На головну

Анотація 15 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Я не дозволю цьому статися. Ні я, ні, безумовно, Алекс. Я все дивилася на Алекса, вдаючи, що я все ще в шоці, але всередині я командувала своєї крові змішатися. Вона проходила по моєму венах. У Вікторії був мій медальйон, але кров Медузи текла по моїх жилах. Мені не потрібен медальйон. Але я повинна була наблизитися до Алексу, перш ніж Вікторія воскресить його для себе.

-Пріведіте Її сюди, скомандував Вікторія.

Я дозволила нетофеянина підвести мене до Вікторії, яка стояла поруч з Алексом. Вона навіть не дивилася на його тіло. Бідний Алекс. Він був убитий власним батьком і навіть не був удостоєний погляду власної матері. Але у нього була я. Я ніколи раніше не воскрешала нетофеянина без Медузи, але я вірила, що моя кров знає що робити. Алекс говорив, що мої сили були пов'язані з моїми емоціями. Моє серце розривалося через Алекса. Я сподівалася що в цих емоціях буде достатньо сили для того щоб воскресити Алекса перш ніж його душа покине тіло.

-Ну Джоді, ти мені дорого обходишся, чи не так? -Запитала Вікторія. -Спочатку слуга, а тепер Алекс. -Вона Штовхнула його ногою. Гнів розтікався всередині мене, змішуючись з болем про втрати Алекса. Всі емоції вирували в мені наче кров. Все було готово. Я була готова. Я повинна була не показувати Вікторії, що роблю. Але як це зробити?

Мені потрібно було порізати себе, пролити мою кров, щоб вона потрапила на Алекса, але як це зробити адже у мене не було, ні ножа, ні чого-небудь гострого. Кельвін і його зомбі приятелі тримали мої подряпані руки, і я так само не могла до них дістатися. Моя єдина надія була в тому, щоб розлютити Вікторію так щоб та напала на мене. Це було ризиковано але я не знала іншого варіанту. -Як У тебе працює медальйон? -Запитала Я все ще не відводячи погляду від Алекса. -Чувствуешь Ти себе сильніше? Або жалюгідною? Я маю на увазі, що він повинен бути постійним нагадуванням, що я сильніший за тебе. Що ти не остаточно хороша щоб бути обраною.

Вікторія звузила очі і вдарила мене по обличчю. Її нігті роздерли мені щоку, і я відчула теплу цівку крові. Ох не так уже й погано але я дозволила собі впасти. Прямо поруч з Алексом. На щастя Кельвін і інші відпустили мене, коли Вікторія на мене накинулася. Я сіла і нахилилася над Алексом, але крові було недостатньо для краплі. Настав час плану Б. Я простягнула руку і торкнулася свого обличчя підробкою медальйона. Поріз кровоточив по моїх пальцях, і я притиснула їх до губ Алекса.

Вікторія глянула на сина і засміялася. -Гарна Спроба Джоді але у мене твій чарівний медальйон. Без нього ти не зможеш воскресити нетофеянина. -Вона Нахилилася до Алексу. -Але я можу. Дозволь мені показати, що я вмію.

Я побачила як повіки Алекса здригнулися. -Алекс Вдарив кулаком в ніс Вікторії. Вона перекинулася назад і схопила Алекса за ногу.

-Як Ти це зробила? У мене твій медальйон. -проізнесла Вікторія витираючи скривавлений ніс.

-Забавная Річ медальйон. Він потрібен був лише для того щоб я в повній мірі могла насолодитися своєю силою. Насправді ця річ була всього лише для впевненості. Але Медуза - ти знаєш її, чи не так? Мій предок - вона сказала, що мені не потрібен медальйон, тому що її кров перебувати в моїх жилах. Що означає, що я так само як і вона за бажанням можу змішувати свою кров. І не потрібно ніякої медальйон. -Я Подивилася на Алекса. -Ти в порядку? Відчуваєш себе нормально?

-Дуже, Як новенький. -Він Посміхнувся мені.

Вікторія повернулася до натовпу зомбі. -Чого Стоїте! Схопити їх.

Алекс і я побігли. Ми бігли прямо до мавзолею і Алекс смикнув, двері. -Що ти робиш? Ми опинимося в пастці.

-Ми Повинні туди потрапити. -Він Смикнув двері і я не розуміючи що ми робимо зайшла всередину. Це була дурна віра але Алекс знав свою сім'ю краще ніж я. -Джоді Я знаю як ти ставишся до створення зомбі але від цього залежить наше життя. Ти повинна зрозуміти тіла з трун.

Я глянула на труни, застилающие задню стінку мавзолею. Мені не подобалася ця ідея але я знала що зможу звільнити душі після того як вони допоможуть нам.

-Добре, Але я не думаю що встигну воскресити їх усіх перш ніж інші до нас доберуться. -Алекс З усіх сил намагався утримати двері закритими коли нетофеянина били по ній. Кельвін розбив вікно надгробком. Скло розлетілося, і я відскочила назад, щоб уникнути осколків. Я схопила осколок і понесла до руки.

-Ні, -сказав Алекс. -Джоді, Є щось що мої батьки не розповідали про пророцтво. -Він Кректав але все ж намагався утримати двері. Тобі не потрібна кров щоб воскрешати людей. Тільки нетофеянина. Це простіше з твоєї кров'ю, але не обов'язково.

- Я ніколи не воскрешала кого-небудь без крові. Я не впевнена, що досить сильна.

Алекс насилу стримував двері, тому я підбігла і налягла на неї. Згнилі руки просовується крізь вікно, хапаючи нас.

-Ти Повинна збільшити силу, -сказав Алекс.

-Так, Відмінно але єдиний спосіб, який я знаю це доторкнутися до статуї Медузи в особняку.

Алекс послабив натиск на двері і глянув на мене. -Медальона Немає. Я прослизну туди і добуду його у Вікторії. Коли я дам його тобі, вип'єш кров з каменю.

-Ти Хочеш, щоб я пила кров? Ти знаєш, що твоя сім'я давала моєму татові пити кров? Вони розбавляли його силу людською кров'ю, і я впевнена, що Вікторія робила теж і для мене. Ось чому я так міцно спала вночі, коли вона вкрала мій медальйон. Я була слабка від людської крові.

-Я Не моя сім'я. Крім того в ньому кров Медузи. Це головне джерело сили.

Він мав рацію, але як він впоратися з усіма нетофеянина, щоб звернутися до медальйона? Перш ніж я встигла це запитати, він сказав, -Закрий це за мною, - і прослизнув у двері.

Я з усіх сил налягла, щоб знову її закрити. На щастя вони ймовірно були застати зненацька що Алекс вийшов і не помітили що їх шлях відкритий. На вулиці почалася величезна боротьба, і я знала, що у Алекса немає жодного шансу. Я схопилася за руку все ще хапає мене через вікно. Зібравши всі свої сили я наказала йому -Допоможи Алексу. Напади на Вікторію і допоможи Алексу забрати у неї медальйон. Швидше! -Я Випустила його руку і він витягнув її назад через вікно. Я виглянула. Людина йшла прямо до Вікторії, але інші все ще нападали на Алекса. Цього було недостатньо. Еббі схопила Алекса ззаду. Я відкрила двері і кинулася до неї, смикаючи її голову назад за волосся. Я повернулася до ожилому мертвого нетофеянина підходив до мене і наказала допомогти Алексу. Труп відштовхував інших, допомагаючи Алексу вивільнитися. Я міцно тримала Еббі але вона штовхнула мене ногою.

Алекс кинувся до Вікторії але Трой натомість схопив його. -Я Одного разу вбив тебе і зроблю це знову, синку.

Всі погляди впали на них. Ніхто не рухався.

-Він Твій син? -Запитала Летиція. -І Ти вбив його?

-Так, -випаліла Я. -Він І Вікторія безжальні. Вони дбають тільки про себе. -Я Штовхнула Еббі до Вікторії і вона впала в купу. -Летіція Ти не повинна слідувати за ними. Подумай про це. Якщо вони вбили власного сина що зупинить їх від вбивства вас?

Летиція глянула на своїх батьків, які стояли поруч з Троєм. Вона розплакалася і побігла до особняка. -Ідіте І поверніть її, -поручіл Трой її батькам.

Коліно Алекса упилося в шлунок Троя. Трой зігнувся навпіл, і Алекс підбіг до мене. Ми схопили один одного за руки.

Трой встав тримаючись рукою за живіт. -Це Було дійсно нерозумно Алекс. Цього разу, я збираюся розірвати тебе на частини, щоб твоя маленька подружка не змогла знову тебе зібрати цілком.

-Ні -Ми Були в меншості. Я не знала виходу. Батьки Летиції тягли її кричущу назад у натовп. Вікторія і Еббі швидко встали на ноги. Вони наближалися до нас. Офі під моїм контролем стояв не рухомо, чекаючи наказу.

Вікторія розсміялася мабуть бавлячись моєї нікчемної спалахом. -Ти Вперта як твій батько. Він, знаєте, не схвалював наші погляди. Він думав, що набагато краще, ніж інші з нас.

-Бьюсь Об заклад ви намагалися обдурити його так само як і мене, -сказала я. -Зроби Вид нібито він особливий коли насправді заздрили його влади. Так ось для чого ти напоїла його людською кров'ю? Щоб він не встояв на ігровому полі?

На цей раз Трой приєднався до її сміху.

-Дуже Добре Джоді, -сказала Вікторія. -Так Це була моя ідея дати йому людську кров. Чи знаєш, Трою і мені було двадцять п'ять років, коли твій батько приїхав сюди. Я тільки що народила. -Вона Повернулася до Алексу. -Якщо Б я тільки знала яким ти опинишся розчаруванням. -Вона Похитала головою і відмахнулася. -Неважливо. Я не збиралася йти на поводу у дурного хлопчиська, який був досить безрозсудний, щоб від нього хтось завагітнів. Це було огидно. Ганьба для нетофеянина навіть з огляду на те, що він був батьком обраної. Він повинен був піклуватися про ...

-Тому Ти вбила його. -навіть Без зусиль моя кров закипала.

-Насправді Я вбив його, сказав Трой.

Я повинна була здогадатися. Завжди спокійний. Вікторія говорила про великій грі, але Трой був м'язами в їх відносинах.

-Ви Видається не дуже засмучені цією новиною, -сказала Вікторія.

-Це Стара новина. Ну більшість з них так чи інакше. -Я Глянула на Троя. -Я Дивилася файли в бібліотеці. Я дізналася ім'я мого батька і дату його смерті.

-Ну, Відмінно, ти не слухняна Джоді Маршалл. Як я вже говорила раніше, ти схожа на свого батька.

-Що Ви з ним зробили? Після того як убили його що ви зробили з його тілом? -Я Боялася що вони скажуть мені що зробили з нього зомбі. Я б не впоралася з цим.

-Позволь Мені показати тобі. -Вона Посміхнулася і пішла в іншу сторону кладовища. Ми всі пішли за нею. Вона зупинилася на безіменній могилі. Її я бачила раніше. Я проходила повз неї щодня, коли ми тренувалися тут з Алексом. Вікторія підняла руку над могилою та порізала палець власним нігтем. Я закричала, але це було марно. Я нічого не робила і не могла її зупинити. Вона впустила краплю, крові на землю і відступила.

Я була вільна, я могла відчувати його душу, хоча сама її не викликала. Почуття тортур в душі мого батька наповнювали мене. Я немов перебувала в могилі поряд з ним. Проте, мої очі наповнилися гарячими сльозами, і я відчувала желч в горлі, коли побачила, як пальці пробилися крізь поверхню землі. Я підбігла, щоб допомогти йому, але Еббі схопила мене ззаду і відвела назад.

-Ні, Немає Джоді. Ми в цьому не допомагаємо зомбі .. прошепотів Еббі на вухо.

Я була в жаху дивлячись на те як він витягає себе з землі. Він був не старший за мене. Його обличчя було блідим і в деяких місцях фіолетовим.

Вікторія глузувала -Ах, як жаль. Схоже, людська кров в ньому не порозумілася з кров'ю Медузи навіть після смерті.

О Боже! Це були плями людської крові під шкірою.

-Джоді, Познайомся з батьком, Дерек Колган. Вікторію звернулася до мого батька. -Іди, Обійми свою улюблену дочку Дерек.

Еббі і раніше мене тримала а мій тато підійшов до мене і простягнув руки. -Батько. -я знала що могла боротися з Вікторією за нього і зробити так щоб він підкорився мені але мені не хотілося цього. Його руки обняли мене, і Еббі мене відпустила, перш ніж він доторкнувся її.

-Переконайтеся Що міцно обіймаєш її, сказала Вікторія.

Його руки стиснулися навколо мене, що я навряд чи могла дихати.

-Джоді, Відпусти його. -сказав Алекс. -Використовується Свою силу. Ти сильніше Вікторії.

-Заткнися! -отрезала Вікторія. -Ти Хочеш побачити реальну владу мій дорогий син? Поглянь на це. -Вона Взяла медальйон обхопивши його по різьбі. Закривши очі вона прошепотіла. -Кожен Мрець на цьому кладовищі знайде свою душу і прийде до мене. -Її тіло хитнулось змушуючи її відпустити медальйон. Її очі закотилися але вона змогла залишатися на ногах. Це було схоже на одержимість. Щось знаходилося в її тілі.

-Будь Ласка, дозволь мені піти, -сказала я батькові сподіваючись що це спрацює так само добре як і команда. Він відпустив мене, але не відступав.

Земля почала тремтіти і деякі з живих мерців нетофеянина впали, не маючи повного контролю над своїм тілом. Поховання вибухали то справа то зліва. Алекс нахилився до мене. -Ми Повинні отримати медальйон, прошепотів він. -навіть Якщо ти не зможеш керувати цілим кладовищем живих мерців нам потрібна допомога.

Я кивнула. Він був правий. Я не могла зробити це самотужки. -На Рахунок три? -Запитала я.

-Один два три! -Ми Кинулися на Вікторію легко збиваючи її з ніг. Чи самі утримуючись на ногах. Я смикнула медальйон з шиї брязкаючи ланцюгом. -Бегі! -Алекс Смикнув мене і ми побігли крізь руки і голови з'являються то з права то з ліва. Зомбі стогнали від болю викопуючи свій шлях з землі. Деякі чіплялися за наші ноги, але їх крики приглушали моє власне відчуття болю. Я озирнулася щоб переконатися що вони не ганятися за нами. Вікторія все ще лежала на землі. Трой тримав її голову руками і кричав іншим, щоб ті схопили нас.

-Мені Потрібно місце де я зможу це випити, -сказала я Алексу.

-Гуща Дерев. Можливо, там ми зможемо відірватися.

Ми кинулися до дівер. Один з трупів вискочив з під землі і перекрив нам дорогу. Я не могла достатньо сконцентруватися, щоб взяти його під контроль. Чи не в той час коли я була зайнята порятунком власного життя. Алекс кинувся на хлопця. Зомбі впав і його голова розкололася про надгробний камінь. -Продовжуй! -крикнув Мені Алекс.

Тіла випазілі з землі і юрмилися навколо нас. Мабуть Вікторія використовувала медальйон, щоб наказати все трупах вбити мене і Алекса.

Вони чіплялися за нашу одяг і кидали в нас частинами тіла. Деякі завдавали собі набагато більше шкоди, ніж нам, але це все таки уповільнювало нас. Натовп позаду нас практично наздоганяла нас.

Коли ми дісталися до дерева, Алекс схопив з землі гілку і почав відмахуватися від зомбі. -Пей Кров! Швидше! Я не знаю, як довго зможу їх утримати.

Я розкрила долоню і глянула на медальйон. Медуза говорила, що медальйон відкривається. Мені потрібно було використовувати кров всередині каменю, але я не знала що робити. Немов по рефлексу я повернула різьблення пальцями. Щось клацнуло, звільняючи іншу частину медальйона. Камінь з кров'ю від мого дотику розпався, немов за помахом чарівної палички. Кров була настільки густий, що я не знала, що зі мною станеться. Чи стане вона фіолетовими плямами на моїй шкірі? Чи стане кров Горгони боротися з людською кров'ю в мені? Я не зможу боротися з нетофеянина, якщо моя власна кров буде боротися сама з собою.

-Джоді! -Алекс Лежав на землі. Натовп зомбі вже навалилася на нього, а інша наближалася до лісу. Не було часу на роздуми. Алекс і я помремо якщо я не спробую. Я відкинула голову назад і перекинула вміст каменю в рот.

Задихаючись я впала на коліна. Мої нутрощі скрутила біль. Мої пальці вп'ялися в землю коли я кричала в агонії. Я чула як Алекс кличе моє ім'я. Я підняла голову і побачила що він був притиснутий зомбі до землі. Вони чекали команди вбити, але тільки Трой і Вікторія були занадто зайняті, спостерігаючи за моїми стражданнями, щоб давати її. По крайней мере, я була вдячна за це.

Ще одна хвиля болю ще більш інтенсивна ніж в перший раз. Я кричала і дряпала власну шкіру. Усе горіло. Не тільки моя кров але і моя шкіра. Я відчувала що була у вогні розпалює мене зсередини. Обпалює гаряча кров капала з моїх вух носа і рота. Червоні закривавлені сльози лилися з моїх очей. Металевий запах, і смак крові заповнив мої почуття.

Потім все потемніло.

глава 30

Особа Медузи, спливло в моїй голові. Вона витерла кров з моїх очей. - Моя кров дійсно зараз в твоїх венах, моє дитя. Трансформація завершена. Але я повинна попередити тебе, Аїд поклав на тебе очей. Він відчуває твою силу, особливо зараз. Він прийде за тобою. Якщо ти заглянеш всередину себе, ти знайдеш там спосіб загладити перед ним свою провину. Вона поцілувала мене в чоло. - Відкрий твої очі, і зустрінься з твоїми ворогами.

Мої повіки здригнулися. Я повернулася геть від групи, але їх крики і святкування моєї смерті дзвеніли в моїх вухах. Мить я коливалася, збираючи свої сили. Медуза сказала, що Аїд прийде за мною. Я була наступною ціллю. Також вона сказала, що є спосіб, щоб позбутися його. Я повинна була з'ясувати, що це означало. Швидко.

Перед моїм обличчям була нога Еббі, так що я лежала нерухомо, змушуючи її повірити, що я мертва. - Хто тепер наділений силою?

Швидше, ніж я вважала за можливе, що можна рухатися, я простягнула обидві руки, схопила її за ноги і повалила її на спину. Я схопилася на ноги. - Я.

Вона відповзала геть від мене. - Ні. Ти була мертва! Ми всі бачили як ти померла, випивши кров Медузи.

- Джоді, у тебе є сили, щоб повернути себе назад до життя? У Алекса в очах стояли сльози, коли він нарешті позбувся зомбі.

- Я ніколи не була мертва. Я пройшла через трансформацію. Так чи інакше, тепер все це мало сенс. - Кров Горгони замінила людську кров у мені.

- Значить, ти більше не людина? - Запитав Алекс.

Це ранило мене сильніше, ніж я думала. Якби у мене не залишилося б людської крові, який зв'язок у мене залишилася б з мамою? - Тепер я повністю Горгона.

Вікторія почала сміятися. - Ти вбила в собі людини, і все ж немає душі, для Аїда. Я думаю, ми знаємо, хто прийде наступним.

Це було те, що мала на увазі Медуза. Я розсердила Аїда тим, що повернула свою власну людську життя, не пославши до нього свою душу. Я повинна була знайти спосіб, зрівняти з ним рахунки, до того як він прийде вимагати мою душу.

- Я майже хочу почекати і подивитися, як Аїд буде вбивати тебе, - сказала Вікторія, - але я б від щирого серця зробила б це сама. Вона розставила свої руки в сторони. - Зомбі, убийте її. Вона направила обидві руки вперед, вказуючи на мене.

Зомбі рушили на мене, і моя кров відгукнулася. Вона змішувалася, даючи мені знати, що я могла їх контролювати. - Стоп! Вони застигли на місці.

- Ні! - Закричала Вікторія. - Я закликала вас. Я ваш майстер. Робіть, як я сказала, убийте її!

Зомбі злегка коливалися. - Ігноруйте її команди. Відчуйте мою силу і слухайте тільки мене. Я ненавиділа то, як вони підкорилися моєї волі, але знала, щоб була єдиною, хто міг звільнити їх. І я зробила б це, як тільки вони допомогли б мені з Аїдом.

Вікторія кричала від розпачу, але я ігнорувала її.

- Схопите їх. Всіх, крім Алекса. Чи не заподієте їм шкоди. Я тільки хочу схопити їх.

Алекс похитав головою. - Джоді, ти не можеш дати їм піти. Вони - монстри, ти ж сама це сказала. Ми повинні їх вбити. Я могла бачити, як слова поранили його, і я не могла дозволити йому брати участь в смерті його батьків. Звичайно, Трой вбив Алекса, і обидва, Троя і Вікторія були злими. Але Алекс немає. Я не знала, що вбивство його власних батьків зробило б з ним. Зло, мабуть, перемагало в його венах. У мене не було шансу скористатися цим.

- Ні, я не можу вбити їх, Алекс. Я - не вбивця, і не дозволю тобі стати одним з них. Є інший шлях

Офі притулилися одне до одного, намагаючись не дати зомбі доторкнутися до них. - Я вб'ю тебе за це, Джоді Маршалл. Я обіцяю тобі, - закричала Вікторія.

- Чи не давай обіцянок, яких не можеш виконати, Вікторія. Я підійшла до неї, дивлячись між двома зомбі, що закривають її від мене. - Твоя проблема в тому, що б завжди заздрила всім іншим. Боялася, що хтось має більшу силу, ніж ти. Можливо, розкриється, що у тебе не більше сили, ніж у будь-якого іншого нетофеянина. Насправді, ти, ймовірно, навіть слабкіше. Ти навіть не можеш побачити, якого великого сина маєш. Ти ставишся до нього, немов він нічого для тебе не значить. Начебто ви розчаровані в його здібностях. Але йому не потрібно було красти мій медальйон, щоб стати сильнішими. Я бачила його, воскрешає мертвих, і про я не кажу, про зомбування. Він повернув мою маму до життя, до того, як Аїд міг претендувати на її душу. Б'юся об заклад, ви ніколи не рятували життя людині.

- Навіщо мені це? Люди - підлі, нікчемні істоти. Вони нижче нас. Я повертала нетофеянина назад до життя.

Я кивнула. - Так, ти робила це. Чи потрібно нам запитати Летицию, як добре ви впоралися з цим завданням? Один з дванадцяти, не найкращі показники, і просто дивлячись на одного з тих, кого ти успішно воскресила, ти можеш побачити, що він не на всі сто відсотків в собі. Я озирнулася на Алекса. Він, безумовно, все ще був самим собою. - Тепер один на один. Ну, два на два, якщо вважати Еббі.

Небо потемніло, і навколо нас подув вітер. Алекс кинувся в мій бік. - Що відбувається? - Запитала я його.

- Це - Аїд. Він іде.

Я була настільки зайнята ходьбою взад вперед з Вікторією, що забула про Аїді. Мені потрібно було зробити щось. - Батько? - Покликала я, оглядаючи зомбі. - Ти мені потрібен. Будь ласка, підійди сюди.

Він вийшов з групи і підійшов до мене. - Мені потрібно, щоб ти зробив мені послугу. Мені потрібно, щоб ти пішов до Аїду. Скажи йому, у мене є для нього пропозицію. Він дивився на мене зовсім невиразно. Все моє життя я думала про зустріч з батьком. Як він буде виглядати. Що він мені скаже. Це було не так, як повинно було. Дізнатися, що він мертвий, це одне. Але бачити його таким, було тортурами. - Я знаю, ти приходив відвідати мене в лікарні. - Я сподівалася, що душа зрозуміє, навіть якщо вона не могла відповісти мені. - Я знаю, ти залишив мене і маму, тому що намагався захистити нас. Я не серджуся на тебе. Я люблю тебе тато. - Я обхопила його руками і заридала в плече. - Я звільняю твою душу. Іди до Аїду і скажи йому прийти сюди.

Його тіло обм'якло в моїх руках, і я впала під його вагою. Алекс нахилився і обійняв мене ззаду. Я ридала до тих пір, поза земля не почала трястися. Земля тріснула і розкрилася в декількох метрах від мене. Крики наповнили повітря, коли нетофеянина піднялися, щоб уникнути падіння під землю. Зомбі юрмилися біля них, намагаючись тримати їх в оточенні, як я наказала. З тріщини піднявся чорний дим і осів переді мною, знаходячи форму.

Аїд був молодший, ніж я думала, чи, принаймні, він виглядав молодшим. Я вважала, що боги могли приймати будь-яку форму, яку б вони хотіли.

- Це було дуже нерозумно з твоєї сторони послати свого батька з таким посланням, Джоді Маршалл. Я впевнений, ти чула, що я завжди спостерігав за тобою, і ти пішла далі і зробила все, щоб я легко зміг тебе знайти. - Його голос був низьким, і, смію сказати, свого роду сексуальних?

- Я ... У мене є для тебе пропозицію, - запиналася я. Це було кліше, як і весь ад, але цей хлопець був дійсно гарячим. Я питала себе, вибрав він цю форму спеціально, щоб заманити мене в пекло разом з ним. Я мала на увазі, якби я не знала, що він був Аїдом, і якби я не по вуха закохана в Алекса, я б пішла за цим хлопцем, хоч на край світу.

- Я не працюю з пропозиціями. Я отримую, що хочу і все.

- Вислухай мене, - сказала я. - Це нетофеянина, які крали твоїх мертвих. Я знаю, що ти шукаєш їх теж. Я пропоную тобі забрати їх в свій підземний світ. Попроси їх допомогти контролювати мертвих. Хто може краще контролювати всі душі, ніж некроманти?

Він підняв брови, здивований моїм коментарем. - Все про що я прошу, це залишити інших нетофеянина в спокої. Тих, хто не використовує свою силу на зло. Тих, що звільняють душі, які викликають. - Я вказала на зомбі створених Вікторією. - Я можу знову повернути все їх душі назад до вас, і навчити інших нетофеянина, як робити те ж саме. Нехай Алекс і я залишимося тут і використовуємо це місце як справжню школу. Одну з тих, яка буде вчити нетофеянина, як використовувати свою силу так, як її потрібно використовувати.

- Ти не можеш віддати нас йому, - скрикнула Летиція.

- Вона має рацію, - каже Вікторія. - Ти сама зраджувала всюди нетофеянина. Аїд забирає нас одного за іншим. Він причина, по якій ми повинні були створити так багато зомбі. Нам потрібен захист від нього. Це був єдиний спосіб врятувати нам, нашу расу.

Аїд подивився на Вікторію. - Ти знаєш, я тільки намагаюся помститися тим, хто обдурив мене. Я не злий. Я вимагаю душу, які призначені мені. Коли ви піднімаєте душі і крадете їх з моєї пекла, ви зобов'язані замінити їх. Якщо я вирішу замінити його твоєю душею, це моє право як Бога.

Я могла б зрозуміти сенс. - Я обіцяю, що віддам вам все душі, які у тебе вкрали. У нас теж більше не буде слуг. Ми будемо працювати з вашим правилам. Якщо ми візьмемо душу з пекла, ми повернемо її або замінимо.

Аїд кивнув. - Дуже добре. Я можу погодитися на твої умови, Джоді Маршалл. Він нахилився ближче до мене. - Я дуже любив Медузу, і я бачу в тобі багато від неї. Вона отримала погану репутацію протягом багатьох століть. Людям, здавалося, подобалося складати страшилки про неї.

Я посміхнулась. Був час, коли я вірила в ці історії. Тепер я знала справжню Медузу, і була горда, що я - частина її сім'ї.

- Дуже добре. Я заберу з собою цих нетофеянина в мій загробний світ.

- Почекай, - сказала я. - Це вб'є їх? Я маю на увазі, перехід в загробний світ? Вони повинні померти, щоб відправитися туди?

- Джоді, я - король підземного царства. Я можу встановлювати свої правила.

- Збережи їм життя, - сказав Алекс. Він швидко додав. - Будь ласка. Їх буде набагато більше мучити, що вони живі, і засуджені вічності в пеклі.

Це здається доречним. Вони були такі раді, що можуть керувати зомбі, і тому вони спокійно будуть робити це так - підпорядковувати мертвих, - що вони будуть виконувати накази Аїда. Є певна справедливість в цьому.

- Джоді, - сказала Летиція, по її обличчю текли сльози. - Будь ласка, не змушуй мене йти. Я ніколи не закликала душі. Я тільки прийшла сюди за кілька днів до вас. Я не така як вони. Будь ласка, повір мені. Я хочу вчитися у вас. Бути гарною нетофеянина як ти.

- Я теж хотів би зробити це, - сказав Ренді.

Я подивилася на Алекса. - Що ти думаєш? Чи можемо ми довіряти їм?

Він зітхнув. - Вони тільки робили те, що їм наказували Вікторія і Трой. Більшість з них так робили. Навіть Тоні і, смію сказати, Еббі.

- Ніколи, - заперечила Еббі. - Я не роблю щось тільки, тому, що мені сказали.

Нічого собі, вона краще проведе вічність у пеклі, ніж бути поруч зі мною.

Аїд підняв брову. - Ти не хотіла б повернутися до нашої угоді, або, Джоді Маршалл?

Я зробила крок йому назустріч. - Тільки Летиція, Ренді і містер Квім, я маю на увазі Тоні. На цьому все. Вони дійсно не зробили нічого поганого. Я хотіла сказати, що інші діти теж не зробили нічого поганого, але вони були міні-версією Вікторії і Троя.

Аїд загарчав, і я відступила назад, думаючи, що все зіпсувала. - Я забираю свої душі зараз, поки ви не спробували вкрасти у мене ще більше.

- Дякую, - сказала я.

- Але я буду спостерігати за тобою, Джоді Маршалл. Якщо ти не стримаєш свою частину угоди, я прийду за тобою. Я не вірю в другі шанси.

- Я зрозуміла.

За помахом руки піднявся чорний дим з тріщини в землі. Він утворив міні торнадо і поглинув нетофеянина. Всіх крім Тоні, Летісії і Ренді. Торнадо зник в тріщині. Крики наповнили повітря. Аїд кинув на мене останній погляд, такий страшний, що я затремтіла. Він буде стежити за мною. Дуже пильно.

Він зник у хмарі диму вниз під землю. Земля затремтіла і тріщина закрилася. Я повернулася до живих мерців, нерухомо стоїть, чекаючи вказівок. - Повертайтеся туди, де ви були до того, як Вікторія закликала вас. Я звільняю ваші душі.

Кожне тіло опустилося на землю, і на цей раз я змогла не тільки відчути, що їх душі звільнилися, а й змогла побачити їх, струмки срібного світла, які пливли по повітрю. Я дивилася їм услід, розуміючи, щоб була єдиною, хто міг їх бачити.

Я сіла на холодну землю, підбираючи медальйон Медузи, і прибрала його в кишеню. Алекс приєднався до мене. - Чи не відчувай себе винуватою. Ти зробила правильні речі.

- Я засудила їх до вічності в пеклі. Вони були твоєю сім'єю, Алекс.

- Він зітхнув. - Я втратив свою сім'ю багато років тому, коли мої батьки вирішили, що сила важливіше, ніж все інше.

- А мій батько. Бачити його...

- Мені шкода, що Вікторія зробила це з тобою. Вона ніколи не мала закликати його назад. Це було найнижче, що вона коли-небудь робила.

- Я хочу поставити своє ім'я на його могилі. Вона не може бути без позначки.

- Я можу зробити це.

- А я збираюся зателефонувати моїй мамі. Сказати їй, що зі мною все гаразд і не можу прийти додому. Я взагалі більше не людина. Бачити її занадто небезпечно.

Алекс нічого не сказав. Він знав, що нічого було сказати. Сьогодні ми обоє втратили батьків, тим чи іншим шляхом. Я могла, принаймні, зателефонувати мамі, почути її голос, але я ніколи не зможу сказати їй правду. Щонайменше, не всю правду. Я б розповіла їй, що знайшла батька, і тепер він пішов. Я б сказала їй, що збираюся в школу, і що я буду вчити і допомагати іншим. Це була б вся правда, з якою вона в змозі впоратися. У мене не було уявлення, з якої причини я не змогла б знову з нею зустрітися будь-коли, але я впоралася б з цим в інший день.

Летиція, Ренді і Тоні трималися поруч, немов боялися мене. Я посміхнулася їм, намагаючись послабити напруженість. Летиція посміхнулася у відповідь. - Спасибі, що врятувала нас, Джоді. Я ніколи не забуду це.

- Ніхто з нас, - погодився Ренді.

- Ви були гідні порятунку. Я дійсно мала це на увазі. Летиція і Ренді були невинні. Вони були в моєму класі і тільки починали дізнаватися про свої здібності. Жоден з них ще не піднімав мертвих, і це означало, що я могла навчити їх робити це правильно.

- Я завжди знав, що ви розумна дівчина, - сказав Тоні. - Навіть якщо я був не справжнім вчителем.

Анотація 14 сторінка |  Анотація 16 сторінка

Анотація 4 сторінка |  Анотація 5 сторінка |  Анотація 6 сторінка |  Анотація 7 сторінка |  Анотація 8 сторінка |  Анотація 9 сторінка |  Анотація 10 сторінка |  Анотація 11 сторінка |  Анотація 12 сторінка |  Анотація 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати