На головну

ЦЕ - ЙОГО ПРИХОВАНА ХВОРОБА |  ДІАГНОЗ З АНАЛІЗУ СЕЧІ |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ДОДАВАННЯ до уроків ДИАГНОЗА III І IV |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ПРОГНОЗ ХВОРОБИ |  Формула Життя |  ПОМИЛКА КРОВООБРАЩЕНИЯ |  МЕТАБОЛІЗМ |  високобілкових продуктів |

УРОК IX ПОБУДОВА КРОВІ

1.  I. Посів крові.
  2.  I. Засоби, що впливають на згортання крові.
  3.  III. Аналітичне побудова динамічної лінійної моделі.
  4.  V. ДОСЛІДЖЕННЯ ФУНКЦІЙ І ПОБУДОВА ЇХ ГРАФИКОВ
  5.  XVIII. СКАРБИ абата Фаріа
  6.  А) освіту скарбів
  7.  А) плазмою або сироваткою крові хворого і кров'ю донора;

Проблема побудови крові в людському тілі стосується всіх проблем здоров'я і хвороби. Іншими словами: Ваше здоров'я і хвороби залежать майже повністю від Вашої дієти - ви їсте, чи Ви правильні або неправильні продукти, які продукти шкодять Вам, виробляючи хвороба, які продукти виліковують і тримають Ваше тіло в ідеальному стані - які будують природну, хорошу кров, а які - неправильну, погану, кислотну, хвору. Ці питання і правильні відповіді на них - основні принципи дієтології і моєї "Цілющою системи бесслизистой дієти". У цьому уроці я дам Вам обидві, базову правду. Докладні відомості та деталі розкриті протягом усього курсу.

Фактично, моя дієта загоєння здебільшого складається з побудови нової прекрасної крові з безперервним її оновленням від природних продуктів, що включають в себе життєво важливі елементи. Завдяки ним кровотік здатний розчинити і усунути все сміття, всю слиз, всі отрути і всі ліки, коли-небудь прийняті протягом життя (всюди, де протягом такого тривалого часу вони були "запасені" як прихована хвороба в тілі).

Те, що "офіційна" фізіологія харчування викладає як краще для побудови крові, є подвійно неправильним - по-перше, як проблема фізіологічної хімії; по-друге - як правда природи.

Тут я знову повинен цитувати майстра фізіологічної хімії, професора Von Bunge, який особисто сказав мені, що він не підтверджує офіційне, медичне вчення. Von Bunge каже: "Життя заснована на перетворенні речовин, через які енергія і ефективність вивільняються - так само, як це має місце в кожному хімічному процесі перетворення однієї структури атомів і молекул в іншу".

Автори, які заклали основи фізіологічної науки, відчували нестачу в знанні хімії через ухилу в більш гуманітарну освіту, а не в природничі науки. З іншого боку, неорганічна хімія не була достатньо розвинена в цей час.

Вводить в оману ідеєю був знову білок. Вони міркували так: "М'язи, тканини, життєво важливі субстанції всього тіла - це білок. Тому ця речовина має бути введено в кров, щоб будувати і вирощувати тіло". Іншими словами: Ви повинні їсти м'язи, щоб побудувати м'язи, Ви повинні їсти білок, щоб побудувати білок, Ви повинні їсти жир, щоб побудувати жир. І в разі годувальниці - вона повинна пити молоко, щоб виробляти молоко!

Оскільки вони вірили (і все ще вірять) в метаболізм і потреба щоденної заміни використаних клітин, ці принципи дотримуються в дієті звичайної людини, що споживає змішану їжу.

Брати неорганічне залізо, вапно і т.д., намагаючись замінити те ж саме речовина в людському тілі, є подібною помилкою.

Корова будує плоть, тканини, кістки, волосся, молоко, отримує ефективність, високу температуру від однієї єдиної трави. Поїти корову молоком, щоб збільшити виробництво молока було б розцінена, як найвищу безумство. І все ж, людина робить те ж саме з собою!

Сьогодні кожна речовина людського тіла хімічно проаналізовано, і доктора мріють про створення в майбутньому хімічних речовин - харчових концентратів - дозволяють Вам носити в кишені їжу на кілька днів вперед. Цього ніколи не буде, оскільки людське тіло не асимілює жоден атом будь-якої речовини їжі, яке ніхто не почув з царства овочів або фруктів.

Всі промислові харчові суміші тваринного або рослинного походження, коли занадто сконцентровані - не будують кров, але тільки стимулюють.

Продукти тварин не можуть побудувати хорошу кров. Фактично, вони не будують людську кров взагалі через те біологічного факту, що людина за своєю природою - фруктоїди. Подивіться на сік зрілої ожини, вишні, черешні або чорного винограду. Чи не нагадує він Вашу кров? Чи може хоч одна розумна людина довести, що наполовину розклалися "тканини м'язів" будують кращу кров?

Відразу ж, як тільки тварина вбито, плоть швидше або повільніше переходить в стан розкладання. Потім вона проходить через руйнівний процес кулінарії. Ніяке хижа тварина не може жити на приготованому м'ясі. Воно повинно з'їсти м'ясо свіжим і повністю - з сирої кров'ю, кістками, сухожиллями і іншим.

Більш повні деталі про правильних і природних продуктах, будуть подані пізніше. І Ви дізнаєтеся правду. У цьому уроці я тільки згадаю один важливий факт, який є істотним в моєму дієтологічних вченні, і яким я відрізняюся від усіх інших, навіть від інших експертів-дієтологів, які все ще вірять в концентрований білок, концентровані мінеральні солі і т.д. як необхідні для побудови гарної крові.

Білок - не найважливіше речовина для нашої крові. Чи не є такими і одні мінеральні солі, які лише допомагають будувати прекрасну кров. ГОЛОВНЕ СТАНДАРТНЕ РЕЧОВИНА ДЛЯ КРОВІ ЛЮДИНИ - НАЙБІЛЬШ високорозвинених ФОРМА вуглецевих гідратів, ХІМІЧНО назвав "ЦУКРОВИЙ МАТЕРІАЛ", "Винний" АБО "ФРУКТОВИЙ" ЦУКОР ( "глюкоза"; прим. Пер.), ЯКА В більшій чи меншій мірі МІСТИТЬСЯ В УСІХ зрілих фруктів І В КІЛЬКА нижчі форми - В ОВОЧАХ. Більш нова передова наука вчить, що навіть те невелика кількість білка, яке необхідно тілу, може бути отримано в тваринному і людському тілі шляхом перетворення глюкози. Всі тварини, що харчуються хлібними злаками і овочами, перетворюють ці продукти спочатку в глюкозу, а потім в те, що потрібно їх тіла.

Але істотний пункт розбіжності щодо цієї специфічної проблеми знаходиться не в їжі або в проблемі побудови крові. Хто нічого не знає про хвороби - приховані, гострі і хронічні (як викладається в Уроці 2), той ніколи не буде вірити в правду про людський харчуванні.

Як Ви знаєте з минулих уроків - відразу ж, як тільки кров поліпшується через фрукти, у середньостатистичної людини починається елімінація перешкод, він відчуває себе краще деякий час. Але коли все більше сміття розчиняється і потрапляє в кровотік, створюючи шок і затори в кровообігу, вся його віра втрачається і він, його доктора і навколишні - все звинувачують брак "нормальної" їжі. Він думає (і все йому радять), що потребує "регулярної їжі", яка стимулює його деякий час і змушує його думати, що "напевно, м'ясо і яйця будують хорошу кров".

Іншими словами, проблема побудови крові через правильну їжу - дієтична проблема - повністю не буде вирішена, і правда не буде прийматися, і практикуватися тими, хто не вивчив того, що означає виліковувати новими реально будують кров продуктами.

Це - більш глибока причина, чому доктора вірять в руйнівні продукти і рекомендують їх, і чому середньостатистичний чоловік продовжує їх використовувати і безперервно збільшує їх кількість, оскільки не володіє ні найменшим уявленням про те, що таке хвороба, і як він щодня забруднює свою кров.

УРОК VIII СКЛАД КРОВІ |  Критичний аналіз інших цілющих систем з неупередженими, безсторонніми оглядами
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати