Головна

гонорея

  1.  гонорея
  2.  гонорея
  3.  Сифіліс, гонорея, герпес генітальний, трихомоніаз, СНІД

Ніщо не легше прибрати, ніж цю "застуду" в сексуальному органі, якщо він незайманий ліками або ін'єкціями. Доктора повинні визнати, що цей стан може існувати навіть без фактичного статевого акту, і тому мікроб чи може бути звинувачений. Гонорея - це просто елімінація через цей природний орган усунення. Односторонні їдці м'яса дуже сприйнятливі до цієї хвороби. Якщо її "підхопить" жінка, то хворобу називають "Leucorrhea".

Якщо ін'єкції препарату використовуються протягом якогось тривалого відрізка часу, то слиз і гній відкидаються назад в передміхурову залозу, сечовий міхур і т.д. У разі жінки все лоно, матка стають запаленими, виробляючи всі види типових жіночих хвороб.

У мене були сотні випадків, де Натуропатія була не в змозі вилікувати. Тільки голодування і ця дієта можуть допомогти.

Краснуха, висип, сифілітична екзема, характеризувати по її сірому відтінку, сірий відтінком білків очей, відбуваються через селітрової кислоти (saltpetre acid), ін'єкцій окису срібла (silver oxide). З цієї ж причини гонорея може увійти в кістку. Всі три симптоми називають "сифилитическими ознаками". Ртуть (Mercury) винна в твердому шанкрі, вторинному і третинному сифілісі.

Так званий "сифіліс" не існує в тваринному світі, або серед нецивілізованих людей. Ліки винні в цих руйнівних хворобах, разом з дієтою цивілізації. Сексуальні надмірності теж, звичайно, можна звинуватити, але, знаючи точно, що вдає із себе хвороба, Ви можете погодитися, що я розкриваю "таємницю" цієї хвороби одним ударом. Тобто - ліки і м'ясна дієта цивілізації набагато більше винні, ніж всі сексуальні надмірності разом узяті.

Для отруєного пацієнта, особливо ртуттю, необхідна дуже обережна і довга дієта переходу. Радикальна фруктова дієта або голодування може стати шкідливим, не самі по собі, через ліками, коли вони отвяжутся і повернутися в кровотоці для усунення.

Цей стан вимагає такого ретельного контролю елімінації, що, при всіх обставинах, необхідний досвідчений експерт.

Такі поширені хвороби, як дислокація, або випадання матки, можуть бути вилікувані тільки цією дієтою, разом з довгим голодуваннями, об'єднаним з короткими голодуваннями і з тривалої підготовчої дієтою.

Запалення передміхурової залози, звуження судин, хвороби сечового міхура - сотні пацієнтів з цими "діагнозами" я врятував від тортур докторів. Я вилікував їх навіть після того, як Натуропатія зазнала невдачі зі своїми "природними методами елімінації". Я домігся успіху завдяки новій і досконалою за складом крові, яку отримує людина, слідуючи бесслизистой дієті.

 ХЛІБНІ ЗЛАКИ |  сексуальна Психологія


 УРОК XVII |  УРОК XVIII |  Як Переривати Голодування |  УРОК XIX |  Правила на час голодування |  Пиття під час голодування |  УРОК XX |  Використання голодування спільно з Цілющою Системою бесслизистой Дієти |  вища голодування |  УРОК XXI |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати