На головну

Види облігацій та їх основні характеристики |  Методи оцінки облігацій з періодичним доходом |  Прибутковість операцій з купонними облігаціями |  приклад 2.3 |  приклад 2.4 |  приклад 2.5 |  приклад 2.6 |  Середньозважена тривалість платежів (дюрація) |  приклад 2.7 |  приклад 2.8 |

приклад 2.9

1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті здійснюються 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

Розглядається можливість придбання облігацій внутрішньої валютної позики Мінфіну Росії сьомої серії. Провести розрахунок ефективності операції на 18 березня 1 997 року виходячи з наступних даних.

Дата випуску ОВВЗ - 14.05.1996 м Дата погашення - 14.05.2011 м Купонна ставка - 3%.Число виплат - 1 раз в рік. Середня курсова вартість на дату операції - 37,34. Необхідна норма прибутковості - 12% річних.

На рис. 2.8 приведена вихідна ЕТ для вирішення цього прикладу з використанням функцій даної групи.

Мал. 2.8. Вихідна ЕТ для вирішення прикладу 2.9

У наведеній ЕТ вихідні (незмінні) характеристики позики містяться в блоці осередків В2. В 8. Значення змінних змінних завдання вводяться в комірки Е2. Е4. Обчислюються за допомогою відповідних функцій ППП EXCEL параметри ОВВЗ, найменування яких містяться в блоці А10. А22, будуть міститися в міру виконання розрахунків в осередку блоку В10. В22. Керуючись рис. 2.8 підготуйте вихідну таблицю і заповніть її вихідними даними. Приступаємо до проведення аналізу та розгляду функцій.

Автоматизація аналізу купонних облігацій |  Функції для визначення характеристик купонів
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати