Головна

Сутність і принципи соц.страх-я і забезпеч-я

  1.  B-дерева: принципи побудови, операція пошуку.
  2.  I. Яке визначення найбільш повно виражає сутність програмованого навчання?
  3.  I. Нові принципи кримінального права
  4.  I. Основні принципи
  5.  I. Фундаментальні принципи
  6.  I. Поняття про біологічному окисленні. Сутність окислювально-відновних реакцій в організмі
  7.  SMART-ПРИНЦИПИ МЕНЕДЖМЕНТУ

Соц.обеспеч-е -уст. гос-м в с-ме мат.обеспеч-я громадян опинилися в трудн.полож-й. Воно осущ. в фондах соц.помощь соц.страх-я, піклування та соц.обслужіванія. Т.ч., соц.обеспеч-е предст. собою соц.защ-у нас-я.

Соц.страх-е- Форма соц.защ-и ек.акт.нас-я від разл.рісков, пов'язаний. З втратою раб-и, втратою трудосп-й і дох-в, на осн-е коллект.солідарності возмещ-я шкоди. Сутність соц.страх-я закл. в тому, що фін-е соц.виплат здійснення. за рахунок акумулюємо. в спец.фонде внесків робото-й і раб-в.

Соц.помощь- с-ма прав., ек. і організ.мер по защ-е інтересів малозабезпечених громадян. Вона оказії. тим, хто не м. зараб., явл. нетрудосп. або їм. на своєму утриманні дітей. Соц.помощь реаліз. У вигляді посібників адресн.хар-ра і фін. за рахунок нал-в незалежно від раніше сделан.взносов.

Піклувальників-під- Орієнтир. на інд.нуждаемость, здійснення. органами опіки за рахунок бюдж.ассігнованій і спонсорск.пом-й. Воно вуст. над досконалий. у віці від 14 до 18 років, над громадянами обмежений. судом в дееспос-ти.

Соц.обслуж-е- Деят-ь юр. і фіз.осіб з надання соц.подд-ки, предост-ю побут., мед., психолого-педагог., Мат.помощь, створ-ю умов для соц.адаптаціі і реалібітація громадян, находящ. в трудн.соц.сітуаціі.

Осн.прінціпи гос.соц.страх-я в РБ:

1.участь работ.граждан і понімателей в створ-і гос.страх.фондов. 2.розпод-е ср-в від трудосп.граждан нетрудосп. 3.гарантований-ь пенсій, допомог і др.виплат. 4.рав-во громадян РБ незалежно від їх соц.полож-я, рассов.прінадлежн-й, статі, мови, місця жит-ва в праві на гос.соц.страх-е. 5.диференціація умов і розмірів пенсій, допомог. 6.участь юр. і фіз.осіб сплачено. страх.взноси в упр-й гос.соц.страх-й.

Обяз.гос.соц.страх-я в РБ подлеж .: 1.громадяни, работающ. по труд.дог-м у юр.лиц, IP, на осн-е членства юр.лиц, люб.орг-прав.форм. 2.ВП. 3.засуджений. до позбавлення волі.

 Сутність і значення соц.защіти нас-я |  Форм-е і викон-е ср-в ФСЗН


 Елем-и фін. мех-ма |  Загальна пон-е про упр-й фінансами |  Органи упр-я фін-ми і їх функції |  Місце МФ в сис-ме упр-я фін-самі. |  Соверш-е упр-я фін-ми |  Місце і значення фін. менедж-та в упр-ии фін-сов. |  Сутність і значення фін.контроля |  Орг-я фін.контроля. Перспективи розв-я ФК в РБ. |  Форми і методи ФК |  Сутність і особ-ти аудіторск.контроля |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати