Головна

Відмовтеся від усього, і знайдете все

  1.  Якщо ми не посвячені від щирого серця, ми будемо уразливі для атак ворога, і швидше за все, здамося, коли стане важко.
  2.  Ми увійшли в наступну кімнату, і ... від подиву я сів на табурет, що стояв біля дверей. Я очікував всього, але тільки не того, що побачив.
  3.  Але, найгірше, коли Система починає пожирати людей, собі на втіху.
  4.  Відмовтеся ВІД ВІДНОСИН З СОБОЮ
  5.  Перш за все, слід визначитися з родової підсудності справи.
  6.  Прийми мій уклін, священний посол Раданди. Ощаслив мій будинок, дорогий гість, але передай, перш за все, скринька тому, кому він присланий.

питання: Яке ваше стан в даний момент?

Махарадж: Стан не-переживання. Воно включає всі переживання.

В: Ви можете проникнути в розум і серце іншої людини і розділити з ним його переживання?

М: Ні. Такі речі вимагають спеціального тренування. Я подібний до торговця пшеницею. Я майже нічого не знаю про хліб і тортах. Я можу навіть не знати смаку пшеничного каші. Але про пшеничному зерні я знаю все і дуже добре. Я знаю джерело всіх переживань. Але незліченні приватні форми, які знаходить переживання, мені не відомі. Мені і не потрібно їх знати. Від миті до миті то мале, що мені потрібно знати, щоб жити своїм життям, я якимось чином дізнаюся.

В: Ваше приватне існування і моє приватне існування - вони обидва існують в розумі Брахми ?

М: Універсальне не усвідомлює приватне. Існування у вигляді особистості - це особиста справа. Особистість існує в часі і просторі, має ім'я і форму, початок і кінець. Універсальне включає в себе всі особистості, абсолют знаходиться одночасно біля витоку і за межею всього.

В: Мене не цікавить тотальність. Моя особиста свідомість і ваша особиста свідомість - який зв'язок між ними?

М: Яка може бути зв'язок між двома сплячими?

В: Вони можуть бачити один одного уві сні.

М: Це те, чим займаються люди. Кожен уявляє «інших» і шукає зв'язку з ними. Той, хто шукає - це зв'язок, більше нікого немає.

В: Але ж має ж бути щось спільне у того безлічі точок у свідомості, якими ми є.

М: Де знаходиться це безліч точок? У вашому розумі. Ви наполягаєте, що ваш світ не залежить від вашого розуму. Як таке може бути? Ви прагнете проникнути в розум інших людей, бо не знаєте свого. Спочатку знайте свій власний розум. Ви виявите, що питання про інших умах просто не виникне, оскільки інших людей немає. Ви є загальним фактором, єдиним зв'язком між умами. Буття - це свідомість, «я є» застосовно до всього.

В: Вища Реальність (Парабрахман ) Може бути присутнім у всіх нас. Але яка нам від цього користь?

М: Ви схожі на людину, яка говорить: «Мені потрібно місце, де зберігати мої речі, але до чого мені простір?» Або «Мені потрібно молоко, чай, кава або лимонад, але яка мені користь від води?» Хіба ви не бачите, що Вища Реальність - це те, що робить можливим все? Але якщо ви запитаєте, яка вам від неї користь, я повинен буду відповісти: «Ніякої». У справах повсякденному житті пізнав реальність не має ніякої переваги: ??він швидше навіть в невигідному становищі - будучи вільним від жадібності і страху, він не захищає себе. Сама ідея вигоди чужа йому, він не виносить поповнення, його життя - це постійне віддання себе.

В: Якщо набуття Вищого не дає ніяких переваг, тоді навіщо напружуватися, до чого ця проблема?

М: Проблема виникає лише тоді, коли ви чіпляєтеся за що-небудь. Коли ви нізащо не тримайтеся, не виникає жодних проблем. Відкинути мале - значить знайти велике. Відмовтеся від усього, і ви знайдете все. Тоді життя стане тим, чим вона повинна бути - чистим світлом з невичерпного джерела. У цьому світлі світ здається тьмяним, як сон.

В: Якщо мій світ - це всього лише сон, а ви його частина, що ви можете для мене зробити? Якщо сон нереальний, не володіє буттям, як реальність може на нього вплинути?

М: Поки сон триває, у нього тимчасове буття. Проблема виникає через вашого бажання триматися за нього. Відпустіть все. Перестаньте уявляти, що цей сон ваш.

В: Здається, ви приймаєте як належне те, що може бути сон без сновідящего і що я ототожнюю себе з цим сном як мені заманеться. Але я і сон, і той, хто його бачить. Хто повинен припинити спати?

М: Нехай сон розгорнеться до самого кінця. Тут ви не можете нічого зробити. Але ви можете сприймати сон як сон, відмовляючи йому у пресі реальності.

В: Ось він я, сиджу перед вами. Я сплю, і ви спостерігаєте, як я розмовляю уві сні. Який зв'язок між нами?

М: Моє прагнення пробудити вас - це сполучна ланка. Моє серце хоче, щоб ви прокинулися. Я бачу, що ви страждаєте уві сні, і знаю, що вам треба прокинутися, щоб ваші біди припинилися. Коли ви побачите свій сон як сон, ви прокинетеся. Але я не цікавлюся вашим сном. Досить знати, що ви повинні прокинутися. Вам не потрібно доводити свій сон до певного висновку або робити його шляхетним, щасливим або красивим. Єдине, що вам потрібно, - усвідомити, що ви спите. Перестаньте уявляти, перестаньте вірити. Побачте протиріччя, невідповідності, фальш і печаль людського стану, необхідність вийти за його межі. У безмежності простору плаває дрібний атом свідомості, і в ньому міститься вся всесвіт.

В: Уві сні є прихильності і любов, які здаються реальними і вічними. Вони зникнуть при пробудженні?

М: Уві сні ви любите одних і не любите інших. При пробудженні ви виявите, що ви є сама любов, що охоплює всіх. Приватна любов, якою б сильною і щирою вона не була, завжди пов'язує, а вільна любов - це любов до всього.

В: Люди приходять і йдуть. Людина любить тих, кого зустрічає, він не може любити всіх.

М: Якщо ви сама любов, ви за межами часу і чисел. Люблячи одного, ви любите всіх, люблячи всіх, ви любите кожного. Один і все - не виключають поняття.

В: Ви говорите, що перебуваєте в безчасовій стані. Чи означає це, що минуле і майбутнє відкриті для вас? Ви зустрічали Васиштха Муні, Гуру Рами?

М: Це питання поставлене в часі і про час. Ви знову питаєте мене про зміст сну. Безчасовість знаходиться за межею ілюзії часу, це не розтягнення часу. Той, хто називав себе Васиштха, знав Васиштха. Я ж за межами всіх імен і форм. Васиштха - це сон у вашому сні. Як я можу його знати? Вас дуже турбує минуле і майбутнє. Це відбувається через вашого прагнення продовжити себе, захистити від згасання. І в своєму бажанні тривати ви хочете, щоб інші склали вам компанію, тому вас турбує їх виживання. Але те, що ви називаєте виживанням, - це всього лише виживання сну. Йому краще померти. Тоді є шанс прокинутися.

В: Ви усвідомлюєте вічність, тому вас не турбує виживання.

М: Якраз навпаки. Свобода від усіх бажань - це вічність. Будь-яка прив'язаність має на увазі страх, оскільки все повинно закінчитися. А страх робить людину рабом. Свобода від уподобань не спадає з практикою. Вона природна, якщо людина знає своє справжнє буття. Любов не чіпляється, чіпляння - це не любов.

В: Значить, немає способу знайти неприв'язаність?

М: Знаходити нічого. Відкиньте все уявне і дізнайтеся себе такими, якими ви є. Знання себе - це неприв'язаність. Прагнення знайти щось виникає через почуття неповноти. Коли ви знаєте, що ні в чому не потребуєте, що все, що є, - це ви і ваше, бажання зникають.

В: Щоб пізнати себе, я повинен практикувати усвідомлення?

М: Практикувати нічого. Щоб дізнатися себе, будьте собою. Щоб бути собою, перестаньте уявляти себе тим або цим. просто будьте . Дозвольте проявитися своєї істинної природи. Не збудили свій розум пошуком.

В: Це займе дуже багато часу, якщо я буду просто чекати самореалізації.

М: Чого ж ви чекали б, якщо це вже тут і зараз? Вам треба тільки подивитися і побачити. Подивіться на своє Я, на своє власне буття. Ви знаєте, що ви є , І вам це подобається. Відкиньте уяву, тільки і всього. Чи не спирайтеся на час. Час - це смерть. Хто чекає - вмирає. Життя є тільки зараз . Не кажіть зі мною про минуле і майбутнє - вони існують тільки в вашому розумі.

В: Ви теж помрете.

М: Я вже мертвий. Фізична смерть нічого не змінить в моєму випадку. Я передчасне буття. Я вільний від бажань і страхів, тому що не пам'ятаю минулого і не уявляю собі майбутнього. Там, де немає імен і форм, звідки взятися бажанням і страхам? З відсутністю бажань приходить відсутність часу. Я в безпеці, тому що те, чого немає, не може торкнутися те, що є. Ви не відчуваєте себе в безпеці, тому що уявляєте небезпеку. Звичайно, ваше тіло складно і вразливі і потребує захисту. Але не ви. Коли ви реалізуєте своє власне незаперечне буття, ви знайдете спокій.

В: Як я можу знайти спокій, якщо світ страждає?

М: Світ потерпає по дуже вагомих причин. Якщо хочете допомогти світу, ви повинні вийти за межі потреби в допомозі. Тоді все ваше роблення, а також і неделание допомагатиме світу найефективнішим чином.

В: Як може неделание допомогти там, де необхідні дії?

М: Якщо дії необхідні, вони відбудуться. Людина - не той, хто діє. Він існує, щоб усвідомлювати, що відбувається. Саме його присутність є дія. Вікно - це відсутність стіни, воно впускає світло і повітря, тому що вона порожня. Будьте порожні від ментального змісту, від уяви і зусиль, і саме відсутність перешкод дозволить реальності увійти. Якщо ви дійсно хочете допомогти людині, тримайтеся від нього подалі. Якщо ви емоційно налаштовані на допомогу іншим, у вас нічого не вийде. Ви можете розвинути бурхливу діяльність і бути дуже задоволеним своєю чуйною натурою, але багато чого ви не досягнете. Реально ви допомагаєте людині тільки в тому випадку, якщо він більше не потребує допомоги. Все інше марно.

В: Немає часу просто сидіти і чекати, поки допомогу трапиться. Потрібно щось робити.

М: Будь ласка, робіть. Але все, що ви можете зробити, обмежена, тільки Я необмежена. Віддавайте себе безмежно. Все інше, що ви можете дати, - тільки мала частина. Тільки ви незмірно. Допомагати - сама ваша природа. Навіть коли ви їсте і п'єте, ви допомагаєте своєму тілу. Для себе вам нічого не потрібно. Ви є чисте віддання, безпочаткове, нескінченне, невичерпне. Коли ви зустрічаєте печаль і страждання, будьте з цим. Чи не заглиблюватися в дію. Ні навчання, ні дія не можуть реально допомогти. Будьте з сумом і обнажите її коріння. Допомагати розуміння - це реальна допомога.

В: Моя смерть наближається.

М: Ваше тіло обмежена в часі, але не ви. Час і простір існують тільки в розумі. Ви не пов'язані. Просто зрозумійте себе - саме це є вічність.

 Тіло і розум - симптоми невідання |  З появою свідомості виникає світ


 Реальність не можна висловити словами |  Що приходить і йде, не володіє буттям |  Усвідомлення буття - блаженство |  Спостерігайте свій розум |  усвідомлення вільно |  Розум - причина незахищеності |  Самоусвідомлення - це свідок |  Будьте байдужими до болю і задоволення |  Бути щасливим, дарувати щастя - це ритм життя |  Виконання бажань народжує ще більше бажань |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати