На головну

Про жертвопринесення НЕ Аллаха

1.  Волає НЕ ДО Аллах є Ширко
  2.  Випрямлення з поясного поклону і слова звернення до Аллаха, сказані після поясного поклону
  3.  Є серед людей і такі, які надають Аллаху рівних; вони люблять їх так, як люблять Аллаха. Але ті, які увірували, сильніше люблять Аллаха »* *. (Корова, 165).
  4.  І в завершенні віддамо хвалу Аллаху,
  5.  Благання, що обертаються до Аллаха перед проголошенням слів вітання, і її різні форми
  6.  Не надавайте ж Аллаху рівних, в той час як ви знаєте! »(Корова, 22).
  7.  НЕ МОЖНА РОБИТИ ЖЕРТВОПРИНЕСЕННЯ Аллах В ТОМ МІСЦІ, ДЕ будете приносити жертов НЕ Аллаха

Розглядається питання:

1. Сенс аята «Скажи:" Воістину, мій Намаз і моє жертвоприношення ... "» (Худоба, 162-163).

2. Сенс аята «Тому молися Господу своєму і заколи [агнця] (Рясний, 2).

3. Першим проклинається той, хто приносить жертву не Аллаху.

4. Проклинається той, хто прокляв своїх батьків. До цього відноситься і те, коли ти проклинаєш батьків когось, то він, в свою чергу, проклинає твоїх батьків.

5. Проклинається той, хто надає дах людині, яка вчинила єресь * і тим самим порушив право Аллаха. Така людина ховається у того, хто надає йому сприяння.

6. Аллах прокляв того, хто змінив кордону розділу землі, порушуючи тим самим право сусіда на землю.

7. Різниця між прокляттям певної людини і прокляттям грішників взагалі.

8. Величезне значення хадісу про жертвоприношення мухи ідолу.

9. Людина потрапила в Вогонь через яку приніс в жертву мухи, чого він зовсім не хотів, але зробив це для того, щоб позбутися від зла тих людей.

10. Знання ширка і величини його гріха в серцях віруючих. Друга людина стійко зустрів смерть, чи не поступившись вимогам ідолопоклонників, хоча вони хотіли від нього чисто зовнішньої дії.

11. Той, хто потрапив в Вогонь, був мусульманином, так як якщо б він був невірним, то про нього не було б сказано, що він потрапив в Вогонь через одну мухи.

12. У цьому є свідоцтво достовірного хадиса: «Рай ближче до вас, ніж шнурок ваших сандалій, і Вогонь на такій же відстані від вас». (Аль-Бухарі 11/275, Ахмад 1/387, 413 і 442 від Ібн Масуда).

13. Знання того, що дія, вчинена велінням серця, є найбільшою метою навіть у ідолопоклонників.

* Тут мова йде про людину, який привніс в релігію Аллаха те, чого Сам Аллах в ній не встановлював. Єресь (араб. «Бід'а») є найтяжчим гріхом після ширка. Посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, читаючи проповідь, говорив: ... Воістину, найкраща з промов - Книга Аллаха, а найкраще керівництво - керівництво Мухаммада. Найгіршими ж діяннями є нововведення [В релігії. - Ред.], оскільки кожне нововведення - єресь, а будь-яка брехня - омана, а всяке оману - у Вогні ...(Муслім (867), ан-Насаї і 3 / 188-189, Ібн Маджа 1/45).

Всевишній Аллах сказав:

Скажи: "Воістину, мій Намаз і моє жертвоприношення, моє життя і моя смерть - заради Аллаха, Господа світів, у Якого немає товариша. Це мені наказано, і я - перший з підкорилися!" »(Худоба, 162-163).

Він сказав також:

ТАКИХ РЕЧЕЙ |  Тому молися Господу своєму і заколи [агнця]. (Рясний, 2).

Ті, які увірували і не зодягли своєї віри в несправедливість, для них - безпека, і вони - на вірному шляху »* (Худоба, 82). |  У таухид УВІЙДЕ В РАЙ БЕЗ ЗВІТУ |  Воістину, Ібрагім був імамом, старанним перед Аллахом, Ханіфа, і не був він з числа многобожників ». * (Бджоли, 129). |  ПРО НЕОБХІДНІСТЬ БОЯТИСЯ Ширко |  ЗАКЛИК ДО свідчить |  Скажи: "Це є шлях мій: я закликаю до Аллаха, володіючи баченням * - я і ті, хто за мною пішли. Хвала Аллаху, я не з числа многобожників!" »* * (Йусуф, 108). |  Є серед людей і такі, які надають Аллаху рівних; вони люблять їх так, як люблять Аллаха. Але ті, які увірували, сильніше люблять Аллаха »* *. (Корова, 165). |  Недоторканні майно і життя того, хто сказав «ні божества, крім Аллаха» і відрікся від поклоніння всьому, крім Аллаха. Він буде відповідати перед Аллахом ... |  Є Ширко |  Про заклинання і амулети |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати