ГІГІЄНА |  Головне - не панікувати, намагатися слухати те, що Вам говорять і по можливості більш точно виконувати інструкції людини, який пологи приймає. |  ВАШ новонароджених |  Коли ж пристосовуватися ні до чого (ситно, чисто, тепло, не дме і т.п.) - пристосувальні системи просто відключаються. |  ДИТЯЧА КІМНАТА |  Температурний РЕЖИМ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ |  КРАЩЕ переохолодитися, НІЖ перегрітий |  ОДЯГ. |  ОКРЕМО З ПРИВОДУ памперси. |  ПІДГОТОВКА ПОСТЕЛИ |

загрузка...
загрузка...
На головну

ЗНАЙОМСТВО

1.  В якій Абдулла зводить знайомство зі старим солдатом
  2.  Повсякчасне чарівність лорда, його вміння поставити всіх на рівну ногу з собою зробили і саме знайомство в
  3.  Глава 1. Aszjemjes (Знайомство).
  4.  знайомство
  5.  знайомство
  6.  Знайомство і контакти

«Більша чи менша ступінь поваги, що живиться до автора, залежить від більшого чи меншого подібності його ідей з ідеями читача.»

Гельвецій

Автор - не професор і навіть не доцент: просто дитячий лікар - звичайнісінький, який закінчив звичайний медичний інститут. І написана ця книга для людей звичайних, які живуть звичайної людської життям. що теоретично створює умови для майбутнього взаєморозуміння. [1]

Цю книгу автор адресує батькам - тим, які батьками вже стали, і особливо тим, хто тільки збирається ними стати. Це не підручник, не збірка рецептів і інструкцій, які не енциклопедія і, боронь Боже, не керівництво з приводу діагностики та лікування!

Швидше за все, це середнього розміру путівник, який повинен допомогти Вам уникнути багатьох проблем.

головне - Трохи здорового глузду, трохи логічного мислення - і ми домовимося про все.

Творів на аналогічну тему написано у всьому світі преогромное безліч. Не дивно, що, витративши на придбання чергового "праці", майбутні або вже відбулися тато і мама хочуть, перш за все, дізнатися, в чому полягають особливості цієї праці, і чи є вони взагалі.

Таких особливостей три:

перша особливість - Можливість виконання рекомендацій. Адже сотні книг, присвячених догляду за дітьми та вихованню дітей, написані таким чином, що сам процес спілкування з дитиною сприймається у відриві від реального життя. Не враховуються такі "дрібниці", як прийшов з роботи голодний тато, магазини і поліклініки, зникла гаряча вода, що зламався праска, мудра свекруха, чергова вагітність, кількість днів до зарплати і т.п.

друга особливість полягає в тому, що, маючи вищу медичну освіту, автор і сам не завжди і не все розуміє в розумних творах, розрахованих на "широку читацьку аудиторію". Тому він дуже і дуже старався зробити так, щоб книга була максимально доступною, але не примітивною.

третя особливість, Мабуть, головна - я не просто говорю "робіть так" - я намагаюся переконати Вас у тому, що саме так робити і треба.

Слід зазначити, що сучасні батьки досить рідко беруть на себе весь тягар відповідальності за здоров'я дитини. Нібито державний підхід до цього питання полягає в тому, що за здоров'я дитини взагалі відповідає дільничний лікар. Але відповіді на більшість "дитячих запитань" даються на сімейних радах, де мамі і татові - як особам найменш досвідченим - відводиться незначна роль. З одного боку, це цілком зрозуміло. З іншого, саме мама і тато завжди виявляються "крайніми", якщо дитя хворіє або погано поводиться. Тут вже родичі, знайомі і, зрозуміло, бабусі і дідусі не забудуть помітити, що треба було слухатися старших.

У зв'язку з вищесказаним, звертаю увагу мами і тата на наступні моменти:

v озирнувшись на всі боки, Ви легко переконаєтеся в тому, що ні Ви самі, ні Ваші друзі не відрізняються залізним здоров'ям. Тому вимовлена ??свекрухою чи тещею фраза: "Я трьох виростила" - не є скільки-небудь вагомим аргументом.

v що б не радили Вам друзі, родичі і знайомі, запам'ятайте головне: не спати ночей, бігати по аптеках і лікарнях будете Ви і тільки Ви!

v Ви ж прекрасно знаєте: переробляти (перевиховувати, переучувати) набагато складніше, ніж чинити правильно з самого початку. Тому не доводите свою дитину до такого стану, коли тільки найрішучіші заходи дозволять Вам подолати виниклі складнощі. Краще вже з самого народження вибрати правильний напрямок: це і простіше, і дешевше, і приємніше.

v Якщо ж з самого народження не вийшло - не знали або думали що знаєте, не хотіли, не розуміли - пам'ятайте: взятися за розум ніколи не пізно, але чим раніше тим простіше.

T T T

Здоров'я наших дітей в більшості випадків не влаштовує ні батьків, ні педіатрів [2]. І це подвійно неприємно з урахуванням того, що за кількістю дитячих лікарів ми залишили далеко позаду не тільки Бангладеш, а й Сполучені Штати Америки.

висновок простий: ні кількістю, ні якістю педіатрів проблеми здоров'я дітей вирішити не можна. А можна, швидше за все тому, що згадане здоров'я в набагато більшому ступені залежить від мами і тата, ніж від усіх педіатрів разом узятих. Говорячи іншими словами, батьки цілком можуть зробити так, щоб їх дитя боліло мало, а якщо вже все-таки боліло, то мало можливість чинити опір хворобам і видужувати з мінімальними втратами. [3]

Ось тут і стає зрозумілою роль педіатра, до якої необхідно прагнути завжди, скрізь і за будь-яких обставин, - роль консультанта. І в цій ролі педіатр потрібен не стільки дитині, скільки батькам дитини!

У цій книзі ми постараємося допомогти мамі і татові засвоїти головні принципи догляду та виховання, головні правила надання допомоги при хворобах. Але реалізовувати їх на практиці Вам доведеться самим - тут вже допомоги чекати немає від кого. Правда, принципи автора і життєва позиція батьків можуть не збігатися, тому, щоб бути відвертим до кінця, повідомляю наступне:

· автор є категоричним і послідовним противником педіатричного та педагогічного екстремізму в усіх його проявах. Тому заздалегідь приречені на провал будь-які спроби знайти в цій книзі рецепти з приводу того, як купати в ополонці новонароджених або брати в гори тримісячних дітей, як закапувати ніс сечею або вчити однорічну дитину читати, дворічного - грати в шахи, а трирічного - готувати до майбутньої сімейного життя;

· автор переконаний, що народження і виховання дітей не є головним і єдиним призначенням людини. І народження і виховання є лише одну (можливо, найбільшу і важливу) сторону багатогранника,[4] яка ні в якому разі не повинна перекривати інші його сторони - любов, дружнє спілкування, роботу, книги, домашніх тварин, захоплення (в'язання, риболовлю, нову зачіску, автомобіль, город);

· ніхто, ніщо і ніколи не зможе похитнути впевненості автора в тому, що щаслива дитина - це, перш за все дитина здорова і тільки потім вже вміє читати і грати на скрипці. Щаслива дитина - це дитина, у якого є і мама, і тато, які знаходять час не тільки для того, щоб цю дитину любити, але і для того, щоб любити один одного.

Ось, власне кажучи, і все. Якщо влаштовує - читайте далі, немає - вибачите ...

У смугастого удава і дитинчата в смужку

африканське прислів'я

ЧАСТИНА ПЕРША

ПОЧАТОК ЖИТТЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

Я вважаю, що ми прийшли після інших для того, щоб робити краще за них, щоб не впадати в їх помилки, в їх помилки і забобони. |  ВАГІТНІСТЬ
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати