Головна

Подяки

1.  А по-третє, ви повинні звертатися до неї з почуттям глибокої вдячності.
  2.  ПОДЯКИ
  3.  Подяки
  4.  ПОДЯКИ
  5.  Подяки
  6.  ПОДЯКИ
  7.  Подяки

Поява цієї книги на світло - вже само по собі чудо. Дуже важко писати про релігію, не втрачаючи почуття відповідальності, а значить, чимало часу йде на пошук потрібних людей, які зможуть відповісти на твої питання. За увагу, приділену мені, і знання, отримані мною, я не можу не подякувати Лорі Томпсона, рабина Ліна Зербаріні, батька Пітера Дьюгансіка, Джона Зальцмана, Кеті Десмонд, Клер Демер і пастора Теда Брайман. Марджорі Роуз і Джоан Коллісон завжди були готові вступити в теологічну суперечку, коли мені хотілося його затіяти. Еллен Пейджелз сама є прекрасною письменницею і однією з найрозумніших жінок, з якими мені доводилося розмовляти. Я з великими труднощами домоглася зустрічі з нею і напросилася на індивідуальні заняття з гностичним Євангеліями, за якими вона, зокрема, спеціалізується. Всякий раз, коли я клала трубку, закінчивши розмову з Еллен, голова в мене гула, наповнюючись тисячею нових питань, - таку реакцію, безумовно, схвалили б самі гностики.

Дженніфер Стерник залишається тим адвокатом, якого я б попросила захищати мене в суді, що б не трапилося; Кріс Кітінг забезпечує мене всім необхідним юридичною інформацією, варто його лише попросити, а допомога Кріса Джонсона в питанні помилування при смертних вироки неможливо переоцінити.

Також мені хотілося б подякувати всім тим медиків, які, серед іншого, беззаперечно розповідали мені, як вбити людину, не дивуючись, чому я не питаю, як людину врятувати. Спасибі лікарям Полу Кісперту, Елізабет Мартін, Девіду Аксельроду, Віджаю Тхадані, Джеффрі Парсоннету, Мері Кей Вулфсон, Барб Денсон і Джеймсу Беланжер. Жаклін Мишар не лікар, а чудова письменниця, яка присвятила мене в ази поводження з нездібних дітьми. Окремо хочу подякувати доктора Дженну Хірш, яка щедро поділилася зі мною своїми великими знаннями в області кардіохірургії.

Спасибі Сінді Баззелл і Курту Фойер за їх безмежну ерудицію. Великим випробуванням для мене став візит в камери смертників. Серед співробітників внутрішніх органів Нью-Гемпшира, які допомогли мені в написанні цієї книги, окремо хотілося б виділити начальника поліції Ніка Джакконі, капітана Френка Морана, Кім Лакассе, керівника підрозділу Тіма Мокуіна, лейтенанта Кріса Шо, а також Джеффа Лайонса, офіцера з питань громадської інформації з в'язниці штату Нью-Гемпшир. За те, що мені вдалося-таки проникнути до в'язниці штату Арізони, я вдячна сержанту Дженіс Маллаберн, заступник начальника в'язниці Стіву Гелу, а також старшим наглядачам Дуайту Гейнс і Джуді Фриго, зараз вже пішла зі служби. Спасибі Рейчел Гросс і Дейл Байху. І тим не менше ця книга була б зовсім іншою, якби не самі ув'язнені, що відкрилися мені в особистій бесіді і по листуванню. Спасибі Роберту Пертеллу, колишнього ув'язненого камери смертників, Самюель Рендольфу, засудженому до смерті в Пенсільванії, і Роберту Тауер, засудженому до смерті в Арізоні.

Велике спасибі чудовій команді мого видавництва: Керолін Рейді, Джудіт Керр, Девіду Брауну, Деніелле Лінн, Меллона Торрес, Кетлін Шмідт, Сарі Бренхем, Лорі Стерн, Гері Урда, Лізі Кейм, Христині Дюплессіс і всім іншим, хто старанно працював заради мене. Спасибі Камілли МакДаффі, яка твердо вирішила зробити так, щоб люди більше не перепитували: «Джоді ... Як там її?» - І перевершила в здійсненні цього плану всі мої очікування. Спасибі моїй улюбленій першої читачці, Джейн Піку, яка за щасливим збігом обставин доводиться мені також матір'ю. Спасибі Лорі Гросс, без якої я б не змогла знайти грунт під ногами. Спасибі Емілі Бестлер, якої так чертовски здорово вдається робити з мене красуню.

І зрозуміло, спасибі Кайлу, Джейку і Семмі: завдяки вам я продовжую поміркувати над деякими питаннями, які, можливо, змінять наш світ на краще. Спасибі Тіму, завдяки якому я маю можливість задаватися цими питаннями. Якби не ви, я була б ніким.

Аліса розсміялася.

- Цього не може бути! - сказала вона. - Не можна повірити в неможливе!

- Просто у тебе мало досвіду, - зауважила Королева. - У твоєму віці я приділяла цьому півгодини щодня! В інші дні я встигала повірити в десяток неможливостей до сніданку!

Льюїс Керол. Аліса в Задзеркаллі[1]

чуже серце |  Пролог: 1996

Сім місяців по тому |  Годин 12 хвилин |  Годин 6 хвилин |  Годин 2 хвилини |  Одинадцять років потому 1 сторінка |  Одинадцять років потому 2 сторінка |  Одинадцять років потому 3 сторінка |  Одинадцять років потому 4 сторінка |  Одинадцять років через 5 сторінка |  Одинадцять років потому 6 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати