Головна

Служіння в розлуці.

  1.  IV. богослужіння
  2.  Богослужіння в часах патріархального
  3.  Богослужіння суспільне і приватне
  4.  Любов означає служіння.
  5.  місіонерське служіння
  6.  Перше. Вся твоя життя повинна бути служінням загальному благу, без поділу людей на своїх і чужих, без будь-якого вибору друзів за смаком і ворогів по відразі до їх особистим якостям.

«Наші зустрічі і розлуки подібні річковому паводку. Під час паводку стільки багато різних речей зустрічаються разом в потоці води, і потім знову хвилі розносять їх в різні боки. У точності так само влаштована матеріальне життя. Але наша розлука, хоча вона і в точності нагадує матеріальну, зовсім інша. В духовному світі розлука приносить більше насолоди, ніж зустріч. Іншими словами, в духовному житті не буває розлуки. Розлука вічна, і зустріч теж вічна. Розлука - це просто інша сторона зустрічі ». (З листа від 3 Апреля 1969 г.)

«Духовний вчитель завжди присутній там, де його щирий учень намагається наслідувати його повчанням. З милості Кришни це можливо. Я з тобою в усіх твоїх спробах служити мені і в усіх твоїх щирих почуттях відданості, точно так же, як мій Гуру Махарадж завжди зі мною. Завжди пам'ятай про це ». (З листа від 1 грудня 1973 г.)

«Ти пишеш:« Я дуже сумую за суспільству Сваміджі і своїх духовних братів ». Але я можу нагадати, що я завжди з тобою. Тому де б я не був, ти теж там, і всі твої духовні брати там. Будь ласка, завжди пам'ятай смиренні настанови, які ти отримав від мене, і це дасть тобі постійне спілкування зі мною і своїми духовними братами ». (З листа від 24 Августа 1968 г.)

«Відчувати розлуку з духовним вчителем або Крішною - це дуже хороша ситуація. Це означає, що той, хто живить чисту любов до Крішни і Його представнику, духовного вчителя, завжди думає про них. А коли ми думаємо про них, це і є свідомість Кришни. І на абсолютному рівні немає різниці між розлукою і зустріччю. Розлука - це теж зустріч, і в розлуці ми насолоджуємося почуттям любові навіть більше. Тому не переймайся, що ти не знаходишся поруч зі мною. Я теж думаю про тебе, про те, як ти там духовно просувається ». (З листа від 21 Жовтня 1968 г.)

Завдання 15. Які причини, за якими Шріла Прабхупада відправився в Америку?

Завдання 16. Які з якостей Шріли Прабгупади як проповідника Ви вважаєте найбільш важливими? Назвіть не менше п'яти і наведіть приклади, де б вони виявлялися.

Завдання 17. Які три найбільш значних уроку Ви отримали для себе, познайомившись з наведеними вище уривками з книги «Нектар Прабхупади»?

 Його особиста жертва: давати свідомість Крішни іншим. |  Після відходу Шріли Прабгупади.


 Його смирення. |  Його розпорядок дня. |  Шріла Прабхупада вимагав вірності. |  Його реакція на важкі часи. |  Юкта-вайрагья. |  Його байдужість і неприхильність. |  Любов означає служіння. |  Астрологія. |  Його зміни і незмінність. |  Педантичність. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати