На головну

УРОК II |  ЦЕ - ЙОГО ПРИХОВАНА ХВОРОБА |  ДІАГНОЗ З АНАЛІЗУ СЕЧІ |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ДОДАВАННЯ до уроків ДИАГНОЗА III І IV |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ПРОГНОЗ ХВОРОБИ |  Формула Життя |  ПОМИЛКА КРОВООБРАЩЕНИЯ |  МЕТАБОЛІЗМ |

УРОК VIII СКЛАД КРОВІ

1.  Exercise 2. Складіть пропозиції з наведених нижче слів.
  2.  Exercise 4. Складіть словосполучення, використовуючи слова з лівої і правої колонок.
  3.  Exercise 6. Складіть вирази з двох підходять за змістом частин. Переведіть вираження.
  4.  I і II ополчення: їх склад, значення.
  5.  I. Посів крові.
  6.  I. Засоби, що впливають на згортання крові.
  7.  II. Проблеми міграцій. Ставлення Атаульф до Римської імперії. Римляни і встигають. Склад племені. Королівська влада. Християнізація вестготів.

Відповідно до логічною послідовністю перших трьох помилок Старої Фізіології, наступного є проблема складу людської крові - не тільки для того, тому що так має бути, але як "наукова експертиза". Тому що ця помилка є настільки великою, що межує з божевіллям.

Проблем ось у чому: білі частинки крові (лейкоцити; прим. Пер) - це живі клітини життєвої важливості, покликані захистити і підтримати життя, зруйнувати мікроби хвороби, і імунізувати тіло проти лихоманки, інфекції і т. Д., Як викладають стандартні доктрини фізіології і патології?

Або вони якраз навпаки - сміття, що розклалися, незасвоєним, непридатні речовини їжі, слиз, хвороботворний мікроорганізм, як д-р Thos. Powell називає їх? Трудноперевариваемие людським тілом, неприродні і тому не асимільовані взагалі? Чи є вони фактично відходами високобілкових і крохмалистих продуктів, якими середньостатистичний змішує всі стравоман західної цивілізації наповнює свій шлунок три рази в день? Чи представляють вони з себе те, що я називаю "слизом" як основоположну причину всіх хвороб?

Патологія доводить, що кількість лейкоцитів зростає в разі хвороби, а фізіологія стверджує, що їх кількість збільшується під час травлення в здоровому тілі, і що вони походять від багатих білком продуктів.

Це вчення абсолютно правильно, і є логічним наслідком помилки високобілкових продуктів.

Медична "наука" визнає і має визнавати це як нормальне умова здоров'я, і ??що ні хвора людина повинен мати в кровообігу ці білі частинки, тому що вони є у всіх. Немає жодної людини в західній цивілізації, тіло якої безперервно не наповнюю б, починаючи з дитинства, коров'ячим молоком, м'ясом і яйцями, картоплею і зерновими продуктами. Жодної людини сьогодні без слизу!

У моїй першій опублікованій статті прозвучала гігантська ідея, що проголошувала що біла раса є неприродною, хворий, патологічної. По-перше: не вистачає кольорового пігменту шкіри - через брак фарбувальних мінеральних солей; по-друге: кров безперервно переповнюється білими частинками крові, слизом, відходами білого кольору - тому і загальний білий вигляд всього тіла.

Пори шкіри білої людини забиті білої сухої слизом - його вся система тканин (розмори і зовні) заповнена нею. Не дивно, що він виглядає білим, блідим і анемічним. Всі знають, що крайній випадок блідості - "погана ознака". Коли я з'явився зі своїм другом на пляжі, живучи протягом декількох попередніх місяців на бесслизистой дієті і приймаючи сонячні ванни, то ми були схожі на індусів, і люди вважали, що ми належимо до іншої раси. Це стан, безсумнівно, мало місце через велику кількість червоних частинок крові (еритроцитів; прим. Пер) та великий брак білих частинок крові. Я з ранку можу зауважити деяку блідість на своєму, якщо до цього з'їв один шматок хліба.

Ця книга - не місце, щоб підняти всі аргументи проти жахливої ??помилки про природу і "функції" лейкоцитів, в які медична "наука" так сильно вірить. Будь-яка людина, що бажає реального наукового доказу, може прочитати книгу д-ра Thos. Powell "Fundamentals and Requirements of Health and Disease," видану в 1909 році - через кілька років після того, як моя "теорія слизу" була опублікована в Європі, і пізніше перекладена англійською мовою в 1913 як "Rational Fasting and Regeneration Diet". Жоден з нас нічого не знав щодо публікацій один одного. Д-р Powell стверджує в принципі те ж саме, що і я, про причини всіх хвороб, білих частинках і медичні помилки. Єдина відмінність - те, що він називає "патогенних", "хвороботворні мікроорганізми", я називаю "слиз".

Однак в методах елімінації і дієти, я принципово і повністю від нього відрізняюся.

Але навіть в складі еритроцитів, плазми крові взагалі, сироватки крові та так званого гемоглобіну, медична "наука" недосконала.

Два важливих факти, які нам необхідно знати:

1) Залізо в крові набагато важливіше і життєво необхідно.

2) Присутність цукру в крові. Великий експерт фізіологічної хімії і засновник теорії мінеральних солей Hensel, стверджував у своїй книзі "Життя": "Залізо є хімічно прихованим в нашій крові". Лікарі не могли знайти його через брак знань з хімії. На сторінці 36 тієї ж самої книги він говорить: "У нашій крові білок - комбінація цукрового матеріалу і окису заліза, але ні цукор, ні залізо не можуть бути виявлені звичайними хімічними тестами. Білок крові спочатку повинен бути спалений, щоб тест показав потрібні результати" .

Я думаю, що правда в наступному: червоний колір крові (найхарактерніше її якість) відбувається через окису заліза - іржі! Тому очевидно наскільки важлива присутність заліза в крові. Далі, цукровий матеріал має високе значення не тільки через свого живильного якості. Він - основна частина в нормальному гемоглобіні крові, який в ідеальному своєму стані стає твердим і в'язким, як желатин, як тільки він приходить в зіткнення з атмосферним повітрям з метою закрити рану. Прочитайте в моїй книзі "Rational Fasting" мій тест не кровоточить, миттєво загоювати рани, без виділення гною і слизу, без болю і запалення.

Одна правда щодо стану людської крові, знайдена докторами - то, що кислотність - ознака хвороби. Це, не настільки дивно і завжди трапляється з людиною, змішує їжу, коли він щодня заповнює шлунок м'ясом, крохмалем, цукерками, фруктами, і т. Д. Одночасно.

Проведіть особистий тест, якщо Ви повністю не переконані. З'їжте звичайний обід і через одну годину після цього витягніть його з Вашого шлунка - у Вас буде кисла ферментують суміш жахливого аромату, що нагадує помиї. Якщо її згодувати свиням, то вона навіть цих сильних тварин повільно зробить хворими.

Або, якщо Ви не настільки сміливі, спробуйте наступний експеримент: наступного разу, коли ви сядете за стіл, поставте страви для ще одного гостя. Помістіть його частина в каструлю, використовуючи ті ж кількості і ту ж їжу, яку Ви їсте і п'єте самі. Добре перемішайте. Потім поставте каструлю в духовку, нагріту до температури тіла (36-38 градусів Цельсія) не менше, аніж на 30 хвилин, дістаньте, накрийте кришкою і залиште на ніч. Коли Ви вранці зніміть кришку, Вас чекає велике здивування.

високобілкових продуктів |  УРОК IX ПОБУДОВА КРОВІ
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати