На головну

Програма навчання з дисципліни (Sуllabus) |  мета дисципліни |  Короткий опис дисципліни |  політика курсу |

Підсумкова оцінка знань учнів

1.  C1. Застосування знань в практичних ситуаціях
  2.  I. Світова фінансова криза. Оцінка причин і розвитку на світовому рівні
  3.  I. Оцінка клітин-продуцентів.
  4.  I.1 Оцінка ситуації
  5.  I.2 Оцінка розвитку кризи
  6.  II.1 Загальна оцінка
  7.  III. Завдання для осмислення теми і самоперевірки знань
 Підсумкова оцінка в балах (І)  Цифровий еквівалент балів (Ц)  Оцінка в буквеної системі  Оцінка за традиційною системою
 Іспит, диф. залік  залік
 95-100 A  відмінно  зараховано
 90-94  3,67  A-
 85-59  3,33  B +  добре
 80-84  3,0 B
 75-79  2,67  B-
 70-74  2,33  C +  задовільно
 65-69  2,0 C
 60-64  1,67  C-
 55-59  1,33  D +
 50-54  1,0 D
 0-49 F  Чи не задовільно  не зараховано

Список літератури

Основна:

1) Берман, Г. Н. Збірник завдань по курсу математичного аналізу: навч. посібник / Берман, Г. Н. - СПб. : Професія, 2005.

2) Демидович, Б. П. Короткий курс вищої математики: навч. посібник для вузів / Демидович, Б. П ,, Кудрявцев, В. А. - М.: Астрель; АСТ, 2005 р

3) Демидович, Б. П. Збірник завдань і вправ з математичного аналізу: навч. посібник для вузів / Демидович, Б. П. - М.: АСТ; Астрель, 2003 р

4) Рябушко, А. П. Індивідуальні завдання з вищої математики: в 4 ч.: Навч. посібник для студ. техн. вузів / А. П. Рябушко. - 4-е изд., Испр. - Мінськ: Вишейшая. шк. - 2009р. Ч.2: Комплексні числа. Невизначені і певні інтеграли. Функції декількох змінних. Звичайні диференціальні рівняння.

5) Рябушко, А. П. Індивідуальні завдання з вищої математики: в 4 ч.: Навч. посібник для студ. техн. вузів / А. П. Рябушко. - 4-е изд. - Мінськ: Вишейшая. шк. - 2008 р Ч.3: Ч. 3: Ряди. Кратні і криволінійні інтеграли. Елементи теорії поля ..

Додаткова:

6) Данко, П. Е. Вища математика у вправах і завданнях: в 2 ч.: [Навч. посібник для вузів] / П. Е. Данко, А. Г. Попов, Т. Я. Кожевникова, С. П. Данко. - 6-е вид. - М.: Онікс; Світ і освіту. - 2006 Ч. 1.

7) Данко, П. Е. вища математика у вправах і завданнях: в 2 ч.: [Навч. посібник для вузів] / П. Е. Данко, А. Г. Попов, Т. Я. Кожевникова, С. П. Данко. - 6-е вид. - М.: Онікс; Світ і освіту. - 2006 Ч. 2.

8) Збірник завдань з вищої математики: З контрольними роботами: 2 курс: навчальний посібник / Лунгу, К. Н. Норін, В. П. [та ін.]. - М.: Айріс Прес, 2004.

9) Вигодський, М. Я. Довідник з вищої математики / Вигодський, М. Я. - М.: Астрель, АСТ, 2006 р

10) Гусак, А. А. Вища математика: у 2 т.: Підручник для вузів / А. А. Гусак. - 7-е вид. - Мінськ: ТетраСистемс. - 2009 р Т. 1.

11) Гусак, А. А. вища математика: у 2 т.: Підручник для вузів / А. А. Гусак. - 7-е вид. - Мінськ: ТетраСистемс. - 2009 М. Т. 2.

Рейтинг не визначається, якщо студент не пройшов РК або отримав по РК менше 50 балів. В даному випадку декан встановлює індивідуальні терміни здачі РК. |  Пояснювальна записка
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати