Головна

ЧИСЛОВОЇ ПРИКЛАД 4.

  1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті осуществляются 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

Оцінювач вивчаючи залежність між ціною квартири Y (млн.руб) і розміром її житлової площі X (кв.м.) обстежив 10 об'єктів і отримав наступні дані (див. Таблиця). Використовуючи ці дані знайти:

1) Побудувати точкову діаграму і візуально припустити вид залежності між змінними;

2) Оцінити параметри рівняння парної лінійної регресії і дати економічну інтерпретацію коефіцієнтів и ;

3) Розрахувати коефіцієнт лінійної кореляції, дати оцінку тісноти і напрямку зв'язку між змінними.

4) Використовуючи лінійне рівняння парної регресії, побудувати точковий прогноз ціни квартири з житловою площею 33 кв.м.

 Тема 5. Лінійна регресія з не GROUP даними. |  РІШЕННЯ


 Рекомендації до виконання |  ЧИСЛОВОЇ ПРИКЛАД 1. |  Рекомендації до виконання |  ЧИСЛОВОЇ ПРИКЛАД 2. |  Рекомендації до виконання |  ЧИСЛОВОЇ ПРИКЛАД 3. |  Тема 4. Перевірка статистичної гіпотези про нормальність розподілу економічного показника за допомогою критерію Пірсона | |  ЧИСЛОВОЇ ПРИКЛАД 4. |  ДОДАТОК 2. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати