Головна

Псіхіческоеі духовне тіло

  1.  IV. ДУХОВНЕ ВОЗНЕСІННЯ
  2.  Біологічне, соціальне і духовне в особистості людини
  3.  Біологічне, соціальне і духовне в особистості людини
  4.  Духовне увага повинна з'єднувати з міркуванням. Про відвідування Виші
  5.  Духовне всередині нас
  6.  Духовне виховання школярів
  7.  Духовна спадщина Білорусі

Крім нашого видимого фізичного тіла, світу інстинкту і його захисної оболонки, ефірного тіла, в області тонкої матерії також перебуває психічне тіло (рівень почуттів і думок, які не сприймаються людським оком) - з його астральний-ментальним світом душі і інтуїції, а також духовне тіло з його каузально-космічним світом духу і інспірації.

Піддавши анатомію тонкого психічного і духовного тіла ближчого розгляду, ми згадаємо про те, що ця частина є універсальним спадщиною людини і знаходиться в кожному з нас. Нам тільки потрібно навчитися бачити і усвідомлювати її. Це не спадщина певної культури чи традиції, а частина системи вищих тел.

Фізичне тіло вивчається фізіологією і медициною, тонке психічне тіло - предмет вивчення психології, психіатрії і сенсов, а тонке духовне тіло є для людини засобом пізнання Всесвіту, сенсу нашого життя за допомогою космічної, сенситивной зв'язку.

Тонке психічне тіло - електромагнітне поле або наше випромінювання - пов'язане з фізичним тілом системою енергоцентрів, енерговоронок або чакр. Сім основних ефірних енергоцентрів надають, таким чином, великий вплив на здоров'я як фізичного, так і ефірного тіла. Вони мають свої еквіваленти на емоційному, ментальному і каузальному рівні.

ЗоЗочо чакр

Не тільки наше фізичне тіло розпадається і постійно знову будується, наші ефірні емоційні і ментальні тонкі енергетичні поля теж постійно стрімко змінюються. Чакри беруть участь в цих змінах, і перед ними стоїть завдання координації обміну між різними енергетичними полями. Чакри, звані також духовними воронками або духовними центрами, служать нам для сприйняття життєво важливих енергетичних потоків і почуттів.

Оскільки всі почуття і все духовні впливу ми вбираємо через чакри, то нам слід закриватися не менше двох разів на день!

Чакри фільтрують духовну матерію. Система чакр складається з світлових волокон і має відповідність на кожному рівні свідомості. Перекладаючи різні форми енергії, чакри впливають на процес розвитку психічного і духовного зростання кожної людини. Вони є пунктами зв'язку, через які енергетичні потоки йдуть від одного тіла до іншого.

вібрації чакр

У комплексній системі світлової енергії між собою пов'язані всі світлові тіла. Рух тонкої енергії відбувається у вигляді відносно великих хвиль, довжина яких змінюється постійно в кілька разів перевищує довжину хвилі коливань. Самі хвилі коливань нескінченно малі, і, ймовірно, в одній хвильової лінії укладені тисячі коливань. Ці вібрації різної величини, що переплітаються немов прутики плетеної корзини, формують при утворенні виру сил форму, подібну до квітки. Кожен ясновидець може бачити їх в ефірному тілі, на поверхні якого вони з'являються у вигляді чашок квітів, чашоподібного поглиблення, хмари або спіралі.

Поки вони ще нерозвинені, вони нагадують маленькі кружечки, палаючі у "звичайної людини" тьмяним світлом, або маленькі почечки до розпускання. Однак коли вони розбуджені і жваві, вони дуже збільшуються в розмірі і стають схожі на блискучий, сяючий вир. Вони нагадують мініатюрні промінчики сонця або чашечки квітки. Аджіт Мокурджі і Кханна Маду писали: "Коли божественна сутність життя знаходиться в процесі відтворення Всесвіту, з космічних вод виростає лотос з тисячею пелюсток з чистого золота, сяючими немов сонце. Він ворота і двері, отвір і вхід для надр Всесвіту. Сверкает золотом це перше створення творчого принципу в знак своєї неразрушимой природи ...

Як квітка лотоса зростає з "темряви" болота і поступово піднімається до поверхні води, чистий мулом і водою, вигодувала його, так і наше "я" виходить за межі і змінюється, по ту сторону його тілесних обмежень, незіпсоване і недоторкане ілюзією і незнанням " .

У всіх великих культурах існували різні системи тонкого тіла і його основних чакр. Нижче ви знайдете, дорогі читачки і читачі, опис з точки зору мого бачення Сенсу. Я хотіла б організувати вас в наступних вправах, поки ви з часом разом зі своїм духовним помічником і провідником не почне сприймати і власну модель. Навіть якщо і кольору, і чакри можуть сприйматися відчуттям, зором і слухом по-різному, то, врешті-решт, все залежить від вашого тлумачення.

"Стебло квітки", з яким пов'язані ці чакри, виростає з тонкого аналога хребетного стовпа, так що ми можемо уявити його у вигляді центрального "стволи", з якого на певній відстані ростуть квіти, чашечки яких розкриваються на поверхні ефірного тіла.

Основні чакри розташовані в порядку семи кольорів веселки в ефірному, астральному, ментальному, а також каузальному тілі наступним чином:

сім чакр

1-я чакра: низ хребетного стовпа, в області підстави куприка (червоний колір);

2-я чакра: над селезінкою, трохи лівіше і не багато вище пупка (помаранчевий колір);

3-тя чакра: над пупкової областю (жовтий колір);

4-я чакра: серце (зелений колір);

5-я чакра: шия / потилицю (блакитний колір);

6-я чакра: між бровами на лобі (пурпурно-червоний колір);

7-я чакра: над головою, посередині верхівки (фіолетовий колір).

Поряд з головними чакрами ще є другорядні. Тільки на кисті руки можна бачити близько двадцяти п'яти маленьких енергетичних завихрень. Функціонування чакр, їх природний механізм відкриття та закриття можна продемонструвати, порівнявши цикли світу рослин: вранці при першому промені сонця квітка розкривається, і ввечері, як тільки сонце зайде і настане вечір, він закривається. Якщо станеться збій цього механізму і квітка не зможе, наприклад, захиститися під час дощу, то можливі серйозні пошкодження.

хвороби

Якщо внаслідок неправильної поведінки чакри збиваються або блокуються, наприклад при поганому самопочутті, душевній напрузі, стресі і т. П., Вони перестають функціонувати звичним чином або взагалі розкриваються тоді, коли б їм слід було закритися. Це, звичайно, з часом призведе до "короткого замикання" і проявиться на психічному рівні нездужанням або навіть хворобою.

Причина кожного фізичного захворювання криється в психіці.

Кожна людина постійно виробляє хвилі і потоки емоційної енергії, а саме: так, як він реагує на світ або ставиться до нього. Нашими емоційними і ментальними образами ми "населяє" навколишнє середовище: позитивно, негативно або нейтрально. Залежно від нашої особистої стабільності і нашого усвідомлення ми більш-менш активно беремо участь в цьому постійно приймає і випромінюють енергообміну, хочемо ми чи ні, але включені в нього.

Духовне забруднення навколишнього середовища

Деструктивні сили нами сприймаються як небажаний вплив. Ми навіть втрачаємо рівновагу, хоча конструктивні сили, що направляються і контролюються нашим вищим "я", нас постійно ведуть і захищають. Таким чином, це питання нашої доброї волі - питання застосування нашої ментальної, постійно усвідомлюваною розумом зв'язку з природною силою Творця.

депресії

Народна хвороба "депресія" часто має в своїй основі "неправильну поведінку" чакр. Наприклад, у людей, які зазнали депресії, я як сенс бачу зміну вібрації серцевої чакри, яка приймає тільки ті коливання, які в свою чергу посилено впливають на картину хвороби. Пригнічений людина розкривається тільки на підставі своєї визначається почуттями необхідності і може притягати тільки дисгармонійні енергопотоки, поки не навчиться захищатися і йти для того, щоб усвідомлювати глибші причини свого стану і самостійно вирішувати свої проблеми.

Наша атмосфера (повітря) складається з позитивно і негативно заряджених магнітних полів. Під впливом навколишнього середовища (погода, шум, ядерні випробування і т. П.) В більшості випадків негативна частина заряджена сильніше, ніж позитивна. При незбалансованості атмосфери маса прийнятої космічної енергії дозується чакрами так, що нами не зможе опанувати нездужання або занадто сильна втома. Оскільки вся наша область почуттів діє через чакри, то легко зрозуміти, що внаслідок шоку, сильного страху або стресу вони можуть стиснутися. Зіщулившись чакра не може більше розкритися, і таким чином при превалювання потоків негативної енергії в людське тіло, на жаль, безперервно надходять негативні вібрації, що, в свою чергу, відбивається на здоров'ї людини.

Кожна народжується у нас думка і кожне наше почуття є електромагнітний потік.

У кожної людини є своє магнітне поле, елекетромагнітная аура Страхи є негативні магнітні поля (вібрації!). Тому від нашого мислення залежить те, як - позитивно або негативно - заряджені наші магнітні поля (аура).

 Наші тонкі тіла і їх значення. |  Позитивні і негативні емоції.


 Цілі ментального тренінгу |  перший ступінь |  третій ступінь |  четвертий ступінь |  п'ятий ступінь |  Можливості тлумачення снів |  Перш ніж ви почнете |  Вправа 1 |  Вправа 2 |  Вправа 3 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати