На головну

 заняття 12 |  заняття 13 |  заняття 14 |  заняття 15 |  заняття 16 |  заняття 17 |  заняття 18 |  заняття 19 |  заняття 22 |  заняття 23 |

заняття 29

  1.  Важливий момент полягає в тому, щоб не змушувати себе займатися чимось, коли дане заняття вже не приносить задоволення.
  2.  Залучення до заняття проституцією
  3.  Залучення до заняття проституцією (ст. 240 КК РФ).
  4.  Питання № 9. Завдання на наступне заняття.
  5.  Виїзне практичне заняття на тему № 21
  6.  Виїзне практичне заняття на тему № 22
  7.  Е заняття

Мета. Вчити дітей встановлювати співвідношення між 3 предметами по висоті, розставляти предмети в ряд в порядку убування і зростання по висоті, користуватися словами: найвищий, найнижчий, вище, нижче, вживати слово висота; вправляти у відтворенні безлічі предметів за зразком, продовжувати закріплювати навички рахунку і відліку предметів.

Хід заняття. 1-а частина. Вихователь ставить 2 пірамідки, одну на лівий, а іншу -на правий край столу (різниця в висоті пірамідок - б см), а потім питає: «Яка пірамідка вище? Яка нижче? Як дізнатися? »Пропонує дитині приставити одну пірамідку до іншої. Далі з'ясовує, яка пірамідка вище (висока), яка нижче, і питає: «Чому про одну пірамідку діти сказали, що вона вище, а про іншу, що вона нижче?» Робить висновок: пірамідки різної висоти. «Ось якої висоти ця пірамідка!» Педагог проводить рукою від підстави до вершини піраміди і, розвівши руки і вертикальному напрямку, показує, якою вона висоти, показує, якої висоти друга пірамідка, і питає, що він показав. Всі діти разом, розставивши руки в вертикальному напрямку, показують, якої висоти кожна з пірамідок.

Далі ставить на стіл ще 1 пірамідку. Вона проміжного розміру (± 3 см). Викликає дитини, пропонує йому спочатку показати висоту даної пірамідки, а потім розставити пірамідки по порядку, починаючи з найвищої, і вимовляти слова: «Найвища, ця нижче, найнижча». Потім ці слова вимовляють всі діти.

Іншій дитині вихователь доручає розставити 3 бруска зліва направо в ряд по порядку від найнижчого до найвищого.

Виконавши завдання, дитина розповідає, скільки брусків і в якому порядку розставив. Увага дітей звертають на те, яка рівна вийшла драбинка. По драбинці піднімається і спускається матрьошка. Всі діти називають порівняльний розмір бруска, на якому зупиняють іграшку,

2-я частина (Робота з роздатковим матеріалом). На столах по 2 підношення з дрібними іграшками (ялинками високими і низькими). У кожної дитини Картка з 2 вільними смужками. Як зразок використовують числові фігури. Педагог дає завдання: «Порахуйте, скільки гуртків на моїй картці, і поставте стільки ж високих ялинок на верхню смужку картки (показує картку з 4 кружками). Поставте на нижню смужку стільки низеньких ялинок, скільки гуртків на цій картці ». (Показує картку з 5 кружками.)

Порівнюють кількість високих і низьких ялинок. Всього дають 2 завдання.

3-тя частина (Ігрова вправа «Приготуємо лялькам одяг для прогулянки»). Вихователь викликає дітей і пропонує їм принести стільки шапок, пальто, шарфиків, щоб можна було одягнути всіх ляльок. Для цього діти повинні попередньо порахувати іграшки.



 заняття 24 |  заняття 30
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати