Головна

Анотація 10 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Мій голос затремтів.

- Джоді, він би не завдав їй шкоди. Він повинен був переконати її в тому, що ти несла нісенітниця.

- Нісенітниця як наприклад "Боже, у Джоді і правда дивне почуття гумору" або "Джоді потрібно замкнути в дурдом"?

Він не відповів, але це було зайвим. Для мене все стало лякаюче ясно.

- Ось справжня причина, по якій ти не хотів щоб я дзвонила мамі. Ти знав що містер Квімбі збирався поговорити з нею. Розповісти їй що її єдина донька - божевільна. Вона не тільки думає про те, що я втекла, тепер вона думає про те, що я божевільна!

Мене перервав стук у двері.

- Що? - Крикнула я, не бажаючи зараз ще кого-небудь бачити.

Двері відчинилися і до кімнати зайшов один з слуг з закритим підносом.

- Ваша їжа.

Він приніс мені їжу і наші руки стикнулися на мить. Я відсмикнув руку, протоку вміст тарілки на покривало. Слуга негайно почав зчищати рукою з покривала спагетті і фрикадельки. Шматочок його плоті з долоні впало на покривало.

- Стій! - Закричала я. Просто зупинись!

- Я просто намагався допомогти, - сказав він.

- Так, все тут намагаються допомогти. Але мені не потрібна допомога. До того ж, ти єдиний кому вона потрібна.

Серце забилось і я відчула як в моїх венах тече кров. Вона закипіла як тільки я пильно подивилася на слугу.

- Ти не повинен бути тут. Це не правильно. Ти повинен лежати в могилі. Твоє місце там.

Алекс схопив мене за плечі, але відпустив і здригнувся.

- Джоді, ти гориш. Тобі потрібно заспокоїтися. Наша сила базується на наших емоціях. Якщо ти не візьмеш себе в руки ...

- Не говори мені що я повинна робити.

Я кинула погляд на Алекса перш ніж повернутися до слуги.

- Прости за те, що тебе воскресили і змусили служити людям. Мені правда шкода. Прости за те, що ти розкладається і упускає шматки плоті на моє ліжко. Прости за те, що тебе змусили залишитися тут, коли ти повинен лежати в шести футів під землею.

Я не хотіла грубити. Мені дійсно ненависно бачити слуг, примушують до такого існування. Кров в жилах закипіла, чому мене затрясло.

- Тобі потрібно повернутися назад в свою могилу, тому що тобі тут не місце.

- Джоді, немає! - Закричав Алекс.

Я повернулася до нього, не розуміючи чому він так засмучений.

Слуга поклонився мені.

- Як забажаєте. - Він розвернувся і вийшов з кімнати.

- Нам треба зупинити його, - промовив Алекс, відкидаючи забруднене пастою ковдру від мене.

- Що? Навіщо?

Алекс важко задихав і похитав головою.

- Ти використовувала на ньому свою силу.

- Ні. Я не промовила над ним ні сльозинку, ні краплі крові. А тільки лише сказала де йому місце.

- Він більше не людина. Тепер він дух, якого запхали назад в розкладається тіло. Тіло, контрольоване ...

- Твоєї сім'єю. Це ти винен.

- Слуг контролюють дорослі. Я говорив тобі, вони тільки слухають інших, даючи нам то що ми хочемо, їжу і все інше. Вікторія і Трой наказують їм чинити так. Але неповнолітній нетофеянина не знає як контролювати душу відроджену іншим.

Він пильно подивився на мене.

- Крім тебе.

Я не знала як контролювати мої сили. Він говорив нісенітницю.

- З тобою зараз щось сталося. Ти змінилась. Стала настільки гарячою що можна було обпектися доторкнувшись до тебе і наказала цього слузі повернутися в свою могилу.

- Ні. Я не віддавала йому ніяких наказів, а сказала де він повинен знаходитися.

- Що не що інше як наказ, якщо ти використовуєш силу. І так воно і було.

Я втратила дар мови. Знову я використовувала свої сили, не бажаючи того.

- Що нам робити?

- Нам потрібно піти за ним, а тобі - зупинити його.

- Але якщо він повертається в свою могилу, він буде спочивати з миром. Він повинен бути там, а не працювати тут.

- Подумай, Джоді. Він скопає землю і заползет в могилу. Намалюй собі подумки картину, тому що тобі потрібно підготуватися до того що ти там побачиш. І як тільки він знайде шлях в могилу і потрапить всередину, він залишиться там. Але не буде спочине з миром. Він не мертвий, Джоді. Це душа, що застрягла в мертвому тілі. І ти засудила його залишитися таким назавжди.

О Боже! Я й гадки не мала. Якщо ця нещасна душа застрягне в могилі ... Що ж, це буде гірше ніж те, що зробила з ним сім'я Алекса.

- Що ж нам робити?

Він потягнув мене за руку і ми вибігли з кімнати. Мої сили ще повністю не відновилися, але мене це не зупинило. Я створила проблему і я повинна була її вирішити. По дорозі я кілька разів спіткнулася, але Алекс втримав мене від падіння на землю. Можу сказати що він стримувався, не біг щодуху, тому міг наглядати за мною. Після того як швидко Алекс прийшов до мене після обіду, я знала що цей хлопець швидко пересуває ногами. На щастя, мерці немає. Навіть з урахуванням фори, слуга досяг лише кладовища коли ми нагнали його.

Чи не подумавши, я потягнулася за його рукою.

- Ні! - Сказав Алекс, рвонувши мене назад.

- Він мертвий і його тіло ледь стримується від розпаду. Якщо потягнеш його за руку, то тут же відірвеш її.

Підкотила блювота.

- О, стає все краще і краще.

Алекс витягнув ліхтарик, який має бути захопив виходячи з дому. Дійсно як бойскаут - завжди готовий. Він посвітив ліхтариком на слугу, який нас ігнорував зигзагоподібно переміщаючись між могильними плитами.

- Що ж нам тоді робити? Як його зупинити?

- Ти повинна контролювати його також як ти зробила це в кімнаті.

- Чому я?

Мій голос був високим і писклявим.

- Адже я ще навіть жодного разу не тренувалася.

- У мене недостатньо сил для цього. Тільки дорослі можуть контролювати воскрес мерців. Я почав вчитися, але ще недостатньо сильний.

Він взяв мене за плечі і розвернув так, що я змушена була дивитися лише на нього і ні на що інше.

- Так чи інакше, у тебе для цього достатньо сил. Ти не така як інші. Сильніше. Потрібно сконцентруватися. Роби те, що робила тоді нагорі.

- Але я не знаю що я робила.

За останній тиждень, зі мною просто щось відбувалося. Я нічого не розуміла і не контролювала це.

Алекс опустив руки і повернувся подивитися як далеко пішов слуга. Я простежила за його поглядом. Він стояв біля своєї могили, в різні боки розгрібаючи руками бруд. Навіть здалеку я могла помітити як в процесі падала плоть з його рук. На той час як він розкопає свою могилу, від нього нічого не залишиться. Я не могла дозволити цьому статися.

- Скажи мені що робити.

- Добре, ти повинна сконцентруватися і скопіювати свої емоції.

- Що це означає?

Чи не час для загадок.

- У кімнаті ти злилася. Ця злість яка розпалила твою силу. Тобі потрібна сильна емоція.

Мої емоції точно зашкалюють.

- Добре, що ще?

- Дозволь цієї емоції охопити тебе. Вона повинна захопити все тіло твоє. І коли це станеться, ти відчуєш свою кров. Буквально, відчуєш її з голови до п'ят. Тоді ти зрозумієш що готова.

Я підняла руку щоб зупинити його.

- Перш ніж ти продовжиш, дай-но мені попрацювати над цією частиною. Не хочу щоб мене збили з пантелику стільки деталей одночасно. Я новачок в цьому.

Він кивнув.

- Нам потрібно підійти ближче. Це допоможе тобі сконцентруватися на ньому.

Ми підбігли до могили і зупинилися неподалік, щоб не бути закиданими брудом і шматками плоті.

- Ти зможеш, - сказав Алекс, стиснувши мою руку.

Я глибоко вдихнула, що було помилкою, тому що в повітрі витала суміш запахів гниючої плоті і бруду. Я дозволила картинкам, всього що трапився зі мною, заповнити мій розум. Почала з малого. Олень тероризував ферму і вбив вівцю. Білка укусив Джека за шию. Сестра Штейнгал і доктор Альварес. Мет розриває кролика. Кров у венах початку пульсувати. На той час як дійшла до мами, я була готова.

- Що далі?

- Подумай про те, що ти хочеш щоб цей хлопець зробив? Сформулюй чіткі інструкції у себе в голові, а потім скажи йому. Ти повинна бути переконливою. Він повинен знати що командуєш ти.

Я подумала про те, щоб я хотіла щоб він зробив. Я хотіла щоб він припинив рити свою могилу. Хотіла щоб він забув то вказівка, яку я дала йому раніше. Ні. Це було не те, що я хотіла. Я хотіла щоб він знайшов спокій. Хотіла щоб його душа повернулася кудись туди де він був до того як сім'я Алекс помістила його в це розкладається тіло. Я хотіла звільнити його.

- Джоді, давай же, - квапив мене Алекс.

Я відкрила очі, прикувавши погляд до слуги.

- Зупинись!

Я не була впевнена чи потрібно кричати, але Алекс сказав що мені потрібно бути переконливою. Слуга завагався на мить, однак потім почав рити знову.

- Я наказую тобі зупинитися!

На цей раз він послухався. Він продовжував стояти на колінах, але перестав копати. Я знала що Алекс не зрадіє тому, що я збираюся зробити далі, але я так вирішила.

- Я наказую твоєї душі повернутися в те місце, де вона була до того як повернутися в це тіло. Іди ж! Наказую тобі покинути своє тіло і повернутися туди де тобі місце!

Я так сильно сконцентрувалася, що моє тіло затряслася. Кров закипіла, по лобі стікав піт.

Слуга побіжно подивився на мене перш ніж його тіло розсипалося. Не впевнена, але схоже він був вдячний мені за звільнення. Я посміхнулася і у мене підкосилися ноги. Алекс кинувся до мене допомагаючи встати. Він поклав мою руку на своє плече для опори.

- Навіщо ти це зробила? - Запитав він.

- Він не заслужив такого життя. Його мучили. Звільнення його душі було єдиним способом відшкодування за те, що я майже змусила його зробити.

Алекс зітхнув.

- Ти точно не така як інші нетофеянина.

- Не говори так. Прозвучало так ніби вони жахливі люди.

- Ні, я не це мав на увазі. Я хочу сказати, ти можеш робити такі речі, які інші не можуть.

- Ти сказала що тебе ще не навчили цьому, але це не означає що ти не можеш цього робити.

- Було б добре, якби я могла зробити таке для ...

- Мета.

- Мені потрібно було використовувати свою кров. Вбити його вдруге.

Алекс закрив очі і провів рукою по волоссю.

- Якби у мене були твої сили, я міг би звільнити його душу без необхідності його повторного умертвіння.

- Я не звинувачую тебе за те, що сталося. І навіть Мет. Ти зробив що міг щоб виправити ситуацію. Ситуацію, яка виникла з моєї вини. Він постраждав через мене, а не тебе.

- Дякую, але іноді я думаю що було б легше якщо я був як ти.

- Ей, ти хочеш бути Обраним з написаним про тебе пророцтві? Будь ласка, на здоров'я. Тоді може бути хоч раз в житті я зможу бути звичайною дівчиною.

- Ні, Джоді.

Він посміхнувся і похитав головою.

- Ти ніколи не зможеш бути звичайною дівчиною.

Чомусь, коли Алекс сказав це, таким вже й поганим мені це не здалося.

Він кивнув з сторону тіла на землі.

- Як ми будемо пояснювати Вікторії чому вона позбулася слуги?

Про це я не подумала. Дізнавшись це, Вікторія не зрадіє.

глава 20

Алекс сказав, що вранці кого-небудь пошлють поховати тіло. Недобре було залишати цього хлопця лежати на могилі до ранку, але Алекс мав рацію. Ми насилу бачили предмети при тьмяному кладовищенському освітленні. Ми зайшли всередину, щоб знайти Вікторію, що чекає нас у двері. -Ось Ви де. Ми всюди шукали вас. Я затримала вечерю. -

Вона не повинна була знати ні того, що Алекс посилав їжу в мою кімнату, ні того, що я вже їла.

-Сожалею. Це було не обов'язково-.

-Ерунда. Це твоя перша, по справжньому, спільна з нами трапеза. Я й подумати не могла, щоб починати без тебя.-

Я зрозуміла, що моя невелика витівка за обідом була сприйнята, як участь в загальному застілля.

-Крім Того, пропав один із слуг. Алекс, ви не бачили його? Він той, з ..-

-Ви Навіть не називаєте їх по іменах? -

Вікторія подивилася на мене. -Вони Більше не живі, Джоді. Це не те ж саме, якби ми оживили їх відразу після смерті. Ми повернули людей, які вже деякий час були мертви.-

Я згадала, що Алекс говорив про те, як це страшно, коли пожвавлюють тіла людей, які були мертві протягом довгого часу. Він знав про це, тому що його батьки займалися цим. Але було не схоже на те, щоб ці тіла встигли повністю розкластися. -Вони Не могли бути мертві вже дуже довго, інакше вони були б не більше, ніж купа костей-.

Вона посміхнулася мені, і поклала руку на моє плече. -Я Повинна пам'ятати, що ти новачок у всьому цьому. Якщо ми використовуємо досить сили для повернення душі в її тіло, то тіло разом з душею отримує назад частину або навіть всю свою плоть. У тебе великі здібності, Джоді, і з часом ти навчишся користуватися імі.-

-Хм, Щодо здібностей Джоді.- Алекс подивився по черзі на Вікторію і на мене. -Ми Знаємо, що сталося з вашим слугой.-

Вікторія схилила голову на бік. -Продолжай.-

-Я Застосувала до нього свою силу, - вирвалося у мене. Я не могла не допомогти Алексу. Вікторія відрізнялася від моєї мами. Вона шукала будь-який привід, щоб бути незадоволеною ім. Я повинна була сказати їй, що це була моя вина. Я не хотіла, але наказала йому повернутися в свою могілу.-

-Ти Керувала ним? - Вікторія прикрила рот від подиву. Я думала, що вона засмутиться, але замість цього, вона посміхнулася. -Джоді, Це чудово. Більшість нетофеянина не можуть навчитися цьому до свого вісімнадцятиріччя. Ти навіть більш просунута, ніж я ожідала-.

-Це Не всі, що вона може зробити, - перервав її Алекс. Очі Вікторії розширилися. -Вона Звільнила його душу. Він розкопував свою могилу, щоб лягти в неї, коли Джоді звільнила його. Його труп все ще там. Хтось повинен буде подбати про нього утром.-

-Так, Так, конечно.- Вікторія обняла мене. -Ти Можеш звільняти душі. Це дивно! - Її голос був трохи схвильований. Вона зробила крок назад і заплескала в долоні. -Ми Повинні відсвяткувати це. Ну, ідем.- Вона повела мене в їдальню, тримаючи за руку.

Як і минулого разу, стіл був накритий, і все вже були за столом. Мені стало цікаво, наскільки довго Вікторія змусила їх сидіти, втупившись на порожні тарілки. Еббі примружившись подивилася на мене, і я відчула деяке задоволення від того, що їй довелося мене чекати. Я швидко глянула на шию Еббі. Вона не носила медальйона. Може бути, вона була не настільки сміливою, щоб вкрасти його, а потім носити його переді мною. Медальйон, мабуть, захований в її кімнаті, а це означало, що я повинна була знайти спосіб потрапити туди.

Вікторія щось шепнула одному з слуг перш ніж зайняти своє місце на чолі столу. -Все Увагу, у мене є дуже цікаві новості.- Слуги винесли для всіх келихи з вином. -Похоже Що, вечеря був затриманий за дуже вагомим прічінам.- Вона зробила паузу, і подивилася на мене. -Можливості Джоді ростуть швидше, ніж ми могли сподіватися. Сьогодні ввечері, вона не тільки змогла управляти одним з наших слуг, але вона також звільнила його душу -. Уздовж усього столу стали чутні шепіт і зітхання. Знову всі погляди були спрямовані на мене. -Це Зайве підтвердження того, що Джоді та, яку ми так довго чекали. І завдяки її могутності, ну, скажімо, ми все виграємо від того, що вона з нами .- Вона підняла свій келих. Всі присутні наслідували її приклад. На секунду я завагалася, але Вікторія кивнула мені, і я теж взяла свій келих. -Ласкаво Просимо в нашу сім'ю, Джоді-.

У той час як всі інші приєдналися до привітання, Еббі осушила свій келих залпом. -Так, Ласкаво просимо, сестренка.- Вона притулилася плечем до Алексу. -Попріветствуй Свою нову сестру, Алекс.-

Він відсунув свій стілець від неї ближче до мене. -Ми Не всі кровна рідня, Еббі.-

-Звичайно, Ми рідня. У нас у всіх тече кров Горгони, чи не так? - Вона потягнулася за келихом вина і продовжила пити.

Алекс закотив очі. -Ти Знаєш, що я маю на увазі. Джоді не моя біологічна сестра, Я робила вигляд, що не чую їх, підтримуючи розмову на своєму кінці столу, але я бачила, як Еббі нахилилася і пробігла пальцем вниз по руці Алекса.

-І Я теж, Алекс.-

Алекс відштовхнув її руку і жестом запросив одного з слуг. Він поклав собі замовлену їжу, і перестав звертати увагу на Еббі. Далі вечеря проходив досить-таки приємно, не рахуючи того, що Алекс не дивився на мене. Я не могла зрозуміти, що я зробила не так. Еббі була самотня в своїх міркуваннях про родинні стосунки, явно розрахованих на Алекса. Я продовжувала крадькома поглядаючи на нього, що було нелегко, так як ми сиділи поруч один з одним. Я потягувала вино, більше для того, щоб бути чимось зайнята, ніж для отримання задоволення, через дивний металевий присмак напою ..

Як тільки Алекс закінчив є, він взяв свою тарілку і пішов на кухню. Я не була впевнена в тому, для чого він це робить, так як після обіду все прибирали слуги, але я схопила мою тарілку і пішла за ним.

-Ей-. Я поставила свою тарілку на стільницю поруч з його тарілкою. -Щось не так?-

- Абігейл це Абігейл.

- Вона не сильно тобі подобається, так?

Він підняв брови в удаваному здивуванні.

- Як ти можеш говорити подібне?

Я стояла оперившись на стільницю, поки він возився з тарілками. -Ну, Ти-то їй виразно нравішься.-

-Еббі Любить всіх.

- Але не мене.

-Це Тому ...- Він похитав головою. -Не думай про це. Вона не варто того, щоб думати про неї. - Він перестав грати тарілками і повернувся до мене. -Ти Хочеш прогулятися? Я покажу тобі окрестності.-

- Так. Гаразд.

Ми піднялися наверх, але замість того щоб зупинитися на третьому поверсі, на якому були наші кімнати, ми піднялися на четвертий поверх. Це було дивовижно. Ми пройшли через бібліотеку, яка простягалася на всю довжину крила особняка, через засклені тераси ;, чудові кімнати відпочинку з кіноекранами, і кілька навчальних класів. Алекс завів мене в клас і сіл.

-Давно твої батьки тут командують? -

-мои Бабуся і дідусь заснували це місце. Вони шукали безпечне місце для нетофеянина, в якому могли б збирати і навчати молодь. Відрізняється від Серпентаріуса. Там нетофеянина не вірять по-справжньому в можливість використання всіх своїх здібностей.

Мої батьки приїхали сюди після ... -

-Твої Дідусь і бабуся померли? Невже це можливо? Я маю на увазі, хіба ви не можете використовувати свій творчий хист, щоб їх воскресити? -

-У Цьому для нетофеянина і полягає іронія. Ми не можемо користуватися нашою кров'ю один для одного. Коли ми вмираємо, ми уміраем-

-Це Не видається справедливим.

-Це Ще один спосіб, яким Аїд зміцнює свою впевненість в тому, що не дуже багато нетофеянина коптять небо. Нам не дано жити вічно. Ми не бессмертни-

-Нічого собі. Отже, ось чому для нетофеянина так важливо народити в двадцять пять.- Щось клацнуло в моїй голові. -Але Почекай. Як же мій тато, в кінцевому підсумку, здобув мене в шістнадцять років? -

Алекс піднявся. -Нам, Напевно, потрібно спуститися вниз. Мої батьки, мабуть, вже зацікавилися, де ми.-

-Подожді- Я схопила його за руку. -Ти Щось знаєш. Викладивай.-

Слухай, я не повинен був розповідати тобі так багато. Мої батьки і інші дорослі, ось хто повинні пояснити тобі про ето.-

-Так, Але їх зараз тут немає. тут ти.-

Він зітхнув і знову сів. -причина Того, що я був посланий знайти тебе в тому, що ти не просто ще одна нетофеянина. Ти особлива.-

-Так Так. Ми пройшли через все це.

-Не всі. Твій батько зробив те, що інші нетофеянина не можуть. У нього в шістнадцять років з'явилася ти. І ти з'явилася у нього від дівчата не Офі.-

-І що?

-Тобто, Що цього ніколи не траплялося раніше, і це ніколи не трапиться знову. По крайней мере, так говориться в пророчестве.-

-Що Саме ти хочеш сказати?

-Я Говорю, що ти ...-

-Без Жартів, викладай вже все.-

Ти нащадок Медузи. Від крові якої бере початок рід Офі.-

Я грюкнула рукою по столу. "Алекс, все це я вже знаю. Я повинна врятувати наш вид від вимирання. Але як?"

-Твоя Кров відрізняється від нашої. Якщо навчишся керувати своєю силою, то зможеш воскрешати і нетофеянина, і людей.

-Воскрешать Нетофеянина? Хіба це не викличе гніву богів, або що-небудь подібне? Я точно не хочу, щоб Аїд прийшов за мной.-

Тобі не треба переживати про етом.- Сказав він без впевненості в голосі. -Ми Не говоримо про воскресіння всіх нетофеянина і захопленні влади над світом, або над чим би то ні било.-

-Тоді Про що ми говоримо? - Мені потрібен був прямий відповідь. Більше ніяких розмов про пророцтво і збереженні раси нетофеянина. Я хотіла конкретики. -Предполагается, Що це я повинна зробити так, щоб нетофеянина могли бути безсмертними? -

-Я справді не знаю.-

-Не Знаєш, чи не хочеш говорити? - Мені здалося, що він турбується про те, як би його відвертість зі мною не привела до неприємностей.

Я не знаю.- Він опустив очі, і став розглядати стіл так, як ніби на ньому було написано щось дійсно цікаве. -Взрослие, Як правило, дотримуються того принципу, що ми повинні знати лише те, що нам знати необхідно. Я не можу чекати від них іншого ставлення до свого дня народження. Тоді мені виповниться вісімнадцять, і вони, нарешті, зроблять мене повноправним членом свого зібрання. Я стану взрослим.-

Так чи інакше, я думала, що його більше турбувало те, що батьки приховували від нього інформацію, ніж те, що він не був достатньо дорослим, щоб вважатися повноправним нетофеянина. Я не могла собі уявити, що ми з мамою розлучені. Але я збиралася почати звикати до думки про розлуку Я не могла більше дозволити собі бути поруч з нею. Не могла навіть подзвонити їй. Але може ... -Що ти знаєте про мого батька? -

-Не так багато. Він був Офі.-

-Був? - Алекс щось знав. Він говорив про мого батька в минулому часі. Ти хочеш сказати, що він мертвий? - Мабуть, забагато смертей було в моєму житті.

Алекс перестав витріщатися на свій стіл. - Думаю, да .. Я підслухав розмову моїх батьків, перед тим, як був посланий за тобою. Вони говорили, що твій батько був важливою персоною. Він був сильніше інших, але він відмовився допомагати Офі.- Алекс зробив паузу і подивився мені в очі. Я не могла не подумати про те, чому Вікторія сказала мені, що, на її думку, мій батько був звичайним нетофеянина. Це була брехня, але навіщо їй було мені брехати? -Тобто, Як вони говорили про нього, звичайно, я можу тільки припускати, мало на увазі, що він був мертв.-

-Може Бути, немає.- Я знизала плечима. -Може Бути, він пішов, і тому твої батьки говорили про нього в минулому часі. Можливо, він десь хочуть зустрітися зі мною. Адже батько й гадки не мав, де ми жили з мамой.-

Алекс не вимовив ні слова, але мені було зрозуміло, що він не згоден з моїм припущенням. Він думав, що мій батько помер, але промовчав, щоб не засмучувати мене. Я не знаю, чому так завзято трималася за думки про батька. Я ніколи не зустрічалася з ним. Він ніколи не намагався мене знайти. Мене раніше не хвилювало живий він чи мертвий, але тепер, коли я в розлуці з мамою, я хотіла знати про батька більше. Я повинна була знайти його, якщо він був живий.

Алекс скоса глянув на мене. Немов він здогадався, що я намагалася придумати що робити. -Ти Збираєшся присвятити мене в свої думки? -

-Я Хочу знати, коли мій тато був тут. Це було недавно? -

-Ні, Я так не думаю. Я не пам'ятаю його.-

-Як Ти думаєш, він, взагалі, коли-небудь був тут? Я думаю, якщо він не хотів допомагати нетофеянина то, можливо, він і не приїжджав сюди-

-Джоді, Мені дуже шкода, але я не думаю, що можу допомогти тебе.-

-Але Ти повинен бути в курсі, як я про все це можу разузнать.-

-Якщо Ти дійсно хочеш про це дізнатися, то поговори з Вікторіей.- Я тільки що переконалася у тому, що вона брехала мені про мого батька. Що б такого зробити, щоб витягнути з неї правду?

-А Як щодо твого батька? Ти називаєш мати на ім'я, а батька просто ніколи не упомінаешь.-

-мои Батьки вирішили, що раз вони тут головні, то не потрібно, щоб інші нетофеянина вважали мене їх улюбленцем. Вони веліли мені давати їм правдиві імена так само, як і всі остальние.-Він знизав плечем. -Це має сенс. Я не хочу, щоб інші ставилися до мене неприязно лише тому, що я синок двох тутешніх керівників. Ми, взагалі, не використовуємо тут прізвищ. Крім тебе, ніхто не знає, що Вікторія і Трой мої родітелі.-

Що ж, це пояснює, чому Еббі не боялася приставати до Алексу прямо на очах його предків. Вона й гадки не мала, хто вони один одному. -Сім'я Не найважливіше тут, так? -

-Ми, В якомусь сенсі, все одна родина. Еббі не помиляюся в цьому. Офі об'едіняет.то, що в кожному з них тече якась частка крові Горгони.-

-Так, Але це не зовсім то.-

-Може І немає.- Він встав. -Ходімо Звідси. Завтра ти проведеш достатньо часу в цих класах, вивчаючи різноманітні відомості з історії Офі.-

-О, Святі угоднікі- Я знала, що повинен почати навчання і зрозуміти свої можливості. Мені пощастило у випадку з тим слугою на кладовищі. У мене був там Алекс, щоб направити мене. Я думаю, що тільки гостра необхідність була причиною вдалого закінчення тієї справи. Я була дуже перелякана, щоб зазнати невдачі. Але проводити час годинами просиджуючи з містером Квімбі, розмовляючи про кров і смерть, це було не зовсім те, що я розуміла під веселим проведенням часу.

Ей, якщо ми тут не користуємося прізвищами, то як мені завтра звертатися до містера Квімбі? -

-Тоні. Його звуть Тоні.-

-Тоні Квімбі. Звучить дивно для нетофеянина. Безумовно, це для мене буде незвично. Я ніколи не називала вчителя по імені та по

-Джоді, Майже все своє життя ти була на домашньому навчанні. Ти кликала свою вчительку мама майже до сімнадцяти років. Якщо ти змогла повністю звикнути до всіх цих містер і місіс, то зможеш звикнути і до етому.- Він мав рацію. -Ти Хочеш, щоб я показав тобі тут ще що-небудь, або хочеш повернутися в свою кімнату? -

-У Мою кімнату? - У мене серце мало не вистрибнуло з грудей. Він хоче повернутися в мою кімнату?

-Так, Я проведу тебе назад. Це по шляху до моєї кімнаті.-

-О.-

Він посміхнувся мені. -Що? Ти подумала, що я маю на увазі ...-,

-Ні! - Відповіла я занадто швидко. -Я Знаю, що ти мав на віду.- За його особі, я зрозуміла, що він не купився на мої слова. -Я Подумала, що ми могли б разом позайматися, провести який-небудь урок перед сном. Нічого більше.-

-Так і є-. Він кивнув. Вікторію і Трой сьогодні фактично скасували вечірні уроки. Вони сказали, що це спеціально для того, що б інші могли ближче познайомитися з тобой.- Ми пішли назад до наших кімнатах на третьому поверсі.

-Я Що, повинна одягатися в свою піжаму, і постукати в двері Еббі? -

Будь-ласка не треба. Я думаю, вам обом краще тримати дистанцію.

Тільки, я не могла робити цього. У неї був мій медальйон. Я була впевнена в цьому. Ми підійшли до моїх дверей, і Алекс м'яко стиснув мою руку. -Хорошенько Виспись. Завтра у тебе буде важливий день.

Я побажала на добраніч, і зайшла в свою кімнату, замкнувши за собою двері. Алекс мав рацію. Завтрашній день повинен був стати важливим. Я повинна буду розшукати парочку дечого: мій медальйон і мого тата.

глава 21

Я прокинулася з планом в моїй голові. Після сніданку, я збиралася зробити те, що не дуже-то і пишалася: я хотіла використовувати свої сили, щоб управляти слугою і щоб він дозволив увійти в кімнату Еббі. Я б почекала до тих пір, поки не була впевнена, що вона на своєму першому уроці. Потім я б взяла якогось одного слугу і звеліла йому відкрити для мене кімнату Еббі. Я б знайшла мій медальйон і відправилася б на власний урок. В новинку, якби вона принесла мені трохи вибачень. Так як мені не треба було б багато часу, щоб знайти медальйон, зі мною все було в порядку.

Я вирішила привести свій план в дію після сніданку. Містер Квімбі - Тоні вже був в їдальні. Він сказав, що радий знову бачити мене, і що з нетерпінням чекає нашого уроку історії нетофеянина. Я посміхнулася і з'їла шматок яєчні. Алекс придушив сміх, адже він знав з яким ентузіазмом я хотіла вивчати історію нетофеянина. Я кинула на нього погляд, що означає - заткнісь-, але від цього він засміявся ще більше. Як тільки він закінчив є, він прошепотів - Удачі! -. Я закотила очі і понесла свою тарілку на кухню. Алекс був єдиним, хто прибирав за собою тарілки і то це було всього один раз. Але я повинна була потрапити на кухню, щоб поговорити з одним із слуг.

Я поставила свою тарілку на стіл поряд з раковиною. Один із слуг був зайнятий миттям раковини. Я оглянула кімнату. Ще один хлопець стояв поруч зі стелажами, заповненими банками, в коморі. Чудово. Я підійшла ближче до нього і зупинилася поруч. На щастя, слуги не задають нетофеянина зайвих питань, тому що я повинна була стояти там кілька хвилин, намагаючись задіяти свої емоції. Я намагалася зробити все так же, як і в минулий раз, згадуючи болючі моменти минулого тижня. Як тільки я відчула, що кров почала вирувати в моїх венах, я поклала свою руку на плече слузі. Його шкіра виявилася холодною і воскової. Фу! Мені потрібна була величезна концентрація, щоб не розхвилюватися і не побігти до раковини мити свою руку, але я все-таки змогла залишитися зосередженою.

Анотація 9 сторінка |  Анотація 11 сторінка

Анотація 1 сторінка |  Анотація 2 сторінка |  Анотація 3 сторінка |  Анотація 4 сторінка |  Анотація 5 сторінка |  Анотація 6 сторінка |  Анотація 7 сторінка |  Анотація 8 сторінка |  Анотація 12 сторінка |  Анотація 13 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати