Головна

Будь-яку формулу можна тотожне перетворити так, що в ній |  Заміна еквіваленціі і імплікації на кон'юнкцію, диз'юнкцію і заперечення. |  Еквіваленція виражається через кон'юнкцію і імплікації |  Перевірочна робота |  Практичне заняття №7. |  Приклад 2. Табличний спосіб вирішення |  Приклад 3. Спосіб вирішення засобами алгебри логіки |  Завдання №1. |  Вирішіть логічні задачі засобами Excel. |  теоретичні відомості |

Приклад 3.

1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті осуществляются 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

Складне судження зі зв'язкою АБО «Розумний чи красивий чоловік» буде являти собою наступне перетин множин (А або В).

Приклад 4. Складне судження зі зв'язкою НЕ «Не розумна людина» буде являти собою наступне перетин множин (НЕ А).

завдання №1

завдання №2

теоретичні відомості |  Завдання №3.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати