Головна

Годин 6 хвилин

1.  Анна посміхнулася, поправила сукню і стілець, подумала хвилину і заграла.
  2.  Арешт майна и ТИМЧАСОВЕ вилучення майна як заходи забезпечення крімінального провадження.
  3.  Бюджет робочого часу локомотивів за добу
  4.  У ст. 110 ТК РФ говориться про те, що тривалість щотижневого безперервного відпочинку не може бути менше 42 годин.
  5.  В цю хвилину хтось постукав у наше купе. І. ласкаво поцілував мене в лоб і відкрив двері.
  6.  В цю хвилину відчинилися двері, і мій друг, сяючи бездоганним костюмом і свіжістю, увійшов в каюту. Я так зрадів, немов не бачив його ціле століття, і кинувся йому на шию.
  7.  Повернувшись до себе, капітан Т. ліг на диван і, наказавши собі - як робив це вже багато років - прокинутися о шостій годині, миттєво заснув.

Я обвів поглядом присутніх. На цей раз руки підняли дев'ять осіб. Проти проголосували лише Морін, Вай і я.

- Що ще утримує вас від прийняття рішення? - Поцікавився Тед.

- Його вік, - сказала Вай. - Моєму синові двадцять чотири роки. І я не можу позбутися думки, що він не завжди чинить правильно. Він ще не цілком доросла людина.

Джек глянув на мене.

- Вам стільки ж років, скільки Борну. які у вас плани на найближче майбутнє?

Я відчув, як обличчя залилося фарбою.

- Я, ну ... Напевно, поступлю в аспірантуру ... Ще не знаю точно ...

- Але ж ви нікого не вбивали, правильно я розумію?

Джек встав з місця.

- Пропоную зробити перерву.

Ми всі охоче скористалися шансом побути наодинці з собою. Я кинув маркер на стіл і відійшов до вікна. На лавочках обідали працівники суду. У кострубатих пальцях дерев висіли шматки хмар. Біля узбіччя стояли фургони телевізійників із супутниками на дахах: вони чекали нашого останнього слова.

Джим присів поруч зі мною. Він читав Біблію, яка здавалася природним продовженням його тіла.

- Ви побожні? - Запитав він.

- Ну, колись ходив до парафіяльної школи. - Я глянув йому в очі. - Здається, в цій книжці написано щось про правої щоки?

Джим, стиснувши губи, зачитав вголос:

- «Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, а не все тіло твоє вкинуто в пекло» [3]. Баш одне яблуко згнило, його потрібно зірвати, щоб не загинула вся дерево. - Він простягнув мені Біблію. - Самі подивіться.

Я перечитав уривок і закрив книгу. Я, звичайно, розбирався в богослов'ї куди гірше, ніж Джим, але мені здавалося, що Ісус сам відмовився від цих слів після того, як його засудили до смерті. Якщо чесно, мені здавалося, що якби Ісус був членом суду присяжних, прийняти рішення йому було б так само важко, як мені.

Годин 12 хвилин |  Годин 2 хвилини

чуже серце |  Подяки |  Пролог: 1996 |  Сім місяців по тому |  Одинадцять років потому 1 сторінка |  Одинадцять років потому 2 сторінка |  Одинадцять років потому 3 сторінка |  Одинадцять років потому 4 сторінка |  Одинадцять років через 5 сторінка |  Одинадцять років потому 6 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати