На головну

Анотація 11 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

- Поёдём зі мною-сказала я йому. Він кивнув і пішов за мною з кухні. Я пішла наверх, рухаючись швидко і сподіваючись, що ніхто не помітить мене і не зупинить. Було б складно пояснити чому за мною ув'язався один із слуг. Все ще снідали, коли ми проходили повз їдальню. Я прискорила темп, коли досягла сходи. Привівши хлопця до дверей Еббі, я повернулася до нього обличчям. - Відкрий двері- . Він дивився на мене, нерухомо. Я зрозуміла, що страх бути спійманої поборов мій гнів, чому я втратила контроль над слугою. - Чорт забирай! - Ці слова були одним із способів розлютитися. Моя кров знову закипіла. - Відкрий двері-повторила я.

Він дістав зв'язку ключів з кишені і відкрив двері. - Зараз, зачекай тут і не дозволяй нікому входити в цю кімнату-. Він кивнув у відповідь, і я зайшла в кімнату Еббі, закривши за собою двері.

Кімната була в зелених відтінках. Це було не те, що я очікувала від Еббі. Я вважала, що її кімната буде кольору полум'я або навіть попелу. Кімната була така ж, як і у мене. Єдиною відмінністю було те, що в цій кімнаті було мало меблів. Це було лише мені на користь, тому що у мене було не так багато часу для того, щоб знайти медальйон. Адже мій перший урок починався через 10 хвилин. Я почала з комода, так це те місце, де я знайшла медальйон у своїй кімнаті. Я обшукувала кожен ящик. У Еббі було досить одягу для того, щоб відкрити власний магазин. Один з ящиків був заповнений джинсами. Тільки джинсами. Світло-сині, темно-сині, чорні, сірі і навіть срібні. Повинна зізнатися, сірі сильно кидалися в очі. Нижній ящик був заповнений листами. Закрито і помічені для повернення до відправника. Мій шлунок впав, коли я зрозуміла, що Еббі, мабуть, посилала їх своїй родині. В адресі нічого не було написано, крім Серпентаріуса. Алекс мав рацію. Вони покинули її. Вони навіть не брали її листів.

Я не могла дозволити почуттям перешкодити мені знайти медальйон, тому я закрила ящик і перейшла до тумбочки. На ній стояли будильник і світильник. Я включив лампу, щоб стало хоч трохи світліше. Еббі закрила штори, тому її кімната виявилася досить темної. Я оглянула абажур світильника, переконавшись, що Еббі не сховався медальйон там. Я навіть заглянула в акумуляторний відсік будильника. Я була в розпачі.

Я оглянула ліжко, спробувавши на простирадла і перевіривши наволочки. Нічого. Я подивилася під матрац і пружинний блок. Нічого. У мене залишалося дві хвилини для того, щоб піти, інакше я спізнюся. Я перевірила взуттєві коробки і сумку, що лежала на підлозі. Знову нічого. Я закрила шафа і повернулася до тумбочки, щоб вимкнути світло, коли почула голос Еббі за дверима.

- Що це означає, ти не можеш пропустити мене в цю кімнату? Це моя кімната!-

- У мене є вказівка ??не впускати вас в цю кімнату- відповів слуга. Чорт! Чому я не була конкретніше, коли давала йому цей наказ? Я повинна була сказати йому нікому нічого не говорити, і щоб він стояв на варті. Я підійшла ближче до дверей, щоб краще чути розмову. Хоча, я була впевнена, що весь будинок чув, як кричала Еббі.

- Слухай ти, личинки-охоплений труп, це моя кімната, і я можу заходити в неї, коли я ...-

- Еббігейл! - Прогримів голос Вікторії. - Що тут відбувається?-

- Він не дозволяє пройти мені в мою ж кімнату. Я піднялася наверх, щоб взяти щось для занять, а він стояв тут, як сторожовий собака, чи що. Коли я сказала йому відійти, він сказав, що не може пропустити мене.-

На мить запала тиша, але я знала, що це не займе багато часу у Вікторії, щоб зрозуміти що до чого. Я терміново повинна була зникнути. Під ліжком було не багато місця, єдиним варіантом було сховатися в шафі. Я повернулася до тумбочки, щоб вимкнути світло, коли побачила щось під тумбочкою. Я підбігла до неї і обмацала дно. Мій медальйон! Еббі приклеїла його до низу тумбочки, але ланцюжок звисала вниз рівно на стільки, щоб бачити її. Я швидко смикнула його, як Вікторія сказала, - Хтось контролює його.-

- Вони всі під чиїмось контролем, - сказала Еббі.

- Ні! - Відрізала Вікторія. - Хтось ще контролює його. Хтось крім нас з Троєм.

Я підбігла до шафи і пірнула всередину. Я втиснулася в кут за сукнями і поклала сумку поверх моїх ніг. Тільки тоді я закрила двері. Голоси Вікторії і Еббі стали приглушеними, але я почула, як Вікторія наказала слузі відійти в сторону. Вона сказала, щоб він більше не виконував накази кого-небудь крім неї. Відмінно! Я зробила уявну замітку, що саме цей слуга більше нічого хорошого для мене не зробить. Я сподівалася, що Вікторія не збирається сказати це всім слугам в будинку. Якби вона була дуже розумна, вона б саме це і зробила, але я сподівалася, що це вона не повторить цього.

Я почула звук ключа в замку і голос Еббі. - Мова йде про час. Я вже запізнилася на урок завдяки цьому і ...- Вона перестала говорити, і я зрозуміла, чому. Я була така схвильована через знахідки медальйона, що навіть забула вимкнути лампу.

- Щось не так, Еббі? - Запитала Вікторія.

- Н-ні, нічого. Але я думаю, що вимикала свет.- Лампа відразу вимкнулася. Через ґратчасті двері шафи, я побачила, що Еббі простягнула руку під тумбочку. Вона закрила вид того, що робить від Вікторії. Її ніздрі роздулися, і вона зціпила зуби, коли її рука виявилася порожньою.

- Ви отримали те, що хотіли, Еббігейл. Ви досить пріпозднілісь.-

- Так, Вікторія.- Еббі підійшла до свого столу і схопила книгу. Вікторія жестом веліла Еббі слідувати за нею, але Еббі вперто зупинилася. Вона все знала, але не було нічого, що вона могла з цим вдіяти, тому вона з Вікторією вийшла з кімнати. Коли вони пішли, я вирішила почекати десять секунд, до того, як вийти з укриття. Я повинна була переконатися, що вони пішли якнайдалі, але якби я чекала дуже довго, то Еббі змогла б відстати від Вікторії, щоб повернутися і спробувати зловити мене тут. Я повісила медальйон на шию, сховавши його під сорочку і кинулася від цього місця.

Я попрямувала прямо наверх до останнього класу зліва. Я побачила Еббі в сусідньому класі і призупинилася. Вона розповідала жінці, що затрималася через одного з слуг. - Вікторія може поручитися за мене, - сказала вона так, ніби вона і Вікторія були близькі. Вона розгорнулася на підборах і попрямувала до свого місця, але побачивши мене, зупинилася. Я просто посміхнулася її і помахала перед входом в свій власний клас.

- Джоді, - сказав містер Квімбі- Тоні, - Як завжди опоздала.-

- Простіте.- Я зайняла вільне місце. Крім мене в класі були ще двоє людей, дівчина і хлопець. - Я тут не так давно, і я весь час плутаюся. Адже всі коридори абсолютно однакові для мене.-

- Можливо, після сьогоднішніх занять, ти зможеш попросити Троя навчити тебе командувати слугами, щоб вони зробили для тебе карту.-

- Трой? - Я була більше ніж трохи здивована, почувши його ім'я. - Трой викладає? -

- Звичайно. Адже він дуже сильний. Що може бути краще, якщо нетофеянина буде вчити тебе користуватися твоєю силою? -

Я посміхнулася, намагаючись показати, що Трой зовсім не лякає мене. Але все ж, існувало щось страшне в ньому. Він ніколи багато не говорив. Насправді, він як би спостерігав, як Вікторія тягне на себе кермо влади ...

- І тепер, - сказав містер Квімбі, - перейдемо до сьогоднішнього уроку.- Він підійшов до ноутбука, що знаходиться в задній частині кімнати, і в лічені секунди з'явилося зображення, яке проектувалося на екран переді мною. Я ахнула. Дуже голосно. Це було зображення мого медальйона.

- Джоді, з тобою все добре? - Запитав Тоні.

- Ем, так. Я думаю, що жук залетів до мене в рот.- Дівчина, що сидить поруч зі мною, скривила обличчя в відразі. - Я знаю, чи не так? - Я сказала, намагаючись вести себе нормально.

- Добре, - продовжив Тоні. - Хто-небудь знає що це таке? -

Почувся стукіт у двері, я обернулася і побачила Еббі. - Селена сказала мені приєднатися на сьогоднішній день до вашого класу, так як я запізнилася на свій урок.- Вона повернулася і подивилася на мене. - Судячи з усього, я пропустила важливу інформацію, і вона не змогла повторити. Тому я тут.-

- Сідай, Еббі. Ми якраз тільки началі.-

Еббі пройшла повз мене і впустила свою книгу на мене. Ох, Джоді! - Вона доклала руку до рота з удаваним жахом. - Сподіваюся тобі було не дуже больно.-

Я зціпила зуби від болю. - Зовсім немає.- Я всього лише мала справу з невеликим трюком Еббі. Але, коли вона побачила зображення на екрані, її на мить накрила біль. Вона посміхнулася і села. Я все продовжувала спостерігати за нею. Її очі металися в сторону екрану, а руки стискали її стіл.

- Це ...-

- Так, Еббі? - Сказав Тоні. - Ти знаєш що це?-

Вона подивилася на мене, і я посміхнулася. - Будь ласка, розкажи нам, Еббі.-

- Я-я не знаю.- Вона перекинула своє волосся за плечі, і я побачила, як її впевненість фактично повертається. - Я була просто вражена, як це огидно. Я маю на увазі, хто буде носити щось настільки потворне. Тільки повний лузер.- Її погляд кинувся на мене.

Тоні відкашлявся. - На самому діли, Еббі, то, що ви бачите, це геліотропного медальйон, який носила сама Медуза.-

Я була рада, бо Еббі знову стрімко впала вниз, і я нарешті побачила жах на її обличчі.

- Медуза? - Прохрипіла вона.

- Це так, - сказав Тоні. - Ем, Джоді, поглянь на екран, пожалуйста.- Я кивнула і сново звернула свою увагу на передню частину кімнати. - Гілеотропний медальйон є єдиним у своєму роді. Ходять чутки, що він сконцентрований на поєднанні крові Медузи. І отрута і кров, яка використовується для пожвавлення мертвих, змішані всередині цього медальйона. Як ви всі знаєте, нетофеянина повинні пролити кров, сльози, слину або піт, щоб засінтезіровать свою силу, даровану нам Медузою. Але сама Медуза не потребувала в цьому синтезі. Вона могда просто закликати силу, щоб її кров прийняла один з двох видів і тим самим зробити безліч приголомшливих подвігов.-

- Ви маєте на увазі, що кров в її тілі не було смішила? - Я повернулася в своєму кріслі так, щоб бачити Тоні.

- Так. Вона описувала це почуття, ніби її кров протікає по всьому її тілу, з'єднуючись з її силою і наповнюючи весь її організм.- Моя щелепа трохи не впала на підлогу. Протікає по всьому її тілу? Це було точно так само, як у мене, коли я доторкнулася руками до статуї Медузи.

- Це те, що ми будемо вчитися робити? - Я не хотіла згадувати, що вже спробувала себе в цьому.

Тоні засміявся. - Ні ні ні. Офі не вміють цього робити. Це було зарезервовано лише у Медузи.- Мабуть це якось передається по родоводу. Адже вона передала цей дар мені.

- А що ще вона могла робити? - Я повинна була знати більше.

- Вона могла звільняти душі, то, чого хочете навчитися, коли досягнете повноліття. Більшість з вас знає, що майстерність не настає, аж поки не збудеться восемнадцать.-

- Але Джоді вже вміє це робити, - сказала дівчина, що сидить поруч зі мною.

Я повернула голову в її сторону. Я вже майже й забула про мови Вікторії за вечерею. Вона розповіла всім про те, що трапилося на кладовищі.

- Так, - сказав хлопець за нею. - Летиція і я чули, як Трой скомандував слугам поховати тіло, що лежить на кладовищі сьогодні вранці перед урокамі.-

Тоні подивився на мене. - Джожі, це правда? -

Я кивнула. - Але Алекс казав мені, як це сделать.-

- Тим не менше, ви не повинні мати таку силу в вашому возрасте-

- Але у неї є те, чого у неї не повинно бути, - сказала Еббі. - У неї є медальйон Медузи.-

Я мало не впала зі свого стільця. Навіщо Еббі так чинить? Я знала, що Еббі мене ненавидить, але навіщо їй розповідати, що у мене є медальйон Медузи? Якщо тільки вона не знала, що вони можуть забрати його в мене. Цього не може статися.

Я похитала головою. - Я не знаю, про що ти говорішь.- Інстинктивно, я притиснула підборіддя до грудей, сподіваючись, що ніхто не помітить золотий ланцюжок на моїй шиї. Моя сорочка була з високим вирізом, і я сподівалася, що цього достатньо, щоб приховати медальйон.

- Невже? - Сказала Еббі. - Невже це не ти пробралася в мою кімнату і вкрала медальйон? Невже ти не командувала противним слугою, який завадив мені увійти в мою кімнати, і невже не через тебе я запізнилася на уроки? Тому що я знаю, що ти ховалася в моєму шафі, але не хотіла говорити, через те, щоб ти не попалася Вікторіі.-

Я встала, не упевнена у тому, що збираюся робити. Я ніколи не очікувала, що Еббі може все так ляпнути. І вона зробила це таким чином, що я ще й залишилася крайней.

- Чому б тобі не показати нам, що у тебе під сорочкою, Джоді? - Продовжувала Еббі. - Ох, і я не маю на увазі туалетний папір, якої ти наповнюєш свій бра.-

- Я не наповнюю мій, ох, забудьте про це! Це смішно!-

- Джоді, - сказав Тоні, - медальйон зник, коли померла Медуза. Згідно з пророцтвом, він передається у спадок. Ця людина буде вміти смещівать кров як Медуза. Ця людина буде найсильнішим з усіх Офі.- Він зробив крок вперед і зупинився переді мною. - Медальйон дійсно у тебе? -

Еббі підскочила на ноги. - Ні, він дістався мені, а вона вкрала його! -

- Що ж ти, Еббі, - сказав хлопець, який сидить за Летіцией. Я дійсно мала дізнатися його ім'я. - Будь-який повірить, що Медуза передала медальйон тебе.-

- А чому б і ні? - Прогарчав Еббі.

- А чому б і ні? - Прогарчав Еббі.

- Тому що ти нічим не краще, ніж інші з нас, - сказала Летиція.

- Хто б говорив, Летиція! - Еббі простягнула свою ногу, демонструючи свої дизайнерські черевики. - А де ти купила своє взуття? Вал-Март? -

- Добре, дівчатка, вистачить, - сказав Тоні. - Еббі, немає ніякої необхідності, щоб ображати когось. Я впевнена, що Летиція своїм коментарем не мала нічого поганого. Я просто вказала на те, що ми все равни.-

- Не всі з нас, - сказав інший хлопець.

- Так, Ренді, я думаю ти прав.- Тоні знову подивився на мене. - Джоді, геліотропного медальйон зараз з тобою? -

Ну що я могла зробити? Я полізла під сорочку і вийняла звідти медальйон. - Я знайшла його в свою першу ніч тут. Але хтось, - я зробила паузу, щоб подивитися на Еббі, - вкрав його у мене, поки я милась.-

- Ах, - сказав Тоні, раптом все зрозумівши. - Еббі, я думаю нам потрібно буде з тобою поговорити найближчим час.-

Але ніхто більше не приділяв великої уваги на Тоні. Всі погляди були спрямовані на геліотропного медальйон на моїй шиї. У тому числі і Еббі, і на цей раз, не такий, як завжди.

глава 22

Весь час до кінця уроку Тоні говорив про те, який медальйон особливий і що він означає для всіх нетофеянина. Несподівано, Летиція і Ренді стали звертатися зі мною як з королевою. Вони пропонували допомогу в тренуваннях і навіть в написанні конспектів. Що? Конспектів? Це вже занадто як для школи. Після початкової інтриги з намистом, Еббі сиділа надувшись на своєму місці до тих пір поки Тоні не відпустив нас на обід. Не могла повірити що знаходилася тут вже кілька годин. Всі були настільки зосереджені на тому, наскільки особливі я і медальйон. Вони задавали питання про моїх силах і хотіли дізнатися про мене все. За кілька секунд я перетворилася зі звичайної новенької в Міс Популярність.

На той час коли я спустилася до обіду, всі говорили про мене. Вікторія кинулася до мене і поклала руки мені на щоки.

- Джоді, дорога, чому ти не розповіла мені? Це чудова новина. Вона навіть перевершила наші очікування. Я хочу сказати, ми всі знали що ти особлива. З пророцтва і все таке, але це! Це просто неймовірно.

Не знала що відповісти, тому посміхнулася і сіла поруч з Алексом.

- Отже, напружене ранок, так?

Він опустив погляд.

- Відмінне намисто. Думав ти поклала його до себе в комод де і знайшла.

Я помітила хворобливі нотки в його тоні, як ніби він подумав що я спеціально приховувала це від нього. Втім, так і було.

- Вибач, це все так дивно. Мені здалося медальйон належить мені і не надала цьому значення. Чи не була впевнена що ти зрозумієш.

- Ось як.

Він відправив чергову порцію макаронів з сиром в рот.

- А потім Еббі вкрала його поки я була в душі. Скористалася тим маленьким ключем. Уявляєш?

Змінивши предмет розмови на Еббі, я сподівалася він забуде що я ховала медальйон від нього. Я пошукала Еббі очима. Її не було на звичному місці поруч з Алексом. Взагалі-то, її навіть не було в їдальні. На хвилинку, я занепокоїлася тим, що вона в моїй кімнаті краде що-небудь в помсту за повернення медальйона. Але чогось більш вартісного у мене і не було. Хоча може їй знадобився мій підтримуючий бюстгальтер.

- Так ось в чому була справа? Ти виглядала обуреної і нервової на Еббі коли я приніс їжу. Подумав що ти зарозуміла ну або на зразок того. Наче ти вважаєш себе краще неї.

- Що? Ні! Я була засмучена через медальйона.

- Це все пояснює. Ти не схожа на інших дівчат тут. Ну розумієш, інтриганок і виразок.

- Я зовсім не така. Мені просто не подобається що вона вторгається в мій особистий простір. Вона загрожувала мені, а потім стягнула мій медальйон.

- Загрожувала тобі? Чому?

- Через тебе, взагалі-то. Вона подумала у мене на тебе види.

Він знову відправив повну вилку макаронів з сиром собі в рот і сказав:

- Правда?

Я не змогла стримати сміх.

- Ну так. Я знаходжу невідпорним, коли цей фальшивий сирний соус виливається у тебе з рота.

Він ковтнув і почервонів.

- Ми все ще друзі? - Запитала я.

- Почекай, дозволь я наб'ю рот перш ніж відповім. Знаю тобі це подобається.

Я ляснув його по плечу. Так ми друзі. І він мав рацію. Мені дійсно подобалися всі ті дивні речі, які він робив. Наприклад, постійне поїдання макаронів з сиром. З усіх негативних подій в моєму житті, тільки Алекс був позитивним.

Після обіду я повинна була приступити до своєї першому тренуванні. Я була схвильована, знервована і трохи налякана, згадавши про те, що викладачем буде Трой.

- Ей.

Алекс наздогнавши штовхнув мене коли я прямувала на подвір'я.

- Ти що робиш? Запізнишся на своє тренування.

- Я розмовляв з Вікторією і вона сказала, що через дуже швидкого прогресу твоїх здібностей, я повинен тобі допомогти в тренуваннях.

- Правда? Я думала що новачків інструктує Трой.

- Взагалі-то, він навчає всіх нас, але в різний час. Він вирішив що Летиція і Ренді не зовсім твого рівня. Для тебе йому довелося б просуватися повільно щоб дозволити їм зрівнятися з тобою. Занадто пізно на сьогодні змінювати твою групу - ми вже зустрічалися цього ранку. Тому, Вікторія сказала що я повинен провести з тобою щось на зразок персонального уроку.

Він посміхнувся і легенько штовхнув мене ліктем.

- Персональний урок? І вона вже так сказала?

Він засміявся.

- Ну не зовсім, але вона дійсно попросила мене допомогти тобі. Ми не віддалимося від Троя і інших, але будемо працювати над іншими навичками.

- Трой знає про це?

Не хочу зробити що-небудь щоб побачити його гіршу сторону. Коли злитися він лякає. Не можу стерти з голови той погляд, яким він обдарував Алекса. Не хочу отримати такий же.

- Упевнений, що знає, а якщо немає, Вікторія поверне нас назад.

Він поєднав долоні і кокетливо помахав віями. Утриматися від сміху було неможливо.

- Сили Джоді перевершили всі наші очікування. Так добре що вона тут. Вона схожа на дочку, якій у мене ніколи не було.

- Будь ласка, скажи що це не повинна була бути Вікторія. Жахливо вийшло, - сказала я все ще сміючись.

- Ну я не дуже хороший в наслідуванні дівчатам. Занадто мужній, я вважаю.

- Та вже, мабуть так і є.

Я похитала головою.

- Знаю, сарказму в твоєму голосі не було.

- Зовсім.

Я продовжувала сміятися коли повернулась в сторону відкритого поля за будинком.

Алекс взяв мене під лікоть.

- Нам сюди.

- Але Вікторія сказала що мій урок з Троєм буде на поле.

- Ти не тренуєшся з Троєм, пам'ятаєш?

- Вірно. І ти впевнений що він про це знає?

- Розслабся. Я зможу впоратися з Троєм. Я розчаровую його вже протягом багатьох років.

- А я ні. І хотіла б уникнути цього.

- Ну давай же.

Він знову потягнув мене за руку і я пішла за ним за будинок. Ні, не може бути. Я ненадовго зупинилася.

- Алекс, це ж кладовище.

- Я зрозуміла це по всім цим надгробиям. Я ж розумна.

І обдарувала його своїм поглядом "невідповідний час для розіграшу".

- Це - ідеальне місце для твоїх тренувань.

- Ти, мабуть, жартуєш. Хіба це не найгірше місце для некроманта?

Він похитав головою і посміхнувся. Ймовірно, я його бавила.

- Розслабся. Все буде в порядку. Ну, принаймні доти, поки ти не плануєш опалювати всі могили або, розкривши вени, пробігти повз всіх надгробків.

- Ти правда вважаєш себе жартівником?

Він знизав плечима.

- На кшталт того.

Коли ми йшли по кладовищу, я шукала могилу того слуги. Лише одна могила була свіжовикопану і тому легко помітна. Я була щаслива, що він повернувся туди, де йому належало бути. Мені було не по душі ідея використання мертвих людей в якості слуг. Я теж контролювала одного з слуг і наказала йому пустити мене в кімнату Еббі, але це зовсім інше. Це був розпач і необхідність повернути медальйон Медузи. А після ранкового уроку з Тоні, я була задоволена тим, що зробила щоб отримати його. Еббі не повинна володіти чимось настільки могутнім як це. Я підняла руку і пробігла пальцями по каменю. Хто знає щоб зробила Еббі дізнайся вона про силу медальйона? У неї є невирішені проблеми з сім'єю, що живлять її гнів.

Алекс привів мене до могили.

- Що ж, раз ти вже воскрешала мертвих тварин і ...

Він раптом замовк. Я воскрешала не тільки мертвих тварин. Я воскресила Мета. Тільки ось зробила це неправильно.

- Не хочу щоб щось подібне знову сталося. Бачити як Мет нападає на того кролика. Він був схожий на ...

Не могла сказати це.

- Зомбі, - кивнув Алекс. Повернути до життя можна правильно і неправильно.

Як на мене, все це виглядає неправильним. Я хочу сказати, це ненормально. Якщо ти мертвий, то не повинен повертатися до життя. Але я подумала про маму. Алекс врятував її. Якби він не зробив цього, вона була б мертва в свої 33 з моєї вини.

- Більше не хочу робити це неправильно, - сказала я.

Алекс зітхнув.

- Знаю що не хочеш. Тому ми тут. Я збираюся пояснити як це повинно відбуватися, а ти повинна будеш попрактикуватися на цих мерців. У тебе ціле кладовище повне бажаючих допомогти учасників.

Мені здається слова "бажаючих допомогти" тут недоречні. У них немає вибору. Якщо тіла доступні, нетофеянина можуть оживити їх і люди, яким належать ці тіла, нічого не можуть заперечити на це.

- Нагадай мені що я хочу бути піддано кремації, коли помру. Ні в якому разі, не дозволю нікому повернути мою душу назад в моє гниє тіло.

- Джоді, не варто про це турбуватися. Ти єдина, хто можеш воскрешати нетофеянина, пам'ятаєш? За винятком...

- За винятком чого?

Він щось приховує.

- Нічого. Це не важливо.

- Тобі не сподобалося, коли я не розповіла про те, що медальйон у мене, чи не так? Вибачилася за те, що приховувала це від тебе і прошу тепер тебе не приховувати від мене цю інформацію.

Він стояв мовчки.

- Дуже добре.

Я розвернулася і пішла геть.

- Якщо я чогось не знаю, я не стану цього робити.

- Почекай! - Крикнув він. Джоді, повернися.

Я повернулася до нього і він зітхнув.

- Я не повинен тобі цього розповідати. Тому пообіцяй що не скажеш про це нікому ні слова.

Вказівним пальцем я зробила хрест на серці. По-дитячому, звичайно, але він мене зрозумів. Він підкликав мене жестом.

- Не хочу говорити про це занадто голосно.

Я встала поруч з ним. Від нього так приємно пахло. Цікаво, яким милом він користується. Сильний, але привабливий запах. Так як у нього вже була вранці тренування, він також виділяв слабкий мускусний аромат.

Він підняв брову.

- Що?

О Боже! Сподіваюся я не виглядала в цей момент нерозумно. Якщо він здогадався що я обнюхувала його, я помру. По-крайней мере, я в відмінному місці, якщо це трапиться.

- Нічого. Просто вся в очікуванні почути те, що ти скажеш.

Він посміхнувся. Так, він зрозумів. Чудово. Потягнувся і доторкнувся до мого медальйона.

- Вікторія і Трой говорили про це відразу після обіду. Вони знали що нетофеянина пророцтва - це ти і, до того ж, володієш силою воскрешати нетофеянина. Але у них є версія щодо медальйона.

Я потягнулася рукою до медальйона і наші пальці стикнулися. Він подивився мені в очі і я зрозуміла що пропала. В ту ж мить я подумала про Мете. Милий, практично ідеальний Мет, який завжди знав що сказати і був такий терплячий зі мною. Алекс - його повна протилежність. Він - зухвалий, злегка небезпечний, з дивними звичками, що воскрешає мертвих, але теж милий і до того ж мій захисник. І від нього дійсно приємно пахне. В якійсь мірі, Алекс ідеально мені підходить. Чи готова я по-моєму ж думку до того що ймовірно відчуваю до нього?

- Що за версія? - Запитала я, зруйнувавши чари між нами.

Він зробив крок назад, відпустивши медальйон.

- Вони вважають, що всередині нього змішана кров, яка дає власнику силу воскрешати нетофеянина. Тільки вони не знають як це зробити, як отримати цю силу.

У цьому був сенс. І так як передбачалося що я врятую расу нетофеянина від вимирання, мені треба було знайти спосіб вивільнення цієї сили. Ще цього ранку я відчувала себе чудово через медальйона, а також при вигляді особи Еббі, коли вона зрозуміла кому він належить. Я була щаслива бути обраною. Мені навіть сподобалося увагу до мене Летиції і Ренді. У вряди-годи бути іншою принесло мені приємні відчуття. Але зараз, я відчула, що повалився на мої плечі тягар відповідальності. Це занадто для однієї людини. Особливо, якщо ця людина - я.

- Дуже добре, ще одна річ, яку від мене очікують - розгадати цю таємницю щоб врятувати становище.

- Не думай про це зараз. Спробуй воскресити мертвого. Правильно, - додав він, ніби в цьому була необхідність. Якщо зробиш все як треба, зможеш контролювати тіла. Вони будуть підкорятися, навіть не бажаючи того.

- Значить вони для нас як раби?

Я подумала про те, як слуга намагався викопати собі шлях назад, в могилу, коли я наказала. Жахливо.

- На зразок того, але вони мертві. Це має якесь значення?

- А що щодо мами? Вона не перебувала під твоїм контролем, але ти повернув її до життя.

- Це інше. Чим довше душі знаходяться поза тілом, то менше вони можуть протистояти нам, коли ми повертаємо їх у тіла. Якщо ми повертаємо кого-небудь до життя відразу ж, як твою маму, вони все ще повністю контролюють себе. Її душа ніколи не покидала тіло. Я не примушував її повернутися тому.

- Примушувати повернутися? Так жахливо звучить. Не впевнена що зможу це зробити. До того ж, навіщо нам хотіти повертати чиюсь душу назад в тіло і контролювати його?

Я відвернулася від могили, не бажаючи мати нічого спільного з цим. Зробила кілька кроків в бік мавзолею і припала до нього головою. Зіткнувшись з чолом, холод каменю приніс мені полегшення.

Почулися важкі кроки Алекса у мене за спиною.

- Ти боїшся нас?

Він потягнувся до моєї руки і я дозволила йому розгорнути мене. Взявши мене за руку, він виглядав сумним.

- Ти боїшся мене?

Другою рукою він ніжно прибрав пасмо волосся з мого обличчя, але вона затрималася на моїй щоці. Це дотик збуджувало.

Моє серце шалено забилося. Я злякалась. Злякалася того, що закохалася в нього.

- Я ...

Він нахилився вперед ніби збирався поцілувати мене. Недовго думаючи, я теж нахилилася до нього.

- І що ж це за тренування? - Запитала Еббі.

Я відскочила назад. Схрестивши руки, вона пильно нас розглядала. Алекс відвернувся від мене, провівши пальцями по волоссю. Ще один "майже-поцілунок" в мою колекцію. Все спочатку, як з Метом.

глава 23

Еббі ігнорувала мене і пялілась на Алекса.

- Вона повинна воскрешати мертвих. Якщо ти не в змозі тренувати її, це може зробити хтось інший.

Вона помчала геть перш ніж ми змогли хоч що-небудь вимовити. Не те щоб нам було що сказати. Я була страшенно сумні.

- Думаю, нам варто потренуватися.

Я зрозуміла що є ще щось, що я хотіла дізнатися. Те, про що його питала. Але у мене настільки паморочилося в голові від нашого "майже-поцілунку" і трясло від того, що з усіх людей, саме Еббі застукала нас. Тому я не могла згадати про що ми розмовляли. Еббі точно була схиблена на Алексе і цей інцидент міг змусити її ще більше ненавидіти мене.

Ми знову підійшли до могили у якій стояли. Алекс плеснув у долоні. Чи була це фішка нетофеянина? Тому що багато тут люблять плескати в долоні.

- Дуже добре. Потрібно сконцентруватися. Тобі належить зробити серйозну річ.

Його обличчя стало кам'яним, не те, що до цього. Він точно не був схожий на хлопця, який намагався мене поцілувати.

- Ти повинна навчитися контролювати свою силу. Інакше, все знову закінчиться випадковим воскресінням. Це точно не для тебе, вірно?

Я зіщулилася від поєднання зміни його настрою і істинності слів.

Анотація 10 сторінка |  Анотація 12 сторінка

Анотація 1 сторінка |  Анотація 2 сторінка |  Анотація 3 сторінка |  Анотація 4 сторінка |  Анотація 5 сторінка |  Анотація 6 сторінка |  Анотація 7 сторінка |  Анотація 8 сторінка |  Анотація 9 сторінка |  Анотація 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати