На головну

Тема 3. Функції декількох змінних |  Тема 4. Звичайні диференціальні рівняння |  Приклад 1.12. |  Приклад 1.23. |  Рішення. |  Рішення. |  Рішення. |  Рішення. |  Зауваження. |

Приклад 1.6.

1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті осуществляются 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

1.2.2. Інтегрування заміною змінної (підстановкою)

Нехай j (t) - Безперервно диференціюється функція на деякому проміжку, причому j ? (t) ? 0; тоді справедлива формула

.

Приклад 1.7. =  , так як  . позначимо  ; отримаємо

.

Приклад 1.8. .

1.2.3. Інтегрування за допомогою

тригонометричних підстановок

інтеграли виду

,

де R(u, v) - Раціональна функція від u и v, Обчислюються відповідно за допомогою тригонометричних підстановок

.

Приклад 1.9.

Приклад 1.10.

.

1.2.4. Інтегрування по частинах

Формула інтегрування частинами має вигляд:

,

де u(x), v(x) - Безперервно диференціюються функції.

Основні правила інтегрування |  Класи функцій, що інтегруються частинами
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати