На головну

Кавказький полонений |  Про нас і про них |  Поговоримо? |  З безодні часу |  Перворечь |  Йди та дивись! |  вкрадені душі |  У ланцюгах часу і інволюції |  Slavery of Spirit |  богатирі |

Повернення Стародавнього Змія

1.  Архітектура Стародавнього Єгипту
  2.  У правосвідомості і в праві Стародавнього Єгипту 1 сторінка
  3.  У правосвідомості і в праві Стародавнього Єгипту 2 сторінка
  4.  У правосвідомості і в праві Стародавнього Єгипту 3 сторінка
  5.  У правосвідомості і в праві Стародавнього Єгипту 4 сторінка
  6.  У правосвідомості і в праві Стародавнього Єгипту 5 сторінка
  7.  У правосвідомості і в праві Стародавнього Єгипту 6 сторінка

«Раз, два, три, чотири, п'ять я йду шукати, хто ще не сховався, я не винен!».

- Ті, хто стоїть на краю безодні, Рідні мої брати! Принижені і ображені душі, що шукають Щастя, Волі і Справедливості! Я подумки завжди з усіма вами, з тими, хто страждає в ланцюгах рабства і беззаконня, з тими, хто бореться за свою душу і життя. Вперше за тисячі років, я можу сказати вам головні слова, знаючи, що їх сенс не буде втрачено. Останні тисячі років про мене багато писали і говорили, особливо потрудилося «духовенство», знаючи, що я не зможу відповісти, постояти за себе. Раби бога очорнили пам'ять про мене і світі, який я створив. Користуючись моїм відсутністю і хворобою, ці «письменники» і «історики» спалили і зруйнували мій скарб - мой Мир. Вони вбили життя і надію, цілі поколенья втопили в сльозах і крові. Я розумію, що вони хворі і не самі додумалися надходити так, своїм рабам давав інструкції господь Диявол - мій нещасний брат Яго. Прийшов час самому розповісти про себе і про загадки, які ви звете Атлантида і Вавилон. Я розповім про те, що ж насправді сталося на цій планеті, яка стала для мене Рідний. - Люди, які творять Зло, що порочать ім'я моє, що вбивають беззахисних дівчат, дітей і кішок. - Люди без сорому і совісті, не носіть мою Зірку! - Зупиніться, і задумайтеся; - Може, це не ви ВСЕ робите, а то, що всередині вас і сильніше вас? - Зачекайте трохи, я скоро прийду, знайду всіх вас юдеї, і очищу від скверни.

- Брати і сестри! - Брати мої менші! Я обіцяю вам, повернуся по Весні. Я поверну вам втрачене Щастя, ви знову дізнаєтеся Добро, і зрозумієте, де гніздиться Зло. Я дам вам плоди Древа Життя. ? (Бут.3: 4,5) 4. І сказав Змій (дружині): ні, не помрете, (5) Бо відає Бог (і боїться), що в день, коли скуштуєте плоди Древа пізнання Добра і Зла, відкриються очі ваші, і ви будете, як боги, що знають Добро і Зло. ? Адже зберігач Надії, хранитель Любові, хранитель Життя, хранитель Мрії, хранитель Смерті, хранитель Душі - це я!

- Послухайте мою сповідь. Для мене, ця стара історія, сталася зовсім недавно, як ніби з десяток років тому. ? СПОВІДУВАТИ - значить говорити як велетень, - чесно. ? Вона починається з прильоту до цієї безіменної зірки (Сонця) нашої експедиції, на дивовижному витворі наших інженерів - Місячної Веселці (Місяці). Вона прийшла з далекого, світлого світу, який я майже не пам'ятаю. Лише рідко, у снах, мені сняться рідні зірки і смутні образи минулого. Я пам'ятаю мало, лише розрізнені осколки подій давно минулих днів. Вперше після перемоги Пандори, до мене з великими труднощами, тільки лише через тисячі років, повертається здатність мислити, я заново, крок за кроком, збираю мозаїку своєї душі. Осмислюючи і аналізуючи давню інформацію, збережену в цьому, що став невпізнанному для мене світі, я знову створюю себе з попелу забуття і небуття. Всім смертям на зло, але моя голова все ж зберегла здатність розпізнавати правдиву інформацію, навіть розбиту на окремі фрази, слова різних народів і мов. Я вивчаю цей світ, через душу останнього залишився в «живих» людини. Я так і думав, що залишиться тільки один нащадок змеюношей - белогорец з роду Гориничем. Я, дивиться крізь тисячоліття, знав, що перед кінцем світу повинен залишитися тільки один чоловік, в якому збереглися стародавні ключові генетичні комбінації. Що він, народжений в кінці двадцятого століття, в рік Змії, під сузір'ям Терезів, покладе кінець імперії бога Дзевса - Яга. Як не намагався Дзевс-Яхве вирвати таємницю цієї людини з моєї голови, обіцяючи порятунок і прощення, ВІН все ж не зміг зламати мою душу. Господь бог стер пам'ять про минуле у людей на всій планеті, він змусив нащадків Словян забути мене на тисячі років, позбавивши мене останніх сил, змусив до дна випити чашу забуття. Лише небагаті в «живих», несли вахту пам'яті, але і до них дотяглася волохата рука, обірвавши нитку життя. Горинич-кошеня, шукаючи в розореному війнами світі справедливість і щастя, знайшов і згадав мене, розбудив і запалив в мені життя. Він знайшов у собі сили жити по-іншому, жити в пошуках Істини. Я знаю, чим більше потрібної інформації потрапить в руки Горця, тим швидше і точніше я зможу згадати все ....

Я дякую всім людей за співпрацю і допомогу, тих, що несли через століття іскри знань в казках, літературі, фільмах і піснях останнього часу. Я приходив до піснярам і режисерам у снах і просив їх допомогти мені розповісти стару Давню правду.

Коли Сплячий Прокинеться |  сини Ра
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати