Головна

ВСТУП ВІД Д-Р BENEDICT LUST |  УРОК I Вступні принципи |  УРОК II |  ЦЕ - ЙОГО ПРИХОВАНА ХВОРОБА |  ДІАГНОЗ З АНАЛІЗУ СЕЧІ |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ДОДАВАННЯ до уроків ДИАГНОЗА III І IV |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ПРОГНОЗ ХВОРОБИ |  Формула Життя |

МЕТАБОЛІЗМ

1.  V.1.2. метаболізм моносахаридів
  2.  Артеріальні гіпотензії, викликані порушенням метаболізму речовин з гіпо- та гіпертензивним дією
  3.  Заняття 7. Метаболізм лікарських речовин в ОРГАНИЗМЕ (БІОТРАНСФОРМАЦІЯ). Ферментопатиях.
  4.  МЕТАБОЛІЗМ КАЛЬЦИЯ
  5.  метаболізм ксенобіотиків
  6.  метаболізм пігментів

Метаболізм, або "наука зміни матерії" є найбільш абсурдною і найнебезпечнішою доктриною, коли-небудь нав'язаній людству. Він - батько неправильної теорії клітин і тієї ж самої помилкової теорії білка, яка вб'є і викорінить весь цивілізований західний світ, якщо її використання не буде припинено. Вона одного разу вб'є і Вас теж, якщо Ви будете не в змозі прийняти правду, що безперервна заміна білка є непотрібною, і що Ви не можете отримати життєву енергію, ефективність і здоров'я за рахунок білка, поки Ваш людський "двигун" повинен працювати проти перешкод, є фактично причиною смерті всього людства західної цивілізації.

Помилкова ідея, що клітини тіла безперервно витрачаються в процесі життя у вигляді їх важливою складовою - білка - і повинні безперервно замінюватися високобілкові продуктами, може бути спростована моїми дослідженнями, експериментами і спостереженнями сотень голодальщіков. Зараз я надам факти, і Ви знову побачите, що все саме так, як я викладаю і так, як я це відчув. Те, що медицина називає і бачить як "метаболізм" є елімінацією сміття тілом, як тільки шлунок деякий час залишається порожнім. Медицина дійсно вважає, що Ви живете на своїй власній плоті, як тільки Ви голодуєте. Навіть д-р Kellogg вважає, що вегетаріанець стає м'ясоїдів, коли він голодує, і натуропатия більш-менш прийняла ці принципові медичні помилки. Деякі вважають, що людський двигун не пропрацює і хвилини без твердої їжі, білка і жиру, і роблять помилковий висновок, що людина вмирає і повинен померти від виснаження, як тільки весь його жир і білок витрачені під час голодування. На це я можу заявити наступне:

Худі люди можуть голодувати легше і більш тривалий час, ніж повні. Індійський факір - одна шкіра та кістки - самий худий чоловік в світі, може голодувати найбільш тривалий час без жодних страждань. Де в цьому випадку має місце "витрачення тіла"? Надалі я з'ясував, що чим чистіше тіло від сміття (слизу), тим легше і триваліше людина може голодувати. Тому голодування повинне бути підготовлене очищає і проносне дієтою. Мій світовий рекорд спостережуваного голодування - 49 днів - міг бути зроблений тільки за умови суворої бесслизистой дієти протягом тривалого періоду часу. Іншими словами, я зміг витримати це довге голодування, і Ви зможете витримати пост набагато легше і довше, чим більше тіло буде вільно від жиру (який частково є рідкої плоттю), чим більше тіло буде вільно від слизу і отрут, які будуть спочатку відв'язувати в кров, а потім виводитися з тіла, як тільки буде повністю або частково зупинено прийом їжі. Людське тіло не видаляє, спалює або витрачає ні єдиної живої і здорової клітини! Чим тіло чистіше, вільніше від перешкод і сміття, тим легше і довше Ви можете голодувати на одній тільки воді і повітрі! В ідеально чистому тілі межа, коли починається реальне виснаження досі невідомий! Католицька церква заявляє про святих людей, які постили протягом десятиліть.

Але медична помилка метаболізму збільшується, стверджуючи, що потрібно замінити клітини (які не витрачаються, як Ви ясно можете бачити) високобілковій їжею, поїдаючи труп - частково розклалося м'ясо, яке пройшло через самий руйнівний процес високотемпературної готування! Факт в тому, що Ви накопичуєте більшу або меншу кількість відходів у своїй трубчастої системі в формі слизу і її отрут - як повільно зростаючий фонд Вашої хвороби і остаточна причина Вашої смерті. Людської уяви явно не достатньо, щоб зрозуміти величезну дурницю цієї доктрини і її наслідків, не беручи до уваги, що це вчення фактично вбиває окремо взятої людини і, врешті-решт, вб'є все людство!

Медик і звичайна людина, звичайно ж, вважає, що Ви нарощуєте плоть і покращуєте здоров'я, якщо щодня збільшуєте свою вагу "хорошою їжею". Якщо кишечник так званого "здорового" повної людини почистити від накопичених їм фекалій (навіть за умови, що у нього регулярний стілець), то він відразу втратить від 5 до 10 фунтів ваги, названого "здоров'ям".

Вага фекалій розуміється докторами як здоров'я! Ви можете уявити що-небудь більш помилкове, більш неправильне, більш дурне, і, в той же час, більш небезпечне для Вашого здоров'я та життя?

Це - медична "наука" метаболізму.

ПОМИЛКА КРОВООБРАЩЕНИЯ |  високобілкових продуктів
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати