Головна

Світ твориться Серцем |  Кодекс вчительського Серця |  затвердження Духа |  дар небес |  Насильство - тяжкий злочин |  Витончена любов до дітей |  все можна виправити |  прихована реальність |  Чи не гасіть мою радість |  закони прекрасного |

вчительське невігластво

1.  Безсмертя буде даровано тим, хто подолає невігластво молодості.
  2.  Безсмертя буде даровано тим, хто подолає невігластво молодості.
  3.  НЕВІГЛАСТВО І ГРОМАДСЬКІ ШАРИ
  4.  НЕВІГЛАСТВО І РЕЛІГІЙНА ЖИТТЯ
  5.  Сет Пиллинг і його невігластво
  6.  СВІДОМЕ НЕВІГЛАСТВО

- Хтось вкрав у мене гроші, які дала мама для класного фонду! - Оголосив хлопчик.

- Ти впевнений? - Запитує вчителька.

- Так, вони були у мене в портфелі, а тепер їх немає ...

- Злодія терпіти не можна! Нехай сам зізнається, краще для нього буде! - Каже вчителька строго і суворим поглядом пронизує кожного, бо кожен може виявитися злодієм.

Діти скулилися.

Колеги, може бути нам - учителям - потрібно бути трохи обережніше з дітьми, які щойно прийшли в школу?

- Бачу, злодій не хоче зізнаватися ... Тоді знайду його сама ...

Що задумали, колега, схаменіться!

- Нехай кожен підійде до мене зі своїм портфелем ...

Колега, ви маєте намір обшукати дітей ?!

Як таке приходить в голову ?!

Начебто ви досвідчений вчитель, з вищою розрядом! Невже будете вивертати у дітей кишені, будете оглядати портфелі кожного?

- Так, буду обшукувати кожного! .. Відкрий портфель, виклади все на стіл ... Покажи кишені ... Зніми взуття ... Значить, не ти вкрав гроші ...

- Наступний ... Відкрий портфель ... Покажи кишені ... Теж не злодій ... Наступний ...

Учитель, зупиніться!

Ви віддаєте звіт, ніж зараз займаєтеся? Вас з таким складом розуму і серця допустити до дітей не можна, ви для них небезпечна людина! Якщо те, що ви зараз витворяє, назвете педагогікою, то вона страшна, вона - педагогічна тьма! Страшна вона тому, що калічить душу дітей, порушує права дитини. Можна уявити, до чого вона вас приведе, якщо у кого-небудь з ваших безпорадних учнів ви дійсно виявите гроші! Все, тому дитині кінець! Та й не тільки тому, всім іншим теж! ..

... Молю тебе, Господи!

Не дай восторжествувати вчительському невігластву, злобі і жорстокості!

Пішли цього вчителя Світло, щоб жахнувся він свого діяння, впав на коліна перед дітьми і каявся, і просив у них вибачення!

Спаси душу вчителя, Господи, і захисти надалі дітей від вчительського обурення.

Амінь.

гірше вбивства |  Урок інформатики
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати