На головну

Сутність і значення соц. захисту нас-я |  Сутність і принципи соц. страх-я і забезпеч-я |  Форм-е і викон-е ср-в ФСЗН |  Мед. страх-е |  Закордон. досвід соц. захисту нас-я |  Разв-е нал. отн-й в умовах межд. ек. інтеграції |  Ек. сутність і ф-та податків |  види податків |  Нал. пол-ка д-ви |  Форма держ. до і класифікація позик |

Бюджетний процес і його етапи.

1.  BIOS. Цільове призначення та процес запуску.
  2.  D) процесор
  3.  I. Популяційно-генетичні процеси
  4.  I. Синтезуючи наведені визначення, встановіть сутність навчального процесу.
  5.  I. Статистичні методи побудови динамічних об'єктів технологічних процесів.
  6.  I. Мета та завдання дисципліни, ЇЇ МІСЦЕ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ.
  7.  IDEF0-методологія моделювання бізнес-процесів

бюдж процес регламентує зак-вом деят-ть д органів по сост-ю, розглянути-ю, утвержд-ю і виконання б-ту. Він включ 3 етапи: 1) Упоряд-е проекту б-ту, 2) розгляд і утвержд-е б-ту, 3) виконання б-ту. Бюдж (фін) рік - Період в тес якого реаліз-ся централізовано план гос-ва. рахунковий період включ бюдж рік і пільговий період. Пільговий період сост 1 міс після завершення соотв-го фін року. На протязі його заверш-ся операції по зобов вам, прийнятим в період виконання б-та за бавовняні-ий рік. Осн завдання бюдж процесу: * Узгодження б-ту з реаліз ек програм-ой, * виявлення мат і фін рез-в д-ви, * макс-но наближення до реальності розрахунок дох-в, * обеспеч макс-й сбалансир-ти витр, * осущ бюдж регулир з метою перерозподілу-я іст-в дох м / у б-ми разл урня, галузями і ек регіонами. етапи:1) Упоряд-е проекту респ-го і місцевого б-тов (осущ-ся прав-м не пізніше, ніж за 10 місяців до поч очер бюдж року. Упоряд проекту респ б-ту осущ Мінфіном), 2) розглянути-е і утвержд-е (проект б-ти пер-ся на розглянути-е Прав-ву, після їх схвалення перед-ся през-ту. Чи не пізніше 1 Жовтня поточн року през-т виносить проект закону про респ б-ті на очер фін рік . Далі проект розглянути-ся Парл-м. б-т д б прийнятий до 1 Січня очер фін року), 3) виконання б-тов (начин з 1 січня очер фін року). бюдж розпис -распред-е дох й витр б-ту, іст-в финансир дефіциту б-ту по кварталах. Заверш-ся бюдж процес сост звіту про виконання соотв б-ту.

Соц.-ек. сутність б-та і його роль в розподіл-й і перер-й нац. д-да |  бюджетний дефіцит
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати