На головну

Урок XXV Послання до послідовників |  УРОК I Вступні принципи |  УРОК II |  ЦЕ - ЙОГО ПРИХОВАНА ХВОРОБА |  ДІАГНОЗ З АНАЛІЗУ СЕЧІ |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ДОДАВАННЯ до уроків ДИАГНОЗА III І IV |  ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ДІАГНОЗ |  ПРОГНОЗ ХВОРОБИ |  Формула Життя |

БІОГРАФІЯ АРНОЛЬДА Ереті

1.  біографія
  2.  біографія
  3.  біографія
  4.  біографія
  5.  біографія
  6.  біографія
  7.  біографія

Я знав професора Ереті спочатку як автора, пізніше як власника санаторію і лектора, і тепер глибоко його поважаю як друга і піонера найповнішою, природною, і наукової системи або культу для "лікування і запобігання будь-яких відомих хвороб". Я без вагань можу заявити, що він розробив і розвинув те, що тепер здається "останнім словом" щодо здоров'я та довговічності.

Арнольд Ереті народився близько Фрайбурга, в Бадені, Німеччина і був забезпечений завдяки батькові екстраординарним бажанням докопуватися до причин виникнення результатів. Його батько передав йому прекрасний навик успішного лікування як тварин, так і людей без застосування ліків, природними засобами.

Ереті здобув освіту в коледжі, де тривалі прогулянки, додані до роботи на фермі, на майже звичайної вегетаріанської дієти, призвели до серйозного нападу бронхіальної застуди. Але незважаючи на це, він випустився з честю. Його найбільшими захопленнями були фізика, хімія, малювання і креслення. Він ходив на спеціальні академічні курси, і в 21 рік отримав звання викладача малювання і креслення для студентів ВНЗ і коледжів. Він викладав в коледжі до тих пір, поки не був призваний на військову службу, але був звільнений в запас після дев'ятимісячної служби через "неврастенії серця", відновивши потім викладацьку діяльність. У 31 рік він був здоровий і добре виглядав, як говорили оточуючі, але страждав від хронічного запалення нирок - нефриту (хвороби Брайта), з сухотної тенденцією.

Далі з його власних слів: "п'ять разів я брав відпустки, щоб одужати, але, нарешті, був оголошений" невиліковним ". Потім протягом п'яти років я" постраждав від дуже багатьох лікарів "(від 24-х), і частина цього страждання полягала в оплаті рахунків на суму приблизно 6 000 $ (на 2010 рік - це не менше 100 000 $. прим. пер.), але результат був той же - оголошений "невиліковним". Фізично і майже подумки банкрут, я думав про самогубство, але випадково почув про натуропатії, і три рази пройшов лікування в санаторії Kneipp, отримуючи деяке полегшення і бажання жити, але так і не вилікувався. Потім були п'ять або шість інших натуропатических санаторіїв, і я спробував всі інші методи, відомі в Європі, витрачаючи ще тисячі, з результатом - не безнадійне хворий, але і не здоровий. Правда, я зрозумів дещо, виходячи зі свого досвіду: головні симптоми були - слиз або гній і альбумін в сечі, і біль в нирках. Доктора, вважаючи, що чиста і ясна сеча вказує про здоров'я, пробували зупинити цю елімінацію медикаментами, і замінити альбумін м'ясом, яйцями, і молоком, але це тільки збільшило згубні результати. З цього всього я зрозумів те, що здавалося великим осяянням - що правильна дієта повинна бути вільною від слизу і альбуміну. Моє натуропатичними лікування витягало частина слизу ваннами, вправами, і т.д., але я знову її наїдатися неправильної дієтою.

Я вирішив прийняти те, що здавалося трагедією для мене (і є такою для більшості хронічних хворих людей, які не отримують ніякого полегшення від докторів), і спробувати на собі безпосередньо те, що я зрозумів з минулого досвіду - що неправильна їжа була причиною, а правильна їжа могла б бути лікуванням. Далі в моєму житті було вегетаріанство, фруктові, горіхові дієти, численні "лікувальні дієти" і кілька натяків, на те, що голодування також може допомогти. Я відправився в Берлін, щоб вивчити вегетаріанство, оскільки в той час в ньому було більше ніж двадцять вегетаріанських ресторанів. Моє перше спостереження полягало в тому, що вегетаріанці були набагато здоровішими, ніж м'ясоїди, оскільки багато виглядали хворобливими і блідими. На крахмалистой їжі і молоці мені повільно ставало гірше, але, незважаючи на це, я почав курс навчання в Університеті медицини, фізіології, і хімії. Я відвідав школу натуропатії, вивчив дещо з психіатрії, християнської науки, лікування навіюванням, магнітного загоєння, і т.д., і т.д. - Все з метою дізнатися реальні і фундаментальні істини прекрасного здоров'я. Був більш-менш розчарований і потім відправився в Ніццу, в південній Франції, і спробував радикальну фруктову дієту, за винятком пінти молока день - думаючи тоді, що я потребував альбумине - я, як і більшість інших, не робив ніяких спеціальних змін фруктової дієти згідно мого стану, і отримав зовсім небагато вигоди. В деякі дні я відчував себе добре, а в інші - дуже погано. Таким чином, я скоро повернувся додому, повернувшись до так званої "нормальної їжі", на якій жили і яку радили мені з кращих спонукань друзі, родичі і лікарі. Я вивчив дещо про голодування, але воно було зустрінуте у багнети усіма друзями і родичами. Навіть мій колишній натуропатичними лікар сказав моїй сестрі, що для людини із запаленням нирок кілька днів голодування - вірна смерть.

Наступної зими я відправився в Алжир (північна Африка). Помірний клімат і чудові фрукти поліпшили мій стан і дали мені більше віри в природні методи і розуміння їх. Я був настільки хоробрий, що спробував короткі голодування - щоб допомогти очисним властивостям фруктів і клімату. В результаті одного ранку, коли я добре себе почував, я випадково помітив у дзеркалі, що моє обличчя мало повністю новий вид - більш молодого і здорово виглядає людини. Але в наступний "поганий день" повернулося старе і болісно виглядає обличчя. Хоча вони не тривали довго, ці зміни в моїй особі справили на мене враження як "відкриття" від природи, що я частково знайшов її методи і був на вірному шляху. Я вирішив вивчати їх більше і впровадити в моє майбутнє життя.

Невимовні, ніколи раніше не відомі відчуття кращого здоров'я, більшою життєвої енергії, кращої ефективності, і більшої кількості витривалості і сили, охопили мене і дали мені велику радість і щастя просто відчувати себе живим! Вони були не тільки фізичні. Відбулися великі зміни в моїх розумових здібностях: відчувати, пам'ятати; збільшилася відвага, надія, і, перш за все, з'явилося розуміння духовного, яке стало як схід сонця, який проливає світло на більш високі духовні проблеми. Всі мої здібності були покращені, далеко перевершуючи їх кращі стану під час моєї найздоровішої молодості. Моя фізична ефективність і витривалість чудово збільшилися. Я зробив велоподорож приблизно в 800 миль від Алжиру до Тунісу, супроводжуваний іншому - професійним велосипедистом, який жив на звичайній дієті. Я ніколи не був позаду нього, але часто - попереду, ближче до ночі, коли витривалість ставала вирішальним фактором. Майте на увазі, що я був колись кандидатом в небіжчики, оголошений таким докторами, але тепер радісний, що я міг перевершити найбільш ефективних людей, і відчував постійну радість і схвильованість від того, що уникнув "бойні" людства, що іменується "Наукові медичні клініки" .

Прибувши додому знову, я продемонстрував свою витривалість і здатність виконувати найважчу роботу на фермі, і в тестах на силу мав кращий результат, ніж у тренованих людей на звичайній дієті. Але, оточений друзями і родичами, які жили звичайним способом, і, спілкуючись з практикуючими лікарями, сповнений жахом, що мої відкриття мали тверді підстави, і, в кінцевому рахунку, будуть мати успіх і перевершать те, що вони практикували, я поступово перейшов на звичайну дієту. Голодування було тоді дуже непопулярне і, так як я жив в родині моєї сестри, яка загрожувала запобігти його, як тільки я спробую його провести, я не міг голодувати. Але я твердо вірив і довів фактичним досвідом, що голодування (і просто прийняття меншого обсягу їжі) є всемогутнім методом природи з очищення тіла від результатів неправильного харчування і переїдання. Я також знайшов його "головним ключем" до розумової і духовного розкріпачення і розвитку. Я не знехтував дослідженням наукових причин, чому фрукти і бесслизистой продукти були настільки ефективні, і з'ясував, що вони в процесі травлення виробляють те, що було відомо як виноградний цукор, завдяки якому аналітики дали назву вуглеводів. Мій досвід, тести і експерименти так само як лікування, показали, що виноградний цукор, що міститься у фруктах є суттєвою складовою людської їжі, даючи найвищу ефективність і витривалість, в той же самий час, будучи найкращим очищувачем від сміття, найефективнішим цілющим агентом, відомим в людському тілі.

Це прямо суперечило білково-азотної теорії докторів і вчених, і також більш сучасної теорії "мінеральних солей". У 1909 я написав статтю, засуджуючи метаболічну теорію, і в 1912 дізнався, що д-р Thomas Powell з Лос-Анджелеса зробив те ж саме відкриття і успішно проводив лікування, використовуючи продукти, які свідчать про те, що він назвав "органічним вуглецем" - продукти , які утворюють виноградний цукор під час травлення. З зародками цих відкриттів в пам'яті і моїми спостереженнями я покинув своїх друзів і родичів, які по доброті і з кращих спонукань скоротили б моє життя. Я відправився в південну Францію в супроводі обраного мною з досвіду молодої людини, яка хоче спробувати експериментальну дієту і поголодувати для лікування його хвороб, зокрема - заїкання. Тут протягом декількох місяців експериментів я оновив свій африканський досвід і утвердився у вірі, що фруктова дієта і голодування були безпомилковими факторами природи для відновлення і підтримки вищого рівня здоров'я, чим володіє більша частина цивілізованого людства.

Отримані результати часто називали дивовижними, але був дивовижний тільки через їх рідкісність. Знання, яке я отримав, чудові методи, якими природа проводила чистку від нечистот, від неправильної їжі, і потім регенерацію, відновлення, і зміцнення за рахунок правильної їжі, було приголомшливим, але не було дивом.

Особливо важливими були результати, отримані цим порівняно молодою людиною - на десять років молодше, ніж я. Ми проводили досліди з усіма основними продуктами цивілізації після очищувальних голодувань. Наші тепер більш чутливі органи повстали відразу проти їх небажаних елементів і, особливо, проти комбінацій, даючи найбільше переконливі свідчення, що сучасна кулінарія з її сумішами, але невеликою кількістю знання їх якостей, була фундаментальною причиною всіх хвороб. Неможливо визначити, що їжа дійсно з себе представляє і ефекти від її застосування, поки тіло не очиститься природним шляхом - голодом. Я не чув про подібні експерименти, проведені ким би то не було, а отримані факти були тепер так удосталь доведені протягом багатьох років пошуку і важкої практики, що вони підняли моє знання над усіма сумнівами або аргументами з питань харчування, що є у інших людей .

Щоб перевірити нашу ефективність виснажливої ??роботою, ми зробили пішу подорож через північну Італію, протягом 56 годин безперервно без сну, відпочинку і їжі, вживаючи лише воду. Це після семи днів голоду, а потім тільки одного обіду, що складається з двох фунтів вишень. Професійні уми, які знали про це тесті, назвали його самим дивовижним з їх точки зору. З чого була отримана енергія для цієї ефективності? З азоту, альбуміну, органічних солей, жирів, вітамінів або ще чогось? Після 16-годинної прогулянки я зробив 360 присідань з випрямленням рук за кілька хвилин, і більш пізні численні тести сили з професійними атлетами показували мої перевершують результати. І це після оголошення мене невиліковним, смерті мого батька і брата від туберкульозу. Під час нашої подорожі через Італію ми часто були предметами цікавих коментарів дам про наш рум'яному і здоровому кольорі особи, ми отримували питання, як ми цього домоглися і т.д. Як повністю переродився чоловік, я бажав вищих переживань, оскільки вони не були тільки фізичними, а й розумовими, і духовними. Те ж саме було з моїм хлопцем компаньйоном. Він відчував себе значно краще, але його заїкання залишалося без змін. У мене була ідея, що навіть воно викликано фізичною перешкодою - забрудненнями. Ми вирушили в ізольоване місце на острові Капрі і там проводили довгі голодування, щодня приймали сонячні ванни від чотирьох до шести годин при температурі навколишнього середовища приблизно 50 ° за Цельсієм. Ми так добре очистилися, що навіть не потіли. На 18-ий день мій молодий друг раптом зовсім захрип і, боячись, що він втратить свій голос - не знаючи тоді ніж ця проблема викликана - закінчив своє голодування приблизно трьома фунтами фіг за моєю порадою. В результаті протягом майже години він схоплене з горла велику кількість слизу, і його тіло чистим себе також і в інших напрямках. Його голос, скоро відновився, а заїкання зникло і ніколи більше не повертався. Ми досягли того, що його багатий батько марно намагався зробити, застосовуючи майже всі відомі засоби без найменшого поліпшення.

Голодування, Вища Засіб Природи, було так грубо застосовувана, і, в основному, неправильно зрозуміти, що дуже важливо, правильно його пояснити. Виходячи з мого довгого досвіду в лікуванні себе голодуванням і бесслизистой дієтою, також як і курирування багатьох сотень голодувань в моєму санаторії в Швейцарії протягом більше 10-ти років, я можу заявити з упевненістю - воно має чудову силу і переваги, якщо проводиться правильно. Мої перші досліди принесли такі вигідні результати, що я побажав вдосконалити і перевірити використовувані методи, таким чином, я продовжував свої спостереження і дослідження в усіх фазах життя. Я провів багато дуже великих експериментів, і потім разом з моїм повністю відновленим молодим другом зробив тривалу подорож. Спочатку пішки через південну Італію, живучи майже виключно на винограді; потім на човні по Єгипту, Палестині, Туреччині, Румунії та Австрії, моїй батьківщині. У цій поїздці ми багато вивчили про дієту, звичках, менталітеті і здоров'я різних народів, і особливо на сході. У підсумку моя віра в перевагу європейської цивілізації серйозно похитнулася, і це тільки посилювало те, що я був на вірному шляху до знання про прекрасне здоров'я, кращому розумовому розвитку, і більш активної і тривалого життя.

У Єгипті ми бачили расу людей екстраординарної сили і витривалості, яка живе переважно на мізерної вегетаріанської дієти, але з двома шкідливими звичками - курінням сигарет і пристрастю до міцного кави; все ж ми не помітили жодного невротичного чи з нахилом до токсемії людини. Бачити, як трохи видів і наскільки мало їжі вони їли, знаючи, що вони їли ті ж самих види їжі, що і їх предки, дає привід вважати про чудових якостях старої єгипетської цивілізації.

У Палестині ми перебували кілька місяців, вивчаючи місцеві звичаї, записи, історію. У підсумку моя концепція реального сенсу Нового Завіту була дуже змінена. Я дізнався, що життя і вчення Христа були в суворій згоді з нині відомими природними законами, які дали йому чудові інтелект і здоров'я. Але коли ці закони були записані за поточними чутками через 150 років після нього, то вони були прикрашені східними формами виразів і метафор, і показували їх неповне знання природних явищ. Те, що було дивним, але не більше, вважалося "дивом". Його "попередники", його пости, його дієта, і манера проживання, аналогічно, як і у його однодумців - все свідчить практика згідну з Природою, яка принесла йому чудове здоров'я без необхідності в спеціальній божественної допомоги. Він підтверджував це, заявляючи, що майбутні покоління "зроблять більше роботи, ніж він", оскільки вони отримають краще знання природних - Божественних - "незмінних" законів і методів. Моя наступна книга заявить, з переконливим доказом, що походження Христа, так звані чудеса загоєння, і очевидні зміни природного права, його воскресіння і піднесення в "Небеса", були відповідно до законів природи, але були зовсім не зрозумілі тоді, і частково тепер . Існуюче невігластво в законах, що лежать в основі нормального здоров'я, є в цьому столітті найпомітнішим в порівнянні з минулими століть, що і підтверджується деградацією, так званих, цивілізованих народів, просунулися далеко і різними способами. Те, що я вивчив своїми дослідженнями і досвідом - можливості відновлення чудового здоров'я людства, використовуючи досягнення сучасних часів, походить на відкриття "Книги за сімома печатками." Показати життя Христа в світлі природних і наукових законів, тому вічних і дійсно божественних, ідентичних з такими з нашої власної природи - є натхненням і прагненням, яким багато хто тепер мають, і ніхто не повинен пропустити.

Інші відвідані країни показали фази і факти природних принципів здоров'я, і ??я з великою впевненістю і ентузіазмом зайнявся удосконаленням мого власного здоров'я, проводячи експерименти з голодуванням і поліпшеною дієтою. Я інстинктивно відчував і скоро довів, що у певних природних продуктів, підготовлених правильним способом, була висока енергетична ефективність, що дає сили; вони також мали чудові очисні здатності, коли використовувалися правильно - в зв'язці з розумним утриманням від будь-якої іншої їжі, для запобігання і лікування хвороб всіх видів. Вона, коли використовується відповідно до індивідуальним рівнем забруднення людини токсинами (а не мікробами), його віком, професією, кліматом, порою року, і т.д. - Акуратно і гарантовано допомагає навіть при так званих невиліковних хворобах, якщо людина не занадто старий, або обтяжений шкідливими звичками. Правильні види і меншу кількість їжі як підготовка до короткого або більш тривалого голодування (залежно від стану людини) дають травним органам відпочинок від понаднормової роботи, і потім відновлення прийняття їжі правильних видів (цей є дуже важливим) приносить дивовижні і вигідні результати. Я голодував протягом 24 днів з такими дивно приємними результатами не тільки щодо мого фізичного стану, але також розумового і духовного, що у мене з'явилося бажання розповісти моїм друзям і іншим про моїх відкриттях, досвіді і заключних висновках. Я не міг описати свої почуття, але сказав їм, що вони повинні випробувати їх на собі, що деякі відразу і зробили. Я почав свою освітню роботу з загальновідомих голодувань (під наглядом) і лекцій, голодуючи двічі в великих німецьких містах, і двічі в Швейцарії. Мене ізолювали в кімнаті представники держави, а лікарі вели суворий нагляд - без втручання з боку зовнішнього світу. Одне голодування було 21 день, одне - 24, одне - 32, і одне - 49 днів в Кельні - все в межах періоду в 14 місяців. Між цими голодуваннями, і після, я читав лекції, проводив тести фізичної і розумової ефективності, доводячи цінність того, що я вивчив і випробував, і що змусило мене навчати і радити іншим, писати статті, відповідати на листи, відкрити санаторій у Швейцарії.

Моя перша стаття була написана після сорока дев'яти днів голодування в Кельні і опублікована в вегетаріанських Журналі. У ній показаний як новий досвід голодування, дієти і загоєння хвороб, так і безпосередньо життя, задоволення від неї і способів продовження. Стаття викликала сенсаційний і навіть революційний ефект. До мене пішли листи з усього світу, і з Європи особливо, від шукачів здоров'я, реформаторів і медиків, які скоро розділилися на опонентів і захоплених послідовників: в Європі дві протилежні фракції - "Ehretists" і "Non-Ehretists". Це листування складалася, в основному, з наукових протиріч і боротьби з новими відкритими мною принципами.

Правда, якої дотримувалися Ehretists, була добре описана одним видатним редактором і реформатором наступним чином: "Він (Ереті) не винайшли голодування, або використання фруктової і інших поліпшених дієт, оскільки вони відомі і використовуються давно як потужні засоби натуропат. Але те, що він дійсно зробив - це створив повністю нову систему, об'єднавши їх як систематичний цілющий метод на базі прекрасного харчування і голодування ".

Моя теорія слизу - згодом доведений факт - як фундаментальна причина всіх хвороб, була все більш визнана людьми, також як і моя система зцілення. Вона витримала випробування і принесла розуміння того, що один автор висловив як "величезний успіх", і що сьогодні має всі підстави - природне лікування і дієта - це найпрекрасніша і успішна система зцілення. Її автоматично назвали "Харчовий терапією", яка породила "культ" "натуропат". Більше десяти років я писав статті для журналів здоров'я, читав лекції в великих містах Європи, обговорюючи гідності системи з медиками і професіоналами, брав тисячі пацієнтів в моєму "Санаторії фруктів і голодування" і даючи поради в листах - все це не змінюючи фундаментальні принципи, але тільки посилюючи їх краще знання деталей і більш успішного їх застосування. З усього цього еволюціонувало то, що тепер стає добре відомим в цій країні (в Америці, прим. Пер.) - Назва "бесслизистой дієта". Я приїхав в цю країну безпосередньо перед війною, щоб відвідати Панамську виставку і досліджувати вирощувані тут (і особливо в Каліфорнії) фрукти. Моє вимушене перебування тут через війну виявилося чудовим - я знайшов однодумців, у яких були подібні моїм досягнення, відкриття та досвід. Тепер ми захищаємо і оприлюднимо ті ж самі принципи, які були настільки успішні в Європі по звільненню людства від страждань і запобіганню хвороб - з метою отримання поліпшеної раси людей, які не знатимуть, що таке хвороба, і створять краще цивілізоване людство ".

Редагуючи замітки професора Ереті - справа всього його життя - я дозволю собі додати, що відкриття, зроблені тут доктором Томасом Пауелом (Thomas Powell), яким я допомагав у розвитку і органічному додаванні, були інтуїтивно передбачувано професором Ереті, і згодом доведені його результатами, також як і хімічним аналізом продуктів доктором Хенсен (Hense). Підтверджено те, що у фруктів і овочів є елементи, які як в кількості, так і в якості перевищують аналогічні в будь-яких інших продуктах, для отримання життєвої енергії. Ці елементи або компоненти відомі як "організований вуглець" і "виноградний цукор". Їх присутність в достатніх кількостях спростовує поточну ідею, що органічне, мінеральні або тканинні солі виробляють енергію. Ці солі існують тільки в нескінченно малій кількості в усіх продуктах, і частина їх - наркотики. Число калорій ( "одиниць високої температури", отриманих тестами калориметра) також не є розумним обґрунтуванням для вибору правильної дієти. Більше 40-ка років спостережень, дослідів і досліджень довели для мене остаточно, що фрукти та овочі містять всі необхідні тканинам солі. Присутність вищевказаних компонентів в рослинах в достатній кількості дає енергію і життя, що робить їх незрівнянно ціннішими, в порівнянні з усіма іншими продуктами, коли забруднення (слиз) від "багатих слизом" продуктів усуваються з тіла. Тоді спостерігається повний сприятливий ефект від "бесслизистой дієти".

Арнольд Ереті |  ВСТУП ВІД Д-Р BENEDICT LUST
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати