Головна

необхідність захисту

  1.  IV. Пологи і види покарань та інших заходів соціального захисту
  2. " Прихильники ": методи психологічного захисту
  3.  Адміністративно-правові основи управління в сфері соціального захисту населення.
  4.  Адміністративний порядок захисту прав платників податків, платників зборів і податкових агентів
  5.  Американський комітет захисту британських будинків
  6.  Апаратні та програмні засоби інженерно-технічного захисту інформації.
  7.  Апаратура управління і захисту

Наша власна психіка є головним знаряддям розвитку сенситивності. Виключно важливо знати, що можна захистити себе самому, і це потрібно робити для того, щоб запобігти небезпеці. Особливо важливо це при активному розвитку сенситивності, тому що через штучно спровокованого дослідження своєї душі і духу ми стаємо більш відкриті і сприйнятливі до невидимих ??впливам.

Перше важливе захисне захід стосується нервової системи - найважливішого сполучної ланки між психічним і фізичним світами. Різні надмірності і нездоровий спосіб життя (куріння, кави, недостатній сон, наркотики, внутрішні бар'єри, душевне напруження і т. П.) Можуть виявитися для слабкої від природи нервової системи таким навантаженням, що вона періодично буде зриватися. Природно, тоді вона буде посилено піддаватися зовнішнім впливам тонкого світу. В результаті з'явиться можливість говорити про зіпсовані нерви і особливо про вплив негативних імпульсів.

Подальше захисне захід стосується поведінки. Що ви зробите, якщо прийдете додому і побачите, що перед вашою квартирою стоїть чужа людина? Як ви поведете себе?

Так само, як ви вирішуєте, кого впустити в будинок, а кого ні, ви можете визначити, які думки і почуття (будь духів) ви допустите в вашу свідомість. Головним при цьому є контроль над собою, вміння залишатися бадьорим і уважним, завжди напоготові. І все-таки коли ваше его відступить під натиском вищої волі, ви відчуєте, що втратили певний контроль. Спочатку це, ймовірно, викличе кілька неприємні відчуття. Але разом з вашим пізнанням і усвідомленням вищого керівництва це почуття може зникнути.

Ваша захисна реакція не може, однак, торкатися тільки думок, инспирируемая світом духів, а повинна охоплювати також тонка взаємодія людських думок і сприйняття. Несприятливі енергетичні потоки приходять до нас практично щодня.

Негативне мислення (з ким це не траплялося) забруднює навколишнє атмосферу. Чим більше ви відчуваєте ваше сверхчувственное сприйняття, тим чіткіше ви усвідомлюєте тонку і потужну силу впливу енергії думки (помилкові проекції), будь це негативний або позитивний вплив.

Регулярно очищаючись і захищаючись, займаючись свого роду психогигиене і контролюючи їх посилають вами думки, ви в значній мірі сприяєте тому, що залишаєтеся самі собою. Тут ми усвідомлюємо гру сил природи як в поганому, так і в хорошому. Тому "сенситивная захист" -вміння правильно захищатися, на мій погляд, також відноситься до розвитку духовної свідомості. Наша душа прагне до порятунку. Все здаються перешкоди представляють собою тільки знаки тимчасових тупиків. Насправді ми постійно захищені любов'ю Бога.

Завжди просіть захисту у вищого рівня свідомості. Посланець Бога сам владнає питання про те, хто повинен стати вашим ангелом-хранителем.

Багато людей автоматично пов'язують з сенситивністю явища привидів і полтергейсту. Я переконана, що знання цих феноменів може викликати страх або відторгнення, тому що, вникнувши в суть цих феноменів, завжди можна знайти неспасенним, безпорадні душі. Вони часто не хочуть лякати нас, а тільки прагнуть своїм нав'язливим поведінкою звернути на себе увагу. Щоб нарешті зуміти врятувати себе, вони повинні усвідомити свою провину, покаятися і попросити про спокуту гріхів. Розповівши про двох прикладах з власної практики, я хотіла б вам описати цей рівень духовного світу і показати, як можна проявити відповідальність і захистити себе.

Я добре пам'ятаю свою "першу" зустріч з полтергейстом, якого мені вдалося вивільнити.

Цей полтергейст нібито частенько постукував по стелі в кімнаті одного з моїх друзів. Протягом деякого часу він заявляв про свою присутність все частіше і частіше - навіть в шафах він вів свою гру, поскрипуючи, постукуючи і потріскуючи. Перебуваючи в цьому будинку одного разу в гостях, я почула від свого друга крім іншого про те, що він був в своєму рідному місті і шукав там втрачені документи. Потім він запитав мене, чи не зможу я допомогти йому в цьому. Несподівано відразу після цієї розмови полтергейст почав досить бурхливо демонструвати нам свої невидимі, але добре чутні здатності. Я своїми психічними почуттями сприйняла цей дух. Він виявився чоловіком, якого я добре розгледіла і який розповів мені дещо зі свого минулого.

Мій знайомий, почувши моє опис, відразу ж дізнався в цьому дусі колишнього господаря будинку його батьків і до того ж бургомістра його рідний громади. Померлий, який виявляв себе від відчаю як полтергейст, зізнався мені як контактерів, що незадовго до своєї смерті він викрав документи, що належали громаді. Таким чином, мій знайомий висловивши своє бажання знайти документи, вже давно перебував під впливом свого полтергейсту. Той, в свою чергу, з надією чекав, коли ж його "почують". З почуттів помсти і ревнощів, які він відчував до свого наступника, він хотів "перехитрити" його і тому замурував частину документів під сходами в погребі, а частина закопав в лісі біля одного каменю. Там вони і лежали по сей день.

Я заспокоїла зневіреного духу і запевнила його, що тепер він може рухатися далі, освітлений Божим світлом і любов'ю. Після молитви я попросила світ духів, активно взяти участь в його долі. Я сказала йому, що ми розумнішаємо тільки тоді, коли постраждаємо, і що його нечисте сумління (як ви бачите, дорогі читачки і читачі, це ми теж беремо з собою в духовний світ після смерті) послужила йому поштовхом для душевно-духовного вдосконалення. Я пообіцяла також колишньому бургомістра пошукати документи в зазначених їм місцях.

Бажаючи поекспериментувати, ми з моїм другом стали шукати документи. Ми зламали в будинку його батьків стіну і знайшли там дійсно іржаві цвяхи і старі деревинки, які колись могли бути скринькою. У лісі в зазначеному духом місці ми теж знайшли такі ж іржаві цвяхи і залишки дерева. Від паперу вже нічого не залишилося - має бути час попрацювало над ними.

"Полтергейст" став переді мною в лісі в останній раз і подякував мені за наші старання. Завдяки тому, що ми зайнялися його витівками, він зміг врятуватися і сам. Його пізнання, як, ймовірно, і моє, я прийняла як світле "бачення" ... З цього моменту полтергейст зник.

У земному житті ми цілком відповідально чинимо зі злочинцями. Також свідомо і коректно ми повинні дейстствовать щодо порушують наш спокій духів. Напевно існують також полтергейсти, які люблять лякати нас, людей. Якщо ми для себе чітко вирішимо не вступати з ними ні в які стосунки, то вони зникнуть, тому що вони "харчуються" нашим страхом і відчувають міцність нашої душі і нашого духу.

Поки ви крок за кроком свідомо не освоїли основи сенситивности, будь ласка, не займайтеся вивільненням духів.

Зверніться безпосередньо до вищого ступеня свідомості або до Бога і передайте це завдання далі. На практиці це означає, що ми вірно оцінюємо наші здібності і енергетично не даємо втягнути себе в протиборство. Якщо ми на наступній стадії нашого розвитку як Сенсу зустрінемо невисвобожденний дух, то це може для нас означати початок етапу навчання, який визнали за необхідне ввести вищі рівні свідомості. Наші духовні помічники і наставники тоді навчать нас коректного поводження в таких ситуаціях.

Психологічно ми повинні "екіпіруватися" вищої духовною енергією і від щирого серця і з усією силою послати в космос до цього "знаходиться в полоні" духу божу любов і світло. Зауважте собі: "Нехай буде воля Твоя!" - Це визначальна духовна позиція.

Чи усвідомлюєте ви, що все, що з вами трапляється, добре для вас? Оскільки, як відомо, немає ніяких випадковостей, то вчіться на них! Зрозумійте, що керівництво і провидіння і є спосіб навчання, що виходить із духовного світу і спрямований на наше людське розвиток!

Кілька років тому духовний світ послав до мене на консультацію одну жінку. Ця жінка змушена була якийсь час перебувати в психіатричній лікарні, незважаючи на те, що іноді вона могла нормально працювати. Досить скоро я виявила, що негативні духи-мучителі весь час підштовхували мою пацієнтку до неконтрольованих вчинків. Вони навіть примушували її до цього. Чим чіткіше я розуміла їх гру, тим все більший страх охоплював мою клієнтку, що не могло не бути передано і мені. Гнів і ненависть, злість, недоброзичливість і ревнощі - все це звалилося і на мене. Мої заняття почалися.

Спочатку я не могла вловити ніякого зв'язку, тому що під час сеансів з цією жінкою все проходило нормально. Я якнайкраще розповіла їй про закони світу духів і продемонструвала, як різними психологічними способами можна захиститися і закритися від "нападів". Однак потім я стала спостерігати, що відразу після сеансів в більшій чи меншій мірі "чорт" починав діяти. Все це не могло не знайти вираз в ряді вирішальних подій.

З нагоди свята, влаштованого в нашому інституті, я "випадково" прикрасила лівий лацкан мого жакета саморобної брошкою. Вона була зроблена з невеликого, розміром в монету, трикутного дзеркальця і ??двох припаяних металевих проводочков в формі веселки.

На вечорі була присутня і моя пацієнтка. Мені впало в око, що вона накачала ліками, і я не могла звільнитися від поганого почуття, що краще б надіслати цю жінку додому. Оскільки всім було дуже весело, я насолоджувалася ввечері і уявленнями. Серед гостей був мій друг, який почав грати на акордеоні. У середовищі професіоналів він мав славу досвідченим музикантом, і я не можу пригадати випадку, що хто-небудь коли-небудь під час виступу втрачав голову. Але в цей вечір все пішло шкереберть. Я тут же витягла свої антени Сенсу і виявила поштовхи негативних сил. Вони виходили з кута, де сиділа моя клієнтка і намагалися перешкодити музикантові, перервати його гру. Я тут же звернулася до Бога, щоб він подбав про порядок і спокій. Над музикантом, а також над передбачуваної персоною я подумки поставила золоте, пронизане божественною енергією захисне покривало.

На щастя, моя молитва була почута: музикант заспокоївся і зміг дограти до кінця. На мій превеликий подив, моя клієнтка відразу після цього тихенько вийшла з приміщення, хоча все, що відбувається було невидимо і гості нічого не помітили. У перерві я відправила її додому - так було краще і для неї і для нас.

Коли я втомлена, але щаслива після вечора сиділа в колі моїх друзів, одна з моїх подруг з подивом запитала, що сталося з моєю брошкою. На моє здивування я побачила, що металеві проводочки на ній повністю розплавилися і скривилися. "Це неможливо, - сказала я, - це можна було зробити тільки паяльником".

Я відразу ж знайшла пояснення події: я, як невмілий і поганий громовідвід, найімовірніше, прийняла на себе удар у потоків негативної енергії сьогоднішнього вечора.

Духовні енергії, духовні помічники і будинкові по закону синхронності одночасно збираються там, де має розпочатися процес, має розпочатися розвиток, щоб центр по суті кожної людини, глибини підсвідомого (душі) могли з'єднатися з найвищими вершинами духу.

Так, думаю, я навчилася виступати у відповідальній ролі громовідводу. Займаючись усіма цими питаннями і випадками, я зробила в процесі вивчення самої себе крок вперед. З тих пір я подвійно старанно захищаю себе - непомітне для стороннього ока дзеркальце або золота захисна пластинка допомагають мені при цьому. Я повністю усвідомлюю, що чого немає, того немає. І тому всі цікаві виклики і весь цікавий досвід я сприймаю з вдячністю. Я хочу (і сподіваюся), щоб саме на цьому прикладі навчилася яснослухання і психіатрія.

Я хочу переказати вам історію Халіла Гібран, яка повинна передати вам думки про світло і тіні:

 одержимість |  Тоді злий бог пішов геть, проклинаючи дурість людську.


 Зв'язок з духовними помічниками |  В духовному світі немає обмежень |  Цен-Коан |  Що таке сенсітів |  турецька прислів'я |  Робота ментального сенситива і поведінку людини, яка звернулася за порадою. |  Що ви можете очікувати від сенситивного сеансу |  Висновки і перспективи |  значення відповідальності |  ситуації ризику |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати