зрозуміло, мене так просто не візьмеш, я протистояла всім непроханим і наполегливим зверненням за допомогою, які мені не подобалися, але я ж справді не заводна лялька, щоб мене завели - а я грала! Чим тільки мене не пробували лікувати, щоб моє загальне самопочуття було в нормі, але ми так нічого не знайшли підходящого. Однак дар духовності і віри виявився правильним і ефективним. Загалом, я вже давно втратила інтерес до нових штучок і новим способам, все одно нічого не допомагає - крім відпочинку в молитві і світі, просто знаючи досконалість у своєму серці.

Сеанс 30, 24 лютого 1981 року

Питання: Інструмент запитує, чи можете їй допомогти поляризатор Сема Міллара. Що порадите?

Ра: Я єсмь Ра. Ми скануємо інструмент і знаходимо аномалії магнітного поля, які спотворені в сторону здібностей вловлювати узкочастотний канал в сукупності розуму / тіла / духу інструменту. Поляризатор, про який ви згадали, не допоможе. Ретельне сканування аури цього інструменту тими, хто це здатний робити, і подальша зміна магнітних сил цього поляризатора допоможе суті на ім'я Сем в створенні такого поляризатора, який може допомогти інструменту лише в деякій мірі. Однак ми не рекомендуємо вносити в кімнату будь-якої електричний прилад, крім магнітофона для запису, на наші сеанси, тому що ми не хочемо привносити в процес непотрібних спотворень.

Закон Одного, Книга V, Фрагмент 19

Сеанс 32, 27 лютого 1981 року

Джим: Багато людей писали нам про те, як вони піддаються, на їх розсуд, «фізичним атакам», запитували, як захиститися від непроханих гостей. Судячи з усього, немає ніякої потреби в ретельних ритуалах вигнання або виклику могутніх сил світла на підмогу. Ра описує, як захищати себе в таких випадках, та й на всі випадки життя. І спосіб цей дуже і дуже простий.

Карла: Мені скоро вже виповниться 54 роки, і я, стаючи старше, все більше і більше переконуюся в тому, що наш шлях лежить в простому реченні слави і подяки всьому, що зустрічається на ньому, неважливо, якими є наші людські уявлення про зустрiнутий. Вищенаведене легко робити в хороші часи, але в інших випадках потрібно щось на зразок наполегливості і дисципліни, щоб змусити свій розум прибрати від себе насуваються нещастя. Однак я пробую переконати кожного в тому, щоб терпіння і наполегливість в безсумнівною підтримки Творця і вірі в нього - обов'язково допоможуть. У всіх випадках. Як тільки відчуваєш себе в надійних і сильних руках і в серці Творця, все приходить стає більш легким. Але робота терпіння і наполегливості ніколи не повинні припинятися, тому що ми, люди, весь час втрачаємо світло, знаходимо, і знову втрачаємо, а такі «втрати» викликають спотворення в наших долях.

Сеанс 32, 27 лютого 1981 року

Питання: У мене є питання від Джима, задам його за нього. Доведеться його прочитати. Фізичне тіло інструмента зараз знаходиться в процесі відновлення після вживання хімікату. Вона дуже необережно відкрила себе всяким негативним впливам. Яким чином все ми троє можемо бути більш свідомими в подібних випадках, щоб не відкривати себе в наших діях і думках? Чи можемо ми відкривати себе з необережності, всього лише питаючи Ра про різних областях знань під час сеансів? І що ми можемо зробити, щоб захистити себе від негативних впливів у загальному? Чи є якісь ритуали або способи медитацій, які допоможуть нам захистити себе?

Ра: Я єсмь Ра. Хоча ми дуже цінуємо сильне бажання служити, яке виражається вашим питанням, наша відповідь обмежений спотворенням Закону заплутування. Ми висловимо кілька загальних суджень, які допоможуть вам продовжувати служити в цій області. По-перше, коли інструмент спотворив свою сукупність тіла в бік зниження життєвої енергії, прийнявши наркотик, все ж сам хімікат відомий. Т. е. Це не було, скажімо, явищем природного порядку, не знала також і сама сукупність розуму / тіла / духу про те, що принесе їй вживання цієї субстанції - слабкість. Самі природні способи, скажімо, щоденного існування, в яких сутність без явних спотворень, що викликаються вживанням сильнодіючих хімікатів, можуть розглядатися як звичайні, нормальні, природні. Помилок немає, включаючи дії інструменту. По-друге, засоби захисту від негативних впливів або висушують впливів для тих, хто перебуває на позитивному шляху, були продемонстровані самим інструментом у найвищій мірі. Уявіть, будь ласка, потенціали цієї події, які були відкриті для негативних впливів, потенціали дії на інструмент. Інструмент, в своїй самотності при взаємодії з іншим «я», постійно думав про те, що Творець єдиний, постійно прославляв і дякував Творця за все досліди, в які потрапляв. А це, в свою чергу, дозволило цій конкретної сутності отримати такі енергії для каталізатора, які дали їй допомогу вистояти і ще більше утвердитися на позитивному шляху. Тому то, як ми бачимо захист, дуже просто. Дякуйте Творця і дякуйте Його кожен момент. Бачте себе і інших «я» як со-Творців. Відкрийте серце. Завжди знайте світло і славте його. Ось і вся потрібна захист.

Закон Одного, Книга V, Фрагмент 20

Сеанс 34, 4 березня 1981 року

Джим: Оскільки рівень фізичної енергії Карли був завжди дуже низьким, до того ж її постійний артрит, а це ще й постійні болі, то нам стало ясно, що Карлі необхідно щодня виконувати фізичні вправи, інакше її здатність відновлюватися була б зовсім поганий. Ми виявили, що чим більше Карла втомлювалася, тим більше вона потребувала вправах. Коли її тіло функціонувало близько до нормального, то, що дивно, вправ потрібно набагато менше. Для Карли вправами були прогулянки швидким кроком, приблизно по годині в день. Коли Дон запитав про одне свій досвід 1964 року народження, то відповідь Ра був неповним, щоб не зачепити вільну волю Дона. Більшість подій наших життів являють собою ту чи іншу таємницю. Один спосіб розглядання процесу еволюції полягає в тому, що як з плином часу таємниці розкриваються. Всі події - це ілюзії або таємниці, тому що кожне з них представляє Творця в тій чи іншій масці, надаючи нам більшу чи меншу можливість знайти любов, радість, баланс або досконалість в кожен момент. З поступовим розкриттям таємниць до нас приходить духовна сила. Тому служіння іншим не завжди є вказівка ??того, що той не бачить, але він має здатність рано чи пізно це побачити. Тому Ра сприяє розкриттю Закону Вільної Волі, по іншому відомому, як Закон заплутування.

Карла: Коли я була дитиною, то я танцювала, плавала і каталася на конях. Я любила усілякі вправи, особливо під який-небудь ритм. А ось під час проведення сеансів вправи, якими мені доводилося займатися, були для мене дуже важкими, але енергетично ємними, тому що я відчувала себе шалено втомленою. Обидва: і Дон, і Джим допомагали мені не забувати, що вносять в мою життєву енергію ці вправи, а Джим, щоб мені було легше, приєднувався до мене в прогулянках. Удвох гуляти швидким кроком набагато приємніше! Дон не міг приєднуватися до нас, у нього сильно боліли ноги після роботи в тропіках, йому взагалі було важко ходити. Що дивно, це не заважало мені відчувати іноді в Доні якусь прямо звірячу силу. Приміром, в 1977 році я і Дон відвідали збори «З'єднання Умов», який проводив Андрія Пухаріч. Там зібралися в основному цілителі, все - жінки, були і інші члени підтримки середнього віку, а половину кружка представляли хлопців з коледжів, які представилися Пухарічу, як Мандрівники. Хлопці любили грати в футбол, коли були перерви. Дон приєднався до них на першій же грі. І грав дуже добре, здивувавши не тільки мене, а й молодь. Коли гра закінчилася, юні часто-часто дихали, збивши дихання, всі були розпарені і пітні, а Дону хоч би що, він навіть не задихався. Не варто говорити, що молодь відразу перейнялася до Дону повагою! Але він чомусь більше з ними не грав.

Сеанс 34, 4 березня 1981 року

Питання: Інструмент бажає з'ясувати, чи не будуть два, більш коротких, заняття фізичними вправами, краще, ніж одне, але більш довгий?

Ра: Я єсмь Ра. Ні, не будуть. Розумна конфігурація фізичної сукупності, що займається вправами протягом трьох місяців, протягом яких інструмент схильний посилення фізичного спотворення, більш сприятлива для зміцнення фізичної сукупності. Це розумна конфігурація може розглядатися як один великий період вправ, найкраще ввечері, перед вашою вечірньої медитацією, а займати за часом це має не менше півгодини спочатку. Буде здаватися, що така тривалість буде виснажувати інструмент. Однак загальним ефектом буде зміцнення фізичної сукупності і зменшення уразливості організму.

Питання: Чи можливо вам розповісти мені, що трапилося зі мною в 1964 році, коли я, медитуючи, виявився ніби як в інший щільності і на іншій планеті? Я бачив, як на цій планеті проходив якийсь досвід. Чи можете ви розповісти про це, що це було?

Ра: Я єсмь Ра. Розкриття цієї інформації завдасть шкоди вільної волі суті. Ми обмежимося пропозицією цієї сутності, яка ще не готова до вверганію себе в гіпнотичний регрес, які будуть робити інші сутності, самостійно осягнути, що представляє собою його існування.

Закон Одного, Книга V, Фрагмент 21

Сеанс 36, 10 березня 1981 року

Джим: Маючи лише слабке, але чітке уявлення про те, що ми прийшли на цю планету для того, щоб виконати служіння іншим - одного цього було явно достатнім для «проникнення крізь завісу безпам'ятства», про який сказав Дон на сеансі 36, оскільки перед початком контакту з Ра у нас, власне, крім цього відчуття нічого і не було. У кожної сутності третьої щільності є Вища Я або Сверхдуша, яка «живе» в шостий щільності існування. На додаток до вищесказаного, Мандрівник, який є частиною сукупності суспільної пам'яті, теж має свідомість, до якого він може звернутися за допомогою, оскільки кожна сукупність суспільної пам'яті як видно теж має свою власну Наддушу або Вища Я, її-то Ра і позначив як « тотальність сукупності розуму / тіла / духу ».

Карла: Процес забування, або завіса, це термін часто використовується в наших джерелах. Основна думка така: коли ми «одягаємося в плоть» і стаємо маніфестацією сутності на земній плані, то плоть закриває нас від метафізичних відчуттів. Все, що ми знали до народження, ховається в глибині розуму, і ми починаємо подорож по життю, володіючи лише нашими голими тілами і нашими почуттями, що виникають з серця. Тож не дивно, що у Странніков проблеми з пробудженням від ілюзії, яку ми називаємо реальністю консенсусу. Завжди є побоювання, коли сутність інкарніруется, що Мандрівник так і не «прокинеться», і втратить весь досвід життя. Ви, які читають цю пропозицію, напевно перебуваєте прямо в серцевині цього процесу пробудження, починаючи сприймати концепцію себе, як набагато більшого і всеосяжного метафізичного, вічного володаря «Я» в буття. У міру пробудження і розвитку наших справжніх «Я», ми можемо почати допомагати один одному, і сприяти пошукам кожного Мандрівника щодо впізнавання правди про самого себе на дорозі світла. На вашому шляху будуть з'являтися люди. Вони можуть і не «усвідомлювати», вони можуть і усвідомлювати, але бути збентежений або переляканими. Але вже якщо Творець поставив їх на вашому шляху, то ви вже «озброєні», ви можете допомогти їм. Просто любите їх і приймайте всім серцем. Це набагато важче виконати, ніж сказати про це. Тому що прийняття їх включає спочатку любов до себе і прийняття себе самого, прощення себе за мільярди недосконалостей і недоліків, які ви неминуче побачите, подивившись на себе. Але вся робота полягає в роботі над собою, висловлюючись метафізично. Якщо ви не можете полюбити когось, то придивіться до себе, до того місця всередині себе, де ви заперечуєте одну з частин самого себе, ту частину, яка темна і яку ви не бачите і не відчуваєте. А коли ви почнете працювати над любов'ю, прийняттям та прощенням темної сторони себе, ви почнете служити всім тим, хто йде своїм шляхом і зустрічає по дорозі вас. Я думаю, що ключ прийняття себе лежить в тому, щоб, нарешті, побачити і зрозуміти, що бути у плоті - це бути в недосконалості і сумні. Немає ніякого способу уникнути помилок в контексті цього світу. І все ж глибоко всередині нас є наше «Я», з чудовою пам'яттю, без завіси, з пам'яттю, прекрасно усвідомлює, хто ми є і куди і навіщо ми прийшли. Коли «Я» нарешті доростає до здатності зустрітися віч-на-віч своє ж недосконале «Я», то людина стає більш прозорим до прийому нескінченної любові, яка йде не від нас, а КРІЗЬ нас, і благословляє все. У цій практиці любові у нас у всіх є чудовий джерело сили і сміливості: наше Вище Я. Особисто я називають Вища Я Святим Духом, тому що я спотворена в сторону містичного християнства. Інші люди називають Вища Я внутрішніми провідниками, ангельськими створіннями, вищої суттю, або просто Керівництвом. Суть не в терміні, а в тому, що ця енергія доступна завжди і всім, вона підтримує і охороняє нас. Кожен може почати практикуватися в усвідомленні цієї енергії, свідомо відкриваючи себе їй в медитації, і звертаючись до цієї сили за порадою в важкі для себе часи. Я закликаю кожного бачити себе, як пробуджується, і ви отримаєте підтримку невидимих ??сил. Пориньте в джерела цієї сили в мовчанні і молитві. Вони вам обов'язково допоможуть.

Сеанс 36, 10 березня 1981 року

Питання: Міркую над тим, чи включають наші знання, отримані від контакту з Ра, здатність проникати через завісу безпам'ятства? Я правий?

Ра: Я єсмь Ра. Досить близько до істини.

Питання: Чи Закон заплутування забороняє це? Я правий?

Ра: Я єсмь Ра. І в цьому ви маєте рацію.

Питання: Ще мені цікаво, чи є число три, ось як нас троє, мінімальним необхідною кількістю для подібного роду роботи і контакту? Я правий?

Ра: Я єсмь Ра. Для захисту інструменту необхідна мінімум група, а також таке число, яке є оптимальним для винятковій гармонії, що панує в групі. В інших групах число може бути і більшим, але ми проаналізували ситуацію і з'ясували, що для цього контакту розумним і достатнім є три індивідуальності умів / тел / духів, які і є.

Питання: Я трохи збентежений з приводу питання про Вищу Я. Кожен з нас, як я припускаю, має свій власний Вищим Я на рівні шостий позитивної щільності, так? Кожен з присутніх в цій кімнаті, т. Е. У кожного є своє Вища Я?

Ра: Я єсмь Ра. Це буде останній насичений питання цього сеансу. Ми спробуємо висвітлити мету і намір вашого питання. Так, як ми його розуміємо. Якщо потрібна додаткова інформація, питайте. По-перше, правильно, що кожен з вас має по одній Наддуша, як ми можете назвати цю сутність. Однак, у зв'язку з тим, що існують повторювані гармонійні взаємодії між вами, трьома сутностями, то можна побачити, що, крім Вищих Я кожної сутності окремо, існує й інша Вища Я, того типу, яке важко описати словами, скажімо Вища Я сукупності громадської пам'яті. У цій групі знаходяться ще два таких Вищих Я, що належать до тотальності сукупностей суспільної пам'яті, вони сплітаються в своїх зусиллях з вашими «особистими» Вищими Я в цей час.

Закон Одного, Книга V, Фрагмент 22

Сеанс 37, 12 березня 1981 року

Джим: У березні 1981 ми відправили перші десять сеансів з Ра в літературна агенція «Скотт Мередіт» в Нью-Йорку. Ми хотіли почати поширювати цю інформацію, охопивши наскільки можна більше людей, і думали, що це велике агентство допоможе нам знайти видавця. Через два тижні, після роздуми над текстом, містер Мередіт написав нам листа, про чотирьох сторінках, в якому він подякував нам, але і не обнадіяв, мовляв, текст не має жодних шансів бути проданим на ринку. Ключовою фразою листи служить нижченаведена цитата:

«Жодна сутність, що робить подібні викрутаси з англійською мовою, не має жодних шансів, щоб втертися в довіру до читачам. Текст являє собою таку щільність матеріалу, яку можна порівняти хіба що з "Нью-Інгланд Джорнел оф Медісін", або з журналом англійської та німецької філософії, або з дисертацією доктора наук по епістемології ... до того ж, через якийсь час, сам діалог стає утомливо нудним. Щось подібне вже відбувалося в Афінах, я знаю. Потім такі ж речі обговорювалися в неокласичному ренесанс, але все це вмерло, і я не думаю, що даний текст зуміє відродити інтерес до цієї теми. »

Коментар Ра з приводу того, як би нам зробити цю інформацію доступною для людей, поставив гумористичну точку на цьому кінці нашої наївності. За кілька днів до отримання листа від літературного агента ми сиділи в кухні за столом і вголос міркували про те, що б це могло означати - космічний гумор, ну а потім на сеансі сам Ра проілюстрував нам - що, власне! Даємо рада будь-якій групі, подібної до нашої: якщо ви бажаєте поширити інформацію, яку ви зібрали і яка може стати в пригоді іншим - розслабтеся і нехай за вас працює Закон Притягання. Якщо інформація допоможе хоча б одній людині - цього цілком достатньо. Щонайменше та користь, яку матеріал приніс нашій групі, стала перетворюватися в світло, який група випромінювала зовні, на всіх, з ким ми зустрічалися у побутовій суєті.

 З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 4 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 6 сторінка


 З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 1 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 2 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 3 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 7 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 8 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 9 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 10 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 11 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 12 сторінка |  З коментарями Джима Маккарті і Карли Л. Рюкерт 13 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати