Головна

три медитації |  Вправа 3 |  Мета подорожей у часі - краще впоратися з цим. |  Значення минулих життів |  значення карми |  Відповідальність за проникнення в минуле і майбутнє |  практичні вправи |  Найближче майбутнє |  Ернст Вихерт |  Сенситивні художні здібності |

технічну співпрацю

1.  TQM впливає на всі технічні та нетехнічні види діяльності, які здійснюються в організації.
  2.  У необхідних випадках у справах цієї категорії можуть призначатися судово-технічні та інші експертизи.
  3.  У необхідних випадках у справах цієї категорії можуть призначатися судово-технічні та інші експертизи.
  4.  Питання 1. Технічні засоби правового інформатики. Персональний комп'ютер, його архітектура, призначення, функції та характеристики основних пристроїв.
  5.  Питання 2. Технічні канали витоку. Причини виникнення технічних каналів витоку.
  6.  Питання 2. Технічні заходи щодо захисту інформації та їх характеристика
  7.  ПИТАННЯ 3. Основні типи і технічні характеристики технічних засобів охоронної сигналізації.

До інших можливостей фізичного Сенсу відноситься: встановлення контакту з іншими духовними вимірами за допомогою дослідження голосів, записаних на магнітофонну плівку, а також радіо, телебачення, комп'ютера і т.д. Найкраще як подовжені антени сприйняття можуть бути використані високочутливі прилади. Багато людей вже встановлювали і здійснювали зв'язок за допомогою комп'ютерів або інших пристроїв з рослинами або неінкарнірованнимп сознаниями.

фотографія аури

За допомогою фотографії аури можна побачити астральне тіло іншої людини і його кольору. Незважаючи на технічний прогрес, інтерпретуючи ці фотографії, все ж слід бути дуже обережним. Чим дошкульніше технічний прилад і чим більше властивостями Сенсу володіє відповідний канал, тим сильніше електромагнітне тяжіння. Не можна не враховувати ймовірність вольового впливу. Відповідно збільшується ймовірність того, що скопіюється який-небудь фантастичний феномен, може бути навіть матеріалізується померлий. За допомогою інфрачервоних оптичних приладів можна сфотографувати думки. Це можуть бути як інкарнірованние, так і неінкарнірованние енергії свідомості.

НЛО

Непізнані літаючі об'єкти - це проекції колективного несвідомого людства, вважав К. Г. Юнг. В результаті моїх особистих досліджень я переконалася в тому, що вони можуть бути, як ми це вже пережили завдяки нашим духовним помічникам, виразом інших розумних цивілізацій, з тонких неінкарнірованних рівнів свідомості. Залежно від тренованості наших надчуттєвих здібностей, ми сприймаємо їх подумки-телепатично або змушуємо себе думати за допомогою матеріалізованого феномена кола на хлібному полі. Наша істина впливає на дійсність.

Під час поїздки в Мюнхен залізницею я сама, перебуваючи в стані мрій при бадьорому свідомості, пережила, як блискучий всіма фарбами веселки НЛО піднявся з хлібного поля і, на жаль, для мого сприйняття занадто швидко, тут же розчинився в повітрі. Це був не обман, тому що Баварський конгрес НЛО незабаром після цього також документально підтвердив залишений на хлібному полі круглий слід.

Мовою парапсихології всі ці явища можуть бути пояснені як "телепатичний психокинез", "мимовільний автоматизм" або "пригнічений творчий потенціал". Але з власного досвіду я знаю, що поряд з психічною сенсітівностио існує духовна сенситивность або вплив. Інакше кажучи, неінкарнірованное свідомість може використовувати земного посередника також і для фізичних чудес, надихати його на це.

Види фізичної сенситивности |  Випадки чудесного зцілення
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати