На головну

 заняття 16 |  заняття 17 |  заняття 18 |  заняття 19 |  заняття 22 |  заняття 23 |  заняття 24 |  заняття 29 |  заняття 30 |  заняття 31 |

заняття 34

  1.  Важливий момент полягає в тому, щоб не змушувати себе займатися чимось, коли дане заняття вже не приносить задоволення.
  2.  Залучення до заняття проституцією
  3.  Залучення до заняття проституцією (ст. 240 КК РФ).
  4.  Питання № 9. Завдання на наступне заняття.
  5.  Виїзне практичне заняття на тему № 21
  6.  Виїзне практичне заняття на тему № 22
  7.  Е заняття

Мета .. Тренувати дітей у встановленні співвідношень між 5 предметами по висоті, в розташуванні предметів в ряд у порядку зростання і зменшення висоти; привчати вживати слова і вирази: найвищий, найнижчий, вище, вище, нижче, ще вище, нижче; продовжувати закріплювати навички відліку предметів, вчити дітей запам'ятовувати, скільки, яких предметів і де треба покласти (поставити).

Хід заняття. 1-а частина. На фланелеграфе безладно розміщені 5 берізок (висота берізок поступово зменшується від 28 до 8 см, кожен раз на 4 см). Пропонують питання: «Скільки берізок? Чим вони відрізняються один від одного? »Викликають дитини, просять показати найвищу і найнижчу берізку. Інша дитина розміщує берізки в ряд по порядку, починаючи з найвищої, і оцінює висоту берізок в порядку їх розташування. Діти (2-3) характеризують напрямок зміни розміру берізок ( «найвища, нижче, ще нижче ...»).

Аналогічну роботу проводять з ялинками різної висоти (висоту ялинок поступово збільшують від 9 до 25 см), ялинки розміщують в ряд по порядку, починаючи з найнижчої.

Фізкультурна хвилинка.

2-я частина (Робота з роздатковим матеріалом). У дітей - картка з 2 вільними смужками і підноси з дрібними предметами.

Дітям дають завдання: відрахувати 5 каштанів і покласти на верхню смужку зліва, відрахувати 4 шишки і покласти на верхню смужку справа.

Після виконання завдання ставлять запитання: «Що зробили? Які предметів більше (менше)? Чому ви так думаєте? Як довести, що каштанів більше? »

Всього дається 3 завдання, при цьому змінюють кількісні співвідношення між іграшками і їх розташування.

3-тя частина. Педагог викликає 4 дітей, пропонує їм стати один за одним по зростанню, починаючи з того, хто нижче всіх. Інший четвірці дітей він пропонує встати по зростанню, починаючи з того, хто найвище. Іншим дітям пропонує назвати зростання дітей по порядку. Після цього пропонує дітям вибрати собі пару по зростанню.



 заняття 32 |  заняття 35
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати