Головна

Розвивайте підхід свідка

  1.  Exercise 3. Заповніть пропуски відповідними за змістом словами з правої колонки і переведіть пропозиції.
  2.  Exercise 6. Складіть вирази з двох підходять за змістом частин. Переведіть вираження.
  3.  А. Підходи до інститутів
  4.  Алгоритм витратного підходу в оцінці нерухомості
  5.  Алгоритм застосування витратного підходу.
  6.  Алгоритм порівняльного підходу в оцінці нерухомості
  7.  Альтернативний підхід Керол Гілліган

питання: Яке щоденне і повсякчасне стан розуму реалізованого людини? Як він бачить, чує, їсть, п'є, не спить і спить, працює і відпочиває? Яке доказ відмінності його стану від станів інших? Крім словесного підтвердження так званих реалізованих людей, чи є ще спосіб об'єктивного підтвердження їх стану? Чи немає якогось видимого відмінності в їх фізіологічних і нервових реакціях, в їх метаболізмі, мозкових хвилях або психосоматичної структурі?

Махарадж: Ви можете знайти ці відмінності, а можете і не знайти. Це залежить від вашої здатності до спостереження. Об'єктивні відмінності, однак, найменш важливі. Що дійсно важливо, так це їх світогляд, їх ставлення, яке представляє собою досконалу неприв'язаність, відчуження, не залучений.

В: хіба джняні не відчуває печаль, коли вмирає його дитина, хіба він не страждає?

М: Він страждає разом з тими, хто страждає. Саме по собі подія не має значення, але він сповнений співчуття до страждаючих істот, живим або мертвим, в тілі або поза ним. Зрештою, любов і співчуття є самою його природою. Він єдиний з усім, що живе, і любов є це єдність у дії.

В: Люди дуже бояться смерті.

М: джняні не боїться нічого. Але він шкодує тих, хто боїться. Народитися, жити і померти - природно. Боятися - неприродно. Цій події, звичайно ж, приділяється увага.

В: Уявіть собі, що ви хворі: висока температура, озноб, все тіло ломить. Лікар каже, що ваш стан серйозно, що жити залишилося всього кілька днів. Яка буде ваша перша реакція?

М: Ніякий. Як для запашного палички природно згоріти до кінця, так і для тіла природно померти. Правда, це зовсім не важливо. Важливим є те, що я не є ні тілом, ні розумом. Я є.

В: Ваша сім'я, безсумнівно, буде в розпачі. Що ви їм скажете?

М: Звичайні слова: не бійтеся, життя триває, Бог захистить вас, ми скоро знову будемо разом тощо. Але для мене все хвилювання і занепокоєння не мають сенсу, тому що я не є особистістю, яка уявляє себе живою або мертвою. Я не був народжений і не можу померти. Мені нема чого пам'ятати, нічого забувати.

В: А як же молитви за померлих?

М: Будь ласка, моліться про померлих. Їм це дуже приємно. Їм це лестить. джняні не потрібні ваші молитви. Він сам - відповідь на ваші молитви.

В: як джняні існує після смерті?

М: джняні вже мертвий. Ви вважаєте, що він помре ще раз?

В: Мені здається, що розпад тіла - це важлива подія, навіть для джняні .

М: для джняні не існує важливих подій, крім одного - коли хто-небудь досягає вищої мети. Тільки тоді його серце співає. Все інше його не стосується. Цілий всесвіт є його тілом, все життя - це його життя. Як в місті, повному вогнів, коли одна лампочка перегорає, це ніяк не впливає на інші, так і смерть одного тіла не впливає на ціле.

В: Приватне може нічого не означати для цілого, але для приватного це має значення. Ціле - це абстракція, а приватна, конкретне, - це реальність.

М: Для вас. Для мене все навпаки: ціле реально, а приватна приходить і йде. Приватне народжується і перероджується, змінюючи ім'я і форму. джняні - Це Незмінна Реальність, завдяки якій можливі зміни. Але він не може дати вам переконаність. Вона повинна прийти до вас з досвідом. Для мене все одно, все рівноцінно.

В: Гріх і чеснота - це одне і те ж?

М: Все це цінності, створені людиною! Що вони для мене? Те, що закінчується щастям, - чеснота, що закінчується сумом - гріх. І те, і інше - стану розуму. Мій стан не є станом розуму.

В: Ми подібні сліпцям, які намагаються зрозуміти, що значить бачити.

М: Можете висловлювати це, як хочете.

В: Практика тиші ефективна як садхана ?

М: Все, що ви робите в ім'я просвітління, наближає вас до нього. Все, що ви робите, не кажучи про просвітління, віддаляє вас від нього. Але навіщо ускладнювати? Просто знайте, що ви над усіма речами і думками і поза ними. Ви вже є те, чим хочете бути. Просто пам'ятайте про це.

В: Я чую вас, але не можу в це повірити.

М: Я сам був в такому стані. Але я довірився своєму Гуру, і він мав рацію. Довіртеся мені, якщо зможете. Пам'ятайте те, що я вам кажу: не бажайте нічого, тому що у вас є все. Сам пошук затуляє вас від мети.

В: Ви здаєтеся таким байдужим до всього!

М: Я не байдужий, я неупереджений. Я не віддаю перевагу мені і моєму. Кошик землі і корзина коштовностей однаково не потрібні мені. Життя і смерть для мене одне.

В: Неупередженість робить вас байдужим.

М: Навпаки, співчуття і любов - моя суть. Позбавлений всіх упереджень, я вільний любити.

В: Будда говорив, що ідея просвітління надзвичайно важлива. Більшість людей йдуть по життю навіть не знаючи, що існує така річ, як просвітлення, не кажучи вже про прагнення до нього. Але як тільки вони дізналися про це, насіння посаджено, і воно не може померти. Тому він посилав своїх бхікху проповідувати вісім місяців в році.

М: Мій Гуру говорив: «Людина може дарувати їжу, одяг, дах над головою, знання, любов, але вищий дар - це проповідь просвітління». Ви маєте рацію, просвітлення - це вище благо. Якщо ви їм володієте, ніхто не може відібрати його у вас.

В: Якби ви говорили так само на Заході, люди прийняли б вас за божевільного.

М: Звичайно, взяли б! Для тих, хто не володіє знанням, все, що не є їх розуміння, - безумство. І що з того? Нехай залишаються такими, які є. Я такий, який я є, не по своїй заслузі, а вони такі, якими вони є, не з їхньої вини. Вища Реальність проявляє себе незліченними способами. Її імена і форми не мають числа. Все виходить з одного океану і все опускається в той же океан, джерело всього. Шукати причини і результати - хобі розуму. Що є, гідне любові. Любов - не результат, це сама основа буття. Куди б ви не прямували, ви знайдете буття, свідомість і любов. Навіщо створювати переваги?

В: Коли через природні причини несуться тисячі і мільйони життів (як під час повеней і землетрусів), я не відчуваю горя. Але коли одна людина гине від руки іншої людини, це приносить мені сильний біль. Неминуче володіє власною величчю, але вбивства можна уникнути, тому-то воно потворно і жахливо.

М: Все відбувається так, як має відбуватися. Лиха, природні або створені людиною, відбуваються, і немає потреби відчувати себе погано через це.

В: Як все може відбуватися без причини?

М: У кожній події відбивається весь всесвіт. Початкова причина не простежується. Сама ідея причинності - просто спосіб мислити і говорити. Ми не можемо уявити безпричинне виникнення. Це, однак, не є доказом причинності.

В: Природа не має розум, отже, вона безвідповідальна. Але у людини є розум. Чому він такий збочений?

М: Причина збоченості розуму також природна - спадковість, оточення і так далі. Ви занадто швидкі на звинувачення. Не турбуйтеся про інших. Займіться своїм власним розумом. Коли ви зрозумієте, що ваш розум теж є частиною природи, подвійність зникне.

В: В цьому є щось нещасне, я не можу зрозуміти, що саме. Як розум може бути частиною природи?

М: Природа знаходиться в розумі, без розуму не було б і природи.

В: Якщо природа знаходиться в розумі, а розум мій власний, значить я можу контролювати природу, але цього не відбувається. Деякі сили, які мені не підвладні, контролюють моя поведінка.

М: Розвивайте свідомість свідка, і ваш власний досвід покаже вам, що неприв'язаність приносить контроль. Стан свідка повно сили, в ньому немає нічого пасивного.

 Реально тільки Я |  Реальність не можна висловити словами


 Ви вільні ЗАРАЗ |  Не можна недооцінювати увагу |  Життя - Вищий Гуру |  Все відбувається само собою |  Розум - сама суєта |  Найбільший Гуру - ваше внутрішнє Я |  Вбивство шкодить вбивці, які не вбитому |  Поза межами болю і задоволення лежить блаженство |  Духовна практика - це воля, яка затверджується знову і знову |  Само по собі ніщо не має існування |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати