загрузка...
загрузка...
На головну

ПОВЕРХНЕВА ГАРТ СТАЛИ |  Термомеханічної обробки СТАЛИ |  ЗАГАЛЬНА КЛАСИФІКАЦІЯ СТАЛЕЙ |  Схема класифікації сталей |  Звичайної якості (ГОСТ 380-94) |  Якісні (ГОСТ 1050-88) |  Вуглецеві інструментальні сталі (ГОСТ 1435-99) |  Легованих конструкційних СТАЛИ |  Автоматні сталі (ГОСТ 1414-75) |  зносостійкі стали |

кріогенні стали

1.  IV. Термічна обробка СТАЛИ.
  2.  V. сталь і чавун.
  3.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  4.  А. Сталін зайняв яскраво виражену стартову позу.
  5.  Автоматні сталі (ГОСТ 1414-75)
  6.  Бідні грішники встали з землі, сіли на лаву і занурилися в роздуми.
  7.  Бездоменной ТЕХНОЛОГІЯ ОТРИМАННЯ СТАЛИ

Низькі температури (штучний холод) широко застосовують в промисловості, ракетній і космічній техніці і в побуті. Температури нижче точки кипіння кисню (-183?С) називають кріогенними. Для роботи при цих температурах необхідні спеціальні криогенні стали.

Кріогенні стали повинні мати достатню міцність при нормальній температурі в поєднанні з високим опором крихкому руйнуванню при низьких температурах. Від цих сталей нерідко потрібна висока корозійна стійкість. Більшу частину різноманітних машин і апаратів кріогенної техніки виготовляють з аустенітних сталей, які не схильні до крихкого руйнування.

Аустенітні криогенні стали ділять на три групи:

а) Хромонікелеві аустенітні стали 12Х18Н10Т і 08Х18Н10Т. З них виготовляють великогабаритні газорозподільні установки великої потужності для отримання зріджених газів (кисень, азот, водень і ін.), Транспортні ємності і сховища зріджених газів. Вони добре зварюються і володіють великим запасом в'язкості при кріогенних температурах.

б) складнолегована аустенітні сталі підвищеної міцності (при температурі -253?С) 07Х21Г7АН5 і О3Х20Н16АГ6. Ці стали застосовують для штампозварних виробів і товстостінних великогабаритних ємностей.

в) Аустенітні стали на хромомарганцевих основі 10Х14Г14Н4Т і О3Х13АГ19 як замінники більш дорогих хромонікелевих аустенітних сталей. Ці стали рекомендують для виготовлення зварних конструкцій, що працюють при температурах від 20 до -196?С (О3Х13АГ19) і -253 ° С (10Х14Г14Н4Т).

Жаростійкі і жароміцні стали |  Магнітні сталі і сплави
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати