Головна

приклад 1.3

  1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті здійснюються 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

Виплачена по 4-х річному депозиту сума склала величину в 14641,00. Визначити первісну величину вкладу, якщо ставка по депозиту рівна 10% річних.

PV = 14641,00 / (1 + 0,1)4 = 10000,00.

На рис 1.2 наведена графічна діаграма, яка відображає процес дисконтування суми в 1,00 при різних ставках складних відсотків.

Мал. 1.2. Дисконтування суми в 1,00 при різних ставках r

Як і слід було очікувати, величина PV також залежить від тривалості операції і процентної ставки, однак залежність тут зворотна - чим більше r и n, Тим менше поточна (сучасна) величина.

У разі, якщо нарахування відсотків здійснюється m-раз на рік, співвідношення (1.6) буде мати наступний вигляд:

. (1.7)

 приклад 1.2 |  приклад 1.4


 Тимчасова цінність грошей |  приклад 1.1 |  Дисконтування являє собою процес знаходження величини на заданий момент часу по її відомому або ймовірному значенню в майбутньому. |  Оцінка потоків платежів |  приклад 1.5 |  приклад 1.6 |  приклад 1.8 |  приклад 1.9 |  приклад 1.10 |  приклад 1.12 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати