На головну

І яке б пожертвування ви не робили, і який би обітницю не давали, справді, Аллах знає про те. І немає у несправедливих помічників! »(Корова, 270).

1.  I. До чого прагне педагогіка, якою вона має бути і в чому її завдання?
  2.  А хто сподівається на Аллаха, для того Він достатній ... »* * (Розлучення, 3).
  3.  А) особа усвідомлює, що набуває або збуває майно, отримане злочинним шляхом;
  4.  Аллах почув того, хто Його хвалив. Господь наш, хвала Тобі! », - Виголосив:« О Аллах! Прокляни такого-то і такого-то!
  5.  Аллах - абсолютний Владика і Цар, Володар кожної речі
  6.  Аллах - Багатий, Самодостатній
  7.  Аллах - Всезнаючий

* Ар-Рафії в своїй праці «Шарх аль-Мінхадж» сказав: «Мета дає обітницю для Машхад святих шейхів або в місцях, в яких жив або які відвідував святий праведник, - і це є головною і справжнім об'єктом - звеличення цього місця, Машхад , мечеті, або звеличення того, хто похований там, кому це місце приписано або заради кого воно споруджено. Даний обітницю є недійсним і недозволеним. Ці люди переконані в тім, що ці місця є особливими, вважаючи, що вони можуть відводити нещастя і приносити благоденство. Даючи обітницю, вони просять лікування від хвороб: вони дають обітницю навіть камінню, коли чують, що «до нього притулився праведний раб». Вони дають могил обітниці запалити на них світильник, свічки або масло, і кажуть: «Наш обітницю був прийнятий могилою такого-то або місцем такого-то», - маючи на увазі бажане зцілення хворого, приїзд відсутнього, безпеку майна та інші метафоричні обітниці. Подібний обітницю, без сумніву, є недійсним і марним.

У «ас-Сахих» аль-Бухарі приводиться хадис Аїші про те, що посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

Той, хто дав обітницю бути покірним Аллаху, нехай буде покірним Йому, а той, хто дав обітницю не послухатися Аллаха, не повинен Його не слухалися. (Аль-Бухарі 11/504, 508, Ахмад 6/36, Абу Дауд (3289), ат-Тірмізі (1526), ??ан-Насаї 7/17, Ібн Маджа (2126).

глава 11 |  Волає НЕ ДО Аллах є Ширко

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ БОЯТИСЯ Ширко |  ЗАКЛИК ДО свідчить |  Скажи: "Це є шлях мій: я закликаю до Аллаха, володіючи баченням * - я і ті, хто за мною пішли. Хвала Аллаху, я не з числа многобожників!" »* * (Йусуф, 108). |  Є серед людей і такі, які надають Аллаху рівних; вони люблять їх так, як люблять Аллаха. Але ті, які увірували, сильніше люблять Аллаха »* *. (Корова, 165). |  Недоторканні майно і життя того, хто сказав «ні божества, крім Аллаха» і відрікся від поклоніння всьому, крім Аллаха. Він буде відповідати перед Аллахом ... |  Є Ширко |  Про заклинання і амулети |  ТАКИХ РЕЧЕЙ |  Про жертвопринесення НЕ Аллаха |  Тому молися Господу своєму і заколи [агнця]. (Рясний, 2). |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати