Головна

Народження Нароттама.

  1.  А) Зародження класу буржуазії.
  2.  Квиток 20. Франкське королівство в VIII-IX ст .: розвиток феодалізму, правління Карла Великого, «Каролингское відродження».
  3.  Відродження
  4.  Відродження
  5.  Відродження в Німеччині. Особливості живопису Грюневальда. Творчість Ганса Гольбейна Молодшого.
  6.  Відродження в Німеччині. Творчість Альбрехта Дюрера.
  7.  Відродження вимерлих форм життя

Коли Господь Чайтанья був в Пурі, він послав Нітьянанда Прабху в Бенгалію з місією санкіртани. Любов Нітьянанди проявилася в образі Вірачандри. Мільйони людей схиляються до ніг Вірачандри, який також поширював рух санкіртани по всій Бенгалії. Хоча ці теми важко осягнути, проте, я продовжую писати.

Коли Господь Чайтанья, Нітьянанда Прабху і Адвайта Ачарья були в цьому світі, місія Махапрабху поширювалася, і люди самовіддано робили санкіртану, охоплені духовними емоціями. Расу, яку Гаурарая куштував зі Своїми відданими Сваруп і Рамананда, в майбутньому опишуть священні писання. Шрі Чайтанья послав Своїх близьких відданих під Вріндаван поширювати там Його місію, що позначилося на русі санкіртани в Бенгалії. Щоб змінити ситуацію, план Господа був двояким: з одного боку - явище Нароттама в Гадерахате, а з іншого - явище Шрініваса в Чаканді. Я пишу це за велінням Прабху. Без нього я позбавлений можливості говорити.

Сподіваючись отримати сина, Маджумдар поклонявся своєї Шалаграма-Шіле, пропонуючи Їй листя туласі. Його щирі молитви досягли Бога, і голос з неба сповістив Маджумдар, що скоро у нього народиться син на ім'я Нароттам. Дитина буде зачатий в місяць Вайшакха і, народившись, він наповнить землю любов'ю до Бога.

Нараяні, вірна дружина Маджумдар, розповіла чоловікові, що уві сні вона бачила, як якась незвичайна особистість вийшла з тіла Маджумдар і увійшла в її тіло. Ці сприятливі знаки наповнили чоловіка і дружину радістю.

Одного разу в будинок до Маджумдар зайшов астролог, і, все проаналізувавши, оголосив, що у Нараяні народиться син, який позбавить весь світ від страждань. Він також принесе добру удачу в сім'ю Рая. У цей момент на підтвердження передбачення астролога принесли лист від заміндаров села, в якому повідомлялося, що Маджумдар дарується дві тисячі монет. Астролог продовжував: «Як тільки у тебе народиться син, твоє щастя не знатиме меж, і всі негаразди жителів цього села припиняться». Він також оголосив, що Нароттам народиться в повний місяць місяця Магха і прославиться як великий відданий. Задоволений цими передбаченнями, Маджумдар щедро обдарував астролога. Через десять місяців після місяця Вайшакха настав слушний момент, і в будинку Маджумдар народився Нароттам. І батьки, і сусіди буквально сп'яніли від радості.

Як тільки Нароттам народився, музиканти, які очікували біля порога будинку, почали грати і продовжували так протягом восьми днів. Сотні брахманів з села урочисто оспівували ведичні гімни.

Непомітно пролетіли шість місяців, і батьки провели для дитини церемонію перших зернових. З цієї нагоди вони щедро нагодували і обдарували безліч брахманів і родичів. Коли про прекрасне хлопчика почув цар, він надіслав безліч дарів з золота і срібла, і щаслива Нараяні прикрасила свого сина.

У п'ятирічному віці провели церемонію проколювання вух. У цьому віці Нароттам також почав своє навчання і виявився блискучим учнем. Так йшли роки, і батьки все більше і більше захоплювалися чарівною красою свого сина. Коли йому виповнилося дванадцять, вони вирішили одружити свого сина, і покликали астролога, щоб той підшукав гідну пару. Помітивши зростаюче байдужість Нароттама до мирського життя, батькам дуже хотілося зв'язати його узами сім'ї. Але у Нароттама були інші плани. Він постійно думав про те, щоб піти з дому.

Одного разу вночі уві сні Нароттаму з'явився Господь Чайтанья і порадив йому відправитися на ранок до Падмавати, щоб прийняти в ній обмивання і отримати дар любові, яку вона для нього зберігала. Господь також пояснив, що одруження породить для нього лише проблеми.

Нароттам прокинувся, і вранці, поки всі спали, поспішив до Падмавати, радісно співаючи по дорозі святі імена. Коли він досяг річки, він спочатку поклонився Падмавати, потім увійшов до її води, повторюючи ім'я Гаурангі. Як і передбачав Махапрабху, Падмавати негайно вийшла з берегів і затопила все навколо. Згадавши пророкування Господа, Падмавати з'явилася перед Нароттамом і сказала: «Господь Чайтанья передав мені для тебе Свою любов. Після цього Він відправився в Пурі. Тепер, будь ласка, прийми її. Я не в силах більше винести тягар любові цих двох братів ». І тоді вона передала йому любов, але попередила, щоб він не пив її, а інакше він збожеволіє від любові до Бога. Але Нароттамом володіла спрага. Він випив всю любов без залишку, і негайно колір його тіла став золотим. Його охопив такий екстаз, що він почав сміятися, плакати, танцювати і співати, як божевільний.

У цей час пропажу Нароттама помітили, і родичі в паніці почали всюди шукати його. Коли вони почули, що він знаходиться на березі Падмавати, вони все кинулися до річки. Однак, оскільки колір шкіри їх сина змінився, вони не змогли його впізнати. Не знайшовши свого коханого сина, мама Нароттама безпорадно заплакала.

Нароттам, забувши про все в екстазі, нічого не помічав. Через якийсь час, за бажанням Господа, Нароттам зрозумів, що плаче його мама: «Мама, - звернувся він до неї. Я ж стою прямо перед тобою. Чому ти плачеш?"

Мама негайно притиснула його до себе, поцілувала і попросила повернутися додому. Однак незвичайна поведінка Нароттама здивувало і налякало її. Нароттам, сповнений божественної любові, плакав, стрибав і танцював, оспівуючи ім'я Господа Чайтаньи. З великими труднощами мама привела його додому і поклала в ліжко. Батьки жалібно голосили, думаючи, що їх син зійшов з розуму.

Одного разу Нароттам розповів мамі, що хоче піти з дому. Вражена, вона обняла сина і запитала, чому він так дивно поводиться, що його турбує. Бачачи стан своєї мами, Нароттам поступився і попросив її принести чогось попоїсти. Він пообіцяв, що, поївши, він все їй пояснить.

Прийнявши Прасад, Нароттам сказав своєму батькові: «Мені дуже важко. Юнак тіла золотого кольору увійшов в мене і заволодів моїм розумом. Тому я відчуваю, що не можу більше залишатися тут ». Коли Нароттам вимовляв ці слова, їм оволоділи духовні почуття, і він втратив контроль над собою. Він почав плакати, і все його тіло затремтіло. Вигукуючи ім'я Гаурангі, він впав на землю.

Думаючи, що якесь золоте Божество опанувало їх сином, батьки гірко заплакали, втрачаючи надії, що їх син взагалі коли-небудь прийде в нормальний стан. Вони покликали ізгонітеля духів, який сказав, що у Нароттама немає ніяких духів, і що він просто страждає від порушення повітряних потоків. Він порадив їм натерти шлунок хлопчика лисячим жиром, і тоді все пройде.

Нароттам засміявся і сказав батькові: «Невже ти думаєш, що, убивши тварина, ти зможеш вилікувати мене? Якщо з сліпої любові до сина батько вб'є тварину, то хвороба швидше посилиться, ніж пройде. Про мої батьки! Це ніяка не хвороба. Я просто хочу піти у Вріндаван ».

«Ми скоріше приймемо отрута, ніж будемо жити без тебе, - запротестували батьки. - Ніколи не говори так більше! »

Нароттам замовк, думаючи, здійсняться чи коли-небудь його мрії прийти у Вріндаван. Тоді Нароттам вирішив спробувати іншу тактику. Він прикинувся, що вилікувався, і став вести себе як слухняний син, прив'язаний до сімейного життя. Це принесло батькам велике полегшення. Але ночами Нароттам не міг стримати свої страждання і не спав.

Одного разу заміндаров надіслав вершника з листом, в якому він наказував Маджумдар негайно надіслати до нього Нароттама, бо він приготував для юнака особливий подарунок. Маджумдар не знав, що робити. З сліпий прихильності до сина він не хотів його нікуди відпускати. Коли він розповів Нароттаму про лист, той засміявся і сказав: «Ну, тоді я піду разом з вершником».

Однак його мама запротестувала: «Ні. Я не дозволю тобі нікуди йти, які б блага це мені не обіцяло ». Але Нароттам наполягав: «Цар буде дуже задоволений, якщо я послухаю його накази». Тоді батько порадився з астрологом і вибрав сприятливий день для того, щоб Нароттам відправився в дорогу. Нароттам сприйняв це як знак від Господа Чайтаньи і Нітьянанди Прабху, відчуваючи на собі Їх милість. Але його мама продовжувала журитися: «Що я буду робити без тебе, мій син? Будь ласка, через десять днів повертайся. Коли ти повернешся, ми зіграємо твоє весілля ». Хоча у Нароттама був зовсім інший план в голові, він пообіцяв мамі, що скоро повернеться. Вона наказала супроводжуючим дивитися за її сином в обидва, поцілувала Нароттама в щоку і попрощалася з ним.

Нароттам з нетерпінням очікував зручного моменту, щоб втекти. Збуджений, він не міг спати, але був впевнений, що бажання Чайтаньї Махапрабху візьме гору. Цієї ночі супроводжують Нароттама заснули міцним сном. Скориставшись цим, Нароттам вийшов на дорогу і швидко, але обережно пішов на захід, щиро повторюючи імена Чайтаньї і Нітьянанди.

Через якийсь час звістка про зникнення Нароттама долинуло до його батьків. Охоплена горем, його мати вибігла на вулицю, як божевільна, жалібно нарікаючи про сина. Сусіди відвели її назад додому і постаралися втішити, пообіцявши, що обов'язково впіймають його і приведуть додому.

Однак, незважаючи на всі зусилля, Нароттама і сліду не було. Його батьки призначили велику винагороду для того, хто знайде їх коханого сина. Одна людина зголосився його знайти, але його спроби виявилися безуспішними. Звістка про це остаточно розбило серце мами Нароттама, і вона впала без свідомості.

 Господь закликає Нароттама. |  Подорож Нароттама у Вріндаван.


 Нароттам дас Тхакур, Шрініваса Ачарья, Шьямананда Прабху. |  Передісторія. |  Народження Шрініваса Ачар'я. |  Довгий шлях у Вріндаван. |  Благословення відданих. |  Догляд Рупи і Санатан. |  У Вріндаване. |  Слава Локанатхі Госвамі. |  Нароттам і Шрініваса отримують почесні титули. |  Підготовка до місії. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати