На головну

Про створити зображення

1.  B) при зменшенні зображення можуть бути втрачені інформації
  2.  ER-модель бази даних. Основні нотації зображення ER-моделі.
  3.  UML, артефакт - визначення. Предмети (структурні, предмети поведінки, групуються і пояснюють) - визначення і зображення. Відносини - визначення і зображення. 1 сторінка
  4.  UML, артефакт - визначення. Предмети (структурні, предмети поведінки, групуються і пояснюють) - визначення і зображення. Відносини - визначення і зображення. 2 сторінка
  5.  UML, артефакт - визначення. Предмети (структурні, предмети поведінки, групуються і пояснюють) - визначення і зображення. Відносини - визначення і зображення. 3 сторінка
  6.  UML, артефакт - визначення. Предмети (структурні, предмети поведінки, групуються і пояснюють) - визначення і зображення. Відносини - визначення і зображення. 4 сторінка
  7.  UML, артефакт - визначення. Предмети (структурні, предмети поведінки, групуються і пояснюють) - визначення і зображення. Відносини - визначення і зображення. 5 сторінка

РАCСМАТРІВАЕМИЕ ПИТАННЯ:

1. Страшна загроза на адресу створюють зображення.

2. Вказівка ??на причину цього, тобто їх неповагу по відношенню до Аллаха, Який сказав: «Хто ж може бути несправедливі того, хто намагається створити щось подібне до того, що створив Я?»

3. Вказівка ??на Його могутність і їх безпорадність, так як Всевишній сказав: «Нехай спробують створити хоча б крихту чогось, хоча б пшеничне або ячмінне зерно».

4. Проголошення того, що такі люди понесуть жорстоке покарання.

5. Аллах створить душі відповідно до числа зроблених зображень і пожвавить їх всіх, і вони будуть мучити художника (скульптора) в Аду.

6. Художнику (скульптору) буде велено вдихнути в них душу.

7. Повеління прати або знищувати зображення при вигляді їх.

Абу Хурайра розповідав, що посланник Аллах, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

Всевишній Аллах сказав: «Хто ж може бути несправедливі того, хто намагається створити щось подібне до того, що створив Я? Нехай спробують створити хоча б крихту чогось, хоча б пшеничне або ячмінне зерно ». Цей хадис передали аль-Бухарі і Муслім. (Аль-Бухарі 10/324, Муслім [2111]).

Вони ж призводять хадис Аїші, яка розповідала, що посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

В день Воскресіння найжорстокіша кара чекає тих, хто намагається наслідувати Аллаху в Його творінні. (Аль-Бухарі 10/325, Муслім (2106), [92]).

Вони ж призводять хадис Ібн Аббаса: «Я чув, як посланник Аллаха сказав:

Кожен, хто створює зображення, буде в Вогні. І кожному створеному ним зображенню буде дана душа, яка буде надавати йому муки в Аду. (Аль-Бухарі 4/345, Муслім (2110), Ахмад 1/308).

Вони ж наводять інший хадис Ібн Аббаса від Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, який сказав:

Того, хто за життя створив яке-небудь зображення, змусять вдихнути в нього дух, а він буде не в змозі зробити це. (Аль-Бухарі 10/330, Муслім (2110), (100) від Ібн Аббаса).

Муслім призводить хадис Абу-ль-Хаййаджа:

Алі сказав мені: «Чи не послати мені тебе з тим, з чим свого часу послав мене посланник Аллаха: Побачивши будь-яке зображення, негайно знищ його, а побачивши будь-яку піднесену могилу, зрівняти її з землею» (Муслім (969), Абу Дауд (3218), ат-Тірмізі (1049), ан-Насаї 4/88, 89).

Здорових словес Про ЧОЛІ ШІСТДЕСЯТ ПЕРШОЇ

Дана глава є логічним продовженням однієї з попередніх, де забороняється залучення до Аллаха рівних, будь то в намірах, на словах або в справах, яким би віддаленим таке уподібнення не було.

Зображення живих істот є спробою створити щось подібне до того, що створив Аллах. Це є запереченням Божественного творіння, обманом і фальсифікацією, тому Законодавець і засуджує це.

Той же, хто не увірує в приречення з його добром і злом, буде спалений Аллахом в Вогні. |  Охороняйте ж клятви ваші! »(Трапеза, 89).

У Аллаха - прекрасні імена; кличте до Нього ними, і залиште тих, хто раскольнічает про Його іменах. Їм воздасться за те, що вони роблять! »* (Перешкоди, 180). |  Про НЕПРИПУСТИМІСТЬ ВИРАЗУ |  Наполегливо вимагайте бажане, оскільки Аллах не стане пишатися тим, що даровано Ним Самим. |  Про НЕПРИПУСТИМІСТЬ ВИСЛОВІВ |  Якої просять ІМЕНЕМ АЛЛАГА |  Якої просять ТІЛЬКИ РАЮ |  Ті, які сказали про братів своїх, самі залишившись вдома: "Якби вони послухали нас, то ми не були б убиті" ... »* * (Сімейство Імрана, 168). |  ПРО ЗАБОРОНУ лаяти ВІТЕР |  глава 59 |  ПРО ТИХ, ХТО ЗАПЕРЕЧУЄ приречення |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати