Головна

Оцінка вартості бескупонних облігацій |  приклад 2.12 |  приклад 2.13 |  Оцінка вартості безстрокових облігацій |  Цінні папери з виплатою відсотків в момент погашення |  Аналіз прибутковості довгострокових сертифікатів |  Оцінка вартості довгострокових сертифікатів |  приклад 2.17 |  Глава 3. Короткострокові та комерційні цінні папери |  Нарощення за простими відсоткам |

приклад 2.15

1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті здійснюються 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

Ощадний сертифікат комерційного банку з терміном погашення через 5 років було придбано за номіналом в 100000. Відсоткова ставка за сертифікатом дорівнює 30% річних, що нараховуються один раз. Визначити прибутковість операції.

Введіть вихідні дані в шаблон. Отримана в результаті таблиця повинна мати такий вигляд (рис. 2.14).

Мал. 2.14. Рішення прикладу 2.15

Вихідні дані операції дозволили нам визначити суму погашення сертифіката (371293,00), а також величину абсолютного доходу (271293,00). Знаючи майбутню вартість сертифіката, легко визначити його прибутковість до погашення.

Введіть в клітинку В11: +371293 (Результат: 30%).

Як і слід було очікувати, оскільки сертифікат придбаний за номіналом, прибутковість до погашення YTM дорівнює процентній ставці r. Змінимо умову задачі.

Припустимо, що даний сертифікат був придбаний за 95000.

Введіть в клітинку В11: 95000 (Результат: 31,34%).

Перевірку зміни прибутковості до погашення в разі покупки сертифікату за ціною вище номіналу здійсните самостійно.

Автоматизація аналізу довгострокових сертифікатів |  приклад 2.16
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати