Головна

Урок XXV Послання до послідовників |  Арнольд Ереті |  БІОГРАФІЯ АРНОЛЬДА Ереті |  ВСТУП ВІД Д-Р BENEDICT LUST |  УРОК I Вступні принципи |  УРОК II |  ЦЕ - ЙОГО ПРИХОВАНА ХВОРОБА |  ДІАГНОЗ З АНАЛІЗУ СЕЧІ |  ПРОГНОЗ ХВОРОБИ |  Формула Життя |

ДОДАВАННЯ до уроків ДИАГНОЗА III І IV

1.  VIII. ПАТОЛОГІЧНІ синдроми, ВИЯВЛЕНІ У ХВОРОГО, ФОРМУЛИРОВКА КЛІНІЧНОГО ДИАГНОЗА, ОБГРУНТУВАННЯ
  2.  Всі студентські роки Антарова довелося заробляти на життя уроками, нічними чергуваннями в редакціях, доглядом за хворими і тому подібним.
  3.  Крок 3. Додавання тексту в фігури
  4.  Додавання в запит обчислюваних полів.
  5.  Додавання в існуючу підпорядковану форму іншої підпорядкованої форми
  6.  ДОДАВАННЯ ДАТИ, ЧАСУ І НОМЕРИ слайд
  7.  ДОДАВАННЯ ЗВУКУ

Так як людина деградував завдяки цивілізації, він більше не знає що робити, коли він хворіє. Хвороба залишається такою ж таємницею для сучасної медичної науки, як і для "знахаря" тисячі років тому - існує таємнича зовнішня сила, покликана Вам шкодити і руйнувати Ваше життя. Головна відмінність в тому, що теорія "мікроба" замінила "одержимість демоном".

Хвороба - це таємниця для Вас, так само як і для кожного лікаря, який поки ще не заглянув в "чарівне дзеркало", яке я збираюся пояснити. Натуропатия заслуговує подяк за доказ того, що хвороба існує всередині Вас - це чужорідні речовини, які мають вагу і які повинні бути усунені.

Якщо Ви хочете стати Вашим власним лікарем, якщо Ви шукаєте шляхи зцілення без ліків і хочете домогтися успіху, тоді Ви повинні вивчити правду і знати яка хвороба. Ви не можете вилікувати себе або інших людей без точного діагнозу, який дасть Вам уявлення про справжній стан тіла. Ця безпомилкова правда може бути отримана тільки з книги Природи - через тест на Вашому власному тілі - "чарівне дзеркало".

Страждання від будь-якого виду хвороби для будь-якої людини, не дивлячись на те хворий він зараз чи ні, пройде через цілющий процес голодування і бесслизистой дієти. Вихідна при цьому слиз продемонструє, що основна причина всіх прихованих хвороб людини - система тканин, забита неусуненими, невикористаними і неусвоенного речовинами їжі.

Через "чарівне дзеркало" буде поставлений істинний і непохитний діагноз Вашої хвороби.

"ВОЛШЕБНОЕ ДЗЕРКАЛО"

1. Доказ того, що Ваш особистий, індивідуальний симптом, запалення, або хворобливий стан (згідно назви Вашої хвороби) є не чим іншим як екстраординарним місцевим скупченням сміття.

2. Обкладений мову - свідоцтво органічних перешкод по всій системі, які ускладнюють і переповнюють кровообіг розпалася слизом. Цей слиз навіть з'являється в сечі.

3. Присутність неліквідованих фекалій, що збереглися з-за липкою слизу в кишенях кишечника, постійно отруйних і взаємодіючих з травленням і побудовою крові.

Щоб заглянути всередину Вашого тіла краще, ніж це може бути зроблено докторами з дорогими рентгенівськими апаратами, і зрозуміти причину Вашої хвороби, або навіть виявити деякі дотепер невідомі фізичний або розумові вади, спробуйте наступне:

Поголодуйте один або два дні, або їжте тільки фрукти (такі як апельсини, яблука - будь-які соковиті фрукти по сезону) протягом двох або трьох днів, і Ви помітите, що Ваша мова стане важко обкладеним. Коли це трапляється з гостро хворим, висновок лікаря завжди одне - "розлад шлунка". Мова - дзеркало не тільки шлунка, але і всієї мембранної системи. Те, що це важке покриття повертається, навіть якщо його соскребать з мови кілька разів день, є точною ознакою кількості бруду, слизу та інших отрут, накопичених в тканинах всієї Вашої системи, тепер усуває на внутрішню поверхню шлунка, кишечника і кожної порожнини Вашого тіла.

Після голодування бажано зменшити Ваше звично спожите кількість їжі, і є тільки природні, які очищають, бесслизистой продукти (фрукти і некрохмалисті овочі). Це надасть тілу можливість розпушити і усунути слиз, що по суті є цілющими ПРОЦЕСОМ.

Це "дзеркало" на поверхні язика показує спостерігачеві кількість перешкод, які забивали систему починаючи з дитинства - через неправильні, які формують слиз продуктів. Спостерігаючи сечу під час цього тесту (дозволяючи їй відстоятися протягом декількох годин), Ви відзначите усунення великих кількостей слизу.

Справжнє кількість бруду і відходів, які є "таємничої" причиною Ваших "неприємностей" воістину неймовірно.

Кожна хвороба - це, по-перше: спеціальний, місцевий застій кровообігу тканини, трубчастої системи, що виявляється в різних симптомах. Якщо присутній сильний біль або запалення, то це від високого тиску або температури, викликаних тертям і місцевої непрохідністю.

По-друге: хвороба - загальний запор. Вся людська трубчаста система, особливо мікроскопічні капіляри, "хронічно" засмічені через неправильну їжі цивілізації.

Білі частинки крові є непотрібним сміттям - і немає жодної людини західної цивілізації, у якого є кров без слизу і не забиті слизом кровоносні судини. Це як сажа в димоході, який ніколи не чистився. Фактично, гірше - тому що засмічення від білка і крохмалистих продуктів є липким.

Тканини, особливо важливих внутрішніх органів (таких як легені, нирки, всі залози і т.д.), дуже подібні за будовою на губку. Уявіть собі губку, замочену в пасту або клей!

Натуропатия як наука повинна очиститися від медичного забобони, неправильно названого "науковим діагнозом". Лише Природа одна є вчителем науки правди. Вона виліковує через одну річ - ГОЛОДУВАННЯ - будь-яку хворобу, яку тільки можливо вилікувати. Це одне є доказом, що Природа визнає тільки одну хворобу, і що в кожному тілі найбільші шкідливі фактори завжди - сміття, чужорідні речовини і слиз (крім сечової кислоти та інших токсинів, і дуже часто - гною, якщо присутній розкладання тканин).

Щоб зрозуміти, наскільки жахливо забруднене людське тіло, потрібно, як я, бачити тисячі голодуючих. Майже невирішене питання: як такі кількості відходів можуть бути запасені в тілі? Ви коли-небудь замислювалися, яку маси мокротиння Ви з себе викидало під час застуди? І так само, як це має місце у Вашій голові, Ваші бронхіоли, легені, шлунок, нирки, сечовий міхур і т.д. - Все схильні до того ж процесу видалення слизу. Всі знаходяться в однаковому стані. І губчастий орган, відомий як мову точно відображає на своїй поверхні стан будь-якої частини Вашого тіла.

Медицина розробила "спеціальну науку" лабораторних аналізів, діагнозів по тестах сечі і крові.

Більше ніж п'ятдесят років тому, самі видні піонери натуропатії сказали: "Кожна хвороба - це чужорідні речовини, сміття". Я сказав двадцять років тому, і повторюю це знову і знову, що більшість цих чужорідні речовин - клейстер, вироблений з неправильних продуктів. Коли вони після процесу розкладання залишають тіло, то помітні як слиз. М'ясо при розпаді утворює гній.

Світло правди зійшов на мене після того, як я проголодував проти волі натуропата, який лікував мене від запалення нирок. Коли пробірка заповнювалася з білком, я читав його думки по виразу його обличчя. Але мені здавалося, що то, що Природа видаляє з тіла - є непотрібним, незалежно від того білок чи це, цукор, мінеральні солі або сечова кислота. Це було більше двадцяти чотирьох років тому, але цей народний цілитель (колишній доктор медичних наук) все ще вірить в заміну білка продуктами з високим його вмістом.

Медичний діагноз "запалення нирок", коли хімічний тест сечі показує високий відсоток білка, так само вводить в оману як інші. Виведення білка доводить, що тіло не потребує його, що воно перегодоване і перевантажено високобілкові продуктами. Замість того, щоб зменшити ці виробляють отруту продукти, їх кількість помилково збільшують, намагаючись замінити "втрату" - поки пацієнт не вмирає. Як трагічно - замінювати сміття, в той час як Природа намагається Вас врятувати, видаляючи його!

Наступний важливий лабораторний аналіз - на цукор в сечі (при діабеті). Медичний словник все ще називає це "таємничим". Замість того, щоб їсти природні солодощі, які потрапляють в кров і можуть використовуватися, діабетичного пацієнта годують яйцями, м'ясом, беконом, і т.д., і він, фактично, вмирає через цукрового виснаження, викликаного браком природних, що містять і виробляють цукор продуктів, в яких йому відмовили.

Було давно доведено, що всі ці аналізи крові, особливо тест Вассермана (Wasserman), є помилковими.

Ми, як натуропати, не можемо ігнорувати вчення Природи в будь-якому випадку; навіть при тому, що для нас може бути важким відмовитися від старих помилок, вбитих в нас, починаючи з дитинства.

Одна з найбільш вводять в оману помилок - індивідуальне позначення всіх хвороб. Назва будь-якої хвороби не має значення, і не несе цінності, коли починається природне лікування (особливо через голодування і дієти). Якщо кожна хвороба викликана сторонніми речовинами (що є незаперечним), тоді важливо і необхідно знати тільки те, наскільки пацієнт фактично забруднений, наскільки його система забита чужорідними речовинами, наскільки знижена його життєва сила (Див. Урок 5), а в разі туберкульозу або раку - перебувають чи тканини в процесі розкладання (чи присутній гній і мікроби).

У мене були сотні пацієнтів, які мені говорили, що лікарі, які у яких вони проходили обстеження, ставили різні діагнози, і, відповідно, давали різні назви їх хвороб. Я завжди дивую їх, кажучи: "я знаю точно, що Вас турбує - через лицьовій діагноз - і Ви це самі побачите в" чарівному дзеркалі "протягом декількох днів".

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати