Головна

" Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 10 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 11 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 12 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 13 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 14 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 15 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 16 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 17 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 18 сторінка | " Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 19 сторінка |

" В аварію потрапив. А ти все така ж емоційна :) Але я знаю вихід - приходь до мене в гості ".

1.  Gt; Запишіть на стрічку вихідні процедури
  2. " Війна всіх проти всіх ". Історія питання
  3. " Війна і мир "як роман-епопея
  4.  VI. Визначення напору на виході з підпірного насоса
  5.  А. Дроссель на виході гідроциліндра
  6.  АНАЛОГОВИЙ ВИХІД (цифp-аналоговий пpеобpазователь (ЦАП))

"Дуже добре, - Не стала відмовлятися Ніка, якій в спину дихало нетерпінням, змішане з якимось дивним, що тиснуть на горло, почуттям, - коли і куди? Завтра можна? Прости за пріставучесть, але для мене це важливо. "

Доброзичливо налаштований і явно зацікавленого Євген охоче написав дівчині свою адресу, код домофона і сказав навіть номера автобусів, які ходили до його зупинки з зупинки Ніки - як виявилося, він до цих пір пам'ятав її адресу. Сам він жив зараз не дуже близько - майже на іншому кінці міста.

"Тоді побачимося завтра о дванадцятій, - Надрукував Женя. - Я, чесно сказати, заінтригований. Про що ти так хочеш поговорити? "

"Завтра і дізнаєшся! Спасибі, Жень!" - Повідомила йому зраділа Ніка і вийшла з Інтернету, подумавши - раптом Євген передумає? Адже вона так нахабно до нього напросилася, а адже вони один одному ніхто - так, далекі знайомі із загальним минулим.

Світловолоса дівчина, зрідка нервово смикаючи плечима, ще трохи посиділа біля екрану комп'ютера, на автоматі клацаючи мишкою то на недавно викладені фотографії знайомих, чи не запам'ятовуючи чи й навіть не пізнаючи їх, то на відео з приколами, які її абсолютно не смішили, а скоріше, дратували. Чомусь Ніке було некомфортно і навіть страшнувато, хоча ніякої небезпеки вона, природно, перед собою не бачила. Дівчина відчувала себе підлітком, хто стоїть на квітковій галявині, любующімся сонячним пейзажем і не розуміє, що розкішна тінь, під яким він ховається від жарких променів, - це не тінь від дерева, а тінь від величезного динозавра з розкритою в беззвучному радісно-збудженому рику пащею .

Ніка засовався на стільці і раптом надрукувала в одній з пошукових систем, який постійно користувалася: "Північна корона, легенди". Навіщо, вона і сама не знала. Просто їй захотілося почитати щось про прощальному подарунок Тесея Аріадну - занадто сильно ці два міфологічних персонажа нагадували їй Микиту і себе. А кольє, що зберігалося в темно-синьою оксамитовій коробочці, захованої від сторонніх очей в ящику туалетного столика, - саму Північну Корону.

"Північна корона (лат. - Corona Borealis, офіційне позначення - CrB) - невелике сузір'я Північної півкулі неба. Головні зірки сузір'я утворюють напівкруглий вінець. Площа - 179 квадратних градусів (73 місце по площі). Мабуть в широтах від + 90® до - 50® ... ".

"Спостерігати Сузір'я можна з будь-якої точки Росії, а таких країн колишнього СРСР, починаючи з початок весни і до кінця літа. Найбільш сприятливий час для астрономічної видимості - травень, для вечірнього спостереження - червень ...".

"Містить 36 зірок, видимих ??неозброєним оком. Найяскравіша зірка - Альфа (інші назви - Гемма, Альфекка, гноз), зоряна величина 2,2. Усередині вінця також розташовується знаменита змінна зірка R Північної Корони (R СГВ) - зірка 6-ий величини, яка стала еталоном дуже рідкісного класу зірок, чий блиск різко і раптово зменшується на кілька зоряних величин, а потім знову повертається в норму ... ".

"Північна корона - одне з найдавніших сузір'їв. Було включено Клавдій Птолемей в його каталог зоряного неба" "Альмагест" в числі інших 47 сузір'їв. Стародавні зображували це сузір'я у вигляді корони, прикрашеної дорогоцінними каменями. З ним пов'язано кілька міфів. Відповідно до одного з них, Північна Корона - це вінець, виготовлений Гефестом для Тесея, який врятував його в лабіринтах острова Крит і залишений Тесеем сплячої Аріадну ... ".

"Після того, як Тесея уві сні з'явився бог Діоніс і сказав, що Зевсом Аріадна призначена йому, герой покинув свою кохану, залишивши їй в подарунок Північну Корону, і поплив з острова Наксос. Засмучений Аріадну довелося стати дружиною бога Діоніса. Він підніс її на Олімп, зробивши безсмертної, а вінець він підніс на небо у вигляді красивого сузір'я ... "

Це все здалося Ніке досить цікавим, але по-справжньому її зацікавила така інформація, здавалося б, абсолютно нічого не значуща:

"Маловідомо, він в античній міфології є один досить цікавий факт: сузір'я Геркулес - найближчий сусід Північної Корони, іноді називають сузір'ям Тесея ...".

Це дуже зацікавило Ніку - з чого раптом стародавні називали сузір'я, що межує поруч з Північної Короною, то Геркулесом, то Тесеем?

Виявилося (по крайней мере, так зрозуміла Ніка), що Тесея можна назвати двійником Геракла. Тесей, як і Геракл, - один з найбільших героїв Греції. Вони обидва - діти богів (один - Зевса, другий - Посейдона), сильні і хоробрі, які вчинили безліч яскравих подвигів і врятували землю від цілої купи різнокаліберних чудовиськ. І обидва, до речі, тягали на собі левову шкуру. Тільки Геракл був загальногрецьким персонажем, а Тесей - знову ж таки, так зрозуміла що зацікавилася всім цим Ніка, - персонажем афінським, якого уряд полюса намагалося вознеси так само високо, як і Геракла, щоб збільшити авторитет славного міста Афіни в очах інших жителів Еллади.

Начитавшись купи всілякої інформації, Ніка, відчувала себе втомленою, попленталася спати, а снилось їй темне нічне небо, осяяне красивими сузір'ями, чомусь підписаними чиєїсь, явно божественної, рукою. Мерехтячи блідо-жовтим кольором, ці написи спокійно висіли в небі. Ніка, в сновидінні умнеющих літати, здивовано розглядала цю незвичайну красу і зовсім не злякалася, коли в небі з'явилася величезна білошкіра і витончена рука, яка абсолютно незворушно початку прати цілком сучасним червоно-синім ластиком напис "Геракл" над одним з сузір'їв, а потім стала виводити з нього нову назву: "Тесей". Ніка нічого не говорила, тільки кивала руці, немов би схвалюючи.

На наступний день, об одинадцятій годині ранку, коли Карлова, порядком нервова, вже зібралася, було, вийти за двері, щоб відправитися в гості до Євгена, щоб з'ясувати деякі питання, її мобільник вимогливо затрезвоніл. Дівчина смикнула плечем - ну і хто так невчасно? - І дістала телефон з сумочки.

- Привіт, - мигцем глянувши на екран, недбало сказала вона, стоячи біля дверей, притиснувши засіб зв'язку плечем до вуха, і намацуючи однією рукою ключі - інший доводилося тримати сумочку. Дзвонила її подруга Даша.

- Хай, Ніка, - весело прокричала в трубку вона. - Ти як, зайнята?

- Зайнята.

- Погано, - виразно засмутилася трубка. - А ти мені потрібна. Дуже дуже.

- Навіщо? - З підозрою в голосі запитала Ніка, дістаючи з сумочки ключі.

- Мені сьогодні ввечері потрібно бути на ювілеї у тітки - вона його в ресторані проводити буде, а надіти абсолютно нічого! Щось терміново потрібно купити!

- У сенсі нічого? У тебе ж шмоток повна шафа.

- Ну ось, нічого, - зітхнула Дарина. Ніке так і уявив, як подружка сидить і кусає повні, що привертають увагу губи. - Я за останній час схудла, тому на мені всі старі речі виглядають якось кострубато. Як на пугалом. Соромно так йти в ресторан. Раптом я там кого зустріну, - під словом "кого" явно розумілися ті представники чоловічої статі, які гіпотетично могли стати Дашеньке довгоочікуваної другою половинкою.

- Коротше, пішли зі мною по магазинах, а? - В голосі дівчини на тому кінці дроту заструілся мед. Вона терпіти не могла самотності і шопінгу в одну мордочку.

- У мене в дванадцять зустріч з одним, - сказала Ніка, яка раніше з радістю становила подрузі компанію. Але зараз їй було відверто не до цього. У неї були справи важливіші.

- З яким ще одним? - Насторожилася Даша миттю. - А-а-а? Що це у тебе за, - зробила вона багатозначну паузу, - друг?

- Друг дитинства, - хмикнула Карлова, зрозумівши, до чого хилить приятелька. - Мені потрібно до нього у справах заїхати. І я не знаю, скільки у нього пробуду, прости.

- А скасувати? - Жалібно запитала Дашка.

- Не можу Вибач. Мені по справі з ним треба зустрітися.

- По якому?

- Поговорити треба.

- А ти довго у нього будеш?

- Не знаю, - зізналася Ніка. - Час, може бути, більше, а, може бути, менше.

- Ну, перенеси вашу зустріч, а? - Заболіла друга дівчина. - Ти мені сьогодні, правда, потрібна-а-а! Я без тебе нічого не виберу. Слухай, - осінило Дашу, - а давай, я за тобою заїду? Я сьогодні на машині брата - він був так великодушний, що дав користуватися нею. Я почекаю тебе біля будинку твого друга дитинства, а потім ми разом поїдемо по магазинах і виберемо мені плаття вечірнє? Я за тобою заїду ... Буду твоїм водієм ... Доставлю додому ... Ніяких автобусів ... Ну-у-у, як тобі мій план? - Даша отримала права ще пару років назад, а своєю машиною поки ще не обзавелася, тому щосили експлуатувала тачки брата чи тата. Начебто їздила цілком пристойно, по крайней мере, в аварії не потрапляла і штрафи не загрібає, на відміну від брата, який майже щомісяця порушував права.

- А якщо я буду в гостях години дві? - Іронічно запитала Ніка, задумавшись. Комфорт вона любила, а от набиті автобуси - немає. Та й їхати до Жені далеко. - Або три? Весь цей час чекати мене будеш?

- Я почекаю! Давай, погоджуйся!

- Добре, - зважилася Ніка. - Мені потрібно бути у нього в дванадцять, так що приїжджай зараз.

- Окей, - зраділа Даша. - Через хвилин п'ятнадцять приїду, подружка. Як буду під'їжджати, скину смс-ку, і ти вийдеш до під'їзду.

Через п'ятнадцять хвилин Ніка, і правда, зустрілася з Дашею, радісною, як дитина, якій подарували величезний "Кіндер-сюрприз", в якому було не одна, а цілих дві іграшки. Вона, сидячи за кермом, передчувала майбутній похід по магазинах у пошуках вечірньої сукні, а тому перебувала в гарному настрої. Як з'ясувалося, ювілей її тітка мала справляти в дуже презентабельному ресторані, з купою гостей, серед яких повинні були бути двоє молодих людей, яким Дашка симпатизувала, а тому хотіла зробити і на них дуже хороше враження. Останнім часом з особистим життям у дівчини якось не задавалося - після тієї самої невдачі в клубі, де вона і Ніка познайомилися зі Стасом і його приятелем-боксером, який їй так сподобався, Даша більш не зустрічала жодного вільного представника чоловічої статі, який би торкнувся її дівоче трепетне серце або б просто зацікавив. Всі ті, хто їй подобався, як на зло, нібито змовившись, були зайняті, і у декого навіть були діти. Однак оптимізму Даша не втрачала. І сьогодні в ресторані сподівалася виконати місію "заманив вподобаного хлопця у свої тенета".

- Вони обидва - племінники нового тітки чоловіка. Уже третього, - сміючись, пояснила дівчина мовчала Ніке, яка, здавалося, зосередилася на своїх нігтях, сьогодні непокритих ніяким лаком. - Тітка Іра - красуня! Вміє себе поставити. Все життя навколо неї ціла купа мужиків в'ється. А дядько Ігор - її третій чоловік. До речі, на десять років майже її молодше.

- Що хорошого в трьох чоловіків? - Пробурчала Ніка, відірвавшись від вивчення нігтів.

- А що поганого? - Уважно стежила за дорогою Дашка, перебудовуючи з одного ряду в інший. - Навпаки, класно, що біля тебе завжди хтось є. Є якийсь чоловік.

- Якщо мати все життя одного чоловіка, то теж можна буде сказати, що біля тебе хтось є, - знизала плечима Ніка. - Хтось єдиний.

- Тобто ти проти кількох шлюбів?

- А ти за?

- Я не бачу в цьому нічого поганого. По-моєму, це навіть класно, коли в житті різноманітність є, - розсміялася Даша, яка, дійсно, дуже поважала свою тітку і навіть хотіла на неї походити.

- А я, - похмуро заявила Ніка, яка пару років тому теж вважала, що все життя прожити з одним і тим же людиною - дуже нудно, але останнім часом змінила до цього своє ставлення, - а я обома руками за один шлюб. Якщо ти любиш свого чоловіка, а він тебе, навіщо руйнувати відносини? Природно, якщо перший чоловік - дебіл і відноситься до тебе не так, як ти цього заслуговуєш, потрібно закінчувати стосунки і шукати іншу людину. Але якщо перший чоловік - той, без кого ти не можеш жити, і це взаємно, то, думаю, він повинен стати першим і останнім.

- Філософічка, - наморщила кирпатий носик Даша. - Моя тітка любила свого кожного чоловіка, просто вони потім розбігалися з різних причин.

- Може бути, це були закоханість і пристрасть? - Припустила Ніка.

- Фіг знає. А ти Сашу любиш або у тебе теж закоханість або пристрасть? - Раптом запитала Даша, знала, що хлопець її подруги хоче серйозних стосунків. Але також вона знала, що Ніка поки що чинить опір всьому цьому.

- Я не знаю, - ще більш похмуро заявила Карлова, тому що це був для неї дуже болюче питання. А тому, щоб поміняти тему розмови, вона гаркнула. - Ну і що ти верзеш, як курка? Ми до Жені не встигнемо!

Даша розуміюче хмикнула і стала поширюватися з приводу їх з Нікою спільної знайомої. Після вона, не вміє мовчати, стала захоплено розпитувати Ніку про одного дитинства, посилено натякаючи подрузі, що раптом цей невідомий Женя, до якого вони їдуть, - той самий, кого вона, Даша, так довго шукає? Її єдиний і неповторний? Ніколи не знаєш, де і за яких обставин зустрінеш другу половинку.

- Цей Женя гарненький? - Запитала вона про всяк випадок у Ніки, яка була не в настрої розмовляти. Вона знову нібито перебувала в обіймах якогось дурного передчуття і хвилювалася, немов їхала на важливий іспит - навіть живіт її злегка захворів.

- Кілька років тому був цілком симпатичним, - відповідала Карлова, дивлячись у вікно.

- А який він? Опиши? - Не відставала Дашка. - Ей, ти, тварь паршива! - Несподівано крикнула вона, - куди летиш ?? Ой, прости, Ніка, цей удод в нас трохи не вписався. Ну, так як цей Женя виглядає?

- Як і всі люди.

- Це як? Детальніше!

- Ти його все одно не побачиш. Будеш в машині чекати.

- Ну, раптом він мені після твого словесного опису дико сподобається, і я з ним познайомлюсь? Опиши! - Заболіла її подруга. Карлова зітхнула і оповіді пару слів про Женю:

- Зростання середнього, трохи вище тебе, худорлявий, але спортивний - був, принаймні, тому що якимось там спортом серйозно захоплювався. Кароокий, волосся каштанове, коротко стрижене. На обличчя дуже милий і виглядає, правда, трохи молодше за свої роки. І ще у нього були довгі-довгі вії, і ми всі йому заздрили, - раптом згадалося, як в їх загальної та великої компанії всі дівчата, і правда, хотіли отримати собі такі ж класні вії.

- А характер?

- Веселий, активний, рухливий, дуже кумедний. Правда, іноді заводиться з півоберта.

- У моєму смаку, - зраділа Даша, бадьоро обганяючи чиюсь нову "Ладу".

- Дорога, у нього вже є дівчина, я так розумію, так що ти в прольоті, - розбила надії подруги безсердечна Ніка. - І повторюю: ти будеш сидіти в машині, і знайомити вас я не збираюся.

- Ех ти, - докоряла її Даша. - Але я не зрозуміла, в якій справі ти до нього їдеш-то?

Ніка зітхнула. Говорити правду їй дуже не хотілося.

- Забрати в нього повинна деякі речі.

- А-а-а. Куди нам далі їхати? Ой, я, здається, не туди звернула ...

- Я тебе вб'ю, - пообіцяла їй Ніка, для якої ця зустріч, дійсно, була важлива. Куди ти не туди звернула?

- Не треба нервувати! Все буде тік-так.

- Якщо ти не отримаєш від мене піф-паф.

У підсумку дівчата приїхали до багатоповерхового недавно відбудованому будинку Жені, на першому поверсі якого він жив у двокімнатній квартирі, із запізненням в двадцять хвилин. Євген, проте, не образився, правда, і не дуже-то зрадів приходу Ніки. Хлопець, з трохи кучерявими каштановим волоссям і спортивної, але худорлявої фігурою, як у бігуна, взагалі був якимось напруженим і стриманим, а очі - чи то настороженими, то чи втомленими.

Женя довго не підходив до дверей, змусивши Ніку понервувати і натиснути на дзвінок пару раз, потім якийсь час розглядав дівчину в око і тільки потім відімкнув замок, сказавши неголосно: "Привіт, проходь" і, зробивши непереконливий жест лівою рукою. Права була в гіпсі майже по лікоть. Ногу він злегка подволаківал за собою. Недавня аварія залишила свої сліди і на його худому витягнутому вилицюватому особі з неприродно щільно стиснутими губами.

Дивлячись на похмурого і мовчазного Женю, Ніка вельми і вельми здивувалася і навіть занепокоїлася. Невже Євген так змінився за останні роки? Де його колишні сміх, нескінченні сміх і жарти, блиск в очах? Хоча начебто вчора по Інтернету був таким же веселим і добродушним, як і раніше. А зараз він наче довго-довго спав і насилу прокинувся, вирвавшись з обіймів кошмару. Або в усьому винне стан його здоров'я?

- Як справи? - Задав чергове запитання господар квартири, проводячи свою гостю в зал - на подив чистий і з акуратно розкладеними скрізь речами. Безладу, який раніше був притаманний раздолбаю Женьки, тут не було. Навпаки, тут було ще й дуже затишно - особливо Нік сподобалися кремово-жовті витончені шторки з мудровані лимонної вишивкою по краях, які по тону відмінно поєднувалися з новенькою м'якими меблями.

- Ну, що тебе до мене привело? - Запитав дещо нервово молодий чоловік, сидячи перед Карловой. Дівчина з тривогою стала вдивлятися в його обличчя: на щоці молодої людини виднілися садна, а на вилиці - синяк.

- І прости, що приймаю в такому вигляді, - посміхнувся Женя, нервово проводячи лівою рукою по лінії трохи загостреного підборіддя. Пальці у нього злегка тремтіли. - Як казав, потрапив в аварію. Відок не айс.

- Ну ти зовсім! - Насупилася Ніка, відчуваючи, як її співрозмовник напружений. - Це мені треба вибачатися, що я заважаю тобі! Чесне слово, я довго тебе не затримаю, Женя. Ти просто відповідай на пару моїх питань, і я побіжу. Добре? Мене тим більше під твоїми вікнами подруга чекає, так що я зовсім небагато твого часу займу.

- Давай свої питання, - кивнув молодий чоловік, і Ніка побачила на його лобі крихітні крапельки поту, хоча в кімнаті було зовсім не жарко і не душно.

"Може йому погано, і у нього температура? Треба б швидше ця розмова закінчувати і залишити його відпочивати", - подумала вона з занепокоєнням, але вголос сказала:

- Жень, ти давно зустрічався з Сашею?

- З ким? - Не зрозумів той, дивлячись не так на гостю, яка колись давно подобалася йому, а на зачинені двері, що веде в спальню.

- З Діоновим, - терпляче пояснила Ніка.

Очі у Жені збільшилися і вп'ялися в обличчя дівчини.

- З ним?! Ти жартуєш?

- Ні. Я серйозно.

- Ми з ним не бачилися дуже давно, Ніка, повір, - сухо сказав Женя, знову не відриваючи очей від закритих дверях, а долоня не загіпсованою лівої руки - від колін - Чому питаєш? Він повернувся, чи що?

- Так, - відповіла дівчина. - Приїхав.

- Коли?

- М-м-м, десь в кінці серпня.

- Рано, - задумливо відгукнувся Євген, щось підраховуючи в розумі.

- В сенсі? - Не зрозуміла дівчина, і господар квартири схаменувся:

- Та я так, обмовився. Що ти ще хотіла дізнатися, Ніка?

Карлова трохи посунулася до сидить поруч з нею молодій людині, і сказала, дивлячись йому в очі, вкриті сіточкою дрібних червоних судин:

- Жень, ти ж знаєш, що сталося з Сашком, перед тим, як він поїхав? Так?

Хлопець мовчав, немов забувши, що перед ним гостя. Він, запустивши руку в каштанове волосся, продовжував дивитися на зачинені двері, знову щось обмірковуючи.

- Жень? - Покликала його спантеличена Ніка. Їй здалося, що атмосфера стала напруженою. - Жень, ти в порядку?

- Ну да, - нарешті, відповів він повільно, але якось невпопад. - Знаю.

- Що? Що з ним сталося?

- Нічого, - відповів, метнувши погляд від дверей на вікно, і Ніке здалося, що Женя відчайдушно хоче, щоб вона покинула його квартиру.

Хлопець відкрив, було, рот, але у нього задзвонив мобільник, він, вибачившись, встав зі свого місця і відповів на дзвінок. А Ніка, в передчутті чогось незвичайного, застигла, як статуя. Розмовляв Женя по телефону найпростішими фразами, обмежуючись словами "так, ні, зрозумів" і недовго, тому знову повернувся бесіді через хвилину.

- Ти зблід, - зазначила дівчина. - Точно в порядку?

- А, це все аварія, - махнув рукою Євген, утер спітніле чоло і почав, - Так тебе ... цікавить минуле Сашки?

Хлопець раптом посміхнувся.

- Так. Оно. Саша поїхав з нашого міста, написавши мені, що зустрів іншу, але останнім часом у мене з'явилися підозри, що було щось ще, - повільно промовила Карлова.

- Твоя правда, - з кривою невеселою посмішкою сказав їй хлопець. - Він поїхав з іншої причини.

- По ... який?

Женя зітхнув.

- Сашко не хотів, щоб ти знала. Ніка, його посадили. - Ці слова він вимовив дуже чітко, і кожен звук луною віддався в голові дівчини.

- За що? - Хоч світловолоса дівчина і чекала щось подібного, відповідь колишнього кращого друга Олександра її вразив.

- За бійку. Він, - голос Жені раптом здригнувся, - сильно поранив людину в бійці. Ножем. Його спіймали і відправили в колонію. Але термін йому не два роки дали, а більше. Його, мабуть, достроково звільнили. - Він ні разу не назвав колишнього друга по імені, ограніваясь займенниками.

Ніка на мить заплющила очі. Бути цього не може! Він все-таки пов'язаний зі світом криміналу! Сидів! Господи, чому Сашка став таким?

- І що з цією людиною? Адже він живий? - З надією в голосі запитала вона у Жені. Той кивнув і знову кривовато посміхнувся.

- Так, - не зводячи червонуватих очей з Нікі, сказав молодий чоловік.

У цей момент його мобільник знову ожив.

- Прости, - надто різко схопив його Женя і притиснув до вуха. Його розмова знову був коротким, і Євген більше слухав, ніж говорив сам.

- Добре, зрозумів, - тихо, але уривчасто сказав він. - Так. Добре. Я знаю. Так.

- Прости, - повторив він, знову повертаючись до Карловой, і потер очі. - Весь час переривають.

- Що з тією людиною? - Не зводила з нього блакитних очей дівчина, ошелешена цим повідомленням.

- А, з тим, кого Сашка поранив? Він е-е-е, майже не ходить. Вірніше, зовсім не ходить.

Лялька в блакитних очах Ніки відскочила назад.

- Як?

- Здається, його частково паралізувало ... Я не спілкуюся з цим хлопцем, не знаю подробиць, вибач, - поспішно сказав Женя, знову не відриваючи погляду від дверей, а Ніке раптом здалося, що там хтось є. Може бути, там його дівчина?

- Хочеш, можу порасспрашивать про нього народ, - продовжував Женя, облізнув сухі губи.

- Ні не потрібно. Не треба! - Дівчина похитала головою. Начебто, з одного боку, це так буденно - бійки, взяття під варту, чиїсь зламані долі, але ж зазвичай це відбувається десь далеко і не з тобою твоїми рідними і близькими, а з іншого, коли стикаєшся з цим ближче , то починаєш усвідомлювати весь жах того, що відбувається. Ніка ніяк не могла повірити, що через Саші одного нещасного людини на світі стало більше. Сама вона часто думала, що краще зовсім померти, ніж бути інвалідом.

- А чому через такий проміжок часу ти цікавишся про долю Сашка? - Женя не без зусиль піднявся і підійшов до столика, на якому лежали журнали і газети. Взявши одну з газет і обмахуючись нею, як віялом, він повернувся до Ніке і встав перед нею. Начебто давав зрозуміти, що аудієнція закінчена.

- Та просто так, - не захотілося Карловой розповідати Жене про те, що вона - знову дівчина Олександра. - Гаразд, спасибі за те, що розповів мені все. Я піду, напевно, мене подруга ж чекає ...

- Іди, - кивнув їй молода людина, не ставлячи зайвих питань. Раніше, наскільки пам'ятала Ніка, він просто так не випускав гостей зі своєї квартири - хлопець уже кілька років жив окремо від батьків.

Дівчина, з глухою порожнечею в голові вийшла в передпокій і поспішно стала натягувати туфлі, помітивши раптом, що серед чоловічого взуття господаря квартири на поличці стоять чорні жіночі та дуже симпатичні батільони. Схожі Ніка якось бачила в одному з магазинчиків, і вони сильно запали їй у душу. Вона озирнулася на господаря квартири, але той був зайнятий - тримаючи в лівій руці олівець, вирішував у своїй газетці сканворд. По крайней мере, так вирішила Ніка, і це порядком її здивувало. Ні, Женька явно не такий, як раніше.

- Дякуємо. - Ще раз сказала вона. - Спасибі за відвертість. Ти мені допоміг. Дуже.

- Він тебе любив, тому так вчинив, - раптом зовсім іншим, більш живим тоном додав Женя, перш ніж відкрити спустошеною Ніке двері, не випускаючи з рук газету. - Дуже. Заборонив нам всім говорити про те, де він. Не хотів розчаровувати. Розумієш? - Майже пошепки додав він.

Ніка повільно кивнула і попрощалася.

- Ніка? - Ледь чутно покликав її господар квартири на першому поверсі.

Вона все ж почула і моментально обернулася.

- М?

- Радий був тебе бачити. - Женя раптом притиснув палець лівої руки до губ, а після передав Ніке ту саму газету, яку взяв зі столу. М'язи його руки при цьому були напружені. Як тільки газета виявилася в руці дівчини, хлопець моментально закрив двері.

Карлова завмерла від подиву. У Жені що, зовсім дах потік? Мабуть, при аварії він ще й голівоньку пошкодив. Ніка глянула на газету-тижневик і насупилася. На її полях, прямо над величезним заголовком: "На зупинці знайшли 1,5 кг алмазів!" було кривими, нерівними друкованими літерами накарябал: "Небезпека! Будь обережна! Чи не зв'язуйся з Д. С. До мене не приходь".

Слово "алмазів" було тричі або чотири рази обведено.

"Він що, рушив?", - Злякалася раптом Ніка і майже побігла геть з під'їзду, відчуваючи, як її тілу починають свій хресний хід мурашки.

Тільки вибігши на вулицю, дівчина відчула себе в безпеці. Що таке з Женею ?? Чому він так поводиться? Яка ще небезпека від Д. С, тобто, швидше за все, від Діонова Саші ?! Або Женя вважає, що раз Олександр сидів за те, що майже ледь не вбив людину, то він тепер завжди небезпечний?

Ніка, охоплена злістю і все тим же страхом, викинула газету в урну і рушила до автомобіля Даші, щоб разом з нею поїхати в самому огидному настрої по магазинах. Перед тим, як опинитися в салоні, вона пару раз озирнулася на вікна Женіної квартири і з незадоволеним подивом помітила, що він спостерігає за нею з-за шторки. Хоча, може бути, це їй тільки здалося.

- Ну як? - Весело запитала Даша. - Все відмінно пройшло? Забрала, що хотіла? Ти швидко. Тепер по магазинах?

- Давай. - Тільки й сказала Ніка, розуміючи, що її голова йде обертом. До самого вечора вона їздила з подругою, допомагаючи вибрати їй сукню, а потім нею ж була підкинута додому. При Даші Ніка кріпилася, і вже потім, ввечері, перед приходом Марти, Ніка дала волю Щиплющие очі сліз. Вона не знала, що їй робити: злитися на Сашку або жаліти його. Накричати або потиснути плече.

Коли Ніка сідала в автомобіль Даші, моторошно зрадів, що подруга впоралася так швидко, за білявою дівчиною майже з захопленням спостерігала пара світлих очей, що належать тому Самум молодому худому чоловікові, який стріляв в Олександра. Він стояв, торкаючись особою тільки що забруднених кров'ю кремових штор з лимонною в'яззю.

- Така мила, - промовив він неголосно, але з почуттям. - І Діон її так зворушливо любить ... А чи не влаштувати нашому хлопчику подвійне свято? - В його очах кинулася божевільна іскра і тут же згасла - дівчисько обернулася на вікно, і володар світлих очей поквапливо відійшов до стіни.

- Хороша ідея, - знову сам собі сказав чоловік, відчуваючи себе генієм - справжнім, мать вашу, генієм! - Відмінна! Якщо спочатку з життя піде його подружка, Діон, ймовірно не зрадіє. О-о-о, він так засмутиться. Але засмучуватися буде недовго. Піде слідом за нею. І як мені раніше не прийшов в голову така чудова план? Двічі прострелю тобі серце. Твар-р-р, - прошипів він раптом зло і вдарив кулаком по стіні. - Ти заплатиш за все, Сашок. Значить, Ніка ... Прекрасно. Подвійне подорож в Сочі тобі і твоєму дружку я гарантую.

Коли він виглянув у вікно знову, машини з дівчатами вже не було.

На його обличчі з'явилася асиметрична усмішка.

- Ось так ось я все і дізналася, - сказала Ніка сестрі, залишаючи, нарешті, остигнула чашку зі смородиновим чаєм в спокої. - Так просто. Я така дурна, сестричка. Треба було відразу ж поговорити з його друзями і спробувати з'ясувати, де Саша і що з ним. А я ... Я просто розлютилася і викинула його з голови.

- А ти б не кинула його, якби дізналася, що Сашу цю ... посадили? - Обережно запитала Березня, пам'ятаючи про страхи Діонова. Гордий дурень. Все сам адже зіпсував.

- Якого ти про мене думки? - Різко запитала Ніка. - Я його любила, до твого відома. Як би я його кинула? Ну як, скажи мені? Ти б кинула людини, від якого була без розуму? Особливо в такій ситуації?

- Я ... Ні. Напевно ні. Ні, - з кожним словом голос у Марти креп.

- А чим я тебе гірше? - Запитала Ніка роздратовано. - Він такий ідіот! Кретин! Все сам зламав. - І вона закрила очі руками, нарешті, давши волю почуттям, які її переповнювали.

Березня обережно посунувся до кузини і поклала їй голову на плече. Їй здавалося, вона розуміє, що відбувається з її сестрою. "Нехай Поплачь", - вирішила вона.

- Що будеш робити? - Запитала березні прямий, гладячи її по м'яким світлим волоссям.

- Я не знаю. - Так само прямо відповіла Ніка трохи приглушено, не відриваючи долонь від особи.

- Ти його зараз любиш?

- Не знаю.

Марту в серці шпигнув укол подиву і ніжною болю, її рука завмерла над головою сестри.

- А що ти хочеш? - Раптом запитала дівчина тихенько.

- Цією проклятої любові хочу, - все таким же приглушеним голосом відповіла Ніка і її плечі здригнулися. - Взаємної. Тієї самої, що з книг і фільмів.

"Я теж", - з сумом подивилася на неї сестра.

- Хочеш, я тобі заспіваю? - Раптом запропонувала скрипалька, згадавши, що в дитинстві весь час співала Ніке. Кузіна малювала Марті кумедні картинки. А вона їй співала пісеньки. І грала на старій скрипці.

- Угу, - відгукнулася Ніка.

Березня, розуміючи, що просто зобов'язана заспокоїти сестру, відкашлялась і заспівала. Її легке сопрано здійнялося в повітря хмаркою м'ятною димки, яка заповнила собою всі кути квартири, виганяючи геть, на вулицю, всю сірість напруги і темряву сліз.

Якщо тобі боляче - не здавайся,

" Росттренд "Генеральний директор Діон Олександр В'ячеславович 20 сторінка |  Сутність, призначення та классіфікаціяія деструктивних (хімічних) процесів переробки нафти. Глибина переробки нафти.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати