На головну

Він сказав: "Все, що мені даровано, - завдяки знанню" ... »(Розповідь, 78).

1.  Завдяки всьому тому, що сталося я багато дізнався про цілительство. Я зрозумів, що все виходить з серця.
  2.  Завдяки всьому тому, що сталося я багато дізнався про цілительство. Я зрозумів, що все виходить з серця.
  3.  Завдяки довірі і чуйності якої кілька майбутніх співробітників видавництва познайомилися свого часу з цією книгою.
  4.  Завдяки посланник по імені Гледіс Роудхейвер з Ель-Пасо (Техас) ми маємо наступний розповідь Аштара про його Команді. (Це послання передано нам другом).
  5.  Вам також детально розкажуть на цих заняттях про п'ятнадцятому, шістнадцятому і сімнадцятому вдихах, завдяки яким ви зможете активувати свої Меркаби.
  6.  Вам також детально розкажуть на цих заняттях про п'ятнадцятому, шістнадцятому і сімнадцятому вдихах, завдяки яким ви зможете активувати свої Меркаби.
  7.  Лукаві мерзотники в комсомолі - завдяки кадровій політиці Ходирєва

Катада сказав: «3десь вираз "... Завдяки знанню ..." означає "завдяки набутому мною знання" ».

Деякі інші коментатори сказали: «Це завдяки тому, що Аллах знає мене як людини, гідного Його», - що за змістом ідентично висловом Муджахида: «Це було даровано мені в знак пошани».

Абу Хурайра розповідав, що чув, як посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

Колись жили троє із синів Ізраїля прокажений, лисий і сліпий. Бажаючи піддати їх випробуванню, Аллах послав до них ангела. Підійшовши до прокаженому, ангел запитав його: "Чого б тобі хотілося найбільше?" Прокажений відповів: "Чистої, приємного кольору шкіри, і щоб зникло то огиду, яке живлять до мене люди". Ангел доторкнувся до його тіла і очистилася його шкіра, ставши чистою і приємного кольору, Після цього ангел запитав його: "А яке майно тобі хотілося б мати?" Він відповів: "Верблюдів або корів". І була дарована йому лошат верблюдиця, і ангел сказав: "Так буде тобі в ній благословення Аллаха".

Прийшовши до плішивих, ангел запитав його: "Чого б тобі хотілося найбільше?" Лисий відповів: "Красивих волосся, і щоб зникло то огиду, яке живлять до мене люди". Ангел доторкнувся до його голові, і зникла його хвороба, і були даровані йому прекрасні волосся. Потім він запитав його: "А яке майно тобі хотілося б мати?" Він відповів: "Корів або верблюдів". І була дарована йому тільності корови, і ангел сказав: "Так буде тобі в ній благословення Аллаха".

Прийшовши до сліпого, ангел запитав його: "А тобі чого хочеться найбільше?" Сліпий відповів: "Щоб повернув мені Аллах зір, і щоб я міг бачити людей". Ангел доторкнувся до нього, і Аллах повернув йому зір. Потім ангел запитав його: "А яке майно тобі хотілося б мати?" Він відповів: "Овець". І була дарована йому покрита вівця. Потім тварини розплодилися, та у одного з'явилося стадо верблюдів, у іншого - стадо корів, а у третього - отара овець.

Потім ангел в образі прокаженого з'явився до першого з них і сказав: "Я - бідний подорожній, в дорозі у мене скінчилися припаси, і не на кого мені сьогодні сподіватися, крім Аллаха, а потім тебе. Іменем Того, Хто дарував тобі приємну зовнішність і чисту шкіру, а також це майно, благаю тебе дати мені одного верблюда, щоб я зміг продовжити свій шлях ". Він відповів: "Але ж це належить не тільки мені одному ..." Тоді ангел сказав йому: "Я, здається, впізнав тебе! Хіба ти був прокажений і зневажуваним усіма бідняком, а потім Аллах, Всемогутній Він і Великий, дарував тобі це багатство? " Він відповів: "Ні, я успадкував це по праву старшинства". Ангел сказав: "Так поверне тебе Аллах до свого попереднього стану, якщо ти брешеш!"

Потім він з'явився до другого в образі плешивого і сказав йому те ж, що говорив першим, але він відповів так само, як і попередній. Ангел сказав йому: "Так поверне тебе Аллах до свого попереднього стану, якщо ти брешеш!"

Потім ангел явився до третього в образі сліпого і сказав: "Я - бідний подорожній, в дорозі у мене скінчилися припаси, і не на кого мені сьогодні сподіватися, крім Аллаха, а потім тебе. Іменем Того, Хто повернув тобі зір, прошу тебе дати мені в дорогу одну вівцю, щоб я зміг продовжити свій шлях ". Він відповів: "Я був сліпим, але Аллах повернув мені зір. Тому бери собі, що хочеш, і дай, що хочеш. Клянуся Аллахом, я не збираюся заважати тобі взяти те, що завгодно Аллаху". Тоді сказав йому ангел: "Залиш собі своє багатство, бо було послано вам випробування. Аллах залишився задоволений тобою і розгнівався на твоїх двох товаришів" ».

Здорових словес Про ЧОЛІ сорока дев'яти

У цьому розділі йдеться про те, що людина, який заявляє, що всі послані йому блага і майно він заробив власною працею, спритністю і умінням, і що він заслуговує на це, вважаючи, що Аллах йому щось винен, тим самим обмежує право Аллаха . Подібні заяви суперечать принципу таухида, оскільки істинний віруючий визнає, що все явні і приховані блага послані Аллахом, і віддають Йому за це свою подяку. Тим самим він зміцнює власне благочестя і праведність і використовує ці блага для того, щоб бути ще більш покірним Аллаху. Він не вважає, що Аллах йому що-небудь повинен, так само як і не вважає, що має якесь право щодо Аллаха, оскільки всі права належать Йому, а людина є лише покірним рабом. Тим самим досягається справжня віра і досконалий таухид. В іншому ж випадку людина проявляє невдячність дарує Божественні блага і приходить до самозвеличення, що є одним з найбільших вад.

глава 49 |  Коли ж Він дарував їм здорову дитину, вони надали Йому співтоваришів в тому, що Він дарував їм ... »(Перешкоди, 190).

Невже суду часів джахіліййі вони хочуть? Хто ж краще Аллаха посуд для людей, що володіють упевненістю ?! »(Трапеза, 50). |  глава 40 |  Вони дізнаються благо Аллаха, а потім заперечують його, адже велика частина їх - невіруючі ... »(Бджоли, 83). |  Не надавайте ж Аллаху рівних, в той час як ви знаєте! »(Корова, 22). |  КЛЯТВА Аллаха |  глава 44 |  глава 45 |  І ТОМУ подібний титул |  АЛЛАГА І ЗМІНИ ІМЕНІ ЗАРАДИ ЦЬОГО |  глава 48 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати