Головна

текст тесту

  1.  A) Підбери до текстів заголовки. Один заголовок зайвий.
  2.  B. Прочитайте текст
  3.  CBC (Cipher Block Chaining) Режим зчеплення блоків шифротекста
  4.  E.x. 3.1.1. Прочитайте текст.
  5.  E.x. 3.1.5. Прочитайте текст.
  6.  E.x. 3.2.1. Прочитайте текст.
  7.  E.x. 3.2.22. Прочитайте текст.

1. Я вже визначив свою мету на майбутнє і готуюся до її досягненню.

2. Я систематично прагну до наміченої мети, якою б далекою вона не була.

3. У мене зазвичай пропадає бажання домагатися далекої мети, якщо що-небудь цьому перешкоджає.

4. Навіть при невдачах я впевнений, що все одно доб'юся свого.

5. Я намагаюся не ставити перед собою дуже далеких цілей, так як вважаю, що легше жити сьогоднішнім днем.

6. Я намагався займатися самовдосконаленням кілька разів, але з цього так нічого і не вийшло.

7. Невдачі вибивають мене з колії, і я відмовляюся від наміру досягти чогось значного.

8. Якщо вже я поставив перед собою важливу для мене мета, то мене важко зупинити

9. Поразка спонукає мене діяти з подвоєною силою.

10. Я багато разів намагався спланувати свою тиждень, але так і не зміг виконати наміченого через погану самоорганізації.

11. При виникненні труднощів я починаю сумніватися, чи варто продовжувати розпочате.

12. Мені часто буває важко довести справу до кінця, особливо якщо для цього потрібні тижні і місяці.

13. Мої близькі вважають мене одержимим.

14. Я відчуваю велике задоволення, коли добиваюся наміченого всупереч наявним труднощів.

15. Я часто кидаю на половині шляху розпочаті справи, втрачаючи до них інтерес.

16. Я вмію чекати і терпіти, тому віддалені цілі мене не лякають.

17. Перешкоди лише розохочують мене, роблять мої рішення більш твердими.

18. Лінь, а не сумніви в успіху, змушує мене занадто часто відмовлятися від досягнення мети.

 текст опитувальника |  Методика УСК (рівень суб'єктивного контролю)


 текст опитувальника |  текст опитувальника |  текст опитувальника |  Інструкція. |  Тест 2. ВИЗНАЧЕННЯ СПРЯМОВАНОСТІ ОСОБИСТОСТІ (орієнтаційна анкета) |  ВИЗНАЧЕННЯ СПРЯМОВАНОСТІ ОСОБИСТОСТІ |  Чи любите ви (чи подобається вам, хотіли б ви) ... |  опитувальник |  текст тесту |  текст тесту |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати