На головну

Загальна пон-е про упр-й фінансами |  Органи упр-я фін-ми і їх функції |  Місце МФ в сис-ме упр-я фін-самі. |  Соверш-е упр-я фін-ми |  Місце і значення фін. менедж-та в упр-ии фін-сов. |  Сутність і значення фін. контролю |  Орг-я фін. контролю. Перспективи розв-я ФК в РБ. |  Форми і методи ФК |  Сутність і особ-ти аудиторські. контролю |  Сутність і значення соц. захисту нас-я |

Форм-е і викон-е ср-в ФСЗН

1.  Форм-е фін. стратегії підприємс-я.
  2.  Форм-е цін (тарифів) на прод-ю (р-ти, у-ги).

У РБ соц. защ-а нас-я осущ. за рахунок ср-в спец. створ. фонду соц. защ-и хв-ва праці та соц. защ-и. Фонд б. образ. в соот-и з постано-му Верховна. ради РБ від 10 червня 1993р. на базі существовавш. пенс. фонду і фонду соц. страх-я. Осн. з-ми фонду явл .: 1.реал-я держ. пол-ки по упр-ю ср-ми гос. соц. страх-я. 2.розробити конструкцію ка в межах його компетенції предлож-й по совершн-ю закон-ва в обл- та держ. соц. страх-я. 3. Осущ-е проф. пенс. страх-я. 4.межд. сотрудн-ть в указ. обл-х деят-ти.

Ср-ва ФСЗН образ. за рахунок:

1.зобов. страх. внесків. 2.внесків на проф. пенс. страх-е. 3.асигнувань з респ. б-ту. 4.капитализ-і брешемо. своб. ден. ср-в.

5.дох-в від размещ-я внесків на ППС. 6.співів і адм. штрафів.

Розміри страх. внесків до ФСЗН:

платники  Пенс. обеспеч-е  Соц. страх-е
 1. раб-ли, зайнятий. Пр-м с / г прод-і  24 (до 2012р. 22%)
 2. фіз. особи сам-но сплачено. Страх. внески
 3. члени хрест. Фермерські. госп-в
 4. остал. раб-ли
 5. работающ. громадяни
 6. жилищн. гаражостроіт. кооперативи, садоводч. тов-ва, заг. об'єд-я інвалідів

Юр. особи виплив. з фонду ВІД раб-в, фіз. особи- зі своїх дох-в.

Ср-ва фонду ім. целев. признач-е і напр. на:

1.виплати працю. пенсій 2.виплати соц. пенсій. 3.виплати проф. пенсій. 4.виплату допомоги по гос. соц. страх-ю. 5.оплату ежемес. надано. по заявл-ю матері, вихованням. дит-ка інваліда віком до 18р. 6.фін-е виплат на санаторно-курортн. оздоровлення. 7.фін-е деят-і ФСЗН. 8.фін-е виплат стягувачем в кач-ве компенсації недоотримано. суми аліментів.

Сутність і принципи соц. страх-я і забезпеч-я |  Мед. страх-е
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати