Головна

глава 4

- Що ви робите?! Чому ви піднялися ?!

Джуліан прихилився до столу, у якого стояв, і глянув на Хлою, тільки що увійшла в кімнату. Вона дивилася на нього дуже строго і зовсім не збиралася приховувати своє невдоволення. Куточки її губ трохи опустилися, а величезні темно-сині очі, здавалося, стали ще темніше. На щастя, у нього вистачило розуму не сказати їй, що вона прекрасна в гніві. Ймовірно, вона перекинула б йому на голову піднос з вечерею, якби він вимовив щось подібне.

Намагаючись зобразити посмішку, граф пробурмотів:

- Я подумав, що краще повечеряю за столом, а не в ліжку. Набридло лежати. Чи ви не розумієте?

Хлоя зітхнула і здійняла очі до стелі, потім мовчки поставила тацю на стіл. Джуліан знизав плечима і спробував сісти за стіл. Він провів в ліжку вже тиждень, і тепер, коли рани загоїлися, вирішив, що з нього досить. Зробивши ж кілька кроків без сторонньої допомоги, він зрозумів, що доведеться дуже постаратися, щоб по-справжньому відновити сили. Але граф все ж сподівався, що найближчим часом йому це вдасться. Він не бажав постійно переховуватися в будинку Уерлоков - хотілося і самому щось зробити проти своїх ворогів.

Хлоя сіла навпроти нього і налила собі сидру з глечика. Джуліан запитально глянув на неї:

- Ви хочете повечеряти зі мною?

Ця ідея дуже йому сподобалася. Але Хлоя тут же похитала головою:

- Ні, я вже повечеряла. Просто мені здається, що буде розумніше посидіти з вами, щоб потім допомогти повернутися в ліжко. - Вона посміхнулася і зробила ковток сидру. - Ще один тиждень, пане, і ви зовсім поправитеся.

Джуліан мовчки кивнув і взявся за яловичину. Потім раптом глянув на Хлою з побоюванням і запитав:

- А ви в цьому абсолютно впевнені?

- Вас цікавить, чи бачила я це?

- Так ... цікавить. - Він шумно зітхнув. - Так що, бачили?

- Не дуже чітко. Тобто навіть не бачила, а ... Розумієте, я просто це знаю. Іноді буває і так. Просто знаю, і все. Наприклад, я точно знаю, що через тиждень ви остаточно поправитеся. Хоча не раджу вам негайно ж виходити з дому на бій зі своїми ворогами.

- Відкритий бій не найкращий спосіб перемогти ворогів?

- Вважаю, що так. Якби вони не були тими, ким є, тобто не були б родовитими дворянами, ви, звичайно, могли б надійти з ними так, як вам заманеться. Одного вашої заяви про їхні злочини проти вас було б достатньо, щоб виправдати чинить над ними розправу. Можливо, розправа ця була б занадто жорстока, але ...

Хлоя замовкла і знизала плечима.

Джуліан змусив себе відвести очі, щоб не дивитися на її груди, спокусливо колихнувшуюся в декольте темно-синього плаття.

- Так, розправа жорстока, але цілком заслужена, - заявив граф. - Однак я не збираюся на них накидатися, Буду збирати інформацію і чекати свого часу.

- Краще трохи пограти в цю гру, ніж лежати в могилі, - зауважила Хлоя.

- Добре сказано, - посміхнувся Джуліан.

Він знову нахилився над своєю тарілкою, але тут же зрозумів, що не може не дивитися на Хлою. «Прокляття, адже це не просто інтерес до жінки, а справжнісіньке потяг», - подумав граф. Він говорив собі, що повинен заспокоїтися, повинен одуматися, але з цього нічого не виходило. Більш того, потяг посилювалося, і Джуліан відчував, що не може з ним боротися. Кожен раз, коли він чув її тихий, трохи хриплуватий голос або сміх, кожен раз, коли дивився в її темно-сині очі, він відчував силу її чар.

Зменшити потяг не допомагав і довгий список причин, за якими йому не слід було думати про Хлое Уерлок як про красиву жінку. «Ти ж одружений, одружений», - говорив собі Джуліан, але внутрішній голос одразу ж відповідав йому: «Дуже скоро все зміниться». На жаль, він нічого не міг з собою вдіяти, хоча прекрасно розумів, що повинен взяти себе в руки. І адже не було ні найменших сумнівів у тому, що вона була невинна, нехай навіть і порушувала частенько правила пристойності, заходячи до нього в спальню без супроводу. До того ж вона вважала, що здатна передбачати майбутнє. І нібито все її родичі володіли якимись незвичайними здібностями. І взагалі Хлоя Уерлок ставилася до того типу жінок, на яких чоловіки неодмінно одружуються, якщо доглядають. А він, Джуліан, повторно одружуватися не збирався. Всі ці доводи здавалися начебто цілком розумними, але в глибині душі він знав, що не бажає підкорятися доводам розуму.

Мимоволі зітхнувши, граф відсунув порожню тарілку і поставив перед собою блюдо з печеними яблуками, посипаними корицею. Хлоя простягнула йому горщик зі збитими вершками, і він виклав їх на яблука. Помітивши, що вона, спостерігаючи за ним, посміхається, він глянув на неї запитливо.

- Ентоні теж любить печені яблука зі збитими вершками, - пояснила Хлоя і раптом розсміялася.

Граф промовчав і взявся за десерт. Але чомусь ці її слова про сина несказанно його обрадували. Доївши солодке, Джуліан ретельно витер серветкою рот і пальці і ось сумні відкашлявся. Правила хорошого тону вимагали, щоб він зараз щось сказав, але Джуліан не знав, що саме. До того ж, як не дивно, він був надзвичайно зворушений тим, що його син, виявляється, теж любить печені яблука зі збитими вершками. Так-так, він був такий зворушений цим повідомленням Хлої, що у нього навіть горло перехопило.

Нарешті, взявши себе в руки, граф промовив:

- Що ж, у хлопчика ... хороший смак. - Він потягнувся до келиха з вином.

Зробивши ковток, додав:

- І взагалі він досить тямущий.

Хлоя знову розсміялася, потім закивала:

- Так-так, дуже тямущий!

І вираз її обличчя свідчило про те, що вона любить Ентоні як свого власного сина.

- Ви прекрасно піклувалися про мого сина, - зауважив граф.

Він був безмежно вдячний цій жінці і в той же час відчував почуття ревнощів - адже це його син, лише його!

Хлоя змусила себе посміхнутися; вона знала, що їй буде дуже боляче розлучатися з Ентоні.

- Так, пане, звичайно ... Але мені було приємно про нього піклуватися. - Вона встала і почала складати на тацю посуд. - Я люблю цю дитину, люблю з тих пір, як вперше взяла на руки. Але я ніколи не забувала, що він не мій син і навіть не син моєї сестри, хоча ми всім говорили саме так. Так, ні на мить не забувала ... Ентоні - ваш син, майбутній граф Колінзмур. І вам не варто турбуватися, я не збираюся залишати його у себе.

Виходячи з кімнати, вона додала:

- Спробуйте не впасти, коли будете повертатися в ліжко.

Гучний стукіт закрилася за Хлоей двері свідчив про те, що вона, ймовірно, вловила в його інтонаціях нотки власника, не помітивши подяки.

Вилаявшись крізь зуби, граф попрямував до ліжка. Він прекрасно розумів, що з його боку було невдячністю і дурістю відчувати ревнощі. Адже Ентоні знав Уерлоков все своє життя, а його, батька, - всього кілька днів. І провини Хлої в цьому не було --напротів, тільки завдяки їй дитина залишилася в живих. Та й сам він напевно став би жертвою вбивці, якби не Хлоя. Отже, він повинен був приборкати свою дурну ревнощі, забути про неї.

Тільки-но він дістався до ліжка, як у двері постукали. Через кілька секунд до кімнати зайшов Едгар і, зустрівши одного посмішкою, негайно ж зрозумів, що посмішка у Джуліана вийшла не надто життєрадісна. Втім, нічого дивного: він відчував себе так, як ніби піднімався на високу гору, а не просто пройшовся по кімнаті.

Едгар уважно подивився на нього і спохмурнів.

- Думаю, мені краще піти. Ти щось дуже блідий ... Напевно, тобі треба відпочити.

- Ні, сідай. Я дійсно трохи втомився після своєї першої прогулянки без сторонньої допомоги, але це зараз пройде.

Едгар кивнув і присунув стілець до ліжка.

- Вже не лежиться? - Запитав він, сідаючи.

- Мабуть, не лежиться. Мені не терпиться скоріше відновити сили, щоб не тільки говорити, а й робити щось реальне, щоб себе захистити.

- Це зрозуміло. Але не можна дуже вже старатися, інакше процес одужання займе більше часу.

- Да знаю. - Тут Джуліан зауважив, що Едгар одягнений так; немов збирався кудись. - Ти куди зараз? - Запитав він.

- У Пекстон прийом. Хочемо подивитися, чи не з'явиться там твоя дружина і дядько. Їх бачили вчора у Гремонтов.

- Очевидно, моя дружина не має наміру довго мене оплакувати.

- Схоже, вона всім, хто її слухає, каже, що вважає тебе мертвим з того дня, як ти її кинув, пустившись у пияцтво і блуд. Хоча слово «блуд» вона не використовує, обходиться іншими словами.

Граф криво посміхнувся:

- Представляє себе жертвою? І Як виходить?

- Так, в деяких випадках. Тобто далеко не завжди. - Едгар кашлянув і поправив манжети. - Занадто багато хто знає, що вона була аж ніяк не святий, коли ти кинув її. І багато її недолюблюють.

- Що ж, можливо. Ти ж їдеш до Пекстон не один?

- З Лео і Хлоей. Я зайшов, щоб поговорити з тобою, поки Хлоя одягається.

Джуліан раптом згадав, що в останній прихід Хлої волосся у неї були укладені по-особливому: по тендітним плечам котилися довгі локони. У нього тоді ще промайнула думка, що їй, можливо, подобаються і розпущене волосся. Але як не дивно, йому навіть не спало на думку сказати Хлое, що їй йде нова зачіска. А адже в колишні часи він неодмінно зробив би навіть комплімент, Очевидно, останнім часом занадто глибоко занурився в свої нещастя. А та обставина, що він дозволив Хлое помітити його ревнощі, викликану прихильністю до неї хлопчика, тільки додало масла у вогонь - Джуліан жахливо злився на себе і вважав свою поведінку не тільки дурним, але і негідним. Ймовірно, всю свою чарівність і чемність він залив вином, якого за останній рік випив стільки, скільки не випивав за все життя. Дивно, що вона не обрушила йому на голову піднос, перед тим як вийти з кімнати.

- Значить, їдете втрьох? - Пробурмотів граф. - Звичайно ж, для того, щоб ще що-небудь довідатися про мого дядька і Беатрис, чи не так?

«А чи не відчуває Едгар романтичного інтересу до Хлое?» - Подумав він і тут же засоромився цієї думки. Едгар з усмішкою кивнув:

- Абсолютно вірно. Їдемо для «збору інформації», як висловлюється Лео. Вчора ввечері моя хрещена випадково почула, як Артур і Беатрис говорили про твою смерть.

- Прилюдно?

- Мабуть, вони вважали, що їх ніхто не чує. Але мені здається, з їхнього боку це було помилкою. Безпечністю.

- Дивною безпечністю, - погодився граф. - Адже мій дядько торгує державними секретами ... Така людина, напевно, повинен розуміти, що його можуть підслухати. А що саме почула твоя хрещена?

- Дядько сумнівається, що можна довіряти чуткам про твою передчасну кончину. Він нагадав Беатріс, що йому самому про твою смерть не повідомляли.

- Він дуже недурний, мій дядечко, - пробурчав Джуліан.

- Так, недурний і хитрий, - кивнув Едгар. - А ось Беатріс не так розумна. Хитра, зрадлива, аморальна - але не розумна. Вона сказала, що ти мертвий. Припустила, що ти перебив всіх їх людей, а потім помер від ран. Мовляв, якби ти був живий, то неодмінно вже з'явився. Хресна сказала, що Артур після цього виголосив такі слова, які вона ні за що не змогла б повторити, і велів Беатріс не патякати зайвого. Звичайно, цих відомостей не вистачить, щоб відправити людину на шибеницю, але дещо все-таки прояснюється.

Джуліан кивнув і пробурчав:

- Ясно, що Беатріс не дуже обережна.

- Ти здивований?

- Ні, зовсім ні. Беатріс надзвичайно зарозуміла і імпульсивна до того ж. Часто говорить не думаючи. А ось дядько ретельно обмірковує кожне слово і кожен вчинок. Беатріс дійсно вірить, що краса врятує її від неприємностей, які б злочину вона ні зробила. До сих пір приходжу в жах, коли думаю про те, що вона намагалася зробити з нашим сином.

Тяжко зітхнувши, Джуліан продовжив:

- Яким же дурнем я був ... Так, я, звичайно ж, розумів, що дружина не рада вагітності, але думав, що вона просто боїться. Занадто багато жінок помирає під час пологів ... І ще я знав, що вона надзвичайно пихаті, тому, ймовірно, побоювалася, що від дитини її краса може потьмяніти. Але я до сих пір не можу зрозуміти, як жінка здатна відправити своє дитя на смерть. Адже саме це вона і зробила, коли вклала Ентоні в руки вмираючої жінки в самотньої халупі серед боліт.

- Я теж цього не розумію, - пробурмотів Едгар. - Буває, звичайно, що від дітей відмовляються, але це, як правило, бідняки. І дуже часто вони так поступають тільки тому, що не можуть містити зайві роти. Можливо, твоя дружина не хотіла дитину, тому що не любить дітей, але вона все одно не мала права так вчинити. Вона могла б просто передати хлопчика няньці й більше ніколи до нього не підходити. Для мене це ще один доказ того, що вони з Артуром вже давно думали вбити тебе. Отже, вони не могли допустити, щоб у тебе залишилися спадкоємці. - Едгар запитально глянув на друга. - Ти впевнений, що до минулого року не було замахів на твоє життя?

Джуліан трохи помовчав, потім відповів:

- Замаху не було, але тепер я, здається, розумію, чому Беатріс постійно штовхала мене на дуелі. Мабуть, таким чином хотіла від мене позбутися. І адже завжди вибирала дуже майстерних дуелянтів, готових битися і вдень і вночі. Але після першої дуелі я ясно дав їй зрозуміти, що не стану більше битися через її давно втраченої честі. І це моя заява, ймовірно, зруйнувало її плани позбутися від мене подібним чином.

- Ти вчинив розумно. Адже тебе рано чи пізно вбили б на дуелі.

Тихий стукіт у двері перервав їх розмову. Поява Хлої справило на Джуліана надзвичайне враження. Він вважав її просто гарненькою, але в елегантному синьому платті і з укладеними за останньою модою волоссям вона стала справжньою красунею. Окинувши її поглядом, граф із задоволенням відзначив, що виріз її плаття був досить скромним. Він прекрасно розумів, що наряди Хлої не його справа, але все ж відчував, що йому було б дуже неприємно, якби вона надто вже оголювалася, вирушаючи куди-небудь. І йому не сподобалося, що вона відправлялася на прийом без нього. Отже, всі його спроби придушити в собі потяг до неї терпіли нищівної поразки.

І тут він раптом виявив, що ця нова, елегантна Хлоя трохи його лякає. Він вважав за краще іншу Хлою, що одягалася в простенький муслін і в бавовна і не носила хитромудрих зачісок.

Хлоя раптово скривилася і скинула руку до волосся.

- О ні, чи не смійте псувати плоди кропіткої праці Мод, - заявив Едгар. - Постарайтеся зберегти свою зачіску. Хоча б до початку вечора.

Хлоя тяжко зітхнула. А Джуліан мимоволі посміхнувся. Ця Хлоя подобалася йому набагато більше.

- Зачіска турбує? - Запитав він.

Хлоя знову скривилася.

- Пропоную вам, чоловікам, спробувати посміхатися, коли ваше волосся закручені абсолютно неприродним чином. - Вона подивилася на Едгара. - Ми з Лео вже готові, але можемо почекати, якщо вам потрібен час, щоб поговорити з Джуліаном.

- Ні, я вже сказав йому все, що збирався, - відповів Едгар.

Джуліан побажав їм приємно провести вечір і зітхнув, коли вони пішли. Йому страшенно не хотілося валятися в ліжку, в той час як інші вели спостереження за його ворогами. А при думці про те, що Хлоя скоро буде посміхатися і танцювати з чоловіками, радісно віддати в полон її чар, його огидне настрій лише погіршилося. Він розумів, що нерозумно через це засмучуватися, однак нічого не міг з собою вдіяти.

- Що ж, потерплю, - пробурмотів граф. - Ще один тиждень - і все. Всього один тиждень, і я теж зможу вступити в гру.

«І можливо, навіть потанцюю з Хлоєю», - сказав він собі, закриваючи очі.

Хлоя увійшла в бібліотеку і озирнулася. «Пекстон явно не належать до числа любителів книг», - подумала вона, передернув плечима; їй було жахливо незручно в вечірній сукні і в туго затягнутому корсеті. І взагалі вона терпіти не могла подібні збіговиська. Якщо ще раз почує, як хтось із чоловіків розхвалює полювання, в якій нещодавно брав участь, то на повний голос закричить. Напевно, вже давно закричала б, якби не розуміла, що цим нещасним плани Лео. Крім того, вона тоді б не змогла виконувати роль господині на званих вечерях і прийомах, що влаштовував кузен час від часу. Їй дуже подобалися його друзі, вони не дивилися на неї як на безмозку ляльку, чия єдина мета в житті - посміхатися і бути гарненькою. Як шкода, що ніхто з них на цьому вечорі не був присутній.

Наблизившись до вікна, Хлоя влаштувалася на вузькій лавці і, відкинувши важку штору, зробила кілька глибоких вдихів - їй здавалося, що в будинку у Пекстон жахливо душно. А потім її думки звернулися до Джуліану. Згадавши, як він дивився на неї сьогодні, вона мимоволі посміхнулася. Одного погляду його чудових зелених очей було достатньо, щоб вона знайшла упевненість в собі, таку необхідну для відвідування цієї нудно вечірки.

«Надто вже він привабливий, - сказала собі Хлоя. - Тому я весь час і думаю про нього ». Але вона знала, що не тільки зовнішність графа ятрила їй душу. Вона давно вже відчула, що ця людина стала їй небайдужий, і це дуже її турбувало. Адже він одружений чоловік. І нічого не міняв той факт, що дружина здійснювала замахи на його життя, постійно змінювала йому, а шлюб їх був лише формальністю. До того ж він був вище її по положенню в суспільстві. Адже вона всього лише дочка небагатого дворянина. Крім того, вона підозрювала, що граф був дуже невисокої думки про жінок. Несправедливо, звичайно, але цілком зрозуміло. Хлоя вважала, що і сама не довіряла б чоловікам, якби один з них вчинив з нею так, як Беатріс з Джуліаном. На жаль, всі ці міркування (а також розсудливість, яке вона закликала на допомогу) анітрохи не допомагали - Хлоя відчувала, що цей чоловік подобався їй все більше.

За спиною її відчинилися двері, і Хлоя здригнулася. Вона вже хотіла встати, але в цей момент увійшли заговорили і Хлоя затамувала подих. Вона молила Бога, щоб ці чоловіки її не побачили.

- Ви занадто багато просите, Артур, - почувся тихий голос одного зі співрозмовників.

- Дурниці, Конрад. Я тільки прошу вас надати одному невелику послугу, ось і все.

- Ви мені не друг.

- Чи не друг? Але хіба я не зберігаю ваш секрет? Я нікому нічого не розповів про вас, Конрад, і ви це знаєте, чи вас вже не хвилює, що ця мила дівчина, з якою ви заручені, можливо, дізнається про ваш коханця? До речі, як поживає юний Джордж?

- Мерзенний ублюдок ...

- Заспокойтеся, будь ласка. Не треба лаятися. Так як же, Конрад?

- Те, про що ви просите, може привести мене на шибеницю.

- Як і те, що ви робите з юним Джорджем.

Запанувала гнітюча тиша, яку порушував лише важким подихом одного зі співрозмовників. «Ймовірно, Конрада, - вирішила Хлоя. - Надто вже він хвилюється ». Голос же Артура весь час залишався байдужим. Вона сподівалася почути, що саме слід зробити, але тут знову заговорив Конрад:

- Це ваша остання просьба, Артур, яку я виконаю. Сама остання.

Через кілька секунд двері зачинилися. Хлоя встала, щоб покинути своє укриття, але в наступну мить раптом зрозуміла, що чула кроки лише одну людину. Її немов обдало льодовим холодом. Вона перебувала в кімнаті наодинці з Артуром Кенвуд, якому нічого не варто було вбити рідного племінника, а разом з ним - і внучатого. Хлоя не сумнівалася: її життя в небезпеці. Адже якщо Артур дізнається, що вона підслухала його розмову з Конрадом ...

Раптом двері знову відчинилися, і негайно ж почувся жіночий голос.

- Я тільки що бачила цього бовдура Конрада. Він погодився допомогти нам?

«Ймовірно, це Беатріс», - уклала Хлоя, борючись з спокуса виглянути з-за штори, щоб подивитися на жінку. Вона бачила дружину Джуліана кілька разів, але тільки здалеку, тому не могла розглянути як слід. Зараз їй дуже хотілося побачити цю жінку, але вона все ж поборола свою цікавість, вирішивши, що вже краще почекає, а потім, коли це буде безпечно, гарненько розгляне дружину графа. Хлоя змушена була визнати, що її цікавість пояснювалося досить просто: їй не терпілося дізнатися, як виглядає жінка, яка змусила Джуліана Кенвуда опуститися до пияцтва і розгулу.

- Так, погодився, але дуже неохоче, - відповів Артур. - Боюся, скоро Конрад може стати для нас серйозною проблемою. Він страшенно злий на мене.

- В такому разі доведеться від нього позбутися, - сказала жінка. - Ніхто не стане оплакувати цього бовдура.

- Хіба що юний Джордж, - відповів Артур зі смішком.

Жінка теж розсміялася, і парочка вийшла з кімнати. Хлоя почекала якийсь час, потім обережно відсунула убік штору і виглянула зі своєї схованки. Переконавшись, що Артур і Беатрис дійсно пішли, вона вийшла з-за штори і в задумі пройшлася по кімнаті.

Ймовірно, першим ділом слід знайти Лео. Він напевно знав, хто такий Конрад. А якщо ні, то міг би з'ясувати, що це за людина. А вже потім вони зможуть дізнатися, що саме змушує його зробити Артур. Хлоя все ще трохи нервувала, але при цьому була дуже задоволена собою - цього разу їй вдалося добути надзвичайно важливі відомості.

Хлоя потягнулася до дверної ручки, але тут раптом побачила, як вона повертається. У паніці отпрянув від дверей, вона спробувала щось придумати, щоб пояснити своє вторгнення в бібліотеку. Але що вона могла сказати, якщо раптом виявиться, що це знову ті двоє? Адже вони напевно запідозрять, що вона підслухала їхню розмову ...

Тут двері нарешті відчинилися, і на неї з подивом дивився Лео. Хлоя зітхнула з полегшенням - і раптом похитнулася. Лео тут же обхопив її за талію і допоміг сісти.

- Що з тобою? Тобі погано?

Він доторкнувся долонею до її чола, перевіряючи, чи немає спека.

- Ні-ні, я просто злякалася, що мене тут виявлять, - прошепотіла Хлоя. - А коли побачила тебе ... у мене навіть голова закрутилася від полегшення.

- Але хто ж міг тебе тут виявити?

- Артур і Беатрис. Вони були тут тільки що. Дивно, що ти з ними не зіткнувся.

- Я їх не бачив. А де ти була? Може, там?

Він кивнув у бік великого письмового столу біля дальньої стіни.

- Ні, не там. Я була за шторами.

Лео провів долонею по волоссю і пильно подивився на кузину. Від страху за неї він навіть трохи зблід.

- О Господи, Хлоя, адже вони могли тебе помітити.

Вона кивнула і обхопила плечі руками, намагаючись вгамувати раптово охопила її тремтіння.

- Так, Лео, я знаю. Коли почула, що хтось увійшов до кімнати, я хотіла вийти з-за штори, щоб не ставити себе в незручне становище. Але в цей момент чоловіки заговорили, і один з них виявився Артуром Кенвуд. Я завмерла, навіть намагалася не дихати.

- А хто був другий?

- Конрад. Артур називав його тільки по імені.

Хлоя передала кузена зміст розмови, потім запитала:

- Ти не знаєш, хто цей Конрад?

- Є деякі міркування, але мені потрібно трохи краще вникнути в цю справу.

Хлоя зітхнула і пробурмотіла:

- А я сподівалася, ти здогадаєшся, хто він. Адже від нього ми можемо дізнатися, що задумав Артур. Схоже, цій людині вже набридло виконувати доручення Артура, але той його шантажує.

Лео кивнув і допоміг кузини піднятися.

- Так, ти маєш рацію. І ясно, що Артур втрачає вплив на нього, чого той ніяк не може допустити.

- Лео, а як ти думаєш, вся ця розмова про юного Джорджа означає, що Конрад гвалтує хлопчиків?

- Сподіваюся ні. А якщо так, то мені б дуже не хотілося рятувати життя такої людини. Але в будь-якому випадку нам потрібно порушити плани Артура.

- Конрад міг би стати корисним свідком, - зауважила Хлоя.

- Ні, не міг би, якщо гвалтує хлопчиків. Чи не міг би і в тому випадку, якщо його коханець - дорослий чоловік.

- Як несправедливо ... - зітхнула Хлоя.

- Згоден. Але боюся, пройде ще дуже багато часу, перш ніж закони зміняться. Однак я не маю наміру обговорювати цю тему з молодою незаміжньою жінкою. Думаю, тобі вже набридло тут, якщо ти усамітнилася в бібліотеці.

- Жахливо набридло.

- Тоді забираємо Едгара і їдемо. Сумніваюся, що у мене буде багато часу на пошуки Конрада, так що краще приступити до справи якомога швидше.

- Розповімо про це Джуліану? - Запитала Хлоя, коли вони виходили з кімнати.

- Не варто турбувати його вночі. А вранці зайдемо до нього. Якщо пощастить, то скоро ми з'ясуємо, хто такий Конрад і що Артуру від нього треба.

глава 3 |  глава 5

Глава 1 |  глава 2 |  глава 6 |  глава 7 |  глава 8 |  глава 9 |  глава 10 |  глава 11 |  глава 12 |  глава 13 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати