Головна

Нарощена сума ренти знаходиться як

  1.  FV - future value, майбутня величина, нарощена сума.
  2.  Nbsp; Розрахунок теперішньої вартості р - термінової ренти з нарахуванням відсотків в кінці року за ставкою складних відсотків, яка дорівнює
  3.  Б) (тобто загальний член ряду прямує до нуля при n® ?), то такий ряд сходиться, а його сума не перевищує першого члена.
  4.  Банківський мультиплікатор - множник, який показує, у скільки разів може бути збільшена сума грошей за рахунок надлишкового резерву.
  5.  Майбутня вартість одиниці (накопичена сума одиниці).
  6.  Надалі конкуренти так і не змогли наздогнати OZON.ru
  7.  В обмінних реакціях еквівалентну число за величиною дорівнює сумарній заряду заміщає (обмінюються) іонів в одній формульної одиниці даної речовини.

а " - (1 + i) "


_ "про + *> -_ <¦ + .р (615)

Gt; I

ПРИКЛАД 6.3. Трохи змінимо умови прикладу 6.1. Нехай тепер члени ренти збільшуються щороку на 12% (/ с = 0,12). В цьому випадку

(0,9У °

'- ¦ Л2 А = 15 х Q2_012 = 93,448 млн руб.,

1,1210- 1,210
S = 15 х - = 578,604 млн руб.

I, it ¦ "I, ^

Припустимо тепер, що платежі зменшуються в часі з темпом приросту мінус 10% на рік (до = -0,1), Тоді

<- (З

А = 15 х Q2 - / -Q ц = 47,184 млн руб., S = 47,184 х 1,210 - 292,151 млн руб.

Для річних рент пренумерандо отримаємо

/ 1+ к) "

(Qv) "- 1 U + '>

А = * W; . (1 + 0 = R--- 1--- Н (1 + 0. (6-16)

qv - 1 л - /

(Ov) "~ 1 V1 + ',

5 = R--(1+ 0я = R--- Т --- = -Hl + 0я + |. (6.17)

qv - 1 Ас - /

Рента р-термінова з постійними опюопельнимі змінами членів.Нехай платежі здійснюються не один, а р раз на рік пост-нумерандо, відсотки нараховуються раз на рік за ставкою /. У цьому випадку послідовність платежів являє собою геометричну прогресію Я, Rq, ..., Rq "?"1, де q - Темп зростання за період. Нарахуємо відсотки і підсумовуємо результат, отримаємо

qnp - Л + /)я


Для сучасної величини такої ренти знаходимо

Qnpvn _ J

ПРИКЛАД 6.4. Нехай Я = 15 млн руб., п = 10, / = 20%. Покладемо, що платежі збільшуються з кожним півріччям на 6%. Тоді нарощена сума і сучасна вартість ренти постнумеран-до складуть:

1.0620- 1,210 S = 15 х 1 QQ , 1 2о, 5 = 1263,052 млн руб.,

^ Про ^ х 1,2 "10- 1
А = 15 х --- 1 QQ . 1 20,5--- = 203,990 млн руб.

 Застосувавши (6.1), отримаємо |  Постійна безперервна рента


 Порядок дій при використанні програми БЗ |  Або за формулою (5.4) |  Сучасна вартість ренти постнумерандо |  Послідовність дій при використанні програми ПЗ |  Визначення параметрів постійних рент постнумерандо |  Формули для розрахунку терміну постійних рен |  Послідовність дій при використанні програми НОРМА |  Ренти пренумерандо і ренти з виплатами в середині періодів. |  Частка другого учасника - наступні 7 років. |  Ренти з постійним абсолютним приростом платежів |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати