загрузка...
загрузка...
На головну

цільова установка |  Вимоги до виконання контрольної роботи |  Рішення |  Рішення. |  Рішення |  Рішення |  Рішення |  Приклад № 9 |  Завдання контрольних робіт |  Завдання № 61-70 |

Приклад № 6

1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті осуществляются 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

Виконати частина загального дослідження функцій:

А) Дослідити характер розриву наступної функції Функція має розрив в точці , Де вона не визначена.

; .

Односторонні межі не існує, отже, маємо розрив другого роду. Через точку розриву проходить вертикальна асимптота (рис. 2).

Рис 2. Рис 3.

Б) Знайти екстремум функції .

Знайдемо похідну функції. вона дорівнює . Прирівнюємо похідну до нуля і знаходимо критичну точку . Щоб знайти ординату цієї точки, підставимо в цю функцію і запишемо вершину параболи C(1; 4). Вісь симетрії проходить через C паралельно осі (Рис. 3). Перетин параболи з віссю : ; , Тобто A(0; 5). Симетрична їй точка A1(2; 5).

В) Знайти точки екстремуму та інтервали монотонності функції .

Знаходимо першу похідну:

і прирівнюємо її до нуля . Так як , то и . критична точка ділить на два інтервали монотонності, при переході через точку змінює знак з на . отже, - Точка мінімуму.

Рішення |  Рішення
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати