Головна

Приклад 4.

  1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті осуществляются 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

Застосовуючи таблиці істинності, доведемо еквівалентність формули:

побудуємо таблицю істинності лівій частині:

х у х у

побудуємо таблицю істинності правій частині:

х у у х

Після порівняння останніх стовпців обох таблиць, приходимо до висновку: формули рівносильні.

Список літератури:

3. Гончарова Г. А., Мочалін А. А. Елементи дискретної математики: Навчальний посібник. М .: ФОРУМ: ИНФРА-М, 2003 128 с.

4. Єрусалимський Я. М. Дискретна математика: Теорія, задачі, додатки. М .: Вузівська книга, 2004, 268 с.

 Приклад 2. |  КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ВИКОНАННЯ САМОСТІЙНОЇ


 Їх додатки до рішення прикладних задач. |  Завдання 3. Рішення задач на знаходження похідної складної функції - 1 ч. |  Формули диференціювання складних функцій |  Завдання 4. Рішення задач на визначення проміжків зростання та спадання, знаходження екстремумів функції - 1ч. |  Ознака існування екстремуму |  Завдання 5. Рішення задач прикладного характеру на визначення екстремальних значень функцій - 1ч. |  Завдання 6. Рішення задач на знаходження невизначених інтегралів-1 ч. |  Завдання 7. Рішення задач на знаходження певних інтегралів-1 ч. |  Завдання 8. Рішення вправ на способи завдання множин, на виконання операцій над множинами, на визначення кількості підмножин кінцевого множества.-1 ч. |  Завдання 9. Рішення вправ на формалізацію висловлювань, на побудову таблиці істинності для формули логікі.-1 ч. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати