На головну

Sup2; Станіславський К. С. Театральне спадок. М., 1955. С. 241, 244. |  Sup1; Лурія. Р. Мова та свідомість. Ростов-на-Дону: Фенікс, 1998. С. 135. |  Веккер Л, М. Психіка і реальність: єдина теорія психічних процесів. М .: Сенс, 1998. С. 613, 614. |  Ефрос А. В. Як я вчив інших // Сучасна драматургія. 1989, № 2. С. 244,245. |  Чехов М. А. Літературна спадщина. У 2-х т. М .: Мистецтво, 1986. Т. 2. С. 129. г Галендеев В. Н. Вчення К. С. Станіславського про сценічному слові. Л .: ЛГИТМіК, 1990. С. 69-70. |  Веккер Л. М. Психіка і реальність: єдина теорія психічних процесів. М .: Сенс, 1998. С. 625. |  Веккер Л. М. Психіка і реальність: єдина теорія психічних процесів. М .: Сенс, 1998. С. 612-613. |  Бродський І. Велика книга інтерв'ю. М .: Захаров, 2000. С. 287, - Лурая А. Р. Мова і свідомість. Ростов-на-Дону: Фенікс. 1998. С. 145. |  Там же. С. 146. 3Там ж. С. 146. 4 Там же. С. 171. |  Лебедєв Є. А. Мій Бессеменов. М .: Мистецтво, 1973. С. 33. |

Библер В. С. Ідея культури в роботах Бахтіна // Одіссей. Зб. статей. М .: Наука, 1989. С. 43.

1.  I. Культури клітин
  2.  I. Спілкування і культура мови. Ознаки культури мовлення.
  3.  III. Розвиток культури та історії дає фактичні докази, що підтверджують, що людський рід виник в Азії
  4.  IV етап (з середини XX ст. По теперішній час) психологія як наука, що вивчає факти, закономірності та механізми психіки
  5.  IV етап (з середини XX ст. По теперішній час) психологія як наука, що вивчає факти, закономірності та механізми психіки
  6.  IV етап (з середини XX ст. По теперішній час) психологія як наука, що вивчає факти, закономірності та механізми психіки
  7.  Quot; Проблеми і перспективи розвитку культури ".

І ще: «Такий по-звертатись до організаторів мною і вненаходімость - по відношенню до мені - Інша людина насущен мені і вбереже мною не як байдужий "Він ...", але як Ти, як Співрозмовник, - як інше Я, здатне мене побачити і почути (!) з боку, отже, що може мене завершити, замкнути в особистість. Саме моє буття як Ти, моє буття в очах, у вухах, в серці іншого, і є мета всього мого естетичної діяльності »2.

Мені здається, тут криється відповідь на багато питань щодо існування в ролі - від себе або від іншого. Людина, щоб повноцінно бути собою, повинен вміти бути різним. Свідомість диалогично по суті. Це в житті. А на сцені закони життя часто ігноруються. Ми спробуємо міркувати про тренування мислення, уяви, вміння «бути іншим», «звільнитися від власної особистості» і т. Д. За допомогою відомих на сьогодні законів.

Отже, наша тренування мислення в ролі повинна спиратися на діючі в життя механізми, вже відомі сьогодні. А саме:

1. Внутрішнє мовлення в ролі, в етюді повинна народжуватися, що не минаючи етапів її виникнення у дитини: промовляння всього потоку свідомості на тему в розгорнутій формі, шепіт, перехід до власне внутрішнього мовлення в згорнутої формі.

2. Так само, як у дітей, промовляння потоку свідомості на тему повинно лише в малій (який?) Ступеня підкорятися контролю (правильності-неправильності розбору).

3. Емоційний контекст в оповіданні самому собі про персонажа носить характер виправдання всього, що відбулося в житті персонажа. Розповідь повинна носити діалогічний характер.

4. Слово є найважливішим кроком переходу від чуттєвого пізнання до раціонального, тобто найважливішим знаряддям формування свідомості людини у міру розвитку особистості - освоєння багатозначності слів, контекстів, того, що значимо для особистості. те ж

Штайнер Р. Як досягти пізнання вищих світів. Єреван, 1992. С. 124 |  Веккер Л. М. Психіка і реальність: єдина теорія психічних процесів. М .: Сенс, 1998. С. 578
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати